Jump to content

Συμβόλαιο Q


bored01
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=QomDr0piMYU&feature=player_embedded

 

Επειδή δεν έχει άμεση σχέση με την Q-Card είπα να ανοίξω ένα ξεχωριστό θεματάκι, αν οι mods συμφωνούν.

 

Δεν υπάρχει καμία επιπλέον πληροφορία προς το παρόν...:)

 

 

Υ.Γ βασίζομαι στα παιδιά των καταστημάτων που μας δίνουν τα φώτα τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον για το τι θα συνοδεύει αυτό το Συμβόλαιο Q; Μακάρι να δούμε κάτι καινοτόμο όπως τότε... :)

 

Το περίεργο είναι οτι δεν έχει μάθει κανείς, πουθενά, σχετικά...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Aν έχει ανάλογες χρεώσεις με την Q-Card (ή έστω πολύ χαμηλότερες από τα υπόλοιπα συμβόλαια) και δεν έχει ελάχιστο χρόνο χρέωσης (ή έχει λιγότερο από 30 sec και σε καμία περίπτωση 45) πιστεύω πως θα πιάσει και θα είναι από τις καλύτερες κνήσεις που θα μπορούσε να κάνει η Wind στη φάση που βρίσκεται. Φοβάμαι απλώς τα ψιλά γράμματα...
Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε.......α εχω να κανω μια παρατηρηση για τη διαφημιση!!!!!!ειναι η πρωτη φορα που βλεπουμε διαφημιση Q χωρις το μπλε φοντο πισω......πωπω αλλαγες!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παντως η διαφημιση εχει πετυχει τον στοχο της αφου παρα πολυς κοσμος αναρωτιεται τι θα ειναι αυτο το καινουριο συμβολαιο. πιστευω μεσα στο σαββατοκυριακο θα ξερουμε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να αξίζει όλο αυτό το hype που προσπαθούν να δημιουργήσουν με τη διαφήμιση(και το οποίο ως ένα βαθμό το πέτυχαν).Αλλά θα πρέπει να δώσουν και κάποιο πακέτο Ίντερνετ για να θεωρηθεί ολοκληρωμένο,στα πρότυπα των web and mail πακέτων!
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε

Τα 45 δευτερολεπτα ισχυουν κανονικα.Δεν εχει παγιο και δεν εχει χρονικη δεσμευση.Αντ αυτου προσφερονται ενδοιαφερουσες υπηρεσιες οπως

50 λεπτα και 50ΜΒ με 10euro 100 λεπτα και 100 MB με 15 euro 160 λεπτα και 160ΜΒ με 20 euro και τελοσ 300 λεπτα και 300 ΜΒ με 30 euro.Οι υπηρεσιες ενεργοποιουνται τηλεφωνικα και ισχυουν για 1 μηνα.Υπαρχει ενημερωση υπολοιπου τοσο για τα δωρεαν λεπτα οσο και για τα δωρεαν ΜΒ.

Οι λοιπες χρεωσεις ειναι 0,25/λεπτο και 0,04/sms

 

Ελπιζω να σας ελυσα τις απορειες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατάτα τα προγράμματα (Αν εξαιρέσουμε τα MB που είναι ικανοποιητικά). Κρίμα το ντόρο που δημιούργησαν!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα 45 δευτερολεπτα ειναι οι οροι q;να το χαιρονται

 

Καλά θα φύγω απο το 0,21/min (0,10 σε Q)με χρέωση ανα sec για να πάω σε αυτό το συμβόλαιο?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε

Τα 45 δευτερολεπτα ισχυουν κανονικα.Δεν εχει παγιο και δεν εχει χρονικη δεσμευση.Αντ αυτου προσφερονται ενδοιαφερουσες υπηρεσιες οπως

50 λεπτα και 50ΜΒ με 10euro 100 λεπτα και 100 MB με 15 euro 160 λεπτα και 160ΜΒ με 20 euro και τελοσ 300 λεπτα και 300 ΜΒ με 30 euro.Οι υπηρεσιες ενεργοποιουνται τηλεφωνικα και ισχυουν για 1 μηνα.Υπαρχει ενημερωση υπολοιπου τοσο για τα δωρεαν λεπτα οσο και για τα δωρεαν ΜΒ.

Οι λοιπες χρεωσεις ειναι 0,25/λεπτο και 0,04/sms

 

Ελπιζω να σας ελυσα τις απορειες.

ΠΟλύ σωστός!!

Έσκασε και το δελτίο τύπου :)

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=341180

 

Άποψή μου: Πολύ θετικά τα νέα συμβόλαια, χωρίς πάγιο όπως τα αναμέναμε, κακώς υπάρχει η ελάχιστη χρέωση των 45", φοβερή η χρέωση των 0,04€/sms (ας τα πληρώνουμε εμείς τριπλάσια στα άλλα συμβόλαια), και επιτέλους έχει μπει στη συνείδηση του marketing οτι πακέτα φωνής χωρίς δεδομένα δεν αξίζουν! Πιστεύω οτι light χρήστες θα τα λατρέψουν!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα δίνει επιδότηση συσκευής; :worry: Αν κάποιος έχει πάρει επιδότηση μπορεί να φύγει όποτε θέλει ή όχι; :worry:

 

Πολύ καλό πρόγραμμα για'μένα..

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να δίνει, αφού δεν έχει δέσμευση.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλη κινηση, πραγματικα εντυπωσιαστικα:) φανταζομαι θα γινει το ιδιο και με το frog:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ καλό πρόγραμμα. Το μόνο που με ενοχλεί λίγο είναι η ελάχιστη χρέωση των 45 sec (έπρεπε να ήταν τουλάχιστον μικρότερη) αλλά μπροστά στις συγκεκριμένες χρεώσεις χαλάλι. Ας ελπίσουμε ότι θα ανανεώσουν και λίγο την ιστοσελίδα και τις υπηρεσίες τους.

 

Περιμένω να δω αν οι άλλες δύο θα απαντήσουν με κάποιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ καλό πρόγραμμα. Το μόνο που με ενοχλεί λίγο είναι η ελάχιστη χρέωση των 45 sec (έπρεπε να ήταν τουλάχιστον μικρότερη) αλλά μπροστά στις συγκεκριμένες χρεώσεις χαλάλι. Ας ελπίσουμε ότι θα ανανεώσουν και λίγο την ιστοσελίδα και τις υπηρεσίες τους.

 

Περιμένω να δω αν οι άλλες δύο θα απαντήσουν με κάποιο τρόπο.

 

υπάρχει καποια επίσημη πηγή για την ελαχιστη διαρκεια των 45 sec?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η Q card ειναι φθηνοτερη στις βασικες χρεωσεις απο το Q Συμβολαιο?! Και αν υπολογισουμε και το 50% bonus online ανανεωσης και τα 0 δευτ. ελαχιστο χρονο χρεωσης τοτε μαλλον το συμβολαιο συμφερει μονο με τα πακετα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά θα φύγω απο το 0,21/min (0,10 σε Q)με χρέωση ανα sec για να πάω σε αυτό το συμβόλαιο?

 

ακριβως ετσι. και με το 50% bonus στην online ανανεωση? ουτε για αστειο να κανεις το καινουριο συμβολαιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα σημα 3g και γενικοτερα σημα εχει αυτο της wind?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wind δίκτυο είναι. Το Q είναι πλέον μόνο εμπορικό σήμα, δεν έχει καμία τεχνική υπόσταση.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η Q card ειναι φθηνοτερη στις βασικες χρεωσεις απο το Q Συμβολαιο?! Και αν υπολογισουμε και το 50% bonus online ανανεωσης και τα 0 δευτ. ελαχιστο χρονο χρεωσης τοτε μαλλον το συμβολαιο συμφερει μονο με τα πακετα.

 

ακριβως οπως το λες ειναι. γιατι να βαλω το κεφαλι μου στον ντουρβα των 45 δευτερολεπτων?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα νεα πακετα νομιζω οτι τα "σπανε" και ιδίος με τα δωρεαν mb! νομιζω οτι για μενα που εχω wind max ,ενα Q15 θα ηταν οτι καλυτερο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τα νεα πακετα νομιζω οτι τα "σπανε" και ιδίος με τα δωρεαν mb! νομιζω οτι για μενα που εχω wind max ,ενα Q15 θα ηταν οτι καλυτερο!

 

το μονο ενδιαφερον ειναι τα mb. κατα τα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το μονο ενδιαφερον ειναι τα mb. κατα τα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο

 

Τα 160 λεπτά, και να αφήσουμε τα ΜΒ, με 20 ευρώ μας δίνει 0,125/λεπτό. Το βρίσκεις κακό???? Όταν ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ άλλο ΜΙΚΡΟ συμβόλαιο στην παρούσα περίοδο σε σφάζει με χρεώσεις 0,17 ευρώ/λεπτό?

Και τα 160ΜΒ? που κανουν το λιγότερο 12 ευρώ, αν συναρθροίσουν την υπηρεσία webNmail 120 με 8 ευρώ+ wind plus non stop 40MB?

Μην μικρύνουμε μια πολύ καλή πρόταση για όλους τους light users....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο από το Wind Flexy Zero που έχω τώρα (απ'ότι έχω καταλάβει).. Ξέρουμε από πότε θα είναι διαθέσιμες οι ενεργοποιήσεις του συγκεκριμένου προγράμματος (νέα σύνδεση ή μεταφορά); Αν κάποιος θέλει να πάει σ'αυτό το πακέτο, θα πρέπει να κάνει φορητότητα στη Q ή και χωρίς φορητότητα μπορεί να ενεργοποιηθεί το πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...