Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

molis phra mia cool water by davidoff , fantastiki murodia kai elafrua oti prepei yia to kalokairi!

episis mia burberry de kserw akrivos poia einai apla leei burberry man..poly wraia k auti yia nuxterines eksodous!

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες η μητέρα μου θέλει να αγοράσει την J'adore, είδα στο eBay ότι με 55€ μου φέρνουν Ελλάδα μία Eau De Parfum 3.4 OZ (100ml).

 

Τι λέτε, συμφέρει; Στην Ελλάδα η ίδια ακριβώς (J'adore Eau De Parfum 3.4 OZ/100ml) πόσο κοστίζει;

 

Κανείς δεν ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

molis phra mia cool water by davidoff , fantastiki murodia kai elafrua oti prepei yia to kalokairi!

episis mia burberry de kserw akrivos poia einai apla leei burberry man..poly wraia k auti yia nuxterines eksodous!

 

ειναι γλυκο και ελαφρυ αρωμα για το καλοκαιρι..οτι πρεπει...:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηρα σημερα την Joop! Homme. Αρκετα καλη και η μοναδικη που μου αρεσε μαζι με την A-man.

 

http://www.interstellar-solutions.co.uk/perfume/images/joop-joop-homme-edt-spray-75ml.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πηρα σημερα την Joop! Homme.

 

Απορώ τι βρίσκεται όλοι σε αυτό το άρωμα! Εκτός από υπερβολικά βαρύ, μου βγάζει και κάτι παλιομοδίτικο, καθόλου νεανικό.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα παω αυτες τις μερες για αγορα νεας κολονιας και ειμαι αναμεσα σε 2. dolce gabbana the one (η καινουργια) και chanel egoiste που την ειχα πριν λιγο καιρο και εμεινα ενθουσιασμενος, τι λετε????
Link to comment
Share on other sites

Απορώ τι βρίσκεται όλοι σε αυτό το άρωμα! Εκτός από υπερβολικά βαρύ, μου βγάζει και κάτι παλιομοδίτικο, καθόλου νεανικό.
Βαρυ και ωραιο. Βεβαια οχι τοσο βαρυ οσο το a-man, το οποιο μου αρεσει και περισσοτερο. Τι να το κανω το αρωμα που το φοραω και μετα απο 15 λεπτα δε μυριζει καθολου;

 

 

Απο ποιο site αγοραζετε κωλονιες; Απ' οτι ειδα υπαρχουν ακομα και στην μιση τιμη! Την Joop! που την πηρα 48€ την ειδα σε ενα site στα 28€! Παιζει να ειναι τιποτα νοθευμενες;

Link to comment
Share on other sites

Jennifer Lopez (jlo) μου ταιριαζει απολυτα,ελαφρυ κ εθιστικο..καλησπερα σε ολους ειναι το πρωτο μου μηνυμα:)ειμαι καινουργιο μελος:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Jennifer Lopez (jlo) μου ταιριαζει απολυτα,ελαφρυ κ εθιστικο..καλησπερα σε ολους ειναι το πρωτο μου μηνυμα:)ειμαι καινουργιο μελος:rolleyes:

 

Kαλως όρισες στο φορουμ:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στην εκδρομη στην Βιεννη που πηγαμε φετος σε ενα μαγαζι με καλυντικα μου εδωσαν διγμα της R.S.V.P του Kenneth Cole αν θυμαμε καλα... το αρωμα ηταν φοβερο! Τωρα εχω την black XS κ ειναι πολυ καλη! Τι αλλο προτινετε για ανδρικο κ χαρακτηριστικο αρωμα?
Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα παω αυτες τις μερες για αγορα νεας κολονιας και ειμαι αναμεσα σε 2. dolce gabbana the one (η καινουργια) και chanel egoiste που την ειχα πριν λιγο καιρο και εμεινα ενθουσιασμενος, τι λετε????

 

H The One, όπως και η γυναικεία, είναι τέλεια!!!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

H The One, όπως και η γυναικεία, είναι τέλεια!!!

 

 

 

Είναι καλοκαιρινό άρωμα;

 

Βασικά ψάχνω κάτι δροσερό και καλοκαιρινό αλλά ταυτόχρονα αρρενωπό..καμιά πρόταση guys??:)

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλοκαιρινό άρωμα;

 

Βασικά ψάχνω κάτι δροσερό και καλοκαιρινό αλλά ταυτόχρονα αρρενωπό..καμιά πρόταση guys??:)

 

Ο φίλος μου παίρνει την Chrome της Azzaro. Είναι αρκετά καλοκαιρινό. Λίγο παλιό βέβαια αλλά του ταιριάζει πολύ. Είναι και η μυρωδιά του σώματος που παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Κάποιο άρωμα που πάνω σε έναν μυρίζει υπέροχα σε έναν άλλον μπορεί να βρωμάει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος μου παίρνει την Chrome της Azzaro. Είναι αρκετά καλοκαιρινό. Λίγο παλιό βέβαια αλλά του ταιριάζει πολύ. Είναι και η μυρωδιά του σώματος που παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Κάποιο άρωμα που πάνω σε έναν μυρίζει υπέροχα σε έναν άλλον μπορεί να βρωμάει.

 

Αυτό το τελευταίο ειδικά καλό θα είναι να το προσέχουμε όλοι-όλες..Είναι κρίμα να αγοράζουμε ένα άρωμα γιατί το πήρε κάποιος άλλος και να μην το δοκιμάζουμε πρώτα...Εγώ πάντως εδώ και 3-4 χρόνια φοράω το Rush του Gucci...Μιλάμε έρωτα έχω με αυτό το άρωμα..Τώρα προσπαθώ να βρώ κάποιο άλλο αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχω καταφέρει..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Οι τρεις αγαπημενες μου: Jean Paul Gaultier, Prada και Aqua Di Gio του Armani..

Ειδικα η πρωτη ειναι ο ερωτας μου!

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

diladi egrinete thn DG the one????? mou fanhke kalh emena kai oxi toso varia oso oi prohgoumenes..dg. (merikes)

 

ακριβώς, δεν είναι πολύ βαριά, αλλά είναι πολύ sexy!!!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Είναι καλοκαιρινό άρωμα;

 

Βασικά ψάχνω κάτι δροσερό και καλοκαιρινό αλλά ταυτόχρονα αρρενωπό..καμιά πρόταση guys??:)

 

Μπορείς να δοκιμάσεις και την Light Blue επίσης από Dolce & Gabbana ή και την Happy της Clinique!

Πολύ καλοκαιρινά και τα δυο!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Πάντως δοκίμασα[δηλαδή μου βάλανε] το Dolce and Gabbana THE ONE, for men.

Αλλά, προσωπικά, δεν μ'άρεσε.

-Για νεαρές ηλικίες, σαφώς και όχι - δεν κάνει.

-Είναι αρκέτα βαριά -έτσι νόμιζω αλλά δεν δοκιμάσα άλλες D&G

-Όμως μένει πολλή ώρα

-Μου 'μοιάζε όπως κάποιους που βάζουνε, βάζουνε, βάζουνε άρωμα και γίνετε τόσο βαριά που ζαλήζεσαι όταν την μυριστείς και από 5 μέτρα μακριά:blink:

 

Τώρα, έχω Calvin Klein, one Summer. Πολύ ωραία, αλλά 1/3 έμεινα στο μπουκάλι. Οπόταν ώρα για να πάρω καινούρια.;)

Έχετε να προτείνετε κανένα νεανικό άρωμα, καλοκαιρινό;:happy:

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!:)

Link to comment
Share on other sites

D&G the one (men)

H'

Tom Ford (men)

?? ιδου η απορια....

υπαρχουν....L'istant - Guerlain // Issey miyake // Chic - Herrera // BlackXS - Rabanne

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλοκαιρινό άρωμα;

 

Βασικά ψάχνω κάτι δροσερό και καλοκαιρινό αλλά ταυτόχρονα αρρενωπό..καμιά πρόταση guys??:)

Δοκιμασε και την Allure της Chanel την καλοκαιρινη:

http://www.aromat.ru/images/foto/p2396.jpg

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στην εκδρομη στην Βιεννη που πηγαμε φετος σε ενα μαγαζι με καλυντικα μου εδωσαν διγμα της R.S.V.P του Kenneth Cole αν θυμαμε καλα... το αρωμα ηταν φοβερο! Τωρα εχω την black XS κ ειναι πολυ καλη! Τι αλλο προτινετε για ανδρικο κ χαρακτηριστικο αρωμα?

οντως η black xs εχει πολυ χαρακτηριστικη μυρωδια..αν κρινω με βαση αυτη σου την επιλογη..πιστευω θα σου αρεζε η le male - gaultier η η gaultier^2(βαριουτσικια αλλα πολυ μυρωδατη :D)

Απορώ τι βρίσκεται όλοι σε αυτό το άρωμα! Εκτός από υπερβολικά βαρύ, μου βγάζει και κάτι παλιομοδίτικο, καθόλου νεανικό.
τωρα το παλιομοδιτικο ειναι υποκειμενικο..μαλλον η μυρωδια σου φερνει αυτη την αισθηση..το κακο με την joop ειναι οτι η μυρωδια που μενει πχ την 1-2η μερα μετα..δεν ειναι καθολου ωραια!

 

παιδια θα παω αυτες τις μερες για αγορα νεας κολονιας και ειμαι αναμεσα σε 2. dolce gabbana the one (η καινουργια) και chanel egoiste που την ειχα πριν λιγο καιρο και εμεινα ενθουσιασμενος, τι λετε????
εγω θα ελεγα να δοκιμασεις την d&g light blue..την egoiste..δεν την θυμαμαι καθολου!

 

H The One, όπως και η γυναικεία, είναι τέλεια!!!

οντως..ειναι το πιο θυληκο αρωμα που εχω μυρισει..και θα ελεγα και ιδιαιτερο!

Είναι καλοκαιρινό άρωμα;

 

Βασικά ψάχνω κάτι δροσερό και καλοκαιρινό αλλά ταυτόχρονα αρρενωπό..καμιά πρόταση guys??:)

δοκιμασε την burberry summer

 

diladi egrinete thn DG the one????? mou fanhke kalh emena kai oxi toso varia oso oi prohgoumenes..dg. (merikes)
δε νομιζω οτι η light blue ειναι πιο βαρια απο την the one..:rolleyes:

 

 

D&G the one (men)

H'

Tom Ford (men)

?? ιδου η απορια....

υπαρχουν....L'istant - Guerlain // Issey miyake // Chic - Herrera // BlackXS - Rabanne

tom ford..απιστευτο αρωμα και πολυ ιδιαιτερο..βεβαια με την τσιμπημενη τιμουλα του!:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...