Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την ειχα παρει(δε θυμαμαι ποτε αλλα θα το εχω ποσταρει μαλλον) αλλα να σου πω την αληθεια την βαρεθηκα...:O

συνήθως φοράω αρώματα γλυκά τύπου gucci rush, moschino κλπ

τώρα τελευταία μου κάνουν κλικ πιο έντονα αρώματα όπως αυτό του Tom Ford, Givenchy

Πάντως έχεις δίκιο, φίλη μου που την είχε, την ενθουσίασε αμέσως και την βαρέθηκε επίσης πολύ γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιάς και αναφέρθηκε ο Tom Ford, έχει δοκιμάσει κανείς το ανδρικό του; Το έψαξα τον Αύγουστο που ήμουν εξωτερικό, αλλά δεν υπήρχε πουθενά...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

για αλλες πηγα να δοκιμασω,τις δοκιμασα,δοκιμασα και καποιες αλλες αλλα παιδια μονο μια αξιζε..

http://img527.imageshack.us/img527/5334/fahrenheit32c0bf33ut2.th.jpg

τελεια!:love:

Link to comment
Share on other sites

"παλια " μεν αλλα την λατρευω... jadore

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Mια βοήθεια για επιλογή κολώνιας...

 

Θέλω μια κολώνια για βράδυ κυρίως, ΑΛΛΑ (!) θέλω να έχει ποοοολύ ξεχωριστό άρωμα.

Το λέω αυτό διότι οι περισσότερες κολώνιες μου φαίνονται ίδιες. Το κόστος δεν αποτελεί πρόβλημα, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να ξεχωρίζει.

Μέχρι πρόσφατα είχα τη gucci envy , μου άρεσε πολύ αλλά χρειαζόταν ανανέωση κάθε 10 λεπτά... :-(

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Mια βοήθεια για επιλογή κολώνιας...

 

Θέλω μια κολώνια για βράδυ κυρίως, ΑΛΛΑ (!) θέλω να έχει ποοοολύ ξεχωριστό άρωμα.

Το λέω αυτό διότι οι περισσότερες κολώνιες μου φαίνονται ίδιες. Το κόστος δεν αποτελεί πρόβλημα, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να ξεχωρίζει.

Μέχρι πρόσφατα είχα τη gucci envy , μου άρεσε πολύ αλλά χρειαζόταν ανανέωση κάθε 10 λεπτά... :-(

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

 

Πολύ ωραία κολώνια αντρική και με ιδιαίτερο άρωμα (όπως θες) είναι η Jean Paul Gaultier. Ξεχωρίζει από μακρια..Το μπουκάλι που είναι ένα πράσινο αντρικό σώμα,αν το ξέρεις..Εμένα προσωπικά μ'αρέσει πολύ!;)

 

http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products/4/optimized/123154_fpx.tif?bgc=255,255,255&wid=273&qlt=90,0&layer=comp&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.7,1.0,0.5,0&fmt=jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κολώνια αντρική και με ιδιαίτερο άρωμα (όπως θες) είναι η Jean Paul Gaultier. Ξεχωρίζει από μακρια..Το μπουκάλι που είναι ένα πράσινο αντρικό σώμα,αν το ξέρεις..Εμένα προσωπικά μ'αρέσει πολύ!;)

 

http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products/4/optimized/123154_fpx.tif?bgc=255,255,255&wid=273&qlt=90,0&layer=comp&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.7,1.0,0.5,0&fmt=jpeg

 

φυσικά και τ έχω:p!!! και λέει πολλά σαν άρωμα

(και μάλιστα το συλλεκτικό μπουκάλι που είναι πράσινο και έχει κόκκινο στη μέση)

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

εγω εδω και 2-3 χρονια χρησιμοποιω kenzo flower κραταει παρα πολυ
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Mια βοήθεια για επιλογή κολώνιας...

 

Θέλω μια κολώνια για βράδυ κυρίως, ΑΛΛΑ (!) θέλω να έχει ποοοολύ ξεχωριστό άρωμα.

 

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

 

 

Essenza di zegna απο Ermenegildo Zegna

 

Ισως να μην την βρείς ευκολα...

αλλα οτι ξεχωρίζει ξεχωρίζει....

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κολώνια αντρική και με ιδιαίτερο άρωμα (όπως θες) είναι η Jean Paul Gaultier. Ξεχωρίζει από μακρια..Το μπουκάλι που είναι ένα πράσινο αντρικό σώμα,αν το ξέρεις..Εμένα προσωπικά μ'αρέσει πολύ!;)

 

http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products/4/optimized/123154_fpx.tif?bgc=255,255,255&wid=273&qlt=90,0&layer=comp&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.7,1.0,0.5,0&fmt=jpeg

 

Σ'ευχαριστώ πολύ, θα παω να τη μυρίσω αύριο:)

Link to comment
Share on other sites

Black XS (Paco rabanne), 212 sexy men, L'homme yves saint laurent autes oi 3 einai entelws xexwristes se mirodia kai aisthisi

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

και η ENVY Men / GUCCI ξεχωριζει

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

και η ENVY Men / GUCCI ξεχωριζει

 

Ξεχωρίζει και είναι υπέροχη, αυτήν είχα μεχρι τώρα...:)

Αλλά δεν κρατάει πολύ :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ, θα παω να τη μυρίσω αύριο:)

 

Είμαι 100% σίγουρη ότι θα σ'αρεσει γιατί είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις ότι θέλεις..Μόλις τη μυρίσεις πες μου εντυπώσεις!:p

 

φυσικά και τ έχω:p!!! και λέει πολλά σαν άρωμα

(και μάλιστα το συλλεκτικό μπουκάλι που είναι πράσινο και έχει κόκκινο στη μέση)

 

Δεν το έχω δει το συλλεκτικό μπουκάλι..:p

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία πήρα την Armanimania κ μου αρέσει πολύ!Τη συστήνω ανεπιφύλακτα!Είναι γλυκό άρωμα κ κρατάει πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... μετά απο την εξόρμηση στο attica τελικά κατέληξα στην Roberto Cavalli Black.

 

Απο τις υπολοιπες κολώνιες (ανδρικές) που μύρισα, πολύ ωραίες ήταν επίσης οι:

Viktor & Rolf , Antidote

Versace, Dreamer

Jean Paul Gaultier , Le Male

και φυσικά η προηγούμενη που είχα... Gucci Envy

 

Καλές αγορές και στους υπόλοιπους/ες :)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία πήρα την Armanimania κ μου αρέσει πολύ!Τη συστήνω ανεπιφύλακτα!Είναι γλυκό άρωμα κ κρατάει πολύ!

 

Το καλύτερο άρωμα για μένα... Την αγόραζω 3 χρόνια και αρέσει σε όλους όσους την μύριζουν! :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό που δίνεις στο link, κοστίζει μόλις 865 δολλάρια, αλλά από κάτω έχει suggestion ένα του ίδιου που κάνει 2350 δολλάρια (http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/frg_popupProductDetail.jhtml?item=prod17640031&prodId=prod17640031&cmosSuperClassForLookUp=175&cmosClassForLookUp=109&saleFlag=false&productTypeMws=0&mwsInfo=details&cmosDesignerNameForLookUp=Clive Christian&showMoreInfoType=product)...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία αρώματα έχει και η γωνία της Jo Malone στο Attica. Γενικά έχει πολύ ψαγμένους συνδυασμούς από αρώματα φρούτων και φυτών και μάλιστα μπορείς να πετύχεις κάπιον συνδυασμό που να κάνει κλικ με το δέρμα σου. Από τιμές μέτρια. Έχει όμως πολύ καλό after sales με δωρεάν δείγματακια και συχνή επικοινωνία με επιστολές.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δίνεις στο link, κοστίζει μόλις 865 δολλάρια, αλλά από κάτω έχει suggestion ένα του ίδιου που κάνει 2350 δολλάρια (http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/frg_popupProductDetail.jhtml?item=prod17640031&prodId=prod17640031&cmosSuperClassForLookUp=175&cmosClassForLookUp=109&saleFlag=false&productTypeMws=0&mwsInfo=details&cmosDesignerNameForLookUp=Clive Christian&showMoreInfoType=product)...

 

γιατι τοσο ακριβο αληθεια???:X

Link to comment
Share on other sites

γιατι τοσο ακριβο αληθεια???:X

 

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, περιλαμβάνει τα πιο σπάνια και εκλεκτά συστατικά, ενώ το μπουκάλι έχει μπροστά ένα διαμάντι... Σε δουλειά να βρισκόμαστε δηλαδή... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...