Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω αδυναμία τον τελευταίο χρόνο στο Hugo Boss deep red αλλά τελευταία δοκίμασα την DKNY red delicious και την ερωτεύτηκα (:love: ) οπότε είναι η επόμενή μου σίγουρα...
Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Οι δύο του Hermes μου ταιριάζουν απ' οτιδήποτε είχα δοκιμάσει πρίν( και έχω δοκιμάσει άπειρες).Η μία είναι η Terre και η άλλη η εντελώς νέα Paprica Brazil.Πάντως διαχρονική βρίσκω και την Aqua di Gio του Αrmani.:up:
Link to comment
Share on other sites

είναι αρκούντως δυνατές για να γυρίσουν κεφάλια:wink:Πάντως ολόκληρο το καλοκαίρι που φορούσα την terre όλοι με ρωτούσαν που ποιό άρωμα είναι.Μου έλεγαν οτι μυρίζει βαρβατίλα:blink:
Link to comment
Share on other sites

γιαυτο σε ρωτησα.ξερω οτι ειναι αρκετα αν οχι πολυ βαριες.

καλοκαιρι με το συγκεκριμενο αρωμα;;;πωπωπωπω!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το καλοκαίρι μου βγαίνει ο μίστερ χαϊντ:devil: και βγάζω όλες τις ιδιοτροπίες μου.Νομίζω οτι όλοι γύρω μου μυρίζουν και θέλω να μυρίζω ένα άρωμα, αλλίως αηδιάζω(φαντάσου να χρησιμοποιούσα και αστικά:!:)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως διαχρονική βρίσκω και την Aqua di Gio του Αrmani.:up:

 

Την πήρα την περασμένη βδομάδα μετά από προτροπή φίλης κ αφού τη δοκίμασα κ μ άρεσε... Μου φαίνεται όμως πως δεν κρατάει κ πολύ:confused: 5-6 ώρες μόνο (μπορεί έτσι να μου φαίνεται εμένα δν το δένω και κόμπο:rolleyes:).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως διαχρονική βρίσκω και την Aqua di Gio του Αrmani.:up:

 

είναι όντως από τις πιο διαχρονικές και κλασσικές κολώνιες που φοριούνται χειμώνα καλοκαίρι.

Προσωπικά βέβαια η καλύτερη μου είναι η PLATINUM EGOIST POUR HOMME της CHANEL μπορεί να κάνει κατιτίς παραπάνω,όσες φορές όμως την εχω αγοράσει από το εξωτερικό είναι σε εκπληκτική τιμή!:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω την roberto carlos black και την calvin klein be και είμαι αρκετά ικανοποιημένος.

Θέλω να αγοράσω ένα η δυο ακόμη αρώματα έχω καταλήξει στα Jean Paul Gaultier (Le Male) και Armani Black Code έχετε να προτείνετε κάτι <καλύτερο>?(υποκειμενικό είναι αυτο)

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη,αν και η μυρωδια που αφηνει υστερα απο λιγες μερες δεν ειναι και πολυ καλη...
Link to comment
Share on other sites

μερες;;;;

κατ αρχην ενα αρωμα δεν διαρκει μερες.οπου και αν το ψεκασεις.

εν συνεχεια ακομα και να διαρκει τοσο που ειναι σπανιο,αν εχεις ψεκασει το μεν σωμα σου θα πλυθεις και θα φυγει, αν δε εχεις ψεκασει τα ρουχα σου θα τα πλυνεις και θα φυγει ;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μια που λεγεται SMO' KING!Δωρο μου την κανανε αλλα μπορω να πω οτι μου αρεσει πολυ...να φανταστειτε ουτε που την ειχα ξανακουσει!!την ξερει κανεις?
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την Joop την κοκκινη και την εχω ερωτευτει! :p

 

Βαριά,πάρα πολυ βαριά,μέχρι σημείου να πλένεις πουκάμισα και να μυρίζει ακόμη:!:Την έχει ο μπαμπάς μου και όποτε την φοράει μου φέρνει βήχα.

Link to comment
Share on other sites

Βαριά,πάρα πολυ βαριά,μέχρι σημείου να πλένεις πουκάμισα και να μυρίζει ακόμη:!:Την έχει ο μπαμπάς μου και όποτε την φοράει μου φέρνει βήχα.

 

βαρια αλλα ειναι απιστευτη...μηπως βαζει υπερβολικα πολυ ο πατερας σου? ενα κλικ αρκει ! :p

Link to comment
Share on other sites

μερες;;;;

κατ αρχην ενα αρωμα δεν διαρκει μερες.οπου και αν το ψεκασεις.

εν συνεχεια ακομα και να διαρκει τοσο που ειναι σπανιο,αν εχεις ψεκασει το μεν σωμα σου θα πλυθεις και θα φυγει, αν δε εχεις ψεκασει τα ρουχα σου θα τα πλυνεις και θα φυγει ;)

 

οταν βγαινεις εξω δεν πας για μπαλα για να ιδρωσεις να γινεις μουσκεμα και να μυριζουν τα ρουχα σου μετα..αλλες 1-2 φορες θα το φορεσεις και μετα θα το πλυνεις..:O

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα σήμερα δύο νέα αρώματα. Πρώτα την καινούργια Trussardi (που δεν θυμάμαι πως ακριβώς τη λένε), η οποία και είναι ιδιαίτερα χειμωνιάτικη, δίχως όμως να είναι βαριά. Μάλλον θα την πάρω, μου άρεσε αρκετά.

 

Δοκίμασα επίσης το άρωμα των DSquared2, το οποίο βρήκα αρκετά «ξινό» και κάπως καλοκαιρινό...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

X8es phra thn http://sensual.eu.com/perfumerie/images/carolinaherrera212sexym01.jpg

8eikh!!!! aaaaaa!!!!!!!

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα σήμερα δύο νέα αρώματα. Πρώτα την καινούργια Trussardi (που δεν θυμάμαι πως ακριβώς τη λένε), η οποία και είναι ιδιαίτερα χειμωνιάτικη, δίχως όμως να είναι βαριά. Μάλλον θα την πάρω, μου άρεσε αρκετά.

 

Δοκίμασα επίσης το άρωμα των DSquared2, το οποίο βρήκα αρκετά «ξινό» και κάπως καλοκαιρινό...

 

το άρωμα των dsq λέγεται hewood και μυρίζει ελαφρώς σαν δέντρο.Είναι όμως και αρκετά spicy;)

Link to comment
Share on other sites

το άρωμα των dsq λέγεται hewood και μυρίζει ελαφρώς σαν δέντρο.Είναι όμως και αρκετά spicy;)

 

Α γειά σου... Spicy ήταν η λέξη που έψαχνα... Πάντως για το χειμώνα θα ήθελα κάτι πιο βαρύ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...