Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αντε το παράγγειλα κ γω, ξοδεύοντας την επιδήτηση μου με βόντα! δεν ξέρω πότε θα έρθει αλλα θα περιμένω να δω εάν έκανα καλά που αποφάσισα να αποχωρηστώ τον αϊφονισμό (αφού και το 4 ίδια παντελή μου ίδια παντελάκη μου είναι) μετά απο 2 χρόνια!

 

αθάνατε θεέ του μάρκετινγκ Τζομπς, τι μου έκανες!!!

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αντε το παράγγειλα κ γω, ξοδεύοντας την επιδήτηση μου με βόντα! δεν ξέρω πότε θα έρθει αλλα θα περιμένω να δω εάν έκανα καλά που αποφάσισα να αποχωρηστώ τον αϊφονισμό (αφού και το 4 ίδια παντελή μου ίδια παντελάκη μου είναι) μετά απο 2 χρόνια!

 

αθάνατε θεέ του μάρκετινγκ Τζομπς, τι μου έκανες!!!

 

Έκανες πολύ καλά! Δεν είχα ποτέ σμαρτφον αλλά είμαι ικανοποιημένος τις λίγες μέρες που τον έχω.

 

Επίσης, δεν έχω δουλέψει ποτέ Safari αλλά ο browser που έχει μέσα είναι εκπληκτικός! Νιώθω ότι είναι PC!

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι ασχετο...επειδη την παρασκευη θα το εχω στα χερια ποιο ειναιτο σωστο:να το φορτισω αμεσως ή να το ανοιξω και να το δουλεψω μεχρι να κλεισει και μετα να το φορτισω...;;;;;;;;;;;;;και ποσες ωριτσες περιπου θελει φορτισμα;;;;;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατι ασχετο...επειδη την παρασκευη θα το εχω στα χερια ποιο ειναιτο σωστο:να το φορτισω αμεσως ή να το ανοιξω και να το δουλεψω μεχρι να κλεισει και μετα να το φορτισω...;;;;;;;;;;;;;και ποσες ωριτσες περιπου θελει φορτισμα;;;;;

Εγώ γενικά δεν ξέρω τι κάνεις με αυτό, αλλά ακολουθώ πάντα το εγχειρίδιο (έχει οδηγό γρήγορης εκκίνησης), που το θεωρώ το πιο σωστό και το πιο αξιόπιστο. Απ' ότι θυμάμαι έλεγε να το φορτίσεις πριν το ενεργοποιήσεις, μέχρι να φορτιστεί πλήρως (όταν το βάλεις στο ρεύμα ανάβει ένα πορτοκαλί φωτάκι, ανεξάρτητα αν το τηλέφωνο είναι ενεργοποιημένο και καταλαβαίνεις ότι φόρτισε επειδή αυτό γίνεται πράσινο.). Το εγχειρίδιο έλεγε ότι θα πάρει περίπου 3 ώρες να φορτιστεί πλήρως, αλλά εμένα σε 2 ώρες και κάτι άναψε πράσινο και το έβγαλα.

 

Διάβασε το κι εσύ όταν το πάρεις για σίγουρα. Βέβαια πολλοί εδώ απ' ότι είχα δει πρώτα τελειώνουν την μπαταρία και μετά το βάζουν για πρώτη φόρτιση. Απλά εγώ ακολουθώ το εγχειρίδιο.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά δεν ξέρω τι κάνεις με αυτό, αλλά ακολουθώ πάντα το εγχειρίδιο (έχει οδηγό γρήγορης εκκίνησης), που το θεωρώ το πιο σωστό και το πιο αξιόπιστο. Απ' ότι θυμάμαι έλεγε να το φορτίσεις πριν το ενεργοποιήσεις, μέχρι να φορτιστεί πλήρως (όταν το βάλεις στο ρεύμα ανάβει ένα πορτοκαλί φωτάκι, ανεξάρτητα αν το τηλέφωνο είναι ενεργοποιημένο και καταλαβαίνεις ότι φόρτισε επειδή αυτό γίνεται πράσινο.). Το εγχειρίδιο έλεγε ότι θα πάρει περίπου 3 ώρες να φορτιστεί πλήρως, αλλά εμένα σε 2 ώρες και κάτι άναψε πράσινο και το έβγαλα.

 

Φόρτισε το ενα 3ωρο και εισαι ΟΚ (να δεις πρασινο φωτακι).... Εχουν περασει οι εποχες που οι μπαταριες θελανε μια μερα αλλιως χαλαγανα κλπ.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

stavros11..ετσι οπως το εκανες σου κραταει αρκετα η μπαταρια..εννοω τη μερα στη βγαζει ανετα;;;διοτι οι περισσοτεροι εχουν αρκετα παραπονα απο την αυτονομια της συσκευης...ρωταω μηπως τελικα στο θεμα αυτονομιας παιζει τοσο μεγαλο ρολο η πρωτη ή οι πρωτες φορτισεις...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

stavros11..ετσι οπως το εκανες σου κραταει αρκετα η μπαταρια..εννοω τη μερα στη βγαζει ανετα;;;διοτι οι περισσοτεροι εχουν αρκετα παραπονα απο την αυτονομια της συσκευης...ρωταω μηπως τελικα στο θεμα αυτονομιας παιζει τοσο μεγαλο ρολο η πρωτη ή οι πρωτες φορτισεις...

παιζουν ρολο με την εννοια της πληρους φορτισης εκφορτισης. εγω για την ακριβεια τα κινητα μου τα χρησιμοποιω μολις τα παρω μεχρι να κλεισουν και μετα πληρης φορτιση-εκφορτιση για 3-4 φορες τουλαχιστον (αν και το κανω παντα) και δεν εχω κανενα προβλημα, με μετρια χρηση βγαζει 2 μερες.

 

 

αυτο που μου καταστρεφει παντα τις μπαταριες ειναι οι ακανονιστες φορτισεις, με μισογεματη μπαταρια ή οχι μεχρι την πληρη φορτιση της. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν και το θέμα είναι αδιάφορο κατα τη γνώμη μου, η προσωπική μου εμπειρία είναι η εξής: αγόρασα από cosmote και η συσκευή είχε πόλεις της δυτικής ευρώπης. Μετά από την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (οχι root) έβλεπα πόλεις της ανατολικής ευρώπης (όπου και ανήκουμε).

 

- Δεν ειναι και τοσο αδιαφορο αν αναλογιστεις οτι οταν το ανοιγεις καινουριο ,βλεπεις ,οτι εχει προεγκατεστημενο το λειτουργικο ( οχι η καρτα μνημης που μπορεις να διαγραψεις τα δεδομενα που εχει προεγκατεστημενα ο κατασκευαστης και να τα χασεις δια παντως ) ,το οποιο σημαινει οτι οταν παρουσιαστει καποιο προβλημα στην λειτουργια της συσκευης ,ο μονος τροπος να την επαναφερεις στις εργοστασιακες ρυθμισεις, οπως οταν την πρωτοανοιξες ,ειναι με το hard reset.

- Τωρα με τα λεγομενα σου δεν ειναι λιγο περιεργο ,το λειτουργικο στην αρχικη του μορφη να ειχε στον καιρο ,πολεις της δυτικης Ευρωπης και με επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων ,να εμφανιζε πολεις του ανατολικου μπλοκ ;;;; ... δηλαδη ενας Αγγλος,Γερμανος,Ισπανος,Ιταλος ,μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα βλεπει τις πολεις του ανατολικου μπλοκ; :blink: :wacko: ....

- Εκει που εστιαζω και αναρρωτιεμαι ειναι αν η hTC στο λειτουργικο που εγκαθιστα στις συσκευες της ( unbranded ) ,εχει επιλεξει στην εφαρμογη του καιρου να εγκαταστησει πολεις του ανατολικου μπλοκ, ή υπαρχουν δυο αρχεια της ρομ ,ενα για ανατολικη Ευρωπη και ενα για δυτικη; ..

- Αλλα αν ηταν ετσι ,στο κουτι της συσκευης ,ΔΕΝ θα εγραφε σε ταμπελακι οτι :

" This equipment may be operated in: AT,BE

CY,CZ,DK,EE,FI,FR

DE,GR,HU,IE,IT,LV

LT,LU,MT,NL,PL,PT

SK,SI,ES,SE,GB,IS,

LI,NO,CH,BG,RO,TR"

... αλλα θα ειχε κουκιδες για τα κρατη του ανατολικου μπλοκ, ομοιως και για του δυτικου.

- Οποτε αφου το λειτουργικο καλυπτει ολες τις παραπανω χωρες , το πιο λογικο θα ηταν στην εφαρμογη του καιρου να ειναι προεγκατεστημενες οι δημοφιλεις πρωτευουσες του κοσμου ,ή της Ευρωπης .... και οχι ολο το ανατολικο μπλοκ :ninja: ....

- Οσο για το που ανηκουμε ,η συσκευη θα μπορουσε να το καταλαβει ειτε απο την καρτα σιμ ,ειτε απο το gps ,οποτε μολις βαζαμε την καρτα στην συσκευη θα βλεπαμε στον καιρο πολεις της ανατολικης Ευρωπης, εδω ομως δεν συμβαινει αυτο, αλλα βλεπουμε δυτικες πολεις ... και μονο με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αποκαλυπτεται τι ειναι προεγκατεστημενο στην ρομ!! ;; .... :ninja:

- Η συσκευη μου εχει αγγλικο φισ ,που σημαινει οτι προοριζοταν για την αγγλικη αγορα , μηχανικα δεν διαφερει απο κανενα αλλο GSM desire που διατεθεται στον πλανητη ,η μονη διαφορα απο τα υπολοιπα ειναι η αποληξη του φορτιστη και αναρρωτιεμαι:

-- αν το επερνε στην θεση μου ενας Αγγλος ,μετα απο hard reset τι θα σκεφτοταν ,οταν θα εβλεπε στην εφαρμογη του καιρου να μην υπαρχει προεγκατεστημενο το Λονδινο ,αλλα .... η Μπρατισλαβα :tease:

 

- Κατα την αποψη μου χρειαζεται καποια διευκρινιση εδω, ... πιστευω οτι αυτο που βλεπω παραλογο εγω να το βλεπει και καποιος αλλος φιλος που να γνωριζει κατι παραπανω ... ευχομαι να καταθεσει την αποψη του ,για να λυθει το μυστηριο..

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε κανένα μαγαζί που να πουλάει θήκες και screen protectors? Όχι online όμως...

 

Aν εισαι κοντα στο Μαρουσι http://www.play247.gr Εκει πηρα και το κινητο.

 

Πηρα screen protector 12,20 ευρω και ειχε και θηκες αλλα κανει και του HD2 που ειχα και δεν πηρα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν κάνω τη διαδικασία για app2sd με δημιουργία partition και μετά περάσω μια rom που υποστηρίζει app2sd θα δουλεύει κανονικά?όποιος γνωρίζει ας απαντήσει και με pm αν δεν θέλει δημόσια!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

- Δεν ειναι και τοσο αδιαφορο αν αναλογιστεις οτι οταν το ανοιγεις καινουριο ,βλεπεις ,οτι εχει προεγκατεστημενο το λειτουργικο ( οχι η καρτα μνημης που μπορεις να διαγραψεις τα δεδομενα που εχει προεγκατεστημενα ο κατασκευαστης και να τα χασεις δια παντως ) ,το οποιο σημαινει οτι οταν παρουσιαστει καποιο προβλημα στην λειτουργια της συσκευης ,ο μονος τροπος να την επαναφερεις στις εργοστασιακες ρυθμισεις, οπως οταν την πρωτοανοιξες ,ειναι με το hard reset.

- Τωρα με τα λεγομενα σου δεν ειναι λιγο περιεργο ,το λειτουργικο στην αρχικη του μορφη να ειχε στον καιρο ,πολεις της δυτικης Ευρωπης και με επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων ,να εμφανιζε πολεις του ανατολικου μπλοκ ;;;; ... δηλαδη ενας Αγγλος,Γερμανος,Ισπανος,Ιταλος ,μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα βλεπει τις πολεις του ανατολικου μπλοκ; :blink: :wacko: ....

- Εκει που εστιαζω και αναρρωτιεμαι ειναι αν η hTC στο λειτουργικο που εγκαθιστα στις συσκευες της ( unbranded ) ,εχει επιλεξει στην εφαρμογη του καιρου να εγκαταστησει πολεις του ανατολικου μπλοκ, ή υπαρχουν δυο αρχεια της ρομ ,ενα για ανατολικη Ευρωπη και ενα για δυτικη; ..

- Αλλα αν ηταν ετσι ,στο κουτι της συσκευης ,ΔΕΝ θα εγραφε σε ταμπελακι οτι :

" This equipment may be operated in: AT,BE

CY,CZ,DK,EE,FI,FR

DE,GR,HU,IE,IT,LV

LT,LU,MT,NL,PL,PT

SK,SI,ES,SE,GB,IS,

LI,NO,CH,BG,RO,TR"

... αλλα θα ειχε κουκιδες για τα κρατη του ανατολικου μπλοκ, ομοιως και για του δυτικου.

- Οποτε αφου το λειτουργικο καλυπτει ολες τις παραπανω χωρες , το πιο λογικο θα ηταν στην εφαρμογη του καιρου να ειναι προεγκατεστημενες οι δημοφιλεις πρωτευουσες του κοσμου ,ή της Ευρωπης .... και οχι ολο το ανατολικο μπλοκ :ninja: ....

- Οσο για το που ανηκουμε ,η συσκευη θα μπορουσε να το καταλαβει ειτε απο την καρτα σιμ ,ειτε απο το gps ,οποτε μολις βαζαμε την καρτα στην συσκευη θα βλεπαμε στον καιρο πολεις της ανατολικης Ευρωπης, εδω ομως δεν συμβαινει αυτο, αλλα βλεπουμε δυτικες πολεις ... και μονο με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αποκαλυπτεται τι ειναι προεγκατεστημενο στην ρομ!! ;; .... :ninja:

- Η συσκευη μου εχει αγγλικο φισ ,που σημαινει οτι προοριζοταν για την αγγλικη αγορα , μηχανικα δεν διαφερει απο κανενα αλλο GSM desire που διατεθεται στον πλανητη ,η μονη διαφορα απο τα υπολοιπα ειναι η αποληξη του φορτιστη και αναρρωτιεμαι:

-- αν το επερνε στην θεση μου ενας Αγγλος ,μετα απο hard reset τι θα σκεφτοταν ,οταν θα εβλεπε στην εφαρμογη του καιρου να μην υπαρχει προεγκατεστημενο το Λονδινο ,αλλα .... η Μπρατισλαβα :tease:

 

- Κατα την αποψη μου χρειαζεται καποια διευκρινιση εδω, ... πιστευω οτι αυτο που βλεπω παραλογο εγω να το βλεπει και καποιος αλλος φιλος που να γνωριζει κατι παραπανω ... ευχομαι να καταθεσει την αποψη του ,για να λυθει το μυστηριο..

 

Η σκέψη μου μπορεί να είναι η πιο χαζή αλλά θα την πω μόνο για τον προβληματισμό. Μήπως η συσκευή έχει κάποια default σετ με πόλεις και ανάλογα με το που θα ενεργοποιηθεί (θα μπει η κάρτα; θα δει κεραίες; ) την πρώτη φορά που θα ανοίξει μετά από reset βλέπει που είναι και κάνει την επιλογή των πόλεων; Δηλαδή, το λειτουργικό που είχε όταν το πήρα φυσικά δεν περάστηκε στην Ελλάδα (ούτε και γι'αυτο δεν είμαστε ικανοί). Περάστηκε κάπου αλλού(θες Γαλλία, Αγγλία κτλ). Εκεί πήρε σαν default, γιατί εκεί είδε ότι είναι, πόλεις της δυτικής Ευρώπης. Μόλις το έκανα εγώ reset και είδε ότι είναι ανατολική Ευρώπη διάλεξε το άλλο σετ με πόλεις...

 

 

Μάλλον βλακεία είπα...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε κανένα μαγαζί που να πουλάει θήκες και screen protectors? Όχι online όμως...

 

http://extreme-mobile.gr/p.HTC-desire-THiki-silikonis-silicone-case.203317.html ειναι στο αιγαλεω,γραφει το site που. http://extreme-mobile.gr/p.htc-desire-screen-protector-film-othonis-x2-tem-Antifinger-Print.216058.html

Edited by tsoukou
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια οθονη με συντομευσεις/φωτο επαφων για την οικογενεια.

 

Το κινητο τις ταξινομει με αλφαβητικη σειρα εγω ομως θελω αν μπορω να τις ταξινομησω με δικια μου σειρα προταιρεοτητας . Γινεται κατι τετοιο ? Ευχαριστω.

Θελω 3-4 επαφες να ειναι πανω πανω στην οθονη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν κάνω τη διαδικασία για app2sd με δημιουργία partition και μετά περάσω μια rom που υποστηρίζει app2sd θα δουλεύει κανονικά?όποιος γνωρίζει ας απαντήσει και με pm αν δεν θέλει δημόσια!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

θα κανεις το partition και μετα θα περασεις τη rom που υποστηριζει a2sd και θα δουλευει κανονικα, ή τουλαχιστον οπως λεει η ρομ οτι θα δουλευει :p

Link to comment
Share on other sites

thanks φίλε μου!σκέφτομαι για shadowfrost(froyof85)!καμία γνώμη;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

πρεπει να δοκιμασεις, αλλιως δεν...:grin:

κανε δοκιμες, δε χανεις τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Με το θεμα aftermarket μπαταριας εχει ασχοληθει κανεις?...βρηκα τις παρακατω...

 

Μπαταριες,θηκες και πολλα αλλα.

Εχουμε την τρελα να αλλαζουμε συνεχεια κινητα,μην χανουμε και λεφτα απο τα αξεσουαρ....

http://www.netimes.com/shop/htc-dopod-htc-desire-c-80_753.html

Εχω ψωνισει για ολα μου τα κινητα απο εδω.

Link to comment
Share on other sites

Η σκέψη μου μπορεί να είναι η πιο χαζή αλλά θα την πω μόνο για τον προβληματισμό. Μήπως η συσκευή έχει κάποια default σετ με πόλεις και ανάλογα με το που θα ενεργοποιηθεί (θα μπει η κάρτα; θα δει κεραίες; ) την πρώτη φορά που θα ανοίξει μετά από reset βλέπει που είναι και κάνει την επιλογή των πόλεων; Δηλαδή, το λειτουργικό που είχε όταν το πήρα φυσικά δεν περάστηκε στην Ελλάδα (ούτε και γι'αυτο δεν είμαστε ικανοί). Περάστηκε κάπου αλλού(θες Γαλλία, Αγγλία κτλ). Εκεί πήρε σαν default, γιατί εκεί είδε ότι είναι, πόλεις της δυτικής Ευρώπης. Μόλις το έκανα εγώ reset και είδε ότι είναι ανατολική Ευρώπη διάλεξε το άλλο σετ με πόλεις...

 

 

Μάλλον βλακεία είπα...

 

- Οχι δεν λες βλακειες , την αποψη σου καταθετεις .

- Αν μπορει να συμβει αυτο που λες ,δηλαδη στην περιοχη που εισαι να εμφανιζει ο καιρος και τις αναλογες πολεις ΟΚ ,αλλα δεν νομιζω να γινεται αυτο ,αλλωστε οταν το πρωτοανοιγεις βλεπεις ,οτι εχει η ρομ by default, το οποιο μπορεις να αλλαξεις κατα βουληση ,κανενα προβλημα και το οποιο επανερχεται μονο με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. Ομως εδω δεν συμβαινει αυτο. Αλλες πολεις βλεπεις αρχικα ,που ειναι και το λογικο και αλλες πολεις εμφανιζονται μετα απο επαναφορα.

 

- ... μονο καποιος ψαγμενος μπορει να απαντησει στην απορια μου ...

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι.

Προσπαθούσα το πρωί να δω τα αρχεία του κινητού στο PS3 μέσω του Twonky που είχε πει κάποιος πριν λίγες σελίδες, αλλά ενώ τα είχα συνδεμένα μέσω WiFi, στο ίδιο router, το PS3 δεν έβλεπε Media Servers.

Τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω ??

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβληματακι...

εχω 2 καρτες sim, 1 wind και 1 vodafone...

οταν βαζω την καθε καρτα μου βγαζει κανονικα το σωστο προφιλ ιντερνετ...

το θεμα ειναι οτι με wind εχω κανονικοτατα ιντερνετ, ομως με vodafone μου λεει οτι υπαρχει προβλημα στις ρυθμισεις apn (ενω ειναι σωστες και εχει επιλεγει το προφιλ ιντερνετ της vodafone..)

τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβληματακι...

εχω 2 καρτες sim, 1 wind και 1 vodafone...

οταν βαζω την καθε καρτα μου βγαζει κανονικα το σωστο προφιλ ιντερνετ...

το θεμα ειναι οτι με wind εχω κανονικοτατα ιντερνετ, ομως με vodafone μου λεει οτι υπαρχει προβλημα στις ρυθμισεις apn (ενω ειναι σωστες και εχει επιλεγει το προφιλ ιντερνετ της vodafone..)

τι μπορει να φταιει?

 

δοκιμασε να σβησεις τις ρυθμισεις της vodafone και ξαναπερασε τις χειροκινητα,ακομα κι αν ειναι σωστες.το εχω παθει στο παρελθον με τις ρυθμισεις της wind

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να σβησεις τις ρυθμισεις της vodafone και ξαναπερασε τις χειροκινητα,ακομα κι αν ειναι σωστες.το εχω παθει στο παρελθον με τις ρυθμισεις της wind

 

Τζιφος....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι.

Προσπαθούσα το πρωί να δω τα αρχεία του κινητού στο PS3 μέσω του Twonky που είχε πει κάποιος πριν λίγες σελίδες, αλλά ενώ τα είχα συνδεμένα μέσω WiFi, στο ίδιο router, το PS3 δεν έβλεπε Media Servers.

Τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω ??

 

φιλε εγω το μονο που κανω ειναι να ανοιγω το προγραμμα στο κινητο,και κατευθειαν στο μενου του ps3 εμφνιζεται η ενδειξη twonky media server κατω απο τις φωτογραφιες,τα βιντεο και τη μουσικη

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...