Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να πω και εγώ την εμπειρία μου από το συγκεκριμένο τηλέφωνο...

Όντας το πρώτο μου android και έχοντας δει από κοντά μόνο το Magic (από τα υπόλοιπα android που κυκλοφορούν) το θεωρώ απίστευτα καλό κινητό (προσωπική άποψη). Και συμπαγές και κομψό και με εφαρμογές που καλύπτουν πολλά γούστα...Με έχει ενθουσιάσει πολύ!

Αν κάτι θα ήθελα διαφορετικό αυτό ίσως να ήταν η μπαταρία για την οποία ήμουν προετοιμασμένος ότι θα κρατάει όσο κρατάει (θα μπορούσα να πω λίγο σε σχέση με ένα SE W610i που είχα προηγουμένως και κρατούσε μέρες αλλά δεν λέω γιατί το Desire κάνει τόσα πολλά περισσότερα πραγματα από το W610i - και νομίζω είναι κ λάθος να τα συγκρίνει κάποιος...). Αν παρόλαυτά έχεις πρόσβαση σε ρεύμα ή δουλέυεις σε υπολογιστή την περισσότερη ώρα της ημέρας τότε δεν θεωρώ καν πρόβλημα την διάρκεια της μπαταρίας...

Και μια απορία: Έχει δοκιμάσει κανείς να προσθέσει λογαριασμό facebook και να συνδέσει μια επαφή του τηλεφώνου του με την αντίστοιχη στο facebook (πολύ ωραίο χαρακτηριστικό νομίζω ειδικά αν δεν έχεις όποιον να'ναι στο facebook). Εμένα δουλεύει πολύ καλά και παίρνει και την ημερομηνία γέννησής του αν την έχει στο fb και την foto του κλπ αλλά στην περιγραφή της επαφής (πως θα φαίνεται στον κατάλογο) ενώ του βάζω να χρησιμοποιεί την περιγραφή που έχω αποθηκεύσει στο τηλέφωνο και στην αρχη το δέχεται μετά από ώρες-ίσως την επόμενη μέρα (δεν ξέρω αν φταίει το γεγονός ότι το το βάζω σε λειτουργία flight για την νύχτα) αλλάζει μόνο του την περιγραφή της επαφής και βάζει αυτή του fb...

To έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

 

μεγια το κινητο, πως το κανεις αυτο για να δω αμα γινεται και σε μενα? που προσθετεις λογαριασμο και το συνδεεις με την επαφη?

 

Ψάξε για το "missed call" στο μάρκετ:)

 

σε ευχαριστω πολυ αλλα εψαξα και δεν υπαρχει σε σενα εμφανιζεται?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Σου έχει γίνει επανειλημμένως επισήμανση να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μεγια το κινητο, πως το κανεις αυτο για να δω αμα γινεται και σε μενα? που προσθετεις λογαριασμο και το συνδεεις με την επαφη?

Ευχαριστώ!!"Μεγιές" σε όλους μας!! :)

Ρυθμίσεις->Λογαριασμοί & συγχρονισμός->Προσθήκη λογαριασμού -> Facebook for HTC Sense

Και μετά σε μια επαφή που την έχεις κ στο fb πιθανόν θα σου την βρει και θα σου την προτείνει όταν πατήσεις menu->Σύνδεσμος σε αυτή την επαφή.Και εκει που θα σε βγάλει πατάς στο συνδετικό κρικάκι (μοιάζει με o-o) και γίνεται πράσινο ότι και καλά συνδέθηκαν οι δύο επαφές. Και αν πατήσεις στις Λεπτομέρειες (κάτω από το όνομα της επαφής) σου δείχνει ποιοι λογαριασμοί είναι συνδεδεμένοι με την επαφή (μπορεί να πάρει και από gmail κλπ) και εδώ menu->Επιλογή ονόματος επαφής και διαλέγεις με ποιο όνομα θα εμφανίζεται η επαφή στον κατάλογο...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως χρησιμοποιεί κανένας σας τον RSS reader?

Έχω βάλει το widget σε μια επιφάνεια εργασίας και δεν κάνει ποτέ refresh, παρόλο που του έχω πει να κάνει κάθε 1 ώρα....

Link to comment
Share on other sites

μεγια το κινητο, πως το κανεις αυτο για να δω αμα γινεται και σε μενα? που προσθετεις λογαριασμο και το συνδεεις με την επαφη?

 

 

 

σε ευχαριστω πολυ αλλα εψαξα και δεν υπαρχει σε σενα εμφανιζεται?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Σου έχει γίνει επανειλημμένως επισήμανση να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Ναι, αλλά έχω το milestone.(μοτορόλα).

Δωρεάν είναι, θα το βρείς αν το βάλεις στο google πιστεύω. Είναι αυτό ακριβώς που ζητάς.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν και νέος στον κόσμο το android συσκευών, είμαι πλήρως ικανοποιημένος από το Desire μου (Το χρησιμοποιώ εδώ και μια εβδομάδα). Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι όταν συνδέω το hands free (ενσύρματο) ο ήχος την κλήσης χαμηλώνει με αποτέλεσμα με δυσκολία να το ακούς. Μπορεί να μου πει κάποιος πως να δυναμώσω το ήχο εισερχόμενης κλήσης?
Link to comment
Share on other sites

το expansys εριξε και αλλο την τιμη:http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=196165

στην περιγραφη του expansys αναφερει:Περιγραφή

 

Αγγλική Έκδοση

Πλήρη Όψη.

Κάμερα 5 megapixels, βίντεο σε HD, 3G (HSDPA)και μεγάλη οθόνη αφής 3.7".

το βιντεο ειναι hd?

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Απο σω ξέρω ειχε αναφέρει η Htc οτι θα βγει update που θα δίνει και hd βίντεο και υποστήριξή για dvix xvid αλλα οχι τωρα δεν έχει βίντεο σε hd απο σω ξέρω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την τρίτη φόρτιση και με κανονικη χρήση, το κινητάκι βγάζει άνετα και την δευτερη μερα και +25% μπαταρία

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτο ειναι αληθεια???!!!!!!!!!

"The HTC Desire has 512MB ROM and almost 80% of it is used or reserved for the Android OS. This leaves you with 120MB free space for all your apps and games. As you may know, the Android OS still doesn’t support installation on memory cards or even extended inbuilt storage (such as the 8/16 GB of the Samsung I9000 Galaxy S, which are listed as internal drive). So you have only 120MB to install what you need.

 

It’s true that Android apps on the Market are generally small (0.5 – 2 MB), but still it’s a shame for a high-end device like the Desire to have limited internal storage. The Sony Ericsson XPERIA X10 comes with 1GB, almost half of which is user-available. HTC could have done better for the Desire."

αν ειναι τοτε αποτελει 1 τεραστιο μειον για μια τοσο υπεροχη συσκευη!!!!!!!!!

το διαβασα εδω

http://www.gsmarena.com/htc_desire-review-468p11.php

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μάλλον αληθεύει.

Αλλά αν θες την γνώμη μου, οι εφαρμογές που θα περάσεις σαν απλός χρήστης δεν θα γεμίσουν την μνήμη.

Αν είσαι πιο προχωρημένος χρήστης, θα κάνεις ένα root και θα είσαι κομπλέ.

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν κανω root μετα οτι εγκαθιστω θα περναει στην καρτα????

Αν δεν κανω λαθος ακομα δεν γινεται root στο desire.Σωστα???

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Δεν νομίζω.

 

Μαγκες, μεγάλο πρόβλημα....

Δεν με αφήνει να μπω στις ρυθμίσεις.

Βασικά μπαίνω αλλά όταν πάω στις ρυθμίσεις και στην διαχείρηση εφαρμογών, μου βγάζει...

¨Λυπούμαστε. Υπήρξε μη αναμενόμενη διακοπη της εφαρμογής ρυθμίσεις (διαδικασία com.android.settings). Προσπαθήστε ξανά"

Και αυτό συμβαίνει συνέχεια ακόμα και μετά απο restart.

καμια ιδέα???

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτο ειναι αληθεια???!!!!!!!!!

"The HTC Desire has 512MB ROM and almost 80% of it is used or reserved for the Android OS. This leaves you with 120MB free space for all your apps and games. As you may know, the Android OS still doesn’t support installation on memory cards or even extended inbuilt storage (such as the 8/16 GB of the Samsung I9000 Galaxy S, which are listed as internal drive). So you have only 120MB to install what you need.

 

It’s true that Android apps on the Market are generally small (0.5 – 2 MB), but still it’s a shame for a high-end device like the Desire to have limited internal storage. The Sony Ericsson XPERIA X10 comes with 1GB, almost half of which is user-available. HTC could have done better for the Desire."

αν ειναι τοτε αποτελει 1 τεραστιο μειον για μια τοσο υπεροχη συσκευη!!!!!!!!!

το διαβασα εδω

http://www.gsmarena.com/htc_desire-review-468p11.php

 

η αντιστοιχη ρομ για το google nexus ποσο ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Δεν νομίζω.

 

Μαγκες, μεγάλο πρόβλημα....

Δεν με αφήνει να μπω στις ρυθμίσεις.

Βασικά μπαίνω αλλά όταν πάω στις ρυθμίσεις και στην διαχείρηση εφαρμογών, μου βγάζει...

¨Λυπούμαστε. Υπήρξε μη αναμενόμενη διακοπη της εφαρμογής ρυθμίσεις (διαδικασία com.android.settings). Προσπαθήστε ξανά"

Και αυτό συμβαίνει συνέχεια ακόμα και μετά απο restart.

καμια ιδέα???

βαλε πχ το uninstaller και βγαλε τις τελευταιες εφαρμογες και μετα ξαναπροσπαθησε, μηπως εχει κολλησει απο καποια.

 

η αντιστοιχη ρομ για το google nexus ποσο ειναι;

γενικα δεν υπαρχει προβλημα, δεν καταλαβαινεις απο καπου οτι μειωνεται η μνημη. αφου θα γινει ρουτ και τελειωσε..no problem. εχω βαλει αρκετες εφαρμογες και ειναι ακομα ενταξει.

 

το nexus εχει ιδια ρομ, απλα δεν ειναι τοσο φορτωμενο επειδη δεν εχει το sense.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτο ειναι αληθεια???!!!!!!!!!

"The HTC Desire has 512MB ROM and almost 80% of it is used or reserved for the Android OS. This leaves you with 120MB free space for all your apps and games. As you may know, the Android OS still doesn’t support installation on memory cards or even extended inbuilt storage (such as the 8/16 GB of the Samsung I9000 Galaxy S, which are listed as internal drive). So you have only 120MB to install what you need.

 

It’s true that Android apps on the Market are generally small (0.5 – 2 MB), but still it’s a shame for a high-end device like the Desire to have limited internal storage. The Sony Ericsson XPERIA X10 comes with 1GB, almost half of which is user-available. HTC could have done better for the Desire."

αν ειναι τοτε αποτελει 1 τεραστιο μειον για μια τοσο υπεροχη συσκευη!!!!!!!!!

το διαβασα εδω

http://www.gsmarena.com/htc_desire-review-468p11.php

Δεν ειναι οτι καλυτερο για μια συσκευη αλλα στην πραξη θα φανει το ποσο καλα μπορει να διαχειριστει αυτη την μνημη το λειτουργικο.

Αυτο θα μας το πειτε εσεις που το δουλευετε καποιες μερες τωρα.

Πως αντιδρα η συσκευη οταν ειναι στημενη με αρκετα προγραμματα, οταν υπαρχουν αρκετες εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο κλπ.

Εχετε παρατηρησει καθυστερησεις στο ανοιγμα εφαρμογων; γενικα η αποδοση παραμενει οπως ηταν πριν περασετε τις εφαρμογες σας;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο την τρίτη φόρτιση και με κανονικη χρήση, το κινητάκι βγάζει άνετα και την δευτερη μερα και +25% μπαταρία

 

με push email ευκαιριακο σερφαρισμα και push rss ισα που βγαζεις μερα... αλλα νταξει γιαυτο υπαρχουν φορτιστες αυτοκινητου και usb

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι οτι καλυτερο για μια συσκευη αλλα στην πραξη θα φανει το ποσο καλα μπορει να διαχειριστει αυτη την μνημη το λειτουργικο.

Αυτο θα μας το πειτε εσεις που το δουλευετε καποιες μερες τωρα.

Πως αντιδρα η συσκευη οταν ειναι στημενη με αρκετα προγραμματα, οταν υπαρχουν αρκετες εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο κλπ.

Εχετε παρατηρησει καθυστερησεις στο ανοιγμα εφαρμογων; γενικα η αποδοση παραμενει οπως ηταν πριν περασετε τις εφαρμογες σας;

 

εγω μετα απο fresh start ξεκινω με 220mb free... αλλα πραγματικα δεν εχω καταφερει να το κολισω ως τωρα με δυο browser ανοιχτους στον καθενα δυο τρια tabs να παιζει μουσικη στο background και να τρεχω και το mario kart στο super nintendo emulator :P:P

 

κατεβαστε το advanced taskiller παντως και βαλτε το σαν widget με ενα πατημα κλεινει τα παντα

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

κατεβαστε το advanced taskiller παντως και βαλτε το σαν widget με ενα πατημα κλεινει τα παντα

 

ναι και καθε φορα που το κανεις αυτο να κανει το sence restart :lol:

 

ο adv.task killer απαιτει σωστο σεταρισμα,ωστε να κλεινει μονο αυτα που πρεπει με το kill button της εφαρμογης!

 

αν δεν ξερες τι να ορισεις να κλεινει,κρασσαρει το sence και κανει restart!

 

οσο για αυτα που λες οτι κανεις παραλληλα...επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου..το δουλευω το desire,ενος κολητου μου 2 μερες τωρα.απο την κυριακη το πρωι,για να το στησω,αλλα και για τεσταρισμα σε σκληρη χρηση..

 

οσο το τηλ ειναι unrooted,ολες οι εφαρμογες γραφονται και τρεχουν στην μνημη της συσκευης,με οτι αυτο συνεπαγεται..ειδικα ολες οι εφαρμογες που προσθετουν system processes, αλλα και ολα τα widgets βαραινουν υπερβολικα την συσκευη.δοκιμαστε μονο να παιζει μουσικη,ανοιξτε το sygic,δωστε του διαδρομη και παραλληλα καντε browsing με 2-3 καρτελες να φορτωνουν :rolleyes:

 

(μην παραπληροφορειτε τον κοσμο που μπαινει να διαβασει και να ενημερωθει για την συσκευη ;) )

και δειτε τι γινεται καθε φορα που φορτωνει μια σελιδα...

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ναι και καθε φορα που το κανεις αυτο να κανει το sence restart :lol:

 

ο adv.task killer απαιτει σωστο σεταρισμα,ωστε να κλεινει μονο αυτα που πρεπει με το kill button της εφαρμογης!

 

αν δεν ξερες τι να ορισεις να κλεινει,κρασσαρει το sence και κανει restart!

 

οσο για αυτα που λες οτι κανεις παραλληλα...επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου..το δουλευω το desire,ενος κολητου μου 2 μερες τωρα.απο την κυριακη το πρωι,για να το στησω,αλλα και για τεσταρισμα σε σκληρη χρηση..

 

οσο το τηλ ειναι unrooted,ολες οι εφαρμογες γραφονται και τρεχουν στην μνημη της συσκευης,με οτι αυτο συνεπαγεται..ειδικα ολες οι εφαρμογες που προσθετουν system processes, αλλα και ολα τα widgets βαραινουν υπερβολικα την συσκευη.δοκιμαστε μονο να παιζει μουσικη,ανοιξτε το sygic,δωστε του διαδρομη και παραλληλα καντε browsing με 2-3 καρτελες να φορτωνουν :rolleyes:

 

(μην παραπληροφορειτε τον κοσμο που μπαινει να διαβασει και να ενημερωθει για την συσκευη ;) )

και δειτε τι γινεται καθε φορα που φορτωνει μια σελιδα...

 

αν και περιμεναμε καλυτερο το δεσιρε, νομιζω τελικα οτι το νεξους λογο google, rooted, camera, στην τελικη να ειναι και καλυτερο του...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το εχω απο την Παρασκευη και το κινητο ειναι απαιχτο πολυ γρηγορο και θεωρω το καλυτερο στην αγορα μεχρι στιγμης και απο αυτα που εχω διαβασει καλυτερο και απο το nexus προφανως γιαυτο ψηφιστηκε the best mobile in the world

 

κατι τελευταιο μηπως εχετε να προτεινετε καμια καλη εφαρμογη για την μπαταρια να βλεεπις σε ποσοστο ποσο σου μενει?

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το εχω απο την Παρασκευη και το κινητο ειναι απαιχτο πολυ γρηγορο και θεωρω το καλυτερο στην αγορα μεχρι στιγμης και απο αυτα που εχω διαβασει καλυτερο και απο το nexus προφανως γιαυτο ψηφιστηκε the best mobile in the world

 

κατι τελευταιο μηπως εχετε να προτεινετε καμια καλη εφαρμογη για την μπαταρια να βλεεπις σε ποσοστο ποσο σου μενει?

 

BatteryTime Lite

 

οκ με το πρόβλημα που είχα ανεφέρει. Απλά μην εγκαταστήσετε το Locale στο Desire. Δημιουργεί πρόβλημα.

http://www.google.com/support/forum/p/Google+Mobile/thread?tid=0b49d6a37b9752ab&hl=en

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

@ KONSTANTIN_KARAB

 

148MB είναι η διαθέσιμη μνήμη για εγκατάσταση εφαρμογών. Με το rooting που έρχεται θα λυθεί το θέμα.

 

 

@ zaharakis

 

Έχω τις αμφιβολίες μου αν έχεις το Desire στα χέρια σου, αφού η συσκευή κάνει πλοήγηση με το Navigon ή όποιο άλλο πρόγραμμα, ακούγοντας μουσική και ταυτόχρονα περιήγηση στο Internet, ΑΕΡΑ. Από κάτω μάλιστα τρέχουν καμιά 20αριά εφαρμογές ακόμα.

 

Κάνε μας τη χάρη και μη γράφεις ότι νάναι ξανά, αφού εσύ παραπληροφορείς. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@ KONSTANTIN_KARAB

 

148MB είναι η διαθέσιμη μνήμη για εγκατάσταση εφαρμογών. Με το rooting που έρχεται θα λυθεί το θέμα.

 

 

@ zaharakis

 

Έχω τις αμφιβολίες μου αν έχεις το Desire στα χέρια σου, αφού η συσκευή κάνει πλοήγηση με το Navigon ή όποιο άλλο πρόγραμμα, ακούγοντας μουσική και ταυτόχρονα περιήγηση στο Internet, ΑΕΡΑ. Από κάτω μάλιστα τρέχουν καμιά 20αριά εφαρμογές ακόμα.

 

Κάνε μας τη χάρη και μη γράφεις ότι νάναι ξανά, αφού εσύ παραπληροφορείς. :rolleyes:

 

Κατ᾽αρχας να μην παρεξηγειστε. Μπορει να εχουμε αλλη συσκευη αλλα οι περισσοτεροι απο εμας ειμαστε υποψηφιοι κατοχοι καποιας android συσκευης και απο εκει προκυπτει το ενδιαφερον μας.

Δεν εχουμε διαθεση να μειωσουμε ενα προιον που μπορει σε λιγο καιρο να το εχουμε.

 

Εγω απλα λεω οτι σε αλλο φορουμ παρουσιαστηκαν ατομα που η μνημη τους εφτασε κατω απο 20 ΜΒ.

Εφοσον το προβλημα λυθει με root θα ειναι μια λυση αλλα καλο θα ηταν να μην καταφευγουμε σε πρακτικες winmo για βελτιωσεις σ ενα ολοκαινουργιο λειτουργικο.

Προσωπικα θα ηθελα λυση απο το ιδιο το λειτουργικο ωστε να δινει χωρο σ ενα πολυ καλο sense σαν αυτο της HTC.

Γιατι ουσιαστικα το sense ειναι που φουλαρει την μνημη και γι αυτο δεν υπαρχει το προβλημα στο Nexus.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...