Jump to content

Τι μάρκα είναι το βασικό σας κινητό; (No2)


 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι το βασικό σας κινητό;  

757 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι το βασικό σας κινητό;

    • Apple
      124
    • Blackberry
      18
    • HTC
      89
    • LG
      51
    • Motorola
      23
    • Nokia
      138
    • Palm
      3
    • Samsung
      148
    • Sony Ericsson
      77
    • ...άλλη εταιρεία / κινέζικο κτλ
      87


Recommended Posts

Ενα Blue Samsung galaxy s3:) Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

nokia N9 απο τον ιουνιο 2012
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Το βασικό μου είναι ένα Samsung 2καρτο των 19 ευρώ του έχω μέσα 2 βασικές καρτες και με πολύ χρήση ομιλίας κρατάει χαλαρά 7-8 μέρες.....

Η λογική μου είναι ότι το κινητό πρέπει να έχει ΜΕΓΑΛΗ αυτονομία και μικρό μέγεθος.

Το lg4x το έχω για mobile internet. με μια κάρτα wind.

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό μου είναι ένα Samsung 2καρτο των 19 ευρώ του έχω μέσα 2 βασικές καρτες και με πολύ χρήση ομιλίας κρατάει χαλαρά 7-8 μέρες.....

Η λογική μου είναι ότι το κινητό πρέπει να έχει ΜΕΓΑΛΗ αυτονομία και μικρό μέγεθος.

Το lg4x το έχω για mobile internet. με μια κάρτα wind.

 

Το ίδιο βασικό πρέπει να είχαμε. Το χρησιμοποιούσα μέχρι πολύ πρόσφατα (το είχα πάρει για στρατό). Πριν λίγο καιρό ελειψα για επαγγελματικές υποχρεώσεις εξωτερικό 20 μέρες και ξέχασα φορτιστή. Με λίγη ομιλία (10-15 λεπτά την μέρα) και κλειστό το βράδυ (το άνοιγα 14-15 ώρες την ημέρα) με έβγαλε ΧΑΛΑΡΑ όλο το 20ήμερο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή lg 4x hd

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετα απο 2 χρονια αριστης συμβιωσης με το htc desire hd,πλεον ειμαι ευχαριστημενος κατοχος ενος nokia 820 lumia.
Link to comment
Share on other sites

To βασικό μου κινητό τα τελευταία 3 χρόνια ειναι το hd2.Περιμένω από την htc να βγάλει τον πραγματικό του διάδοχο.Ενα κινητό με ξεκλείδωτο bootloader,ποιοτικό με αποσπώμενη μπαταρία--->μεταλλικό καπάκι και κάρτα μνήμης στις 5.3-5.8" με ελάχιστο bezel,full hd οθόνη με καινοτομίες που θα το κάνουν καλύτερο από το note όπως κάποτε ήταν καλύτερο το hd2 απο το omnia αλλά μάλλον θα περιμένω για πάντα... Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

To βασικό μου κινητό είναι αυτό που έχω στο avatar! Θα το άλλαζα πρόσφατα με το s4, αλλά η ανυπαρξία του ραδιοφώνου με απέτρεψε να προβώ στην αγορά του.

Όταν ένα κινητό δεν έχει ράδιο, δεν ξέρω πως, αλλά... κάτι δεν μου κάθεται καλά:)

Δευτερεύουσες συσκευές είναι ένα sony xperia ray, και ένα alcatel one touch 918D.

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lg optimus g και τα μυαλα στα καγκελα...

Δευτερη το samsung galaxy s plus που παει για φουντο,μαλλον.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Αυτη την περιοδο ενα Galaxy S4C με ραδιοφωνο.:lol:

 

EDIT: C Stands for Clone οπως λεει κ η γνωστη εταιρεια μαναβικης :lol:

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...