Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι ακριβως ειναι αυτο φιλε??

νομίζω πως ο adw launcher είναι για android 2.1 και 2.2, οπότε δεν παίζει στο x10 mini...

 

Ο ADW Launcher έχει βγει και σε standalone version για 1.6 (Donut) , το ξέρω γιατί τον χρησιμοποιώ στο x10 μου. Αν δεν παίζει στο mini οφείλεται στην απαίτηση ανάλυσης και όχι στην έκδοση του Android.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο το προβλημα με το bluetooth και τους λιγους χαρακτηρες στα γραπτα μηνυματα ισχυει σε ολα τα x10 mini ή ειναι μεμονωμενα περιστατικα?:worry:
Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά καλώς σας βρήκα και σας γράφω με χαρά και ενθουσιασμό το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ σας. το χ10 μίνι το πήρα την παρασκυή και με έχει αφήσει πολύ ενθουσιασμένο αλλά έχω κολλήσει σε 2 θέματα και θα ήθελα τη βοήθειά σας.

1ο πως μπορώ να κάνω ζουμ με τη φωτογραφική όταν θέλω να βγάλω μια φώτο;

2ο πως μπορώ να δημιουρ΄γησω δικές μου Playlist στο πρόγραμμα αναπαραγωγής μουσικής;

Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας εχω βρει ενα προγραματακι για να ακους ραδιοφωνο απο το ιντερνετ, δεν ξερω ομως εαν εχω το δικαιωμα να δοσω το λινκ μεσα απο το φορουμ, ειναι πολυ καλο προγραματακι
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας εχω βρει ενα προγραματακι για να ακους ραδιοφωνο απο το ιντερνετ, δεν ξερω ομως εαν εχω το δικαιωμα να δοσω το λινκ μεσα απο το φορουμ, ειναι πολυ καλο προγραματακι

 

Πες μας απλά το όνομα! ;)

iRiD@k!

FB | Twitter | Email

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

RadioTime λεγετε δεν υπαρχει στο μαρκετ. γραψτε RadioTime Android free sto google kai βρειτε το, ειναι παρα πολυ καλο

 

Με συγχωρεις αλλα δεν ειναι free. Ειναι επι πληρωμη $2.99 :D

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

επειδή λέω να του πάρω και μια καρτούλα 8γίγα υπάρχει κάποιος torrent client για να κατεβαζω όσο είμαι στη σχολή;
Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τι περιλαμβάνεται στο αρχικό πακέτο αγοράς? Διαβάζω κάπου για 2 έξτρα προσόψεις, κάπου αλλού για μία έξτρα πρόσοψη και μια θήκη μεταφοράς. Τελικά τι ισχύει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,έχει κανείς να προτείνει καμία καλή θήκη για το κινητό;κατα προτίμηση κάποια με κλιπ για ζώνη*
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τι περιλαμβάνεται στο αρχικό πακέτο αγοράς? Διαβάζω κάπου για 2 έξτρα προσόψεις, κάπου αλλού για μία έξτρα πρόσοψη και μια θήκη μεταφοράς. Τελικά τι ισχύει?

 

Συνήθως θα βρεις 1 ή 2 έξτρα πίσω καπάκια μπαταρίας και ένα κάλυμμα σιλικόνης, εξαρτάται από το κατάστημα.

 

Πάντως η έκδοση 1.6 του Android έχει αρκετά προβληματάκια τα οποία όμως θα λυθούν με την αναβάθμιση σε έκδοση 2.1. Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα..εχω παρει κ γω το mini.η τιμη του σε σχεση με αυτα που προσφερει και η ποιοτητα κατασκευης του,με εκαναν να το ξεχωρισω..!σε γενικες γραμμες ειμαι ικανοποιημενος..το μονο που με προβληματιζει ειναι το θεμα της μπαταριας που δεν κραταει και πολυ..το εχω περιπου ενα 10ημερο κ εχω κανει διαφορους πειραματισμους για να δοκιμασω την αποδοση της μπαταριας..(χρηση ouick launcher,απενεργοποιηση data traffic,sychronization,wifi,bluetooth,μειωση φωτεινοτητας,κλπ..)χωρις να δω κ μεγαλη διαφορα..θα θελα λοιπον να ρωτησω τα εξης και αν μπορει καποιος να με διαφωτισει....

1) η λειτουργια δικτυου (αν ειναι δηλ. GSM η GSM/WCDMA)

2) η περιαγωγη (ειναι προενεργοποιημενη απ το δικτυο κινητης τηλεφωνιας που χρησιμοποιω (Q-telecom) μπορει να χουν καποια σχεση με την καταναλωση της μπαταριας..???

Glow_Edge Theme... :superman:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ειμαι ο τυπος που ειχα προβλημα με την συνδεση μου στο android market αν θυμαστε,ενημερωτικα το προβλημα λυθηκε με ενα update ,μαλλον υπηρχε καποιο προβλημα, καποιο αρχειακι ειχε σβηστει απο το λειτουργικο κ τωρα ειναι ολα οκ. Καποια ερωτηματα που εχω και θελω την βοηθεια σας:

1.΄Πως κανουμε ζουμ στην φωτογραφικη μηχανη

2 Ψαχνω εφαρμογες στο market για word excell καθως και καποιον καλο music player με εκουαλαηζερ κ εφαρμογες

3 επισης προτασεις για χρησιμες εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

Ο ADW Launcher έχει βγει και σε standalone version για 1.6 (Donut) , το ξέρω γιατί τον χρησιμοποιώ στο x10 μου. Αν δεν παίζει στο mini οφείλεται στην απαίτηση ανάλυσης και όχι στην έκδοση του Android.

 

Ο ADW Launcher παιζει κανονικoτατα σε xperia x10 mini

Link to comment
Share on other sites

Guest reddevil21
το e-click το έχει 270, και λέει σε περίπου 1 βδομάδα θα το έχουν...

 

θα έχει ελληνικό πληκτρολόγιο το x10-mini pro? το Τ9 λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα...

 

ρε παιδια εχει κανεις ιδεα πως γινεται να αποθηκευσεις φωτογραφια που σου εστειλαν με ΜΜΣ???

 

αν ειναι δυνατον μονο να την δεις μπορεις???

 

ισως με καποιο προγραμματακι... εχετε τιποτα υποψην σας?

 

ευχαρστω

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος κάτοχος του κινητού κι εγώ!ύστερα από μια τραυματική εμπειρία με Windows Mobile μου αρέσει πάρα πολύ το καινούργιο κινητάκι με τις όποιες ελλείψεις του!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται στο μενού των επαφών να μπορέσω να βάλω ελληνικούς χαρακτήρες στην κατακόρυφη μπάρα του ευρετηρίου!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος κάτοχος του κινητού κι εγώ!ύστερα από μια τραυματική εμπειρία με Windows Mobile μου αρέσει πάρα πολύ το καινούργιο κινητάκι με τις όποιες ελλείψεις του!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται στο μενού των επαφών να μπορέσω να βάλω ελληνικούς χαρακτήρες στην κατακόρυφη μπάρα του ευρετηρίου!

νομιζω δεν γινεται!! παντος θα ηταν πολυ βολικο........

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι τα μειονεκτήματα του κινητού, πέρα από την ανάλυση της οθόνης? Η μπαταρία πόσες μέρες βγάζει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαζοντας το crazy home menu μπορουμε να βαλουμε πολλα widget σε καθε σελιδα οπως στα μοντελα με μεγαλυτερη οθονη. Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Guest reddevil21

γίνεται να εγκαταστήσουμε κάποιο GPS program, και την στιγμή που το χρησιμοποιούμε να μην χρεωνόμαστε? :ninja:

να χρησιμοποιεί το δέκτη GPS δλδ και όχι wifi ή GPRS

Link to comment
Share on other sites

Guest reddevil21

Τα έχω διαβάσει όλα φίλε... απλά ήθελα να βεβαιωθώ πως την πλοήγηση την κάνει free! κάτι άλλο, όποιος το έχει ας δοκιμάσει αν ανοίγει σελίδες τύπου σαν αυτή εδώ:

http://iraqgoals.tv/ch2.html 8nx

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...