Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ααααααααααααα πολυ ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!μπορω να σε ρωτησω και κατι αλλο????επειδη και στο απεριοριστα 20,παλι δεν δικαιουσε ουτε επιδοτηση,αλλα ουτε και εκπτωση παγιου,γιατι και αυτο ειναι το χαμηλοτερο απο τα προγραμματα απεριοριστα,μπορω και απο αυτο να φυγω οποτε θελω????εχω what's up τωρα και πραγματικα μου φευγουν πολλα σε καρτες!!!!απλα θελω να αποκτησω καινουργιο νουμερο ή στο καρτοσυμβολαιο 20 ή στο απεριοριστα 20.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σε συμβούλευα να πάρεις το Cosmote 25 που έχει τελική τιμή 20,50 με την έκπτωση του Internet αντί για 20 ευρώ.

Αλλά αν φύγεις θα πληρώσεις τα υπόλοιπα 4,5 ευρώ επί όσους μήνες έκανες χρήση .

Βεβέως μπορείς να πάρεις το απεριόριστα 20 χωρίς έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σε συμβούλευα να πάρεις το Cosmote 25 που έχει τελική τιμή 20,50 με την έκπτωση του Internet αντί για 20 ευρώ.

Αλλά αν φύγεις θα πληρώσεις τα υπόλοιπα 4,5 ευρώ επί όσους μήνες έκανες χρήση .

Βεβέως μπορείς να πάρεις το απεριόριστα 20 χωρίς έκπτωση.

 

αυτή η εκτπωση του ίνετερνετ,τι ειναι? τι εννοεις ακριβώς? στο σάιτ το βλέπω στα 25 κανονικά,και 22,5 με εκπτωση παγίου..

επίσης,ο πατέρας μου με το καρτοσυμβόλαιο 20 έχει κανονικά επιδότηση

Link to comment
Share on other sites

Για νέα σύνδεση ή αλλαγή από ακρτοκινητό είναι 20,50
Link to comment
Share on other sites

Για νέα σύνδεση ή αλλαγή από ακρτοκινητό είναι 20,50
πού αναφέρεται αυτο? λινκ? επειδή δεν βρίσκω κάτι..για αλλαγή από αλλο συμβόλαιο δεν ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα περίμενε να αλάξει η φωτογραφία σε αυτήν που λεέι 3 μήνες δώρο με κάθε νέα σύνδεση

Με πιστωτική είναι ακόμα πιο φτηνά

Link to comment
Share on other sites

το καρτοσυμβολαιο 25 οχι.δεν το θελω,γιατι εγω δεν θελω να εχω επιδοτηση.και αν παρω το 25 θα μου πουν να τους επιστρεψω πισω τα χρηματα της επιδοτησης.απλα,επειδη παρατηρησα πως ουτε στο απεριοριστα 20 δεν δικαιουσε επιδοτηση και επομενως ουτε εκπτωση παγιου,σημαινει πως και αυτο δεν εχει 12μηνη δεσμευση,επομενως μπορω να το σταματησω οποτε θελω.δεν ξερω αν αυτο ισχυει βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Απεριόριστο 25 είναι καλό? Μέτρια χρήση κάνω... ούτε μηνύματα, ούτε Ίντερνετ... Για 22,50€ το σκέφτομαι... :)

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις επιδοτηση στο 20 εφοσον γινει απο καρτοκινιτο αλλαγη.παιζει και προσφορα απο καρτα σε καρτοσυμβολαιο παντος αυτο το διαστημα.
Link to comment
Share on other sites

α καταλαβα.ναι για αλλαγη απο καρτοκινητο σε καρτοσυμβολαιο ξερω την προσφορα και ειναι πολυ καλη.σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να με ενδιαφέρει και μένα το καρτοσυμβόλαιο από κάρτα. Τι προσφορά παίζει; Ξέρετε αν πάλι ζητάνε εγγυήσεις όπως στα συμβόλαια; Ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
απλα καποιος που κανει καρτοσυμβολαιο σημερα απο whatsup οι φιλοι του τον θεωρουν whatsup και ας ειναι καρτοσυμβολαιο οποτε νομιζω οτι βολευει.

Σήμερα συμφώνησα και εγώ να μετατρέψω από whatsup σε καρτοσυμβόλαιο των 25 με μία προσφορά που μου έδωσε η κοπέλα από την cosmote. Δεν θυμάμαι ακριβώς την προσφορά αλλά με επιβεβαίωσε επανηλημένα ότι οι φίλοι μου εξακολουθούν να με θεωρούν σαν whatsup για έναν χρόνο. Αυτό όντως ισχύει ή μου έλεγε ψέματα η κοπέλα? Και η διάρκεια που θεωρούμαι whatsup χρήστης είναι όντως ένας χρόνος ή απεριόριστο? Δεν μου έχουν στείλει ακόμη τα χαρτιά για να υπογράψω οπότε τι λέτε με συμφέρει ή όχι και τι ακριβώς θα μου προσφέρει αυτό το πακέτο των 25 ευρώ? Μπήκα στο site της cosmote αλλά το πακέτο των 25 ευρώ που λέει εκεί πέρα δεν είναι ακριβώς αυτό που μου έλεγε η κοπέλα. Η κοπέλα μου είπε ότι θα έχω δώρο νομίζω 3 ώρες απεριόριστα προς όλα τα δύκτυα ή κάτι τέτοιο το οποίο θα πρέπει να καταναλωθεί μέσα σε 3 μήνες νομίζω. Αυτό δεν το αναφέρει στο site. Επίσης τα λεπτά προς τα άλλα εθνικά δίκτυα εκτός από της cosmote ήταν περισσότερα από αυτό που αναφέρει στο site...

 

Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι ακριβώς η προσφορά και τι ακριβώς μου προσφέρει? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Edited by ManGelasakis
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις 3 ώρες σε όλα τα δίκτυα είναι δώρο , μου το δώσαν και εμένα όταν πήρα το καρτοσυμβόλαιο μου για πρώτη φορά,

Είναι 180 λεπτά τα αποία πρέπει να τα καταανλώσεις σε 3 μήνες ,μετά τα χάνεις .

Οι φίλοι σου θα σε βλέπουν Whats Up για έναν χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

και εκτός τα 1500 λεπτά ομιλίας που έχω προς cosmote και 36 ευρώ επιδότηση συσκευής, πόσα λεπτά ομιλίας έχω προς τρίτους , πόσα sms και προς ποιους, πόσα mb internet και πόσα ευρώ δώρο ????? Ισχύει ότι λέει εδώ http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T15/xml/Personal__contractplans__contractplan_costcontrolfat25/section/ContractplansCostControl ή μήπως έχω κάποια άλλη ξεχωριστή προσφορά? Γιατί ας πούμε εδώ πέρα δεν αναφέρει σημαντικές πληροφορίες όπως τις 3 ώρες δώρο και την διατήρηση της ιδιότητας whatsup και δεν ξέρω κατά πόσο είναι έγκυρο για αυτό ρωτάω...
OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις ειδική προσφορά .

Όταν σου φέρουν τα χαρτιά θα αναφέρετε αναλυτικά.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τρέχει προσφορά στη cosmote (για Γερμανό και πλαίσιο σίγουρα) μέχρι το τέλος του μήνα νομίζω! : 1500' και μνμ προς cosmote, 120 MB, 60' προς όλους, 5€ κάρτα, και οι χρήστες whats up μπορούν να σε καλούν δωρεάν για ένα χρόνο. Τιμή 20€ + τέλη.

 

Α και αφορά χρήστες καρτοκινητης με παραμονή στη cosmote τουλάχιστον ένα μήνα.

 

Πολύ καλή προσφορά αν σκεφτεί κανείς ότι το απεριόριστα 25 σου δίνει λιγότερα ΜΒ, λιγότερα λεπτά προς άλλους και οι whats up φίλοι σου σου κάνουν αναπάντητη για να τους πάρεις :/ !!!

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους! χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια... έχω καρτοσυμβόλαιο και κάθε φορά που βρίσκομαι στο εξωτερικό, δεν έχω αναγνώριση. Είναι πολύ εκνευριστικό, γιατί συνήθως βρίσκομαι έξω για επαγγελματικούς λόγους και είναι σημαντικό να ξέρω ποιος με κάλεσε για να πάρω πίσω. έχω μιλήσει με την τηλεφωνική υποστήριξη αλλά μου είπαν ότι δεν υπάρχει λόγος να μην έχω αναγνώριση... παρόλα αυτά δεν έχω!!! Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια, γιατί σε λίγες μέρες έχω και πάλι ταξίδι. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Ξερει κανεις σε καρτοσυμβολαιο πως μπορω να μαθω τα υπολοιπομενα λεπτα και sms?

Επιπλεον... Οι χρηστες whats up εχουν δωρεαν προς το καρτοσυμβολαιο?

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει προσφορά στη cosmote (για Γερμανό και πλαίσιο σίγουρα) μέχρι το τέλος του μήνα νομίζω! : 1500' και μνμ προς cosmote, 120 MB, 60' προς όλους, 5€ κάρτα, και οι χρήστες whats up μπορούν να σε καλούν δωρεάν για ένα χρόνο. Τιμή 20€ + τέλη.

 

Α και αφορά χρήστες καρτοκινητης με παραμονή στη cosmote τουλάχιστον ένα μήνα.

 

Πολύ καλή προσφορά αν σκεφτεί κανείς ότι το απεριόριστα 25 σου δίνει λιγότερα ΜΒ, λιγότερα λεπτά προς άλλους και οι whats up φίλοι σου σου κάνουν αναπάντητη για να τους πάρεις :/ !!!

Δεν είναι ακριβώς έτσι (μόλις γύρισα από Γερμανό). Είναι 20 + τέλη αλλά ισχύει:

Για καρτοσυμβόλαιο:

1500 λεπτά προς cosmote

30 λεπτά προς άλλους

7 ευρώ σου μένουν στην κάρτα, με τα οποία μπορείς να αγοράσεις 1500 sms για cosmote, 50 sms προς άλλους και και 100 mb internet

χρέωση ανά 3 λεπτά.

 

Το unlimited 25 είναι στην ίδια τιμή με το καρτοσυμβόλαιο (και τα 2 για 18μηνο)

1500 λεπτά προς cosmote

50 λεπτά προς άλλους

1500 sms προς cosmote

30 sms προς άλλους

100 mb internet

xρέωση ανά λεπτό.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Μια απλη ενημερωση, σημερα γυρισα το whats up σε καρτοσυμβολαιο επιδει μαρεσε γιατι οι χρηστες whats up συνεχειζουν να σε καλουν δωρεαν κ συ εχεις τα 1500, δεινει 180λεπτα δωρο προς αλλα δικτυα! Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς έτσι (μόλις γύρισα από Γερμανό). Είναι 20 + τέλη αλλά ισχύει:

Για καρτοσυμβόλαιο:

1500 λεπτά προς cosmote

30 λεπτά προς άλλους

7 ευρώ σου μένουν στην κάρτα, με τα οποία μπορείς να αγοράσεις 1500 sms για cosmote, 50 sms προς άλλους και και 100 mb internet

χρέωση ανά 3 λεπτά.

 

Το unlimited 25 είναι στην ίδια τιμή με το καρτοσυμβόλαιο (και τα 2 για 18μηνο)

1500 λεπτά προς cosmote

50 λεπτά προς άλλους

1500 sms προς cosmote

30 sms προς άλλους

100 mb internet

xρέωση ανά λεπτό.

 

Στα απεριοριστα τα 1500 παλι 3λεπτα εχουν ελαχιστο χρονο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς έτσι (μόλις γύρισα από Γερμανό). Είναι 20 + τέλη αλλά ισχύει:

Για καρτοσυμβόλαιο:

1500 λεπτά προς cosmote

30 λεπτά προς άλλους

7 ευρώ σου μένουν στην κάρτα, με τα οποία μπορείς να αγοράσεις 1500 sms για cosmote, 50 sms προς άλλους και και 100 mb internet

χρέωση ανά 3 λεπτά.

 

Το unlimited 25 είναι στην ίδια τιμή με το καρτοσυμβόλαιο (και τα 2 για 18μηνο)

1500 λεπτά προς cosmote

50 λεπτά προς άλλους

1500 sms προς cosmote

30 sms προς άλλους

100 mb internet

xρέωση ανά λεπτό.

 

Ξερει κανεις αν στο unlimited παίζει να ισχύει οτι μπορούν να σε παίρνουν οι what's up χωρις να χρεώνονται οπως στην τρέχουσα προσφορά με τα καρτοσυμβολαια;

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν στο unlimited παίζει να ισχύει οτι μπορούν να σε παίρνουν οι what's up χωρις να χρεώνονται οπως στην τρέχουσα προσφορά με τα καρτοσυμβολαια;

 

Οχι. Ειναι μονο για μετατροπες απο whatsup σε καρτοσυμβολαια. Τουλαχιστον εμενα ετσι ειπαν κατι μερες πριν που μετετρεψα το whatsup μου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν στο unlimited παίζει να ισχύει οτι μπορούν να σε παίρνουν οι what's up χωρις να χρεώνονται οπως στην τρέχουσα προσφορά με τα καρτοσυμβολαια;

Oχι

.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...