Jump to content

Τι μάρκα είναι το βασικό σας κινητό; (No2)


 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι το βασικό σας κινητό;  

757 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι το βασικό σας κινητό;

    • Apple
      124
    • Blackberry
      18
    • HTC
      89
    • LG
      51
    • Motorola
      23
    • Nokia
      138
    • Palm
      3
    • Samsung
      148
    • Sony Ericsson
      77
    • ...άλλη εταιρεία / κινέζικο κτλ
      87


Recommended Posts

Μετά από πολύ καιρό συνεχών αλλαγών και κατέληξα στο Sony Xperia E4 με το οποίο είμαι υπέρ ευχαριστημένος και (θέλω να πιστεύω :p ) θα το κρατήσω για αρκετά χρόνια ακόμα αν δεν χαλάσει...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! εγώ έχω το κινέζικης μάρκας Zopo 980 το 1ο που ειναι με 16GB εσωτερική, 1GB RAM και quad core 1.2, γιατί βγήκαν και άλλα μετά, έχει βγει καλό το συγκεκριμένο και αμα δεν διαλυθεί δεν αλλάζω κινητό....το έχω από Μαιο 2013. Επειδή το παρατησε λιγο η εταιρια μου αρεσει να παιζω με custom roms οποτε εχει Κ.Κ προς το παρον και ερχεται πιστευω και η λολιποπα. :lol::lol::lol:

 

Υ.Γ να τονίσω ότι δεν παίζω ΠΟΤΕ παιχνίδια σε κινητό, έχω ταμπλετς γιαυτά...

Link to comment
Share on other sites

Huawei P8. Φρέσκο - φρέσκο!

Τρομερή ποιότητα κατασκευής, πολυ premium feeling. Ομολογώ οτι με εξέπληξε η Hua. Δεν το περιμενα με τίποτα.

Σαν λειτουργία πάει κομμάτια! 8 πύρινο, 64αρι και τρέχει miui ουσιαστικά σε 3gb! Εντάξει, τι άλλο να πεις?

Πιστεύω απο τις καλύτερες αγορες μου, αν οχι η καλύτερη!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Huawei P8. Φρέσκο - φρέσκο!

Τρομερή ποιότητα κατασκευής, πολυ premium feeling. Ομολογώ οτι με εξέπληξε η Hua. Δεν το περιμενα με τίποτα.

Σαν λειτουργία πάει κομμάτια! 8 πύρινο, 64αρι και τρέχει miui ουσιαστικά σε 3gb! Εντάξει, τι άλλο να πεις?

Πιστεύω απο τις καλύτερες αγορες μου, αν οχι η καλύτερη!

 

Το έχει ένα μήνα περίπου ένας καλός μου φίλος. Έχει μείνει απόλυτα ικανοποιημένος κι αυτός μέχρι στιγμής.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Ημουν 5 χρονια με ο nokia n73,σκυλι μεχρι αηδιας(πεσιματα κ.α.),αλλα ο αδελφος ειχε κολλα με τα sony ericsson.Κι εγω οποτε το επιανα στα χερια μου μου ερχοταν καπως.Ετσι λοιπον,χτυπησα πριν απο 5και χρονια το SE HAZEL,το οποιο χαιρομαι ακομα,και μαλλον για σονυ το κοβω ξανα.
Link to comment
Share on other sites

Note 4 (Samsung)

 

Νομίζω, ότι πάλι σε note θα πάω όταν το αλλάξω, σε Note 6 ή Note 7.

 

Τι χρειάζεται να κάνουν? (α) FM radio, (β) SD Card, (γ) stereo ηχεία (δ) αξιόπιστο και ακριβές fingerprint sensor (ε) μικρότερα bezels και... (στ) ίσως λίγο μεγαλύτερη οθόνη, 6" ας πούμε.

 

Αλλά όλα αυτά μαζί, ίσως στην έκδοση Note 248 ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
iphone 6s plus
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lg V10!!!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
τώρα apple άλλα σύνδρομα θα πάρει δρόμο δεν παλεύεται το άθλιο λειτουργικό της:wacko:

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Lg g5 για τώρα, έλεγα να περιμένω το g6 αλλά άμα βγάλει η ΝΟΚΙΑ τούμπανο με android και κλασικά τοπ κάμερα το τσίμπησα day 1.
Link to comment
Share on other sites

XIAOMI REDMI NOTE ένα και μοναδικό και εδώ και 2,5 χρόνια άπαιχτο ( απλά έχω αρχίσει και το βαριέμαι:p)
XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...