Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ιδιο αναρωτιεμαι και εγω και το οτι δεν απαντουν μετα απο τοσο καιρο για μενα μεταφραζεται "γιατι δε μπορουν να κανουν κατι" δυστυχως.

 

Εγώ φαντάζομαι αλλιώς τη λογική τους: "Θα βγάλουμε ένα superupdate στο τέλος Σεπτεμβρίου που μάλλον θα περιέχει όλα τα fixes, αλλά μέχρι τότε θα τους γράφουμε όλους στα τέτοια μας γιατί έχουμε μηδενικό support, και στην τελική προτιμούμε να ασχοληθούμε με τις διαφημίσεις του Galaxy tab μπας και φάμε λίγο κι από κει πελάτες της Αpple, παρά με τους χρήστες μας... Στο κάτω-κάτω βγάλαμε ένα επίσημο update στην Αγγλία, πόσα θέλουν επιτέλους; Σε λίγο θα μας ζητήσουν και OTA όπως κάνει η HTC... ή ακόμα χειρότερα ένα απλό sync software που να δουλεύει... θεός φυλάξοι. Εμείς κάνουμε ΗΑRDware, αυτά τα aftersales support είναι για τις αδερφές... έχουμε και μια χάλια φήμη να διατηρήσουμε. Στο κάτω-κάτω αν δουλέψει το froyo θα τα ξεχάσουν όλα, τί Kies και GPS και κουραφέξαλα".

 

ρε παιδια μια ερωτηση και απο εμενα ,οταν κανω εγξατασταση σε ενα προγραμα ,πως μπορω να την κανω την καρτα ?

 

Δε μπορείς. Είναι μ.Φ (μετά Φρόγιου) δυνατότητα. Υπομονή.

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο "Τροποποίηση" αν θέλεις να προσθέσεις κάτι ή την "Πολλαπλή Παράθεση" για να απαντήσεις σε πολλά μηνύματα χρηστών.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι? ελπιζω να μην ειναι χαζο...εγω δεν εχω κανει root την συσκευη ουτε εχω κανει τα κολπα με το lag fix...εχετε ολες τις οδηγειες εδω μεσα πως να το κανουμε και τις ξαναλετε ξανα και ξανα...

 

αλλα ερωτηση...

για πιο λογο κανουμε το root?

και για πιο λογο το lag fix?

 

αν κανω root ή lag fix θα χασω την εγγυηση μου?

και αν εγω δεν θελω να αλλαξω ρομ με root ή lag fix θα μπορεσω να περασω το επισημο update σε froyo οταν αυτο βγει?

 

δεν σκευτομουν μεχρι προσφατα ουτε το root ουτε το lag fix (δεν εχω και προβλημα lag) αλλα γουσταρω αυτα τα 2100αρια που λετε... μπορει καποιος να με διαφωτισει για τα παραπανω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι? ελπιζω να μην ειναι χαζο...εγω δεν εχω κανει root την συσκευη ουτε εχω κανει τα κολπα με το lag fix...εχετε ολες τις οδηγειες εδω μεσα πως να το κανουμε και τις ξαναλετε ξανα και ξανα...

 

αλλα ερωτηση...

για πιο λογο κανουμε το root?

και για πιο λογο το lag fix?

 

αν κανω root ή lag fix θα χασω την εγγυηση μου?

και αν εγω δεν θελω να αλλαξω ρομ με root ή lag fix θα μπορεσω να περασω το επισημο update σε froyo οταν αυτο βγει?

 

δεν σκευτομουν μεχρι προσφατα ουτε το root ουτε το lag fix (δεν εχω και προβλημα lag) αλλα γουσταρω αυτα τα 2100αρια που λετε... μπορει καποιος να με διαφωτισει για τα παραπανω?

 

Oλα τα παραπάνω έχουν απαντηθεί, και μάλιστα για τελευταία φορά μόλις χθες... Αν είσαι ικανοποιημένος με αυτά που μπορείς να κάνεις χωρίς root και lagfix, δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις. Αν θες παρόλα αυτά, κάνε ένα κόπο και διάβασε τις προηγούμενες σελίδες.

Η απάντηση στην ερώτησή σου είναι ναι, φυσικά θα μπορείς να κάνεις επίσημο update χωρίς να αλλάξεις τίποτα.

Επίσης, δεν αλλάζει η rom ούτε με root ούτε με lagfix, αλλά ναι, η εγγύηση χάνεται γιατί κάνοντάς το έχεις τη δυνατότητα να πειράξεις το σύστημα. Παρόλα αυτά είναι και τα 2 αναστρέψιμα, οπότε αν χρειαστείς εγγύηση απλά τα βγάζεις...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Oλα τα παραπάνω έχουν απαντηθεί, και μάλιστα για τελευταία φορά μόλις χθες... Αν είσαι ικανοποιημένος με αυτά που μπορείς να κάνεις χωρίς root και lagfix, δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις. Αν θες παρόλα αυτά, κάνε ένα κόπο και διάβασε τις προηγούμενες σελίδες.

Η απάντηση στην ερώτησή σου είναι ναι, φυσικά θα μπορείς να κάνεις επίσημο update χωρίς να αλλάξεις τίποτα.

Επίσης, δεν αλλάζει η rom ούτε με root ούτε με lagfix, αλλά ναι, η εγγύηση χάνεται γιατί κάνοντάς το έχεις τη δυνατότητα να πειράξεις το σύστημα. Παρόλα αυτά είναι και τα 2 αναστρέψιμα, οπότε αν χρειαστείς εγγύηση απλά τα βγάζεις...

 

βασικα οντως βλεπω σε προιγουμενα ποστς οτι μπορεις να ανοιγεις φακελους, να πειραζεις πραγματα, να αγοραζεις εφαρμογες, να μην σου σερνετε κλπ κλπ κλπ

απλα και εμενα θα με βολευε να ειναι πιο γρηγορο και σβελτο αποτι ειναι....

 

μια αλλη ερωτηση τοτε...

ξερουμε αν το επισημο froyo θα φερει 2100αρια και χωρις root ή lag fix?

ή ειναι αναγκαιο το lag fix ειτε με 2.1 ειτε με 2.2 και αναποφεκτο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oλα τα παραπάνω έχουν απαντηθεί, και μάλιστα για τελευταία φορά μόλις χθες... Αν είσαι ικανοποιημένος με αυτά που μπορείς να κάνεις χωρίς root και lagfix, δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις. Αν θες παρόλα αυτά, κάνε ένα κόπο και διάβασε τις προηγούμενες σελίδες.

Η απάντηση στην ερώτησή σου είναι ναι, φυσικά θα μπορείς να κάνεις επίσημο update χωρίς να αλλάξεις τίποτα.

Επίσης, δεν αλλάζει η rom ούτε με root ούτε με lagfix, αλλά ναι, η εγγύηση χάνεται γιατί κάνοντάς το έχεις τη δυνατότητα να πειράξεις το σύστημα. Παρόλα αυτά είναι και τα 2 αναστρέψιμα, οπότε αν χρειαστείς εγγύηση απλά τα βγάζεις...

εγκατεστησα απο το market το lagfix αλλα δεν το εχω τρεξει ακομα.

αν το ενεργοποιησω, υπαρχει η δυνατοτητα να απενεργοποιηθει ?

δηλαδη το μερος στην εσωτερικη μνημη 2gb που χρησιμοποιει το lagfix, αν το απενεργοποιησω, θα μου το επαναφερει παλι διαθεσιμο?

 

απ'οτι καταλαβα, μπορω να κανω ολα τα βηματα μεσω της εφαρμογης lagfix Που κατεβασα απο το market. καταλαβα σωστα ?

γιατι απ'οτι διαβασα ο Κωστας μου εγραψε κατι για script.

 

αντε, εκανα το root. το lagfix εμεινε. δεν θα σας παιδεψω για πολυ ακομα. :lol::lol::lol::lol:

Γ@μω την rookie εποχη !!!! :lol::lol::lol::lol:

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα απο το market το lagfix αλλα δεν το εχω τρεξει ακομα.

αν το ενεργοποιησω, υπαρχει η δυνατοτητα να απενεργοποιηθει ?

δηλαδη το μερος στην εσωτερικη μνημη 2gb που χρησιμοποιει το lagfix, αν το απενεργοποιησω, θα μου το επαναφερει παλι διαθεσιμο?

 

απ'οτι καταλαβα, μπορω να κανω ολα τα βηματα μεσω της εφαρμογης lagfix Που κατεβασα απο το market. καταλαβα σωστα ?

γιατι απ'οτι διαβασα ο Κωστας μου εγραψε κατι για script.

 

αντε, εκανα το root. το lagfix εμεινε. δεν θα σας παιδεψω για πολυ ακομα. :lol::lol::lol::lol:

Γ@μω την rookie εποχη !!!! :lol::lol::lol::lol:

 

Υποτίθεται ότι ναι, αν κάνεις uninstall θα φύγει. Όταν το κάνεις, άσε τη μπάρα στη μέση όπως προτείνει ο τύπος.

Όσο για το script κτλ. , υπάρχουν διαφορετικά lagfixes. Αυτό που κατέβασες εσύ είναι του RyanZA, και χρησιμοποιεί το ext2 linux filesystem. Ο Κώστας αναφέρεται στο lagfix του Tayutama, που χρησιμοποιεί το ext4 filesystem. Και τα 2 κάνουν πάνω-κάτω την ίδια δουλειά, αλλά με διαφορετικό τρόπο.

Τώρα που έκανες root λογικά θα είναι πράσινο αυτό το κομμάτι... αλλά και να μην είναι δεν έχει σημασία, απλά πάτα το κουμπί για lagfix. Θα σου ζητήσει permission το superuser app, δώσε. Και μετά ακολούθησε αυτά που έχει πει ο tonysac, για την εφαρμογή που κατέβασες.

 

μια αλλη ερωτηση τοτε...

ξερουμε αν το επισημο froyo θα φερει 2100αρια και χωρις root ή lag fix?

ή ειναι αναγκαιο το lag fix ειτε με 2.1 ειτε με 2.2 και αναποφεκτο?

 

Όχι κανένας δε μπορεί να σου το πει με σιγουριά. Θεωρητικά μόνο, και απ'αυτά που είδαμε με το nexus και το desire, ναι. Aυτό βέβαια είναι μόνο βελτίωση από πλευράς επεξεργαστή και μνήμης. Αν δε διορθώσουν το filesystem (Ι/Ο), θα μπορούμε πάλι να κάνουμε το lagfix... στην οποία περίπτωση το score του κινητού θα εκτοξευτεί στο πεντοχίλιαρο φαντάζομαι... Αλλά κανένας δεν ξέρει πώς ακριβώς θα είναι το froyo. Τα leaked beta builds που βγήκαν δεν είχαν ούτε τα μισά απ'αυτά που έχουν πει.

Aν αργότερα βάλουμε το gingerbread ή το honeycomb... δε θα πιάνεται το κινητό με τίποτα... (μέχρι να βγεί καλύτερο hardware).

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ενα μεγαλο μπραβο για ολες τις πληροφοριες και ενημερωση που παρεχεται μεσο των Posts.

 

Σκεφτομαι πολυ σοβαρα και εγω την αποκτηση του Galaxy S ως κατοχος και αλλων Samsung (Star, Corby, S8000) και θα ηθελα να ρωτησω

 

1. Mε την προσφορα της Oteshop η συσκευη που δινουν ειναι περασμενη η εφαρμογη (κλειδωμενο) MYVΙEW της COSMOTE? Οπως ηταν το Star GT-5230.

 

2. Συγγνωμη για την ασχετοσινη αλλα αν κανεις κανονικα την εγκατασταση του mls destinator και μετα βγαλεις την καρτα και την βαζεις μονο οταν θελεις χρηση gps και χρησιμοποιεις για παραδειγμα μια 8αρα καρτα με δικα σου αρχεια... υπαρχει προβλημα θα την βλεπει κανονικα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις των φιλων

 

Ελπιζω απο αυριο να συμμετεχω στην ωραια αυτη συζητηση ως νεος κατοχος του Galaxy S....

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα απο το market το lagfix αλλα δεν το εχω τρεξει ακομα.

αν το ενεργοποιησω, υπαρχει η δυνατοτητα να απενεργοποιηθει ?

δηλαδη το μερος στην εσωτερικη μνημη 2gb που χρησιμοποιει το lagfix, αν το απενεργοποιησω, θα μου το επαναφερει παλι διαθεσιμο?

 

απ'οτι καταλαβα, μπορω να κανω ολα τα βηματα μεσω της εφαρμογης lagfix Που κατεβασα απο το market. καταλαβα σωστα ?

γιατι απ'οτι διαβασα ο Κωστας μου εγραψε κατι για script.

 

αντε, εκανα το root. το lagfix εμεινε. δεν θα σας παιδεψω για πολυ ακομα. :lol::lol::lol::lol:

Γ@μω την rookie εποχη !!!! :lol::lol::lol::lol:

 

αγαπητε tonyK για εσενα συγκεκριμενα ειχα σχηματισει την εντυπωση οτι εχεις γινει ιδη expert με τοσα που ρωτησες και τοσες πληροφοριες που πηρες...!

 

και εγω απο windows mobile ερχομαι αλλα δεν ειμαι καλος μαθητης!!!

 

Όχι κανένας δε μπορεί να σου το πει με σιγουριά. Θεωρητικά μόνο, και απ'αυτά που είδαμε με το nexus και το desire, ναι. Aυτό βέβαια είναι μόνο βελτίωση από πλευράς επεξεργαστή και μνήμης. Αν δε διορθώσουν το filesystem (Ι/Ο), θα μπορούμε πάλι να κάνουμε το lagfix... στην οποία περίπτωση το score του κινητού θα εκτοξευτεί στο πεντοχίλιαρο φαντάζομαι... Αλλά κανένας δεν ξέρει πώς ακριβώς θα είναι το froyo. Τα leaked beta builds που βγήκαν δεν είχαν ούτε τα μισά απ'αυτά που έχουν πει.

Aν αργότερα βάλουμε το gingerbread ή το honeycomb... δε θα πιάνεται το κινητό με τίποτα... (μέχρι να βγεί καλύτερο hardware).

 

 

οκ...! ευχαριστω man! μεχρι το honeycomb εχουμε ακομα!

Edited by fotisg24
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έκανες root λογικά θα είναι πράσινο αυτό το κομμάτι...

 

Να συμπληρώσω, θα είναι πράσινο αν έχεις μπαταρία πάνω από 40%...:p...θυμάσαι που έψαχνα γιατί δεν τα έβγαζε πράσινα?...όταν πατούσες πάνω στο lag fix έγραφε ότι πρέπει να είναι η μπαταρία πάνω από 40% φορτισμένη για να λειτουργήσει η επιλογή...:p

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

 

2. Συγγνωμη για την ασχετοσινη αλλα αν κανεις κανονικα την εγκατασταση του mls destinator και μετα βγαλεις την καρτα και την βαζεις μονο οταν θελεις χρηση gps και χρησιμοποιεις για παραδειγμα μια 8αρα καρτα με δικα σου αρχεια... υπαρχει προβλημα θα την βλεπει κανονικα?

 

 

Δε θα υπάρχει πρόβλημα, αλλά δε θα σου δουλεύει το mls μέχρι να ξαναβάλεις μέσα την κάρτα... και αν έχεις πράγματα στην άλλη κάρτα δε θα σου δουλεύουν αυτά... είναι σπαστικό :p

 

Με Froyo βγάζει 950 περίπου σε όσους έχουν βάλει ανεπίσημα...

Ναι αλλά υποτίθεται ότι είναι κουτσουρεμένα τα ανεπίσημα builds, δε δουλεύει ο JIT compiler και έχουμε πολλά να περιμένουμε... τέλος πάντων θα δούμε.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Με Froyo βγάζει 950 περίπου σε όσους έχουν βάλει ανεπίσημα...

 

με το beta που βγηκε? ευχαριστω για το info...

 

μολις βγει και το original και το τεσταρω θα αποφασισω...

 

προς το παρων εγω δεν εχω lag και παρα μονο πολυ μικρες καθηστερισεις σε εφαρμογες αλλα δεν ειναι και τοσο ενοχλητικες...

 

απλα μου ακουγεται υπερβολικο οταν λετε "αλλο κινητο"...δεν εχω δει κιολας για να ξερω ποσο πιο γρηγορο ειναι...με εξηταρει η σκεψη! δεν ξερω αν με καταλαβαινετε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με το beta που βγηκε? ευχαριστω για το info...

 

μολις βγει και το original και το τεσταρω θα αποφασισω...

 

προς το παρων εγω δεν εχω lag και παρα μονο πολυ μικρες καθηστερισεις σε εφαρμογες αλλα δεν ειναι και τοσο ενοχλητικες...

 

απλα μου ακουγεται υπερβολικο οταν λετε "αλλο κινητο"...δεν εχω δει κιολας για να ξερω ποσο πιο γρηγορο ειναι...με εξηταρει η σκεψη! δεν ξερω αν με καταλαβαινετε!

 

ε βάλτο κιόλας, δεν έχεις να χάσεις και τίποτα, απλό είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Δε θα υπάρχει πρόβλημα, αλλά δε θα σου δουλεύει το mls μέχρι να ξαναβάλεις μέσα την κάρτα... και αν έχεις πράγματα στην άλλη κάρτα δε θα σου δουλεύουν αυτά... είναι σπαστικό

 

δεν με πειραζει αυτο καθολου... thanx!!!

 

Για το MY VIEW της Cosmote στα καταστηματα της oteshop ξερει κανεις? Εχει εφαρμογη προεγκατεστημενη απο την cosmote ή οχι? Γιατι δεν το γουσταρω καθολου... στο Γερμανο που ειχα ρωτησει και ειδα και στο φυλλαδιο δεν την ειχε παντως...

Edited by john_v
Link to comment
Share on other sites

ε βάλτο κιόλας, δεν έχεις να χάσεις και τίποτα, απλό είναι :)

 

οκ! αντε ας το κανω! βοηθεια λοιπον....!

 

κατεβασε απο το market το one click lag fix και εγκατεστησε το κανοντας τις αναλογες ρυθμισεις ωστε στο αρχικο του μενου(του προγραμματος)να μην εχει με πρασινο(enabled)το one click lag fix παρα μονο το undo one click lag fix-change scheduler-check disk

και μετα κανε ενα reboot

ξανα τρεξε μετα το quadrant να δεις τι βαθμολογια βγαζει

επεισης μπορεις να χρησιμοποιησεις μετα το παραπανω και το advanced task killer που θα βρεις στο market με αυτο μπορεις να κλεινεις εφαρμογες που θα τρεχουν απο πισω χωρις να φαινονται

εγω εχω καταφερει και μονιμα εχω πανω απο 130mb μνημης διαθεσιμα με αυτους τους τροπους

αποτελεσμα quadrant 1900+

 

αυτη ειναι η διαδικασια? γινεται και χωρις root? και ειπαμε αν το κανω unistall ξανα εχω εγγυηση? και το update θα το γινεται αυριο μεθαυριο οταν βγει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και τις μπαταρίες (http://cgi.ebay.com/2x-Battery-USB-AC-Charger-Samsung-I9000-Galaxy-S-UK-/290474109431?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item43a19b29f7#ht_995wt_1137) που είχα παραγγείλει.

Για αρχή αυτό που μπορώ να πω είναι ότι δεν γράφουν πάνω "samsung" όπως δείχνει στη φωτογραφία και ότι είναι 5 γραμμάρια ελαφρύτερες από τη κανονική αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο. Για διάρκεια κτλ θα σας πω σε λίγες μέρες αν ενδιαφέρεστε.

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ακομα ερωτηση

 

περασα το kies βρισκει κανονικα το τηλεφωνο μου και συνδεεται οποτε μπηκα στο samsung apps

και κατεβασα δοκιμαστικα ενα app που λεγεται caliper

αλλα πριν το βαλω με ενημερωνει οτι δεν ειναι για την συσκευη μου

ισχυει αυτο?

ή απλα γραφω την προειδοποιηση στα παλια μου παπουτσια και το κανω install?

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ακομα ερωτηση

 

περασα το kies βρισκει κανονικα το τηλεφωνο μου και συνδεεται οποτε μπηκα στο samsung apps

και κατεβασα δοκιμαστικα ενα app που λεγεται caliper

αλλα πριν το βαλω με ενημερωνει οτι δεν ειναι για την συσκευη μου

ισχυει αυτο?

ή απλα γραφω την προειδοποιηση στα παλια μου παπουτσια και το κανω install?

 

το samsung app στο kies δουλευει μονο για το wave εχω την εντυπωση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ! αντε ας το κανω! βοηθεια λοιπον....!

 

 

 

αυτη ειναι η διαδικασια? γινεται και χωρις root? και ειπαμε αν το κανω unistall ξανα εχω εγγυηση? και το update θα το γινεται αυριο μεθαυριο οταν βγει?

 

Θα πρέπει να το βγάλεις πριν το update. Διάβασε εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=760571

 

Δε γίνεται χωρίς root, και σου κάνει και root ταυτόχρονα. Άσε τη μπάρα στη μέση για να μπορείς να το κάνεις εύκολα uninstall αν χρειαστεί. Ξαναλέω όμως ότι θα έπρεπε να διαβάσεις λίγο περισσότερο.

 

το samsung app στο kies δουλευει μονο για το wave εχω την εντυπωση

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3309642#post3309642

 

παιδια καλησπερα εχω κανει root το κινητο μπορω να το κανω unroot και στο kernel να μην λεει root παλι δηλαδη να γινει και να λεει οπως οταν το πηρα το κινητο ευχαριστω πολυ

 

Πώς το έκανες root? το root δεν αλλάζει το kernel, αυτό αλλάζει μόνο αν κάνεις flash με το odin. Ποιό firmware έβαλες; Αυτό πρέπει να αλλάξεις. Το root δεν έχει καμία σχέση με αυτό που λες.

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο "Τροποποίηση" αν θέλεις να προσθέσεις κάτι ή την "Πολλαπλή Παράθεση" για να απαντήσεις σε πολλά μηνύματα χρηστών.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω κανει root το κινητο μπορω να το κανω unroot και στο kernel να μην λεει root παλι δηλαδη να γινει και να λεει οπως οταν το πηρα το κινητο ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αν θες βοήθεια πες μου να σου στείλω pm μην απασχολούμε το φόρουμ

 

οκ! ευχαριστω!!! αν και νομιζω το χω.... ειναι κατατοπιστικο και το xda devs που ποσταρηστικε παραπανω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το firmware 2.1-update 1 jf5 kernel 2.6.29 root@se-s602#2 με το one click το εκανα φιλε μου και αλαξε απ την αρχη αυτο τωρα δεν αλλαζει?αν το παω για service την εκατσα μαλλον ε
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ως ειδικοί αν μπορείτε πείτε μου υπάρχει επίσημα από την samsung αναβάθμιση για το Galaxy S? Αν ναι πείτε πως γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τυχερακια καλησπερα.Αν μπορεις θα ηθελα να εξηγησεις τι εννοεις με το ''να αφησεις τη μπαρα στη μεση''.Σε ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...