Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποτέ δεν είχα πάθος με τα αρώματα, πάντα είχα κανένα STR8 και τέτοια ίσα ίσα για να λέω ότι έχω άρωμα... η αρχή έγινε με μια Hugo, ύστερα με το John Varvatos (δεν το έχω τελειώσει ακόμα) και πρόσφατα πήρα το Be Delicious από DKNY το οποίο είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!... Όταν μου τελειώσει πιστεύω θα πάρω κι άλλο! :lol:

 

http://www.strawberrynet.com/images/products/03271931605.jpg

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

X8es phra thn http://sensual.eu.com/perfumerie/images/carolinaherrera212sexym01.jpg

8eikh!!!! aaaaaa!!!!!!!

Πραγματικά απο τις καλύτερες που εχω δοκιμάσει ποτέ.

αυτή για βράδυ και τη Boss In Motion για πρωι... όπως και η Be Delicious απο DKNY

 

επίσης έχω και τη Prada, πολύ ιδιαίτερη και αρκετά έντονη.. μόνο ένα ψέκασμα αρκεί για όλο το βράδυ... και είναι ιδανική για dates ;)

 

και τέλος... η Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude παρόλο που μυρίζει πολύ ωραία (σα Mojito βέβαια και είναι και καλοκαιρινή) μέσα σε μισή ώρα έχει εξαφανιστεί... τουλάχιστον στο δικό μου δέρμα.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα την dsquared^2,μου αρεσε ειναι η αληθεια,αλλα μου θυμιζει καποια αλλη κολονια...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω να βρω την παλια dunhill λενε οτι δεν την βγαζουν ποια.Ξερετε αν μπορω να την βρω καπου?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω.. ρωτίστε όποια γκόμενα θέλεται κάτω των 20 να δείτε πια ανδρίκη κολόνια της αρέσει.. stadar Axe ή Str8 έχω ρωτίσει αρκετές! Λένε οτι εκπέμπει μια αντρίλα.. Τελος πάντων εμένα η αγαπημένη μου είναι η '' a men '' !!

 

Παιδια δεν μπορω να βρω την παλια dunhill λενε οτι δεν την βγαζουν ποια.Ξερετε αν μπορω να την βρω καπου?

 

Την στιγμή που δεν κυκλοφορεί σε καταστήματα πια.. Μόνο αν την βρείς σε κάποιο site στο internet και την παραγγήλεις απο 'κει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω.. ρωτίστε όποια γκόμενα θέλεται κάτω των 20 να δείτε πια ανδρίκη κολόνια της αρέσει.. stadar Axe ή Str8 έχω ρωτίσει αρκετές! Λένε οτι εκπέμπει μια αντρίλα.. Τελος πάντων εμένα η αγαπημένη μου είναι η '' a men '' !!

 

γιατι υπαρχει κολονια AXE?????:what:

μονο body sprey εχει..και μαλλον θα μιλας για τις μικροτερες ηλικιες >14 που δεν ξερουν απο κολωνιες & αρωματα xD

φιλικα παντα :happy:

Link to comment
Share on other sites

τα καλυτερα αντρικα αρωματα ειναι δυο

 

http://www.imageshack.gr/images/neimwz5wz4tvizjdjzkg.jpg

 

http://www.imageshack.gr/images/naoyb12qxtgymmnixmzk.jpg

 

το καλυτερο γυναικειο αρωμα ειναι η γκοτιε η κλασσικη καταρχην αυτη φορουσε η κοπελα μου οταν τη πρωτογνωρισα και οπως καταλαβαινετε ελιωσα :wacko:μετα βαζω σα δευτερη την εσκαντα

 

http://www.imageshack.gr/images/ejnzlmyzzd4nyxdydzuz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοράω τη mademoiselle της Coco Chanel, και μια άλλη που λατρεύω είναι η Angel του Tierry Mugler-τη φορούσα για πολλάχρόνια μέχρι που διαπιστωσα οτι έγινε σούπα! Επίσης εχω να δηλώσω οτι την j'adore του Dior έχω παρατηρήσει οτι τη φοράνε γυναίκες μεγαλύτερης ηλικίας οπότε καλύτερα να την αποφύγετε!
Link to comment
Share on other sites

mademoiselle φοραει και η κοπελα μου βεβαια εχει αγορασει πολλα αρωματα αφου εχει τρελα μεγαλη......εγω παντως ειμαι τρελαμενος με τη γκοτιε της παει πολυ πολυ

 

Egw eimai trelamenos opws les :P me to nina - nina ricci.

Kai bebaia to pio wraiao gynaikio arwma einai to Very Irresistible - Givenchy .

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

εχω τη Issey Miyake......πριν 10 χρονια περιπου την αγορασα η μου την εκαναν δωρο,ουτε που θυμαμαι και ειναι καπου στη μεση μηπως λεω μηπως τη θελει κανενας;:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

τα καλυτερα αντρικα αρωματα ειναι δυο

 

http://www.imageshack.gr/images/neimwz5wz4tvizjdjzkg.jpg

 

:up:

 

ειναι κορυφη το συγκεκριμενο αρωμα δε το συζηταμε.....απο αγγλια μου την εφεραν.

Link to comment
Share on other sites

εχω τη Issey Miyake......πριν 10 χρονια περιπου την αγορασα η μου την εκαναν δωρο,ουτε που θυμαμαι και ειναι καπου στη μεση μηπως λεω μηπως τη θελει κανενας;:lol::lol:

τα αρωματα-κολωνιες εχουν "διαρκεια ζωης" 3 χρονια.μετα η μυρωδια τους αρχιζει και αλλοιωνεται:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Για βοηθήστε λίγο.

Θέλω να μου κάνω δώρο γενεθλίων ένα άρωμα (που αν τύχει και υπάρχει σε σετάκι με body milk ακόμα καλύτερα).

Δεν έχω χρόνο όμως για να το ψάξω διεξοδικά το θέμα.

Περισσότερες πληροφορίες για βοήθεια.

Μέχρι στιγμής τα μόνα αρώματα που φοράω είναι το Opium και το κλασσικό του Gaultier και το Elle του Paco Rabane. Αλλά μετά από τόόόόσα χρόνια κολλημένη σε αυτά τα 3 είπα να προχωρήσω σε μια αλλαγή.

Για ρίξτε ιδεούλες

Μάκια

Link to comment
Share on other sites

τα αρωματα-κολωνιες εχουν "διαρκεια ζωης" 3 χρονια.μετα η μυρωδια τους αρχιζει και αλλοιωνεται:)

 

και τι μ'αυτο;εχεις πιει dimple 15 ετων;:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Για βοηθήστε λίγο.

Θέλω να μου κάνω δώρο γενεθλίων ένα άρωμα (που αν τύχει και υπάρχει σε σετάκι με body milk ακόμα καλύτερα).

Δεν έχω χρόνο όμως για να το ψάξω διεξοδικά το θέμα.

Περισσότερες πληροφορίες για βοήθεια.

Μέχρι στιγμής τα μόνα αρώματα που φοράω είναι το Opium και το κλασσικό του Gaultier και το Elle του Paco Rabane. Αλλά μετά από τόόόόσα χρόνια κολλημένη σε αυτά τα 3 είπα να προχωρήσω σε μια αλλαγή.

Για ρίξτε ιδεούλες

Μάκια

το αρωμα του καθενος ειναι εδω που τα λεμε προσωπικο γουστο.ετσι με καθε επιφυλαξη σου προτεινω την poison(akoma kai thn midnight) του dior.δεν νομιζω να κυκλοφορει ομως και body milk.

 

και τι μ'αυτο;εχεις πιει dimple 15 ετων;:lol::lol::lol:
ναι αλλα το αρωμα το φοραω,δε το πινω..σα να λεμε πως αφησαμε φετα τυρναβου να γινει ροκφορ:lol:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Για βοηθήστε λίγο.

Θέλω να μου κάνω δώρο γενεθλίων ένα άρωμα (που αν τύχει και υπάρχει σε σετάκι με body milk ακόμα καλύτερα).

Δεν έχω χρόνο όμως για να το ψάξω διεξοδικά το θέμα.

Περισσότερες πληροφορίες για βοήθεια.

Μέχρι στιγμής τα μόνα αρώματα που φοράω είναι το Opium και το κλασσικό του Gaultier και το Elle του Paco Rabane. Αλλά μετά από τόόόόσα χρόνια κολλημένη σε αυτά τα 3 είπα να προχωρήσω σε μια αλλαγή.

Για ρίξτε ιδεούλες

Μάκια

 

οριστε...

http://www.imageshack.gr/files/aiyeknul00521gmnec7g.jpg

 

και τη κλασσικη του γκοτιε με το γυναικειο σωμα,απλα απαιχτη

Link to comment
Share on other sites

ναι,θες να σου πω και ποια;;

happy της clinique.

μου την ειχαν φερει δωρο..την φορουσα για λιγο καιρο,αλλα μετα την βαρεθηκα(εχω και κολλημα με τα αρωματα,κι επειδη εχω παρα πολλα τα αλλαζω σε τακτα χρονικα διαστηματα)

ε πριν λιγο καιρο την ξαναβρηκα στην τουαλετα μου,την μυρισα και η μυρωδια της ειχε αλλοιωθει σημαντικα.

 

παντως αυτο που σου λεω δεν ειναι τυχαιο γεγονος.ισχυει.

οποιον σχετικο με τον κοσμο των αρωματων και να ρωτησεις αυτο θα σου πει.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι,θες να σου πω και ποια;;

happy της clinique.

μου την ειχαν φερει δωρο..την φορουσα για λιγο καιρο,αλλα μετα την βαρεθηκα(εχω και κολλημα με τα αρωματα,κι επειδη εχω παρα πολλα τα αλλαζω σε τακτα χρονικα διαστηματα)

ε πριν λιγο καιρο την ξαναβρηκα στην τουαλετα μου,την μυρισα και η μυρωδια της ειχε αλλοιωθει σημαντικα.

 

παντως αυτο που σου λεω δεν ειναι τυχαιο γεγονος.ισχυει.

οποιον σχετικο με τον κοσμο των αρωματων και να ρωτησεις αυτο θα σου πει.

 

αν εχεις εσυ μουρλια με τα αρωματα τι να πει και η κοπελα μου,τουλαχιστον 2 αρωματα το μηνα της επαιρνα,τωρα βεβαια που βγαζει δικα της λεφτα παιρνει 1 καθε βδομαδα χαχαχαχαχαχα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι,θες να σου πω και ποια;;

happy της clinique.

μου την ειχαν φερει δωρο..την φορουσα για λιγο καιρο,αλλα μετα την βαρεθηκα(εχω και κολλημα με τα αρωματα,κι επειδη εχω παρα πολλα τα αλλαζω σε τακτα χρονικα διαστηματα)

ε πριν λιγο καιρο την ξαναβρηκα στην τουαλετα μου,την μυρισα και η μυρωδια της ειχε αλλοιωθει σημαντικα.

 

παντως αυτο που σου λεω δεν ειναι τυχαιο γεγονος.ισχυει.

οποιον σχετικο με τον κοσμο των αρωματων και να ρωτησεις αυτο θα σου πει.

 

Κατι τέτοιο δεν ισχύει,απ'οτι μου έχει πει φίλη της μητέρας μου, που τυγχάνει εισαγωγέας cosmetics γενικότερα.Μου είπε οτι οι κολώνιες δεν παθαίνουν τίποτα μόνο αν τις έχεις σε σκιερό μέρος,χωρίς υγρασία(όπως μπάνιο κλπ);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...