Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ψαφνικα το κινητο δε μου αναγνωριζει την καρτα sim οταν τη βαζω μεσα δεν ανοιγει καθολου ή οταν ανοιξει λεει να βαλω sim, την εβαλα σε αλλο κινητο και δουλευει κανονικα εβαλα αλλη καρτα sim στο κινητο και δουλεψε. τι να κανω?

προσπαθησε κανα 2 φορες κ 8α πιασει.μου τοχει κανει κ σε μενα!

 

ρε παιδια κανα νεο για την 2.1??

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

προσπαθησε κανα 2 φορες κ 8α πιασει.μου τοχει κανει κ σε μενα!

 

Σε όλους το έχει κάνει! Είναι για το γούρι :p

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους το έχει κάνει! Είναι για το γούρι :p

 

σε μενα δεν το χει κανει..λες να παιζει γκαντεμια;; :-p

ρε παιδια υπαρχει ποτε περιπτωση να «σπασει» το μαρκερ και να κατεβαζοτμε τσαμπε ολες τις εφαρμογες;μου φαινεται πραγματικα τρελο να εχουμε 2010 και να πρεπει να πληρωνουμε τις εφαρμογες ενω στο αιφον καθε νεα εκδοση που βγαινει,την σπανε καπακια....και να πεις οτι δεν κυκλοφορει και πολυ το αντροιντ σε κινητα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε μενα δεν το χει κανει..λες να παιζει γκαντεμια;; :-p

ρε παιδια υπαρχει ποτε περιπτωση να «σπασει» το μαρκερ και να κατεβαζοτμε τσαμπε ολες τις εφαρμογες;μου φαινεται πραγματικα τρελο να εχουμε 2010 και να πρεπει να πληρωνουμε τις εφαρμογες ενω στο αιφον καθε νεα εκδοση που βγαινει,την σπανε καπακια....και να πεις οτι δεν κυκλοφορει και πολυ το αντροιντ σε κινητα..

 

Καταρχην πρέπει να είναι rooted η συσκευή. Μετά κατεβάζεις το Market enabler και έχεις δωρεάν όλες τις εφαρμογές! :)

Ψάξε στο φόρουμ,υπάρχει άρθρο που λέει σχετικά με το θέμα και αναλυτικά...:shifty:

If today was perfect, there would be no need for tomorrow...
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην πρέπει να είναι rooted η συσκευή. Μετά κατεβάζεις το Market enabler και έχεις δωρεάν όλες τις εφαρμογές! :)

Ψάξε στο φόρουμ,υπάρχει άρθρο που λέει σχετικά με το θέμα και αναλυτικά...:shifty:

 

Δεν έχεις δωρεάν όλες τις εφαρμογές. Απλά έχεις πρόσβαση και στις paid (μιας και στην Ελλάδα δεν έχει ανοίξει ακόμη το market για paid εφαρμογες).

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις δωρεάν όλες τις εφαρμογές. Απλά έχεις πρόσβαση και στις paid (μιας και στην Ελλάδα δεν έχει ανοίξει ακόμη το market για paid εφαρμογες).

 

καταλαβα..εγω εννοω τις paid εφαρμογες,τσαμπε...

Αν θυμαμαι καλα το iphone ειχε σπασει σχεδον αμεσως.

Εχει ακουστει τπτ για κατι αναλογο και στο αντροιντ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα..εγω εννοω τις paid εφαρμογες,τσαμπε...

Αν θυμαμαι καλα το iphone ειχε σπασει σχεδον αμεσως.

Εχει ακουστει τπτ για κατι αναλογο και στο αντροιντ;

 

Αχμ, ποτέ μην λες ποτέ. Αλλά η το market έχει πολύ διαφορετική δομή και σίγουρα η Google δεν θα το ε΄πτρέψει ποτέ.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αχμ, ποτέ μην λες ποτέ. Αλλά η το market έχει πολύ διαφορετική δομή και σίγουρα η Google δεν θα το ε΄πτρέψει ποτέ.

 

ολα "επιτρεπονται" καποια στιγμη και ξερεις καλα γιατι...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αδυναμία download/update εφαρμογών από το Market?

 

Ρε παιδιά, είχα διαβάσει για προβλήματα που είχαν κάποιοι με το Market αλλά δεν έτυχε να παρατηρήσω κάτι! Εδώ πάντως και λίγες μέρες προσπαθώ να κάνω update δύο εφαρμογές (Zougla και Opera Mini) αλλά μου βγάζει συνεχώς μήνυμα:

 

Η λήψη δεν ήταν επιτυχής. Προσπαθήστε ξανά.

 

Έχετε πρόβλημα και εσείς με τα update σας στο Market?

 

Σημειώνω ότι το κινητό είναι όπως το πήρα από ΓΕΡΜΑΝΟ (ούτε rooted ούτε τίποτα!).

Link to comment
Share on other sites

ολα "επιτρεπονται" καποια στιγμη και ξερεις καλα γιατι...;)

 

Δεν είναι έτσι ακριβώς. Δεν είναι μόνο η δομή του market. Είναι στην γενικότερη φιλοσοφία του κατασκευαστή. Ακόμη και να βρισκόταν κάποιo hack για δωρεάν paid κατευθείαν από το μάρκετ η Google θα το διόρθωνε αμέσως. Διανέμει ένα ανοιχτό λογισμικό και για αυτό προστατεύει τους developers. Μπορείς παρόλα αυτά να κατεβάσεις "σπασμένες" εφαρμογές και να τις εγκαταστήσεις. αν και μην εκπλαγείς αν αυτό αλλάξει στο άμεσο μέλλον από την ίδια την google.

Δεν την συγκρίνω με την apple γιατί η διαφορά φιλοσοφίας ανάμεσα στις δύο εταιρείες είναι χαοτική και από κει και πέρα η κουβέντα πάει εξαιρετικά μακριά και χωρίς πολύ νόημα.

 

Αυτά τα λίγα!

 

Αδυναμία download/update εφαρμογών από το Market?

 

Ρε παιδιά, είχα διαβάσει για προβλήματα που είχαν κάποιοι με το Market αλλά δεν έτυχε να παρατηρήσω κάτι! Εδώ πάντως και λίγες μέρες προσπαθώ να κάνω update δύο εφαρμογές (Zougla και Opera Mini) αλλά μου βγάζει συνεχώς μήνυμα:

 

Η λήψη δεν ήταν επιτυχής. Προσπαθήστε ξανά.

 

Έχετε πρόβλημα και εσείς με τα update σας στο Market?

 

Σημειώνω ότι το κινητό είναι όπως το πήρα από ΓΕΡΜΑΝΟ (ούτε rooted ούτε τίποτα!)

 

Όλοι έχουν πρόβλημα με το market και αν δεν κάνω λάθος όχι μόνο στην Ελλαδίτσα μας. Το διάβασα και εγώ κάπου στο xda.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για free market ας κανει μια ερευνα στο Google για "Applanet v2.4.0". Υπαρχει και σχετικο ποστ στο γνωστο μαγαζακι B-)

 

Sent from my U20i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για free market ας κανει μια ερευνα στο Google για "Applanet v2.4.0". Υπαρχει και σχετικο ποστ στο γνωστο μαγαζακι B-)

 

Sent from my U20i using Tapatalk

 

το πρωτο αποτελεσμα στο σερτς δειχνει να εχει πολλα καλουδια......:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το Σάββατο το πηρα και εγω στα 239. το κινητο ειναι φοβερο!! ήμουνα σε αυτο και στο Wildfire. μολις τα ειδα απο κοντα... το πηρα. το μικροτερο κινητο με τη μεγαλυτερη οθονη!!
Link to comment
Share on other sites

Αδυναμία download/update εφαρμογών από το Market?

 

Ρε παιδιά, είχα διαβάσει για προβλήματα που είχαν κάποιοι με το Market αλλά δεν έτυχε να παρατηρήσω κάτι! Εδώ πάντως και λίγες μέρες προσπαθώ να κάνω update δύο εφαρμογές (Zougla και Opera Mini) αλλά μου βγάζει συνεχώς μήνυμα:

 

Η λήψη δεν ήταν επιτυχής. Προσπαθήστε ξανά.

 

Έχετε πρόβλημα και εσείς με τα update σας στο Market?

 

Σημειώνω ότι το κινητό είναι όπως το πήρα από ΓΕΡΜΑΝΟ (ούτε rooted ούτε τίποτα!).

 

Ακριβώς αυτό μου γίνεται εδώ και λίγο καιρό.

Η ΛΥΣΗ: :w00t: :w00t:

Στις Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Διαχείριση εφαρμογών και από εκεί διαλέξτε το Μάρκετ. Πατήστε "Εκκαθάριση Δεδομένων" αλλά κυρίως "Κατάργηση Ενημερώσεων"!!!!! Μετά από τη Κατάργηση ενημερώσεων σίγουρα θα δουλέψει.

Ετσι εγκαθιστώ δυστυχώς μέχρι και σήμερα... :worry:

If today was perfect, there would be no need for tomorrow...
Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για 2.1 εχουμε?

 

Όσοι έχουν Generic UK έκδοση αύριο θα μπορούν να κάνουν αναβάθμιση...οι υπόλοιποι εν καιρώ...

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια..μολις αγορασα μεταχειρισμενο ενα χ10 μινι κ βαζω την καρτα σιμ κ μου λεει στην αρχικη οθονη σχεδιασμος μοτιβου για ξεκλειδωμα και εχει κατι τελιτσες..τις παταω και δεν κανει τπτ μενει κλειδωμενη η οθονη..τι κανω τωρα??:cry:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

μα καλα πως γίνεται να είναι αγορασμένο μεταχειρισμένο και να μην το ειδες ότι έχει μοτίβο; πάρε τηλέφωνο αυτόν που στο πούλησε να σου πει πιο είναι το μοτίβο. τι πιο απλό;
Link to comment
Share on other sites

Πως θα δουμε αν ειμαστε generic UK?

Όσοι έχουν κάνει debrand είναι σε generic UK λογικά!!!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...