Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακαλω ξερει καποιος να μου πει γιατι οταν κανω κληση σβηνει η οθονη

και πρεπει να παταω το μεσαιο πληκτρο για να μου εμφανισει την οθονη και μετα να πατησω το κουμπι για να κανω τερματισμο της κλησης

 

Αν γίνεται αυτό έχει πρόβλημα η συσκευή σου, γύρνα την να σου την κοιτάξουν... Το κινητό σβήνει όταν είναι δίπλα στο αυτί σου για να μην πατάς πράγματα με το κεφάλι σου, αυτό είναι το proximity sensor και όχι το accelerometer που είπε ο fotisg, και θα έπρεπε οταν το απομακρύνεις από το κεφάλι σου να ανάβει πάλι μόνο του. Δεν έχει σχέση με τις κλήσεις, ούτε με το αν το κρατάς κάθετα, αν είναι μακρυά απ'το κεφάλι σου δε θα έπρεπε να σβήνει.

 

Μπορείτε παρακαλώ συνοπτικά να αναφέρετε αν και πόσες Custom Roms υπάρχουν για το Galaxy και εάν υπάρχει καμμιά με το κλασικό Google Android.

 

Επιδη σκέφτομαι να το πάρω σήμερα , είναι ενα στοιχείο που θα με βοηθήσει να αποφασίσω

 

 

Δεν είναι πολλές, 4-5 είναι... και δεν υπάρχει καμία με το classic android. Για την ώρα.

 

Δυστυχώς... Αν και δε μπήκε με το Boot, μόλις πέρασα APNs ξανασυνδέθηκε και δε κλείνει με τίποτα. :(

 

Μετά το μήνυμα του ivas75, φαίνεται ότι έχεις κι εσύ το ίδιο πρόβλημα giorgo... γι'αυτό δε μπορείς να σώσεις APNs....

 

είμαι κάτοχος μέχρι στιγμής windows mobile HTC και σκέπτομαι να πάρω android το samsung.

θα ήθελα να ρωτήσω μιας και το έχετε χρησιμοποίηση αν θα είναι ομαλή η μετάβαση μου και εντυπώσεις από τη συσκευή

 

Ο TonyK θα σου πει σίγουρα περισσότερα... είναι τελείως διαφορετικό το σύστημα (Windows vs. Linux), αλλά δε νομίζω να έχεις πρόβλημα. Tουλάχιστον δεν άκουσα κάποιον να γυρνάει στα windows mobile επειδή δεν άντεξε το android... :)

 

# Τυχεράκια (και βάσει ονόματος αλλά και παραγγελίας (!) :p ) αυτήν παράγγειλες κανονικά?

http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?cPath=10100000_10000000_11000993&products_id=30921

Όντως η Book type βολεύει καλύτερα για πολύωρη χρήση...έχει και άνοιγμα για την κάμερα χωρίς να τραβήξεις το κάλυμμα...

 

Όχι, παρήγγειλα την vertical pouch without beltclip. Δε με βολεύουν οι θήκες που κλείνουν σα βιβλίο ή τεφτέρι, καθόλου. Θέλω να βλέπω την οθόνη κανονικά, χωρίς να γυρίζω ένα φύλλο από πίσω και να το κρατάω... και αν θέλω να το βάλω στην τσέπη μου απλά το βάζω στη θήκη. Είχα τέτοια θήκη (όχι της PDair), για το N97 μου και με βόλεψε.

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί να μην τα καταφέρεις; Σύνδεσέ το σε mass storage mode, και πάνω αριστερά θα βγει το σηματάκι του USB. Τράβα με το δάχτυλό σου κάτω το notification bar, και θα λέει USB connected, και αν έχει συνδεθεί σωστά, από κάτω ακριβώς θα γράφει με μικρότερα γράμματα "Select to copy files to/from your computer". (Aν δεν το δεις αυτό με τη μία - μερικές φορές συμβαίνει - βγάλε το USB, ξαναβάλτο, και κοίτα πάλι, θα υπάρχει). Πάτα εκεί πάνω, και θα σου δώσει επιλογή για Mount. Μόλις το κάνεις αυτό, το pc σου θα βλέπει το τηλέφωνο σαν flash drive.

Όταν τελειώσεις τις αντιγραφές, κάνε "ασφαλή κατάργηση" από το task bar, μετά ξανατράβα κάτω τη μπάρα, και πάτα "Turn off USB storage". Μετά από λίγο που θα κάνει το media scanning, μπορείς να αφαιρέσεις το USB με ασφάλεια. (Βαριέμαι να κάνω reboot στα ελληνικά για να δω τις ελληνικές εκφράσεις, sorry :))

 

Φιλε τελικα ειχες δικιο. Πρεπει να γινεται ολη αυτη η διαδικασια για να το βλεπει ο υπολογιστης σαν flash drive. Εγω συνδεοντας το καλωδιο και επιλεγοντας mass storage δεν εβλεπα την παραμικρη κινηση και αυτο το θεωρησα προβλημα και γι' αυτο ακολουθησα τη συμβουλη που περιεγραψα στο post μου επιλεγοντας samsung kies απο τις ρυθμισεις usb μιας και ετσι το ''εβλεπε'' αμεσως.

Βλεπεις, και στο desire που εχω, που εχει κι αυτο notification bar, συνδεοντας το και επιλεγοντας mass storage το βλεπει αμεσως χωρις να χρειαζεται να κανεις κατι αλλο, και θεωρησα πως ετσι θα πρεπει να λειτουργει και το galaxy.

Ε, μικροι ειμαστε ακομα, με τον καιρο θα μαθαινουμε και περισσοτερα.:lol: :O :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, παρήγγειλα την vertical pouch without beltclip. Δε με βολεύουν οι θήκες που κλείνουν σα βιβλίο ή τεφτέρι, καθόλου. Θέλω να βλέπω την οθόνη κανονικά, χωρίς να γυρίζω ένα φύλλο από πίσω και να το κρατάω... και αν θέλω να το βάλω στην τσέπη μου απλά το βάζω στη θήκη. Είχα τέτοια θήκη (όχι της PDair), για το N97 μου και με βόλεψε.

 

Κι εγω για αυτη ψηνομαι μιας και μου φαινεται πιο βολικη...ανοιγεις το καπακι και το εχεις να "κρεμεται" και κανεις την δουλεια σου...ενω στην book φανταζομαι οτι πρεπει να διπλωσεις το "εξωφυλλο" πισω απο το κινητο για να κανεις πιο ευκολα την δουλεια σου...

Ποσο μεγαλωνει ο ογκος του κινητου με την θηκη?Διπλωνει ευκολα το flip καπακι?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, παρήγγειλα την vertical pouch without beltclip. Δε με βολεύουν οι θήκες που κλείνουν σα βιβλίο ή τεφτέρι, καθόλου. Θέλω να βλέπω την οθόνη κανονικά, χωρίς να γυρίζω ένα φύλλο από πίσω και να το κρατάω... και αν θέλω να το βάλω στην τσέπη μου απλά το βάζω στη θήκη. Είχα τέτοια θήκη (όχι της PDair), για το N97 μου και με βόλεψε.

 

Σαν αυτήν πήρες χωρίς το κλιπ για τη ζώνη, σωστά?

 

...δηλαδή σου στείλαν εντελώς άσχετη θήκη με αυτήν που παράγγειλες...να πεις ότι έγινε λάθος και στείλανε κάτι παρόμοιο...χαχαχα...ό,τι νά ναι...ελπίζω κι εμένα να μη μου στείλει η PDAir λάθος θήκη γιατί η αναμονή από Χονγκ Κονγκ είναι αρκετή...:p

 

Πάντως φαίνεται περιποιημένη στο βίντεο...γενικότερα όλες οι θήκες της...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω για αυτη ψηνομαι μιας και μου φαινεται πιο βολικη...ανοιγεις το καπακι και το εχεις να "κρεμεται" και κανεις την δουλεια σου...ενω στην book φανταζομαι οτι πρεπει να διπλωσεις το "εξωφυλλο" πισω απο το κινητο για να κανεις πιο ευκολα την δουλεια σου...

Ποσο μεγαλωνει ο ογκος του κινητου με την θηκη?Διπλωνει ευκολα το flip καπακι?

 

Όχι εγώ ΔΕ θέλω τέτοια θήκη, με πράγματα να "κρέμονται". Μεγαλώνει αρκετά ο όγκος πάντως, όπως φαντάζεσαι... κοίτα τις εικόνες. Γίνεται σαν πορτοφόλι φουσκωμένο. Το καπάκι διπλώνει πολύ εύκολα, ένα κομμάτι δέρμα είναι.

 

Σαν αυτήν πήρες χωρίς το κλιπ για τη ζώνη, σωστά?

 

Πάντως φαίνεται περιποιημένη στο βίντεο...γενικότερα όλες οι θήκες της...

 

Σωστά. Ναι, αυτή που μου στείλανε η λάθος έχει φοβερή ποιότητα. Εσύ ποιά πήρες, αυτή που μου στείλανε κατά λάθος, ή την άλλη που είναι σα βιβλίο;

 

εχει αντιμετωπισει κανεις θεμα αποσυγχρονισμου ηχου εικονας στην αναπαραγωγη βιντεο?

Μέχρι τώρα ποτέ.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται αυτό έχει πρόβλημα η συσκευή σου, γύρνα την να σου την κοιτάξουν... Το κινητό σβήνει όταν είναι δίπλα στο αυτί σου για να μην πατάς πράγματα με το κεφάλι σου, αυτό είναι το proximity sensor και όχι το accelerometer που είπε ο fotisg, και θα έπρεπε οταν το απομακρύνεις από το κεφάλι σου να ανάβει πάλι μόνο του. Δεν έχει σχέση με τις κλήσεις, ούτε με το αν το κρατάς κάθετα, αν είναι μακρυά απ'το κεφάλι σου δε θα έπρεπε να σβήνει.

.......................οχι και σε μενα συμβαινει αυτο ,αν κανεις κληση χωρις να το βαλεις στο αυτι σου και ο αριθμος που καλεις δεν απαντα τοτε σβηνει μονη της η οθονη:blink: αν βαλεις το χερι σου πανω στον αισθητηρα και το ξαναπαρεις τοτε επανερχεται για κλασματα δευτερολεπτου ομως,,,,δοκιμαστετο

εχει καποιο θεμα νομιζω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ :D

φιλε μου καλημερα,

εγω εχω δεκα χρονια τωρα windows mobile και μονο htc.

η αληθεια ειναι οτι με το hd2 εκανα τα παντα !!!!

το ειχα στημενο ετσι και εκανα οτι ηθελα ευκολα και απλα.

εχω το galaxy 2 μερες. email, facebook, twitter, και σχεδον οτι εχει σχεση με καθημερινη χρηση, γινονται σχετικα ευκολα.

η παρεα ειναι πολυ καλη εδω και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

εγω το hd2 το εχω κρατησει γιατι θελω να δοκιμασω και τα win 7 που θα βγουν.

τωρα 2 μερες που εχω το galaxy δεν εχω ανοιξει καν το hd2. οποτε αυτο πιστευω τα λεει ολα.

 

σιγουρα αν εκανα στο hd2 100 πραγματα, στο galaxy μπορω και κανω τα 70.

το θεμα ομως ειναι οτι στα windows mobile ειμαι τοσα χρονια και τα δουλευω σαν power user. στο android ειμαι 2 μερες μονο. οποτε σε λιγο καιρο θα μπορω να κανω τα παντα και εδω.

υπομονη θελει και ολα γινονται !!!!

 

τα πραγματα ειναι απλα. το ανοιχτο λογισμικο ειναι το μελλον πλεον. τωρα σου γραφω απο linux (ubuntu) απο τον υπολογιστη μου. εχω windows 7 και ubuntu.

στα 7 δεν μπαινω πλεον πολυ συχνα. στο linux κανω σχεδον τα παντα ευκολα και προ παντων δεν κολλαει ΠΟΤΕ !!!!

 

το android ειναι πολυ καλο. δεν εχει φτασει ακομα στο επιπεδο για να πουμε οτι εχει ωριμασει σαν λειτουργικο. οι προυποθεσεις ομως ειναι οι ιδανικες και ο ρυθμος αναπτυξης δειχνει οτι στο αμεσο μελλον θα ειναι ο βασιλιας πλεον στα λειτουργικα.

γι'αυτο κι'εγω ηρθα απο τωρα, γιατι θελω να ζησω αυτη την μεταβαση απο το αρχικο σταδιο μεχρι την απολυτη ωριμαση. αυτο φυσικα συνεπαγεται οτι θελει και υπομονη και διαβασμα και ψαξιμο.

και προ παντων ΟΡΕΞΗ.

ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ !!!!

 

ελπιζω να βοηθησα. οτι αλλο θελεις πες μου.

 

* τον πρωτο καιρο να ξερεις οτι θα σου λειψουν καποια πραγμα τα απο τα wm. αλλα ειναι απολυτα λογικο και φυσιολογικο. θελει υπομονη να περασεις την πρωτη "κρυαδα" της μεταβασης απο το ενα λειτουργικο στο αλλο.

δεν ειναι και λιγο να κανεις μια τετοια μεταβαση. ειδικα αν εισαι power user στο ενα, και αυτοματα γινεις rookie στο αλλο :).

φιλικα,

Αντωνης.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

.......................οχι και σε μενα συμβαινει αυτο ,αν κανεις κληση χωρις να το βαλεις στο αυτι σου και ο αριθμος που καλεις δεν απαντα τοτε σβηνει μονη της η οθονη:blink: αν βαλεις το χερι σου πανω στον αισθητηρα και το ξαναπαρεις τοτε επανερχεται για κλασματα δευτερολεπτου ομως,,,,δοκιμαστετο

εχει καποιο θεμα νομιζω

 

Τί να σου πω, εμένα δουλεύει άψογα. Μόλις δοκίμασα αυτό που λες, σβήνει μόνο όταν το πλησιάσω στο αυτί μου ή καλύψω επίτηδες τον αισθητήρα (πάνω αριστερά) με το χέρι μου. Μόλις το απομακρύνω ανάβει ξανά αμέσως. Όπως ακριβώς πρέπει.

 

Ίσως είναι θέμα firmware?

 

 

* τον πρωτο καιρο να ξερεις οτι θα σου λειψουν καποια πραγμα τα απο τα wm. αλλα ειναι απολυτα λογικο και φυσιολογικο. θελει υπομονη να περασεις την πρωτη "κρυαδα" της μεταβασης απο το ενα λειτουργικο στο αλλο.

δεν ειναι και λιγο να κανεις μια τετοια μεταβαση. ειδικα αν εισαι power user στο ενα, και αυτοματα γινεις rookie στο αλλο :).

φιλικα,

Αντωνης.

 

Μάλλον δε συμβαίνει με όλα τα λειτουργικά αυτό... :) Εγώ από Symbian, πού ήμουν όπως λες power user (με signing certificates δικά μου και root access και δε συμμαζεύεται), πίστος της nokia εδώ και 10 χρόνια, τώρα ούτε να το δω δε θέλω... :D

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για το θεμα ζελατινα προστασιας.Την θεωρω 100% απαραιτητη.Παει αυτο.

Τωρα οσον αφορα την Zagg.Ειχα στο προηγουμενο κινητο και εχω και σε αυτο.

Θεωρω οτι ειναι η τελεια προστασια για κινητο απο θεμα γρατζουνισματος,ΑΛΛΑ οχι η καλυτερη απο θεμα feeling.

Οποτε ο ιδανικος συνδιασμος για εμενα ειναι Zagg για την πισω πλευρα και καποια αλλη για την οθονη.

Εγω εχω πισω Zagg,μπροστα http://cgi.ebay.com/Vikuiti-screen-protector-Samsung-I9000-Galaxy-S-/180546216201?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item2a0964a109 οπου και συνιστω ανεπιφυλακτα.

 

Φίλε, γενικά, ο συνδυασμός που έχεις κάνει πόσο αλλάζει το συνολικό feeling και μπροστά και πίσω; Γιατί γενικά καλό είναι η ζελατίνα να μην επηρεάζει πολύ την αίσθηση του κινητού (την υφή του) και την ανταποκρισιμότητα της οθόνης..

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Ναι, αυτή που μου στείλανε η λάθος έχει φοβερή ποιότητα. Εσύ ποιά πήρες, αυτή που μου στείλανε κατά λάθος, ή την άλλη που είναι σα βιβλίο;

Περιμένω την καφεμπεζ κροκοδειλέ book type...:p

 

αν κανεις κληση χωρις να το βαλεις στο αυτι σου και ο αριθμος που καλεις δεν απαντα τοτε σβηνει μονη της η οθονη:blink: αν βαλεις το χερι σου πανω στον αισθητηρα και το ξαναπαρεις τοτε επανερχεται για κλασματα δευτερολεπτου ομως

Και σε εμένα ετσι είναι. Μην ανησυχείς. Αν δεν απαντάει η κλήση μόνο τότε συμβαίνει αυτό. Αν ανοίξει η γραμμή δεν συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ετσι είναι. Μην ανησυχείς. Αν δεν απαντάει η κλήση μόνο τότε συμβαίνει αυτό. Αν ανοίξει η γραμμή δεν συμβαίνει.

 

Καλά μόνο σε μένα δουλεύει; :p

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλά μόνο σε μένα δουλεύει; :p

 

Δουλεύει κανονικά ο αισθητήρας, απλώς άλλο μάλλον εννοούμε. Έχεις σταθερό εκεί που είσαι? Πάρε από το κινητό σου και μην απαντήσεις από το σταθερό. Μετά από λίγα δεπτερόλεπτα λογικά θα σβήσει η οθόνη. Για δοκίμασε και μπορεί να σταθείς τυχεράκιας (!)...:p

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

 

Αν γίνεται αυτό έχει πρόβλημα η συσκευή σου, γύρνα την να σου την κοιτάξουν... Το κινητό σβήνει όταν είναι δίπλα στο αυτί σου για να μην πατάς πράγματα με το κεφάλι σου, αυτό είναι το proximity sensor και όχι το accelerometer που είπε ο fotisg, και θα έπρεπε οταν το απομακρύνεις από το κεφάλι σου να ανάβει πάλι μόνο του. Δεν έχει σχέση με τις κλήσεις, ούτε με το αν το κρατάς κάθετα, αν είναι μακρυά απ'το κεφάλι σου δε θα έπρεπε να σβήνει.

 

 

εεεεεεελα μωρε...αισθητηρας το ενα, αισθητηρας και το αλλο...! απλα εχασα το ονομα!!! παντως ισχυεια αυτο που λεω καθετα και οριζοντια... (δεν εννοω portrait-landscape)

 

αληθεια μιας και μιλλατε για θηκες και συγνωμη που παρεμβαινω...οι θηκες "pouch" μονο σε εμενα αρεσουν????!!!!

Edited by fotisg24
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, απαντήσει δεν απαντήσει η άλλη γραμμή, σβήνει η οθόνη εντός 10 δεπτερολέπτων.

 

Εχει παραγγείλει κανείς από την PDAir απευθείας? Σε πόσες μέρες σας έφθασε το πακέτο?

 

αληθεια μιας και μιλλατε για θηκες και συγνωμη που παρεμβαινω...οι θηκες "pouch" μονο σε εμενα αρεσουν????!!!!

Κι ο Τυχεράκιας τέτοια περιμένει...

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

Eμένα 2 μέρες.

Εγω με ελαχιστη χρηση wifi, gps κτλ κτλ κτλ, σχεδον μονο με κλησεις ειμαι την τελευταια εβδομαδα και κλειστο τα βραδυα, μου βγαζει 3 -4

Link to comment
Share on other sites

αληθεια μιας και μιλλατε για θηκες και συγνωμη που παρεμβαινω...οι θηκες "pouch" μονο σε εμενα αρεσουν????!!!!

 

Αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα και εγώ τις προτιμώ και τις βρίσκω πιο καλαίσθητες :happy:

 

Εχει παραγγείλει κανείς από την PDAir απευθείας? Σε πόσες μέρες σας έφθασε το πακέτο?

Παρήγγειλα εγώ μία θήκη pouch 28$ με clip προχθές, μου είπαν 7 με 20 εργάσιμες

Link to comment
Share on other sites

Eμένα 2 μέρες.

 

Και εμένα2 ημέρες με μέτρια χρήση.

 

ρε παιδιά,έχω εγκατάστήσει το handcent. Όταν στέλνω μήνυμα μου εμφανίζει αναφορά παράδοσης όπως θέλω.Όταν δέχομαι μήνυμα το λαμβάνω και στο Handcent και στα μηνυματα της συσκευής.Έχω ψάξει στο forum αλλά δεν βρίσκω κάτι.Έχω επιλέξει default προγραμμα για μηνύματα το handcent και οταν πάω να στείλω, στέλνει μέσω handcent όπως πρέπει.

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν λύνεται το παραπάνω πρόβλημα?

Edited by mirrorofsorrow
Μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα και εγώ τις προτιμώ και τις βρίσκω πιο καλαίσθητες :happy:

 

α γεια σου... ειδικα η επισημη της samsung ειναι τερατουργημα...!

και καλαισθητες (εγω πηρα μια αψογη δερματινη μαυρη με κιτρινες ραφες...) και πιο βολικες (πιστευω)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θήκες μόνο απ το internet μπορούμε να αγοράσουμε;

Κανένα κατάστημα δεν έχει;

http://extreme-mobile.gr/p.Samsung-GT-i9000-Galaxy-S-dermatini-thiki-leather-flip-case-Just-perfect-black.233370.html

Κάνε κλικ και εκεί που γράφει σχετικά προϊότα...

 

http://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?keyphrase=i9000

 

Παρήγγειλα εγώ μία θήκη pouch 28$ με clip προχθές, μου είπαν 7 με 20 εργάσιμες

Το ξέρω, το γράφει και στο site. Εννοώ αν υπάρχει κάποιος που να του έχει ήδη έρθει το πακέτο για να μας πει πόσες μέρες έκανε. Κι εγώ έχει 10 μέρες περίπου που παράγγειλα. 5 μέρες έχει που έφυγε από τα ταχυδρομία του Χονγκ Κονγκ, σύμφωνα με τον κωδικό που βάζω στη σελίδα των ταχυδρομείων τους.

 

Επί τη ευκαιρία ο κωδικός σου αρχίζει από RB? (αν και νομίζω ακόμα δεν σου έστειλαν τον κωδικό)

Μου είπαν ότι αυτό σημαίνει ότι έχει ενδιάμεση στάση και δεν έρχεται απευθείας.

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

http://extreme-mobile.gr/p.Samsung-GT-i9000-Galaxy-S-dermatini-thiki-leather-flip-case-Just-perfect-black.233370.html

Κάνε κλικ και εκεί που γράφει σχετικά προϊότα...

 

ΠΟλυ καλη μου φαινεται αυτη...ψηνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανονικά ο αισθητήρας, απλώς άλλο μάλλον εννοούμε. Έχεις σταθερό εκεί που είσαι? Πάρε από το κινητό σου και μην απαντήσεις από το σταθερό. Μετά από λίγα δεπτερόλεπτα λογικά θα σβήσει η οθόνη. Για δοκίμασε και μπορεί να σταθείς τυχεράκιας (!)...:p

 

Οκ, άλλο εννοούσαμε. :O Και πάλι όμως, οριζόντια/κάθετα κόλπα δε μου κάνει...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...