Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για καλοκαίρι προτιμάω τη Z Zegna (διαχρονικά) και την Dolce & Gabbana Light Blue (από πέρσι). Γενικά το καλοκαίρι προτιμάω όσο το δυνατόν πιο ελαφριά και δροσερά αρώματα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όντως το καλοκαίρι κι εγώ προτιμώ τα δροσερά αρώματα. Πέρσυ φορούσα το aqua di gio...σταθερή αξία...αλλά το βαρέθηκα, άσε που το έχουν και πολλοί.

 

Τώρα που έρχεται καλοκαιράκι, για προτίνετε κανένα καλοκαιρινό άρωμα να πάμε να δούμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για καλοκαίρι προτιμάω τη Z Zegna (διαχρονικά) και την Dolce & Gabbna Light Blue (από πέρσι). Γενικά το καλοκαίρι προτιμάω όσο το δυνατόν πιο ελαφριά και δροσερά αρώματα...

 

Dolce & Gabbana Light Blue & GF Ferre αντρικές και οι δύο είναι οι καλοκαιρινές μου... :)

Link to comment
Share on other sites

Όντως το καλοκαίρι κι εγώ προτιμώ τα δροσερά αρώματα. Πέρσυ φορούσα το aqua di gio...σταθερή αξία...αλλά το βαρέθηκα, άσε που το έχουν και πολλοί.

 

Τώρα που έρχεται καλοκαιράκι, για προτίνετε κανένα καλοκαιρινό άρωμα να πάμε να δούμε!!!!

 

Z Zegna. Λίγο ιδιαίτερο άρωμα, αλλά είναι δροσερή, πολύ ωραία και σχετικά ασυνήθιστη... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω αυτη τη κολωνια και ειναι απιστευτη. Ειναι αρκετα εντονη θα ελεγα και διαρκει ακομα και 3 ημερες! Αλλα δε κουραζει και ειναι ευχαριστηση για τον αλλον να την μυριζει. Ειναι ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει σε κολωνια ever!

 

Angel Perfume by Thierry Mugler :

 

 

http://images.indiaplaza.in/Stores/cosmetics/Images/LOjja_Perfumes_68_April07.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο μεγαλη αναζητηση νομιζω οτι κατεληξα στο αρωμα μου. Εuphoria Calvin Klein. Aπλα τα σπαει!! :D

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξέρω αλλα η Hugo Energise που έχω απλά τα σπάει πολύ απαλό άρωμα που κρατάει για ωρες.Μονο που δεν ψεκαζει καλά!

 

http://www.elitparfum.com.ua/products_pictures/Hugo%20Energise_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω αυτη τη κολωνια και ειναι απιστευτη. Ειναι αρκετα εντονη θα ελεγα και διαρκει ακομα και 3 ημερες! Αλλα δε κουραζει και ειναι ευχαριστηση για τον αλλον να την μυριζει. Ειναι ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει σε κολωνια ever!

 

Angel Perfume by Thierry Mugler :

 

 

http://images.indiaplaza.in/Stores/cosmetics/Images/LOjja_Perfumes_68_April07.jpg

 

πο ρε φιλε τη δοκιμασα την πεμπτη..στην αρχη ηταν τοσο εντονη που ελεγα..χαλια ειναι..την επομενη μερα ομως..μυριζε πολυ καλυτερα...καλη ,αλλα στην αρχη ..απαπαπα!

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/Coco-Mademoiselle-Chanel-Solid-Perfume-Worth-72_W0QQitemZ160213077359QQihZ006QQcategoryZ11850QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

εμενα μου πηραν δωρο αυτην εδω και με βολεψε παρα πολυ και σαν συσκευασια αλλα και σαν αρωμα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα ελληνικό online κατάστημα? Ποιο προτείνετε από τιμές και εξυπηρέτηση?
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει αρώματα από το aromatica.gr. Εκεί έχω βρει τις καλύτερες τιμές σε ότι αφορά online κατάστημα για καλλυντικά και αρώματα. Τέσσερις φορές έχω κάνει αγορές από το συγκεκριμένο site και μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση. Όσο για το χρόνο παράδοσης εξαρτάται και από το αν είναι περίοδος αιχμής ή όχι. Συνήθως κυμαίνεται γύρω στις 4-5 ημέρες. Άντε καλά ψώνια!!!
Link to comment
Share on other sites

prin apo ena xrono eixa petyxei mia katapliktiki kolonia stin germania pou dystixos den prolava na paro.... akoma tin skeftomai..... symfono me tin chanel egoist, einai teleia. tin exo edo kai ena xrono.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει αρώματα από το aromatica.gr. Εκεί έχω βρει τις καλύτερες τιμές σε ότι αφορά online κατάστημα για καλλυντικά και αρώματα. Τέσσερις φορές έχω κάνει αγορές από το συγκεκριμένο site και μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση. Όσο για το χρόνο παράδοσης εξαρτάται και από το αν είναι περίοδος αιχμής ή όχι. Συνήθως κυμαίνεται γύρω στις 4-5 ημέρες. Άντε καλά ψώνια!!!

 

mallon tha kano mia episkepsi sto site:D

Link to comment
Share on other sites

Μερικές από τις αγορές μου :D:D:D

 

Azzaro Chrome Eau De Toilette (για δώρο)

Yves Saint Laurent Kouros Eau De Toilette (για δώρο)

Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette (για δώρο)

Calvin Klein Be Eau De Toilette (για δώρο)

Dolce & Gabbana After Shave (για δώρο)

DKNY Be Delicious Eau De Parfum _το πράσινο (για εμένα :D)

Lancome Hypnose Eau De Parfum (επίσης :D)

Escada Magnetism Eau De Parfum (το ίδιο :D)

Cacharel Noa Eau De Toilette (παλιά αλλά καλήήή:D: )

 

Και μερικές από τις μελλοντικές αγορές μου :D :D

 

Calvin Klein Euphoria Blossom Eau De Toilette

Cacharel Liberte Eau De Toilette

Tom Ford Black Orchid Eau De Parfum

Link to comment
Share on other sites

Jungle Man, Eau de parfum

 

Ανατολίτικο, πιπεράτο, ανδρικό.

Πολύ καλό και διαρκεί !!!

 

συμφωνώ. το έχει ο μπαμπάς μου και μου άρεσει και μένα. (όχι για να το φοράω εγω όμως..;) )

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες η μητέρα μου θέλει να αγοράσει την J'adore, είδα στο eBay ότι με 55€ μου φέρνουν Ελλάδα μία Eau De Parfum 3.4 OZ (100ml).

 

Τι λέτε, συμφέρει; Στην Ελλάδα η ίδια ακριβώς (J'adore Eau De Parfum 3.4 OZ/100ml) πόσο κοστίζει;

Link to comment
Share on other sites

Jungle Man, Eau de parfum

 

Ανατολίτικο, πιπεράτο, ανδρικό.

Πολύ καλό και διαρκεί !!!

 

φανταστικο αρωμα!!!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia mono egw eimai diskolos me ta arwmata? phga sta hondos center kai kamia den mou arese...200 mirisa...h monh kalh pou exw kai xrisimopoiw einai h obsession ths calvin clein...kai to aftershave ths.apla teleio arwma.(oxi omws h obsession night)
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Τη βοηθεια σας θελω να παρω ενα αρωμα που να αντεχει η μυρωδια του μια μερα δλδ να το φορω και οχι υστερα απο 2 ωρες να εχει εξατμιστει ,υπαρχουν τετοια αρωματα με διαρκεια?και ποια προτεινεται?

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...