Jump to content

Συμβόλαιο Q


bored01
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

300 λεπτα ομιλιας προς ολους και 300 mb ιντερνετ με 30 ευρω ( με φπα;) + φορο κρατους ;

εαν ναι τοτε νομιζω οτι ειναι μια πολυ καλη προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό με την ελάχιστη χρέωση 45 δευτερόλεπτα το γράφει πουθενά επίσημα; Γιατί δεν βρίσκω κάτι, μόνο όσοι λένε οτι έτσι συμβαίνει.

:)

Link to comment
Share on other sites

Νεο σαιτ και επιβεβαιωνει τα 45" http://www.myq.gr/default.asp?siteID=2&pageID=5&langID=1 . Που ειναι η παλια καλη κιου..
Link to comment
Share on other sites

Νεο σαιτ και επιβεβαιωνει τα 45" http://www.myq.gr/default.asp?siteID=2&pageID=5&langID=1 . Που ειναι η παλια καλη κιου..

Πότε άλλαξαν την ιστοσελίδα;; Το μεσημέρι που μπήκα ήταν η παλιά.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα μ'αρεσουν τα νεα πακετα, πιο πολυ για τα δεδομενα. Ομως 2 πραγματα δεν ξερω, αν το ιντερνετ ειναι κανονικο ή wap και αν γινεται φορητοτητα απο f2g.

 

edit : Φορητοτητα γινεται, το ειδα στο site.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα μ'αρεσουν τα νεα πακετα, πιο πολυ για τα δεδομενα. Ομως 2 πραγματα δεν ξερω, αν το ιντερνετ ειναι κανονικο ή wap και αν γινεται φορητοτητα απο f2g.

 

edit : Φορητοτητα γινεται, το ειδα στο site.

Γίνεται να πας από Wind F2G σε Συμβόλαιο Q. Δες εδώ: http://www.myq.gr/default.asp?siteID=2&pageID=6&langID=1 .. :)

Link to comment
Share on other sites

Στο καινουριο site γινεται αναφορα μονο στο Συμβολαιο Q.Το καρτοκινητο Q τι απεγινε?:wacko:

Εκεί είναι και η καρτοκινητή.. Η ιστοσελίδα της Q-Card και η ιστοσελίδα του Q συμβολαίου.. Το μόνο κακό με την καινούργια ιστοσελίδα είναι ότι γράφει "intro 13_11_2009". Αυτό δεν θα αλλάξει;

Link to comment
Share on other sites

Αν και εφόσον τα free mb είναι για 3G surfing, ξέρει κάνεις πoσο καλό είναι το 3G δίκτυο της Wind στην Αθήνα και πιο συγκεκριμένα πρός τα βόρεια προάστια?

 

Δύσκολο να μπορεί να ξέρει κανείς ακριβώς την διαφορά ανάμεσα σε Wind, Vodafone, Cosmote γιατί διαφέρει και η περιοχή αλλά και η συσκευή τηλεφώνου εάν όμως έχετε οποιαδήποτε πληροφορία με ενδιαφέρει :lol: :p Πάντως το δίκτυο της Vodafone και της Cosmote στο Χαλάνδρι είναι αρκετά ικανοποιητικό με την Vodafone ίσως να είναι λιγο καλύτερη (βέβαια η διαφορά της συσκευής είναι μεγάλο θέμα γι' αυτο δεν είμαι 100% σίγουρος). Απ' όσο ξέρω η Wind υστερεί στον τόμεα αυτό και είναι υποδεέστερη απο Voda & Cote. Τεσπα, μακρηγορώ χωρίς λόγο.

 

Εάν κάποιος κάνει μεταφορά και δει πως δουλεύει έμπρακτα νομίζω όλοι περιμένουμε νέα :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, την συμβουλή σας.

 

τώρα είμαι με συμβόλαιο vodafone (έχει περάσει ο χρόνος, έχει λήξει) και είμαι σε πρόγραμμα vodafone 120 λεπτά χρόνο ομιλίας. Συνήθως καταναλώνω 100 λεπτά κάθε μήνα. Ο λογαριασμός μου έρχεται περίπου 25 ευρώ κάθε μήνα.

 

Συμφέρει να πάω σε q συμβόλαιο, έτσι?

τι είναι καλύτερα με βάση τα παραπάνω δεδομένα: q συμβόλαιο ή q card?

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, την συμβουλή σας.

 

τώρα είμαι με συμβόλαιο vodafone (έχει περάσει ο χρόνος, έχει λήξει) και είμαι σε πρόγραμμα vodafone 120 λεπτά χρόνο ομιλίας. Συνήθως καταναλώνω 100 λεπτά κάθε μήνα. Ο λογαριασμός μου έρχεται περίπου 25 ευρώ κάθε μήνα.

 

Συμφέρει να πάω σε q συμβόλαιο, έτσι?

τι είναι καλύτερα με βάση τα παραπάνω δεδομένα: q συμβόλαιο ή q card?

 

εξαρταται!το συμβολαιο που εχεις δεν προσφερεται πια απο τις εταιρειες . Προφανως εχεις παγιο 21ευρω + τελη κινητης

Πλεον τα 100 λεπτα στις εταιρειες εχουν 20+τελη.

Οποτε κρινεις αν εχεις ΜΟΝΙΜΑ τη χρηση σου ΜΕΧΡΙ 100 λεπτα και διαλεγεις.

Θυμιζω οτι χοντρικα τα 20 λεπτα παραπανω που εχεις και σου κοστιζουν 1 ευρω ουσιαστικα, εκτος προγραμματος τιμολογουνται χοντρικα 5 ευρω

Link to comment
Share on other sites

εγώ έτσι όπως το βλέπω πάω συμβόλαιο Q και κάθε μήνα ενεργοποιώ ένα Q15 και έχω με 15ευρώ τα 100 λεπτά ομιλίας που θέλω και 100ΜB internet που δεν έχω τώρα. Όσο για μηνύματα πάλι πιο φθηνά είναι στην Q.

 

πως το βλέπεις φίλε μου, εχω δίκιο;

 

επίσης, προβληματίζομαι όπως είπα να πάω σε q card

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

εγώ έτσι όπως το βλέπω πάω συμβόλαιο Q και κάθε μήνα ενεργοποιώ ένα Q15 και έχω με 15ευρώ τα 100 λεπτά ομιλίας που θέλω και 100ΜB internet που δεν έχω τώρα. Όσο για μηνύματα πάλι πιο φθηνά είναι στην Q.

 

πως το βλέπεις φίλε μου, εχω δίκιο;

 

επίσης, προβληματίζομαι όπως είπα να πάω σε q card

 

θα προτεινα συμβολαιακι οπως το λες και καθαρισες!:) υπολογιζε και περιπου 2 ευρω το τελος βεβαια ε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω Wind 240, πληρώνω πάγιο 30 ευρώ και έχω 240 δωρέαν λεπτά ομιλίας. Προφανώς, συμφέρει κατά πολύ να πληρώνω 30 ευρώ πάγιο και να έχω 300 δωρέαν λεπτά ομιλίας συν τα φθηνά sms.

Να το πραγματοποιήσω άμεσα ή να περιμένω μήπως βγουν τίποτα "ψιλά γράμματα" από πλευράς Q;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο σαιτ υπάρχει η δυνατότητα υποβολής αίτησης και λέει μετά "θα σε καλέσουν". Αυτό σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις φορητότητα από απόσταση, χωρίς να επισκέπτεσαι καταστήματα και στέλνουν την κάρτα sim με κούριερ;

Το έχει κάνει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να το κάνω αύριο!Θα ενημερώσω!Φαντάζομαι πως γίνεται όπως σε όλες τις φορητότητες!Δηλαδή,όταν σου φέρει το κούριερ την κάρτα και το συμβόλαιο σπίτι,του δίνεις φωτοτυπία ταυτότητας/διαβατηρίου και είσαι έτοιμος.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά,η διαδικασία είναι απλούστατη.Παραδίδεις στον κούριερ απλά μια φωτοτυπία ταυτότητας/διαβατηρίου.Ακριβώς όπως κάνεις και σε όλες τις άλλες περιπτώσεις φορητότητας καρτοκινητού/συμβολαίου
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ξερει κανεις εαν τα δωρεαν λεπτα ομιλιας στις επιλογες Q περιλαμβανουν και βιντεοκλησεις οπως γινεται και στα αλλα συμβολαια?

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά,η διαδικασία είναι απλούστατη.Παραδίδεις στον κούριερ απλά μια φωτοτυπία ταυτότητας/διαβατηρίου.Ακριβώς όπως κάνεις και σε όλες τις άλλες περιπτώσεις φορητότητας καρτοκινητού/συμβολαίου

 

Βεβαίωση απόδοσης ΑΦΜ δε θέλουν; Γιατί σε κάθε άλλη περίπτωση, που κάνεις συμβόλαιο, θέλουν και κάτι τέτοιο (τουλάχιστον παλαιότερα).

Link to comment
Share on other sites

η q εχει βιντεοκληση και νετ? αν δε κανεισ κληση ουτε sms για 1 μηνα τι γινεται?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

η q εχει βιντεοκληση και νετ? αν δε κανεισ κληση ουτε sms για 1 μηνα τι γινεται?

 

απλά δεν σου έρχεται λογαριασμός... Πολύ απλά.

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίωση απόδοσης ΑΦΜ δε θέλουν; Γιατί σε κάθε άλλη περίπτωση, που κάνεις συμβόλαιο, θέλουν και κάτι τέτοιο (τουλάχιστον παλαιότερα).

 

Με συγχωρείς για την αργοπορία και ευτυχώς που το ρώτησες:θέλουν βεβαίωση απόδοσης ΑΦΜ!Είτε αυτό είναι εκκαθαριστικό,είτε λογαριασμός ΔΕΗ,ΟΤΕ κλπ.Πάντα σε φωτοτυπία!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...