Jump to content

Συμβόλαιο Q


bored01
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι χαρτια χρειαζονται για να κανει κανεις το συμβολαιο q? αφμ απαραιτητο?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι χαρτια χρειαζονται για να κανει κανεις το συμβολαιο q? αφμ απαραιτητο?

 

Τα χαρτιά θα σου αποσταλλούν μέσω Courier και θα ξανασταλούν πίσω στη Wind. Ο Αριθμός Φορολογικού Μητρώου είναι απαραίτητος για τη δημιουργία νέου συμβολαίου. :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

τι χαρτια χρειαζονται για να κανει κανεις το συμβολαιο q? αφμ απαραιτητο?

 

πλέον το ΑΦΜ είναι απαραίτητο ακόμη και για καρτοκινητό, πάνε τα παλιά καλά χρόνια που έβαζες κάρτα από το περίπτερο και είχες τηλέφωνο! αν δεν κάνεις δήλωση στοιχείων δεν έχεις τηλέφωνο!

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω.εγω εχω μηδενικη φορολογικη δηλωση,θα μπορεσω να κανω συμβολαιο? εσεις ειστε ευχαριστημενοι? εχει παγιδες η ειναι οπως τα λεει η q?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω.εγω εχω μηδενικη φορολογικη δηλωση,θα μπορεσω να κανω συμβολαιο? εσεις ειστε ευχαριστημενοι? εχει παγιδες η ειναι οπως τα λεει η q?

 

Δε χρειαζεται να κανεις δηλωση, απλο ΑΦΜ να εχεις, δε σου ζητανε δηλωση.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest ioanmich

Εγώ το άρχισα από 15/1 και είμαι ευχαριστημένος.

 

Πολύ καλή ποιότητα ήχου

 

Και πολύ μικρές αυξήσεις λόγω ΦΠΑ:

 

Το SMS παρέμεινε στο 0,04€ και η ομιλία αυξήθηκε από 0,252€ σε μόλις 0,2541€/1΄

Link to comment
Share on other sites

το συμβολαιο q ειναι το καλυτερο απο ολα,για αυτον που θελει να εχει συνδεση.

ειδικα τα πακετα με προπληρωμενο χρονο ομιλιας,sms και internet.

αυτο με τα 30 €,300' ομιλιας προς ολους,300 sms και 300Mb internet,τα σπαει κυριολεκτικα!!

 

και αν δεν το θες πλεον για οποιοδηποτε λογο,το διακοπτεις οποτε θελεις.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Το ποιο κουλο της q kai της wind ειναι οτι με το ετσι θελω εαν εχεισ συμβολαιο wind δεν μπορεις να μεταφερθεις σε συμβόλαιο με ορους Q. Και ετσι και εγω την κανω για αλλου.Πολλα χρονια τους ανεκτικα και μου τα πηραν. Σαν εταιρεια ειχε κανει πολλες καινοτομιες αλλα τον τελευταιο καιρο μονο αρπακτες θέλει να κανει χωρις να την ενδιαφέρει να κρατησει τους παλιους πελατες της.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ! ! ! ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς μέσω φορητότητας να μεταφερθείς; Εγώ είχα ρωτήσει στο τμήμα φορητότητας της Q( 13822) αν γίνεται φορητότητα από F2G(Wind στην περίπτωση αυτή) και μου είχαν απαντήσει ότι γίνεται κανονικότατα. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς μέσω φορητότητας να μεταφερθείς; Εγώ είχα ρωτήσει στο τμήμα φορητότητας της Q( 13822) αν γίνεται φορητότητα από F2G(Wind στην περίπτωση αυτή) και μου είχαν απαντήσει ότι γίνεται κανονικότατα. :confused:

 

από καρτοκινητό wind γινεται απο συνδεση δεν θελουν. Σημερα εκανα αιτηση φορητοτητας για αλλη εταιρεια και θα ησυχασουν απο μενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τραγικο να μην γινεται η αλλαγη δεδομενου οτι δεν υπαρχει παροχος qtelecom πλεον αλλα ειναι η ιδια εταιρεια.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Το συμβόλαιο Q φαίνεται πολύ καλό..

Μ' αρέσει που στις 3 πρώτες ζώνες (για διεθνείς κλήσεις) η χρέωση είναι χαμηλότερη από τις κλήσεις εσωτερικού! :X

Edited by xeirwn

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
δεν ακουγεται τιποτα για το συμβολαιο q. μου κανει εντυπωση χαμος επρεπε να γινεται. σκευτομαι να το κανω αλλα πολυ ησυχια:worry:
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

δεν ακουγεται τιποτα για το συμβολαιο q. μου κανει εντυπωση χαμος επρεπε να γινεται. σκευτομαι να το κανω αλλα πολυ ησυχια:worry:

 

Μην σε τρομάζει η ησυχία. :p Στο κάτω - κάτω εσύ θα βγεις κερδισμένη.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

από καρτοκινητό wind γινεται απο συνδεση δεν θελουν. Σημερα εκανα αιτηση φορητοτητας για αλλη εταιρεια και θα ησυχασουν απο μενα!!!

 

 

Γίνεται και από σύνδεση απλά θα πρέπει να στο κάνουν πρώτα για ένα μήνα wind καρτοκινητή που μου φάνηκε οτι πάλι με σύμφερε πολυ σε σχέση με τη σύνδεση μου. Αλλά θα πρέπει να έχει λήξει το συμβολαιό σου στη wind, ή να είσαι στον τελευταίο μήνα. Α και σε κάποια καταστήματα δε ξέρουν τι τους γίνεται φρόντισε να βρεις κανα καλό.

Σήμερα επιτέλους εγινέ και το δικό μου q από συμβόλαιο wind και ενεργοποιήσα τπ 30άρι. Αλλά δεν ξέρω αν οι ρυθμίσεις μου είναι OK για να μην με χρεώσει, γιατί τώρα είχα επιλεγμένο το wind wap. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις ρυθίσεις?

Link to comment
Share on other sites

το εκανα τελικα. η υπαληλος στη wind πατρας δεν ηξερε για τα πακετα:lol:

 

μολις ενεργοποιηθηκε το συμβολαιο και εχω καποιες αποριες.

πως βγαζουμε τον τηλεφωνιτη βρε παιδια?

η q εχει welcome tones?

ειδοποιηση κλησεων (αν γινεται να μη το ξερει ο αλλος οτι θα ειδοποιηθω)?

mms,βιντεοκληση,νετ.που βρησκω ρυθμισεις?

ευχαριστω:)

α και πως μαθαινουμε τον χρονο η τα sms που εχουμε καταναλωσει?(ειτε εχουμε πακετο ειτε δεν εχουμε)

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την "τροποποίηση".
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Guest ioanmich

Απενεργοποίηση τηλεφωνητή: Κάλεσε το ##002#

 

Ειδοποίηση κλήσεων: στείλε ''ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ" στο 1265

 

Ενημέρωση υπολοίπου χρόνου ομιλίας: κενό SMS στο 1212 (μόνο αν έχεις ενεργοποιήσει κάποιο από τα πακέτα)

Link to comment
Share on other sites

Για προστασία από υψηλές χρεώσεις internet σε περιαγωγή στείλε "G60 NAI" στο 1202

 

τι θα πει 'g60 ναι' ? προγραμμα?

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Guest ioanmich

Δεν είναι πρόγραμμα. Είναι μια ρύθμιση με στόχο να προστατεύσει από υψηλές χρεώσεις τον χρήστη που βρίσκεται στο εξωτερικό και μπαίνει στο ίντερνετ από το κινητό. Βέβαια δεν ανακοινώθηκε για τους συνδρομητές συμβολαίου Q αλλά εγώ έστειλα το μήνυμα και μου ήρθε απάντηση ότι ενεργοποιήθηκε. Αν θέλεις, ρύθμισέ το προφορικά με την εξυπηρέτηση πελατών.

 

Από 1η Μαρτίου 2010 η WIND θέτει σε λειτουργία μια νέα υπηρεσία με σκοπό την πληρέστερη ενημέρωση και διασφάλιση των πελατών της.

 

Συγκεκριμένα, η νέα υπηρεσία προσφέρει έγκαιρη ενημέρωση μέσω SMS στην περίπτωση υπέρβασης κίνησης GPRS αξίας 60€ (αντιστοιχεί σε 8,28MB) σε περιβάλλον περιαγωγής εντός Ε.Ε. τον μήνα. Η υπηρεσία διατίθεται χωρίς χρέωση σε συνδρομητές συμβολαίου και κατόχους καρτοκινητής WIND και η ενεργοποίησή της μπορεί να γίνει με ένα απλό δωρεάν SMS ή καλώντας το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών (με χρέωση) από Ελλάδα και εξωτερικό.

 

Για συνδρομητές συμβολαίου: G60 ΝΑΙ στο 1202

Για κατόχους καρτοκινητής: G60 ΝΑΙ στο 1284

Εξαιρούνται οι συνδρομητές που ανήκουν σε εταιρικά και οικογενειακά οικονομικά προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

τελικα το συμβολαιο Q εχει ελάχιστη χρέωση 45" ανά κλήση ή όχι ?

:worry:

απ οτι καταλαβα μόνο τα προγραμματα οπου στελνεις sms για να ενεργοποιηθούν έχουν ελαχιστη χρεωση ε?:wacko:

:superman:
Link to comment
Share on other sites

ααα δλδ επαψε να ισχυει αυτο που ειχε η Q , χρεωση ανα δευτερολεπτο χωρις ελάχιστη χρέωση κλησης εεε... ??? :(
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...