Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παντως δεν εχω δει κατι τετοιο..ισως το δικο σου να ειναι ελαττωματικο.. ;)

 

εχεις βαλει το handcent? αν ναι και το εχεις βαλει στην κεντρικη οθονη το τελευταιο γραμμα δεν ειναι αχνο το t ? εννοω στο συμβολο απο κατω που γραφει handcent. μπορεις να το τσεκαρεις σε παρακαλω πολυ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχεις βαλει το handcent? αν ναι και το εχεις βαλει στην κεντρικη οθονη το τελευταιο γραμμα δεν ειναι αχνο το t ? εννοω στο συμβολο απο κατω που γραφει handcent. μπορεις να το τσεκαρεις σε παρακαλω πολυ?

 

Αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτησες ειναι στην κεντρικη οθονη να βαλω το handcent ?αν ναι το εκανα και το δειχνει κανονικα..δεν ειναι αχνο..

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτησες ειναι στην κεντρικη οθονη να βαλω το handcent ?αν ναι το εκανα και το δειχνει κανονικα..δεν ειναι αχνο..

 

ναι στην κεντρικη οθονη χωρις να ανοιξεις την εφαρμογη εκει που λεει το ονομα handcent εμενα το τελευταιο γραμμα το t το δειχνει αχνο

 

 

απο οτι καταλαβα επειδη συνεχιζεται μετα η λεξη sms και δεν χωραει γιαυτο το κανει αυτο

Link to comment
Share on other sites

ναι στην κεντρικη οθονη χωρις να ανοιξεις την εφαρμογη εκει που λεει το ονομα handcent εμενα το τελευταιο γραμμα το t το δειχνει αχνο

 

 

απο οτι καταλαβα επειδη συνεχιζεται μετα η λεξη sms και δεν χωραει γιαυτο το κανει αυτο

 

Εμενα το handcent το εχει με μικροτερα γραμματα και το δειχνει ολο..αλλες εφαρμογες οπως φωτογραφιες δειχνει μεχρι φωτογραφ.. και το φ ειναι αχνο.. οποτε δεν εχεις προβλημα ετσι ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή βοήθεια... Πως διαλέγω ποια εικονίδια απο τις εφαρμογές θα φαίνονται και ποια όχι, πάνω αριστερά στην οθόνη; Ας πούμε το Battery Time Lite βγάζει το ποσοστό της μπαταρίας εκεί. Πως το βγάζω αυτό;

Το είχα βρει πριν μέρες αλλά τώρα δεν το βρισκω και δεν θυμάμαι αν το έκανα μέσω ρυθμίσεων ή άλλης εφαρμογής

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή βοήθεια... Πως διαλέγω ποια εικονίδια απο τις εφαρμογές θα φαίνονται και ποια όχι, πάνω αριστερά στην οθόνη; Ας πούμε το Battery Time Lite βγάζει το ποσοστό της μπαταρίας εκεί. Πως το βγάζω αυτό;

Το είχα βρει πριν μέρες αλλά τώρα δεν το βρισκω και δεν θυμάμαι αν το έκανα μέσω ρυθμίσεων ή άλλης εφαρμογής

 

μπενεις στην εφαρμογη baatery lite και πατας μενου και πας ρυθμισεις και το βγαζεις απο εκει μεσα

Link to comment
Share on other sites

το ειδα χθες στη Σοφια (Γερμανος) με 300 ευρω !:D:D:D

Μιας και εχω το N1 δεν το τσίμπησα...:cry:

 

χμμ..πρεπει να ειναι με 24 μηνες συμβολαιο μαλλον

 

http://www.germanos.bg/e-germanos_bg/open/browse?product=15607&category=1123

Link to comment
Share on other sites

μπενεις στην εφαρμογη baatery lite και πατας μενου και πας ρυθμισεις και το βγαζεις απο εκει μεσα

 

Η μόνη ρύθμιση που έχει εκεί είναι για το κινητό που έχεις για να δει τα mAh

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη ρύθμιση που έχει εκεί είναι για το κινητό που έχεις για να δει τα mAh

 

εχεις δικιο απλα και εγω καπου το ειχα βρει και τωρα ψαχνω αλλα δεν το βρισκω αμα μπορει να μας βοηθησει καποιος....

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση. με το yxflash μπορείς να βλέπεις avi αρχεία?

 

Υποτίθεται πως ναί,εγώ δεν εχω καταφέρει ακόμα να δω avi.

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται πως ναί,εγώ δεν εχω καταφέρει ακόμα να δω avi.

 

εχω δει επεισοδιο supernatural και παιζει μια χαρα..απο υποτιτλους δεν ξερω αν δειχνει δεν το εχω δοκιμασει..

Link to comment
Share on other sites

[ΔQUOTE=hoopsn95;3157147]εχω δει επεισοδιο supernaturalμ και παιζει μια χαρα..απο υποτιτλους δεν ξερω αν δειχνει δεν το εχω δοκιμασει..[/QUOT;Eλ]

 

Ποιά εκδοση του προγράμματος έχεις;εγώ όταν το ανοίγω βλέπω μια μαύρη οθόνη και μετά κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

[ΔQUOTE=hoopsn95;3157147]εχω δει επεισοδιο supernaturalμ και παιζει μια χαρα..απο υποτιτλους δεν ξερω αν δειχνει δεν το εχω δοκιμασει..[/QUOT;Eλ]

 

Ποιά εκδοση του προγράμματος έχεις;εγώ όταν το ανοίγω βλέπω μια μαύρη οθόνη και μετά κλείνει.

 

Την εβαλα απο το μαρκετ προχθες και ειναι η εκδοση 1.3.1

Link to comment
Share on other sites

Την εβαλα απο το μαρκετ προχθες και ειναι η εκδοση 1.3.1

 

Θα την δοκιμάσω.σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω το εχω παρατηρήσει αυτο και στον Ηρωα που ειχα προηγουμένως και τώρα με το Desire δεν ειναι τίποτα φίλε μου απλα επειδη δεν χωραει το κρύβει με πολυ κομψό τρόπο θα ελεγα ^^

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

ολες οι Amoled οθονες εχουν προβλημα κατω απο τον ηλιο

παιδια καλησπερα και παλι.Σχετικα με της amoled και tft-lcd οθονες και ποια δειχνει καλυτερα στον ηλιο δεστε παρακατω

 

 

Τελικα φαινετε οτι οι amoled δειχνουν πολυ καλυτερα στον ηλιο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και παλι.Σχετικα με της amoled και tft-lcd οθονες και ποια δειχνει καλυτερα στον ηλιο δεστε παρακατω

 

 

Τελικα φαινετε οτι οι amoled δειχνουν πολυ καλυτερα στον ηλιο.

 

Αν έτσι θέλεις να πιστεύεις, τότε πάσο. Αλλά ο καθένας από εμάς μάτια έχει και βλέπει.

Αν είστε ευχαριστημένοι από την απόδοση της οθόνης σας κάτω από τον ήλιο......

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν έτσι θέλεις να πιστεύεις, τότε πάσο. Αλλά ο καθένας από εμάς μάτια έχει και βλέπει.

Αν είστε ευχαριστημένοι από την απόδοση της οθόνης σας κάτω από τον ήλιο......

 

φιλε....σε καμια περιπτωση δεν θελω να πιστευω κατι που δε ξερω και δεν εχω δει.

παραθεσα το βιντεακι για να μου πειτε εσεις για το αν ισχυει.εγω ακομα δεν το εχω παρει στα χερια μου το desire οποτε και δεν εχω αποψη.περιμενω να μαθω απο αυτους που εχουν το τηλ.(για αποφυγη παρεξηγησης)

Link to comment
Share on other sites

φιλε....σε καμια περιπτωση δεν θελω να πιστευω κατι που δε ξερω και δεν εχω δει.

παραθεσα το βιντεακι για να μου πειτε εσεις για το αν ισχυει.εγω ακομα δεν το εχω παρει στα χερια μου το desire οποτε και δεν εχω αποψη.περιμενω να μαθω απο αυτους που εχουν το τηλ.(για αποφυγη παρεξηγησης)

 

Είχα το αρένα με amoled οθόνη. Καταπληκτική, αλλά όταν έβγαινα έξω δεν φαινόταν τίποτα. Μα τίποτα!!!!

Με τις lcd κάτι κουτσοβλέπεις. Τουλάχιστον μπορείς να διαβάζεις κείμενο...

Αυτή είναι η εμπειρία μου.

Και μην ανησυχείς, δεν παρεξηγιόμαστε:);)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση παιδια γιατι οπως εχω ηδη αναφερει σε προηγουμενα post δεν ειμαι κανενας ειδικος.

οταν λεμε root τι ακριβως εννοουμε και τη γινετε στη συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

το ειδα χθες στη Σοφια (Γερμανος) με 300 ευρω !:D:D:D

Μιας και εχω το N1 δεν το τσίμπησα...:cry:

 

300? Τοσο λιγο θα χει? Nexus One Απο VNP το πηρες ή εξωτερικο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

επειδη το εχω στην κατοχη μου εδω και λιγες μερες να επιβεβαιωσω οτι στον ηλιο δεν βλεπεις σχεδον ΤΠΤ! :X
Link to comment
Share on other sites

300 ευρω ειναι με συνδεση 24 μηνες και η συσκευη σκετη γυρω στα 440 στη βουλγαρια συμφωνα με το εκει site του γερμανου αν θυμαμαι καλα Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...