Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει περιπτωση να το βγαλει η μαμα εταιρια με το android 2.1 εξ αρχης χωρις να χρειαστει να κανουμε εμεις την αναβαθμιση?:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

υπαρχει περιπτωση να το βγαλει η μαμα εταιρια με το android 2.1 εξ αρχης χωρις να χρειαστει να κανουμε εμεις την αναβαθμιση?:confused:

 

Όχι, το κινητό έχει ήδη τεθεί σε κυκλοφορία! Η αναβάθμιση έρχεται μέσα στους επόμενους 2-3 μήνες.

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα χθεσινό είχε την .38
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμματακι να απολκλειει την συνδεση στο νετ με την καρτα σιμ?

οπως το nodata που εχουν τα windows mobile? για την ωρα χαλασα τις ρυθμισεις της κοσμοτε για να ειμαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ξανα update και τιποτα. Εξακολουθω να μην εχω την επιλογη για 160 χαρακτηρες στις ρυθμισεις μηνυματων. Δεν βλεπω να το γλιτωνω το service...
Link to comment
Share on other sites

παιδια στις επαφες οταν παταω τα γραμματα μου τα δειχνει λατινικα οχι ελληνικα.

υπαρχει λυση?

Link to comment
Share on other sites

και εγω με wind το δουλευω.οταν παω σπιτι θα το δω και θα σου απαντησω σε κανενα διωρο.

 

εχω τα ιδια ακριβως με τα δικα σου.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ξανα update και τιποτα. Εξακολουθω να μην εχω την επιλογη για 160 χαρακτηρες στις ρυθμισεις μηνυματων. Δεν βλεπω να το γλιτωνω το service...

 

εχω ακριβως τα ιδια τα δικα σου στοιχεια.

Link to comment
Share on other sites

γειαα.. ειμαι νεο μελος και ζηταω τη βοηθεια σας..

αυτη τη στιγμη εχω το c902 της sony ericsson και σκεφτομαι για το μινι.. διαβασα ολα τα προηγουμενα και ολα αυτα για τα bluetooth και για καποιους που δεν μπορουν να μπουν στο androit market μου φερνουν αμφιβολιες.. πρεπει να πω οτι θα ειναι το πρωτο μου κινητο με androit γι αυτο δεν ξερω τι να κανω.. εσεις που το εχετε ψαξει πιο καλα... λιγη βοηθεια μηπως?:O

ευχαριστωωω:thanks::thanks:

Link to comment
Share on other sites

Μερικές πληροφορίες παρακαλώ...:

Το Τ9 λειτουργεί κανονικά με τα ελληνικά;

Υπάρχει ς τελικό?

Βγάζει 160 χαρακτήρες στπ ελληνικό Τ9?

Υπάρχει GARMIN για Android ?

Tέλος...

Πώς μεταφέρω 550 επαφές απο ΝΟΚΙΑ S60 5th edition σε X10 ΜΙΝΙ?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ενδιαφέρομαι για τις πληροφορίες που ζητά ο φίλος παραπάνω...

επίσης.. γνωρίζουμε το Pro πότε θα έρθει ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

παιδια στις επαφες οταν παταω τα γραμματα μου τα δειχνει λατινικα οχι ελληνικα.

υπαρχει λυση?

δεν μπαινει στο ιντερνετ με wifi.!!!

κανεις τιποτα?

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

παιδια στις επαφες οταν παταω τα γραμματα μου τα δειχνει λατινικα οχι ελληνικα.

υπαρχει λυση?

 

Όχι, εκτός κι αν υπάρχει κάποια εφαρμογή.

 

Μερικές πληροφορίες παρακαλώ...:

Το Τ9 λειτουργεί κανονικά με τα ελληνικά;

Υπάρχει ς τελικό?

Βγάζει 160 χαρακτήρες στπ ελληνικό Τ9?

Υπάρχει GARMIN για Android ?

Tέλος...

Πώς μεταφέρω 550 επαφές απο ΝΟΚΙΑ S60 5th edition σε X10 ΜΙΝΙ?

 

Το Τ9 λειτουργεί κανονικά.

Υπάρχει ς.

Βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

γειαα.. ειμαι νεο μελος και ζηταω τη βοηθεια σας..

αυτη τη στιγμη εχω το c902 της sony ericsson και σκεφτομαι για το μινι.. διαβασα ολα τα προηγουμενα και ολα αυτα για τα bluetooth και για καποιους που δεν μπορουν να μπουν στο androit market μου φερνουν αμφιβολιες.. πρεπει να πω οτι θα ειναι το πρωτο μου κινητο με androit γι αυτο δεν ξερω τι να κανω.. εσεις που το εχετε ψαξει πιο καλα... λιγη βοηθεια μηπως?:O

ευχαριστωωω:thanks::thanks:

 

προσωπικα το δικο μου μπαινει στο android market και κατεβαζω οτι θελω,το bt ειναι μεγαλο προβλημα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Οταν έχω αποθηκευμένο ένα νούμερο +30 123456789 και με παίρνουν τηλέφωνο αλλά δε βγαίνει το +30 μπροστά, δε μου βγάζει το όνομα καλούντος. Το ίδιο κι από την ανάποδη. Αυτό είναι τυχαίο. Μπορεί δηλαδή ένα νούμερο άλλες φορές να εμφανίζεται χωρίς το +30 μπροστά και άρα να σου δείχνει μόνο το νούμερο, και άλλες φορές με το +30 μπροστά και άρανα σου εμφανιζει όνομα.

Αυτό δε γινόταν ποτέ με τα άλλα τα τηλε΄φωνα. Πάντα είχα το όνομα αυτού που καλούσε, ασχέτως πως εμφανιζόταν το νούμερό του.

Ξέρει κάποιος πως μπορούμε να το διορθώσουμε αυτό?

 

ΥΓ: Το bluetooth file transfer είναι το αρχείο που ανοίγει το bluetooth? Αυτό που υπάρχει και στο market?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Οταν έχω αποθηκευμένο ένα νούμερο +30 123456789 και με παίρνουν τηλέφωνο αλλά δε βγαίνει το +30 μπροστά, δε μου βγάζει το όνομα καλούντος. Το ίδιο κι από την ανάποδη. Αυτό είναι τυχαίο. Μπορεί δηλαδή ένα νούμερο άλλες φορές να εμφανίζεται χωρίς το +30 μπροστά και άρα να σου δείχνει μόνο το νούμερο, και άλλες φορές με το +30 μπροστά και άρανα σου εμφανιζει όνομα.

Αυτό δε γινόταν ποτέ με τα άλλα τα τηλε΄φωνα. Πάντα είχα το όνομα αυτού που καλούσε, ασχέτως πως εμφανιζόταν το νούμερό του.

Ξέρει κάποιος πως μπορούμε να το διορθώσουμε αυτό?

 

ΥΓ: Το bluetooth file transfer είναι το αρχείο που ανοίγει το bluetooth? Αυτό που υπάρχει και στο market?

 

 

 

Καλημέρα φίλε μου, έκανα μερικές δοκιμές στο δικό μου με το +30 που λες, αλλά τα εμφανίζει κανονικά. Έλεγξε μήπως είναι διπλοεγγραφή, σε όσα τηλ είχα πρόβλημα με αυτό ήταν επειδή ήταν δυο φορές περασμένη η επαφή

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Νεότερα για το BT transfer: εγκατέστησα το Bluetooth File Transfer ver. 270 στην κάρτα, το άνοιξα και το εγκατέστησα με file manager.... μετά έκανα pair με τα άλλα μου κινητά (G900 και G502 - Sony Ericsson και τα δύο! τυχαίο?? δε νομίζω!) και μπόρεσα από το x10 να βλέπω αρχεία και folders τόσο στις κάρτες μνήμης όσο και στην εσωτερική μνήμη των άλλων.

 

Το αρχείο λέγεται Bluetooth-File-Transfer-v270.apk, από την "φρενίτιδα" κατεβάσματος που έχω κάνει τις τελευταίες 3 μέρες δεν θυμάμαι από που, πάντως σίγουρα όχι από το μαρκετ. ψάξτε το στο νετ, είναι γύρω στο 1 ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα για το BT transfer: εγκατέστησα το Bluetooth File Transfer ver. 270 στην κάρτα, το άνοιξα και το εγκατέστησα με file manager.... μετά έκανα pair με τα άλλα μου κινητά (G900 και G502 - Sony Ericsson και τα δύο! τυχαίο?? δε νομίζω!) και μπόρεσα από το x10 να βλέπω αρχεία και folders τόσο στις κάρτες μνήμης όσο και στην εσωτερική μνήμη των άλλων.

 

Το αρχείο λέγεται Bluetooth-File-Transfer-v270.apk, από την "φρενίτιδα" κατεβάσματος που έχω κάνει τις τελευταίες 3 μέρες δεν θυμάμαι από που, πάντως σίγουρα όχι από το μαρκετ. ψάξτε το στο νετ, είναι γύρω στο 1 ΜΒ.

 

 

και εγω αυτη ειχα αλλα μετα απο ενα φορματ περασα απο το μαρκετ την 3.01 και μου κανει κ integrate μεσα στο αλμπουμ κ δουλευει μια χαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. θελω να το παρω γι αυτο θελω να μου απαντησετε σε 2 ερωτησεις.

1 με το bluetooth θα μπορω να στελνω και να μου στελνουν?

2 ειχα το lg gm750 με windows και ειχα το ndrive. θα μπορω να το περασω και να μην χρεωνομαι?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. θελω να το παρω γι αυτο θελω να μου απαντησετε σε 2 ερωτησεις.

1 με το bluetooth θα μπορω να στελνω και να μου στελνουν?

2 ειχα το lg gm750 με windows και ειχα το ndrive. θα μπορω να το περασω και να μην χρεωνομαι?

 

Αν εννοεις να παρασεις το ιδιο προγραμμα που ειχες στο LG, οχι διοτι δεν υπαρχει συμαβατοτητα στις εφαρμογες WM και Android. Υπαρχει η αντιστοιχη εκδοση του nDrive για Android συσκευες αλλα θα πρεπει να την αγορασεις ή να την "αγορασεις"...

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ο κωδικος δεν ειναι ιδιος? και αν το βαλω θα χρεωνομαι η οχι?

 

εννοω αφου το εχω αγορασμενο δε θα μου δωσουν το αντιστοιχο για android?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτη ειχα αλλα μετα απο ενα φορματ περασα απο το μαρκετ την 3.01 και μου κανει κ integrate μεσα στο αλμπουμ κ δουλευει μια χαρα

 

φιλε μου,που ειναι αυτη μεσα στο market?πως ειναι η πληρη ονομασια για να την βρω?στις εφαρμογες ειναι?

Link to comment
Share on other sites

εννοω αφου το εχω αγορασμενο δε θα μου δωσουν το αντιστοιχο για android?

λιγο δυσκολο το βλεπω ... μακαρι να μην χρειαστει να ξαναπληρωσεις

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...