Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμίσεις-Κάρτα SD-Αφαίρεση κάρτας-Διαμόρφωση κάρτας

 

Thanxs Teacher

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Την ώρα που κατεβάζεις κάτι, αναβοσβήνει το λαμπάκι του wlan.

2. Στις ρυθμίσεις του κινητού βάζεις Λειτουργία δικτύου Μόνο GSM.

3. Απενεργοποιείς την κίνηση δεδομένων.

 

Καλά όλα αυτά, αλλά ρωτάω (μιας και είμαι ολίγον τι άσχετος) για το πώς είμαστε σίγουροι ότι έχουμε συνδεθεί μέσω wi-fi και όχι μέσω δικτύου. Αν βάλω μόνo GSM λειτουργεί μόνο το wi-fi? Ευχαριστώ!

Edited by atav
Link to comment
Share on other sites

εχω εδω κ 3 ημερες το x10 mini. Σήμερα ήταν η δευτερη φορά που το φόρτισα και διαπιστωσα οτι μέσα σε μια ωρα αναμονης κ 5 λεπτα κλησης η μπαταρια κατεβηκε στο 80%. ειναι φυσιολογικο?ξερει καποιος να μου πει ή να το πάω πισω?

ευχαριστώ..:(

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα αυτά, αλλά ρωτάω (μιας και είμαι ολίγον τι άσχετος) για το πώς είμαστε σίγουροι ότι έχουμε συνδεθεί μέσω wi-fi και όχι μέσω δικτύου. Αν βάλω μόνo GSM λειτουργεί μόνο το wi-fi? Ευχαριστώ!

 

Ναι, γιατί πώς να κατεβάσει δεδομένα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί πώς να κατεβάσει δεδομένα;

και με gprs κατεβαζει δεδομενα αλλα με μικρη ταχυτητα. εγω παντος εκοψα τα δεδομενα απο την κοσμοτε για να ειμαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια δεν έβγαλα άκρη με αυτά που περιγράφουν παραπάνω...Μήπως μπορείς να μου πεις λίγο αναλυτικά τι προγραμματάκια πρέπει να βρω και πως να τα χρησιμοποιήσω...???
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

ναι σε 2-3 μηνες ομως.

αλλα την 2.1

 

σε 2-3 μήνες θα πάρει αναβάθμιση για την 2.1

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

τελικα το αγορασα...

θελω ομως μια βοηθεια...

πως μπορω να περασω τις επαφες μου απο το w995?

υπαρχει τροπος?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Το x10 mini pro δεν είναι ακόμα διαθέσιμο ε;

Και κάτι ακόμα, βίντεοκλήση δεν υποστηρίζει κανένα;

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

οταν οι επαφες μου δεν εχουν το +30 μπροστα πχ 697******** δεν μου δειχνει ποιος με καλει, μονο το νουμερο μου βγαζει οταν βαζω στην επαφη το +30 ολα οκ, πως μπορει να λυθει το προβλημα????? Edited by seraios
Link to comment
Share on other sites

καπου εχει αναφερθει μερικες σελιδες πιο πισω. αλλα δεν θυμαμε αν ειχαν βρει λυση.

εχεις wind?

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια δεν έβγαλα άκρη με αυτά που περιγράφουν παραπάνω...Μήπως μπορείς να μου πεις λίγο αναλυτικά τι προγραμματάκια πρέπει να βρω και πως να τα χρησιμοποιήσω...???

 

Παιδιά είναι επείγον...Κάποιος που να ξέρει τι να κάνω??? :wacko::wacko:

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

καπου εχει αναφερθει μερικες σελιδες πιο πισω. αλλα δεν θυμαμε αν ειχαν βρει λυση.

εχεις wind?

 

οχι δεν εχω wind και δεν εχω διπλογραμμενα τηλεφωνα όπως ανέφεραν πιο πριν

Link to comment
Share on other sites

Και μένα το ίδιο κάνει και δεν έχω διλποεγγραφές. Και με το +30 μπροστά πάλι δεν έιναι σίγουρο ότι θα σου βγάλει το όνομα.

 

Παιδιά κανά virtual keyboard παίζει?

 

Και κάτι τελευταίο. Το bluetooth file transfer που υπάρχει στο market είναι αυτό που κατεβάζουμε και απ΄έξω?

 

Και κάτι τελευταίο. Αναβάθμιση σε 2.1 θα πάρει σε κανά δίμηνο-τρίμηνο όπως λένε. Μετά γιά 2.2 υπάρχει κάτι η θα πρέπει να το σπάσουμε πρώτα?

Edited by Georgema
Link to comment
Share on other sites

Και με 3G και με GSM κατεβάζει δεδομένα, άρα το ασφαλέστερο για τους φίλους που θέλουν να διασφαλίσουν οτι δεν θα χρεωθούν μέσω δικτύου είναι να απενεργοποιήσετε τη μεταφορά δεδομένων. Επιπλέον μπορείτε να κατεβάστε το widget apn on-off, αυτό στην ουσία απενεργοποιεί το apn gate για δεδομένα στο 3G.

 

Μια καλή ένδειξη είναι η εξής: αν είναι ανοικτο το gsm όταν κατεβάζει από το δίκτυο αναβοσβήνει μια ένδειξη με βελάκια (ένα πάνω ένα κατω) με ένα G ή ένα 3G από πάνω. Αν ανοίξετε το wifi, τότε τη θέση αυτού του εικονιδίου παίρνει το σήμα του wifi

Link to comment
Share on other sites

παιδια οτα εχω την μεταφορα δεδομενων απενεργοποιημενη μου κλεινει την την μεταφορα μεσω wifi ή μονο μεσω του δυκτιου ? επισης εχει καποιος προβλημα με το wifi? συνδεομαι κανονικα αλλα δεν μπαινει παντα στο νετ αλλα καποιες φορες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα.. !!

Το ξέρω αυτό που θα ρωτήσω θα είναι λίγο πυραμίδα.. αλλά υπάρχει κάποιος άλλος που είχε iPhone και αγόρασε αυτήν τη συσκευή και του άρεσε κάτι;;; Βασικά ο πρώτος λόγος που το σκέφτομαι είναι λόγο μεγέθους και όχι κάτι άλλο... αλλά περιμένω να ακούσω και από εσάς που το έχετε χρησιμοποιήσει..

Άλλη μια απορία γιατί δεν έχει το 2.1 το android;; Παίζει κάτι ανάλογα με τι συσκευή;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. :)

Link to comment
Share on other sites

οταν το πηρα ειχε την .36 εβαλα το smart keyboard pro κ ολα μια χαρα.εκανα την αναβαθμιση σε .38 και οχι αλλο πληκτορολογιο κ να βαλω-επιλεξω μονο το μαμα μου εμφανιζει.εχω βαλει 5-6 διαφορετικα ολα επιλεγμενα κ παλι τπτ. ωρες ωρες ειναι πολυ πονοκεφαλος το κινητακι

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

οταν το πηρα ειχε την .36 εβαλα το smart keyboard pro κ ολα μια χαρα.εκανα την αναβαθμιση σε .38 και οχι αλλο πληκτορολογιο κ να βαλω-επιλεξω μονο το μαμα μου εμφανιζει.εχω βαλει 5-6 διαφορετικα ολα επιλεγμενα κ παλι τπτ. ωρες ωρες ειναι πολυ πονοκεφαλος το κινητακι

 

Πήγαινε να γράψεις ένα νέο μήνυμα και πάτα παρατεταμένα στο πλαίσιο που εμφανίζονται οι χαρακτήρες που πληκτρολογείς.

Θα σου πεταχτεί ένα μενού και λογικά κάποια επιλογή θα είναι η Μέθοδος Εισόδου.

Από εκεί, λογικά, θα σου δώσει να επιλέξεις ένα από όλα τα διαθέσιμα πληκτρολόγια. ;)

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...