Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ, άλλο εννοούσαμε. :O Και πάλι όμως, οριζόντια/κάθετα κόλπα δε μου κάνει...

 

εγω ειχα καταλαβει αυτο που καταλαβες και εσυ...........!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με πολυ μετρια χρηση..μου βγαζει δε μου βγαζει 2 ημερες...Εαν ενεργοποιησω και wifi,3G και ολα τα σχετικα μιαμιση ημερα το πολυ.Αλλα τι να τον κανεις το Γαλαξια χωρις αυτα?
Link to comment
Share on other sites

οσοι το εχετε καιρο η μπαταρια πλεον ποσο σας βγαζει...?

με νορμαλ χρηση μιαμιση μερα περιπου , το βραδυ σε flight mode κ καμμια ωρα σερφαριμα. Επισης αρκετο ψαξιμο με το gps.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε με σας παρακαλώ.Υπάρχει κάποιος τρόπος για βελτίωση του σήματος 3g σε cosmote? Ενώ το galaxy πάει ''σφαίρα'' με wi-fi ,μέσω δικτύου σέρνεται και αυτό σε πάρα πολλές περιοχές της Θεσσαλονίκης όπου μένω και το δοκίμασα.Help παιδιά γιατί είναι κρίμα τα τόσα λεφτά για το συμβόλαιο που έχω κάνει για δωρεάν internet:(

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι θέμα του Galaxy S, αλλά γενικότερο θέμα της Cosmote στις ταχύτητες του mobile internet.

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να λυθεί το πρόβλημα? Μιλάμε για όλες τις περιοχές Θεσσαλονίκης όπου μένω και το δοκίμασα.Μήπως είναι θέμα rom.?Δε φορτώνει με τίποτα σελίδα,πολύ δυσκολία..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι το προβλημα ειναι στο wifi...ενα E52 που εχω βρισκει περισσοτερα δικτυα και συνδεετε σε αυτα ενω το galaxy μου βρισκει τα μισα και τα μισα των μισων εχουν "ανεπαρκες σημα"...!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να λυθεί το πρόβλημα? Μιλάμε για όλες τις περιοχές Θεσσαλονίκης όπου μένω και το δοκίμασα.Μήπως είναι θέμα rom.?Δε φορτώνει με τίποτα σελίδα,πολύ δυσκολία..

 

Είσαι συνδεδεμένος σε δίκτυο 3G? Για ποιες, κυρίως, περιοχές μιλάμε;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι συνδεδεμένος σε δίκτυο 3G? Για ποιες, κυρίως, περιοχές μιλάμε;

 

Είμαι συνδεδεμένος με 3g αλλά με χαμηλό σήμα.Τούμπα,Καλαμαριά κέντρο πόλης μια από τα ίδια.Είδα φίλου iphone με vodafone και έπαθα πλάκα πως φορτώνει τις σελίδες..Μήπως έχει το κινητό πρόβλημα με σύνδεση 3g?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τότε ευθύνεται η Κοσμοτέ. Με Βόνταφον δεν υπάρχουν προβλήματα ταχυτήτων. Δεν είναι θέμα του κινητού γενικά με την ROM του.
Link to comment
Share on other sites

accelerometer λεγεται...οταν το εχεις καθετα και καλα στο αυτι σου σβηνει για οικονομια μπαταριας...αν το πας οριζοντια θα ξαναφωτισει....

 

oxi αυτο δεν γινεται με το Blutooth

Link to comment
Share on other sites

oxi αυτο δεν γινεται με το Blutooth

 

σορυ εγω ειχα καταλαβει αλλο πραγμα....

 

αποτι λενε τα παιδια ειναι νορμαλ αυτο που περιγραφεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να πας στα settings-wireless and network- wi-fi settings και να πατησεις το αριστερο soft key και να πατησεις advanced?

 

thanx man!!!! όλα οκ!!!!

Time hominem unius libri
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

αξιοπιστο gps υπαρχει για το κινητο μας και για Ελλαδα εστω και με αγορα που ειναι συμβατο και με froyo 2.2...???

ευχαριστω..!!

 

οποιος ενδιαφερεται με pm πουλω το mls destinator for android phone edition..

Edited by cyberbop
LG G4
Link to comment
Share on other sites

αληθεια οσοι εχετε cosmote σας λεει cosmote ή cosmot?!

 

και κατι αλλο....ραδιο πως ακουμε? τωρα προσεξα οτι κατι λειπει....κανενα αξιοπρεπες app?

Edited by fotisg24
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αληθεια οσοι εχετε cosmote σας λεει cosmote ή cosmot?!

 

και κατι αλλο....ραδιο πως ακουμε? τωρα προσεξα οτι κατι λειπει....κανενα αξιοπρεπες app?

Gr cosmote λεει το δικο μου

Πιο ραδιο λειπει; εχει δικο του ραδιοφωνο. αν ενοεις διαδυκτιακο εγω εχω το wunderadio

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω κατεβασει αυτο το προγραμμα Remote RDP αλλα δεν ξερω να το χρησιμοποιω.Το εχει κανεις?Μπορει κανεις να μου καπως αναλυτικα τι πρεπει να κανω?Τι ρυθμισεις πρεπει να κανω στο pc?
Νέα ARoMA-CN-28s-Rooted- και Debloated
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε με σας παρακαλώ.Υπάρχει κάποιος τρόπος για βελτίωση του σήματος 3g σε cosmote? Ενώ το galaxy πάει ''σφαίρα'' με wi-fi ,μέσω δικτύου σέρνεται και αυτό σε πάρα πολλές περιοχές της Θεσσαλονίκης όπου μένω και το δοκίμασα.Help παιδιά γιατί είναι κρίμα τα τόσα λεφτά για το συμβόλαιο που έχω κάνει για δωρεάν internet:(

 

προσωπικα το 3G της cosmote πεταει στη δυτικη πελοποννησο οπου δραστηριοποιουμαι.

τι μπορεις να κανεις για να ενισχυσεις το σημα σε κλειστο χωρο.θα πας σε ενα καταστημα και θα τους πεις να σου φτιαξουν μια usb προεκταση 1μ με 2 usb θυρες. κουμπωνεις το φλασακι και τις 2 usb στον υπολογιστη. η διαμεταγωγη data στοιχειων θα βελτιωθει:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...Θελω να γραφω sms με το πληκτρολογιο τυπου 3x4 εως 160 χαρακτηρες(και οχι μεχρι 60)και να μπορει ο αλλος να διαβασει το ρημαδι το μηνυμα που του στελνω.Μπορω η να ξαναγυρισω στο Wave?Αντε γιατι καλος ο Γαλαξιας αλλα μου εχει σπασει τα νευρα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, γνωριζει κανεις την τιμη του κινητου απο τη WIND ?Συσκευη μονο μιλαμε παντα, απλα επειδη δεν μπορω να δω τις τιμες στο σαιτ τους...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια η γνωμη σας για αυτην τηνν θηκη? http://cgi.ebay.com/NEW-Samsung-Galaxy-S-I9000-Premium-Mesh-Case-Genuine-/110563637842?pt=PDA_Accessories&hash=item19be1b3a52 και αυτον τον screen protector http://cgi.ebay.com/REALOOK-Samsung-Galaxy-S-AFP-Screen-Protector-2PK-/250671452317?pt=PDA_Accessories&hash=item3a5d2ed09d μπορω να βαλω θηκη και screen protector μαζι?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια η γνωμη σας για αυτην τηνν θηκη? http://cgi.ebay.com/NEW-Samsung-Galaxy-S-I9000-Premium-Mesh-Case-Genuine-/110563637842?pt=PDA_Accessories&hash=item19be1b3a52 και αυτον τον screen protector http://cgi.ebay.com/REALOOK-Samsung-Galaxy-S-AFP-Screen-Protector-2PK-/250671452317?pt=PDA_Accessories&hash=item3a5d2ed09d μπορω να βαλω θηκη και screen protector μαζι?

 

Ναι γιατί να μη μπορείς... καλά φαίνονται και τα 2. Σε screen protector απλά πρόσεξε μην πάρεις τίποτα που να γράφει ως κύριο προτέρημα το antiglare...είναι τραγικό. Είναι ματ και χάνεις όλη την ευαισθησία στην οθόνη..και φαίνεται χάλια στο τηλέφωνο.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, γνωριζει κανεις την τιμη του κινητου απο τη WIND ?Συσκευη μονο μιλαμε παντα, απλα επειδη δεν μπορω να δω τις τιμες στο σαιτ τους...

Κοντά στα 560 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...