Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπάρχει συσκευή που να έχει φτιαχτεί για κάποιο λειτουργικό.

αντίθετα υπάρχουν drivers.

 

το καημένο το HD2, παίρνει ότι βρει απο δω και απο εκεί, απλά και μόνο γιατί η HTC θέλει να πουλήσει. (το καταλαβαίνω, αλλά ας σεβαστούν και τη συσκευή)

Link to comment
Share on other sites

Οταν το συγκρίνουμε με το desire hd η σύγκριση ειναι άδικη,γιατί το desire hd πρώτον έχει καλύτερα χαρακτηριστικά και σε ραμ και σε επεξεργαστή και nand rom και φυσικά έχει σωστούς drivers.

συγκρίνετε το hd2 με συσκευές android των 400 ευρώ και κάτω και θα δείτε ότι δουλεύει εξαιρετικά καλά στο android για συσκευή που όντως παίρνει drivers από εδώ και εκεί και οι developers του,έχουν γράψει κώδικα με ότι βλέπουν να υπάρχουν σε παρόμοιες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το συγκρίνουμε με το desire hd η σύγκριση ειναι άδικη,γιατί το desire hd πρώτον έχει καλύτερα χαρακτηριστικά και σε ραμ και σε επεξεργαστή και nand rom και φυσικά έχει σωστούς drivers.

συγκρίνετε το hd2 με συσκευές android των 400 ευρώ και κάτω και θα δείτε ότι δουλεύει εξαιρετικά καλά στο android για συσκευή που όντως παίρνει drivers από εδώ και εκεί και οι developers του,έχουν γράψει κώδικα με ότι βλέπουν να υπάρχουν σε παρόμοιες συσκευές.

ενταξει ας μη το συγκρινουμε με το dHD.αν λειτουργεις το leo αποκλειστικα με android θα εισαι περισσοτερο ικανοποιημενος απο το να ειχες windows?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά ναι είμαι περισσότερο ευχαριστημένος.
ενταξει,ηθελα την γνωμη σου γιατι εισαι πολυ ψαγμενος και δεν λες ποτε υπερβολες.

εγω κουραστηκα νωρις να κανω δοκιμες,και πηρα αλλη συσκευη για android

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν το συγκρίνουμε με το desire hd η σύγκριση ειναι άδικη,γιατί το desire hd πρώτον έχει καλύτερα χαρακτηριστικά και σε ραμ και σε επεξεργαστή και nand rom και φυσικά έχει σωστούς drivers.

συγκρίνετε το hd2 με συσκευές android των 400 ευρώ και κάτω και θα δείτε ότι δουλεύει εξαιρετικά καλά στο android για συσκευή που όντως παίρνει drivers από εδώ και εκεί και οι developers του,έχουν γράψει κώδικα με ότι βλέπουν να υπάρχουν σε παρόμοιες συσκευές.

Συμφωνω μαζι σου απολυτα!!!!!

 

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

γεια σου δημητρη

οτι εχω δοκιμασει απο android στο leo,ειναι ημιμετρα και μονο για παιχνιδι.

η συσκευη ειναι κατασκευασμενη για windows και με αυτα λειτουργει καλυτερα.

το επιβεβαιωσα απο τη μερα που πηρα το desireHD και ειδα πως δουλευει μια συσκευη φτιαγμενη για android

 

Ευχαριστω Πολυ Δημητρη και Εγω απο οτι δοκιμασα αυτο Ειχα δει αλλα Επειδη δεν Ειχα δεχτει αρκετα ρώτησα την Γνωμη σας :)

 

Οταν το συγκρίνουμε με το desire hd η σύγκριση ειναι άδικη,γιατί το desire hd πρώτον έχει καλύτερα χαρακτηριστικά και σε ραμ και σε επεξεργαστή και nand rom και φυσικά έχει σωστούς drivers.

συγκρίνετε το hd2 με συσκευές android των 400 ευρώ και κάτω και θα δείτε ότι δουλεύει εξαιρετικά καλά στο android για συσκευή που όντως παίρνει drivers από εδώ και εκεί και οι developers του,έχουν γράψει κώδικα με ότι βλέπουν να υπάρχουν σε παρόμοιες συσκευές.

 

Χρηστο Καλησπερα :)

Φιλε μου η Γνωμη μου(Εδω κ χρονια) Ειναι οτι τα Ανδροειδη ακομη Ειναι "πολλα υποσχομενο λειτουργικο". Δυστυχώς Ειναι ακομη σε παιδικό επίπεδο στο θεμα της σοβαρότητας των εφαρμογων τους οπως και στην διαχείριση των πόρων των συσκευων που τα φοράνε.

Ειναι εκπληκτικός ο τροπος που συγχρονιζουν αλλα Καπου Εκει για μενα ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ τα +. ..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά ναι είμαι περισσότερο ευχαριστημένος.

 

 

τα 7αρια ειναι σαν τις πρωτες ρομ του αντροιντ.ας τις δωσουμε χρονο. Μολις σημερα βγηκε custom rom. Οποτε το αντροιντ ασ πουμε οτι ειναι πιο ωριμο στην συσκευη μας πιο σταθερο για καθημερινη χρηση.τα 7 εχουν ακομα δρομο.Βεβαια ειχα βαλει την πρωτη ρομ που ειχε βγει με 7 και για ουτε 24 ωρες αλλα αυτη ειναι η αποψη μου

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο Καλησπερα :)

Φιλε μου η Γνωμη μου(Εδω κ χρονια) Ειναι οτι τα Ανδροειδη ακομη Ειναι "πολλα υποσχομενο λειτουργικο". Δυστυχώς Ειναι ακομη σε παιδικό επίπεδο στο θεμα της σοβαρότητας των εφαρμογων τους οπως και στην διαχείριση των πόρων των συσκευων που τα φοράνε.

Ειναι εκπληκτικός ο τροπος που συγχρονιζουν αλλα Καπου Εκει για μενα ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ τα +. ..

Γεια σου Δημητρη κι απο μενα, και χαιρομαι για τη γνωριμια!! Νεοτερη στο κλαμπ εγω.. Οσο αναφορα τις εφαρμογες, συμφωνω οτι δεν υπαρχει και τοσο μεγαλη σοβαροτητα, κι απ οτι βλεπω, ως κατοχος iphone 4 (λατρεμενο), ισως καπου ενδομυχα το συγκρινεις με τα καλουδια του applestore! Ως κατοχος ipod touch, που επισης μαγευομαι απο τις εφαρμογες της apple, νομιζω οτι ειναι λιγακι αδικο για τα android να κρινονται για το market τους! Απλως η apple, και μαγκια της μαλλον, δε δεχεται τιποτα στο applestore, χωρις την τελικη εγκριση της! Κατι που απ οσο διαβασα, δεν κανει η google.. Σαφως εσυ, σιγουρα το γνωριζεις καλυτερα! Ισως γι αυτο πολλες εφαρμογες του android μοιαζουν παιδαριωδεις! Κατα τ αλλα ως λειτουργικο, νομιζω εχει τεραστια ευελιξια.. (και για του λογου το αληθες, η κατασταση στο market του android, μου θυμιζει λιγακι jb και cydia στο iOs απο ποιοτητα και αξιοπιστια εφαρμογων) συγγνωμη για το offtopic και χωρις παρεξηγηση απο λοιπους κατοχους iphone

 

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

τα 7αρια ειναι σαν τις πρωτες ρομ του αντροιντ.ας τις δωσουμε χρονο. Μολις σημερα βγηκε custom rom. Οποτε το αντροιντ ασ πουμε οτι ειναι πιο ωριμο στην συσκευη μας πιο σταθερο για καθημερινη χρηση.τα 7 εχουν ακομα δρομο.Βεβαια ειχα βαλει την πρωτη ρομ που ειχε βγει με 7 και για ουτε 24 ωρες αλλα αυτη ειναι η αποψη μου

δεν νομίζω πως ειναι ακριβώς έτσι.τα 7αρια από την πρώτη μέρα που βγήκαν,έτρεξαν απροβλημάτιστα στο hd2.η microsoft έχει το πρόβλημα με τις ελλείψεις που υπάρχουν και στις κανονικές wp7 συσκευές.αντίθετα το android από την αρχή που βγήκε στο hd2 είχε προβλήματα με κολλήματα κτλ αλλά το android σαν λειτουργικό από τον ιούλιο που το πρωτοβάλαμε στο hd2 μας,είχε λιγότερες ελλείψεις από αυτές που έχουν σήμερα τα wp7

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω εδω και 2 ημερες το hd2 και αποφασισα να δοκιμασω καποια custom rom και εχω τις εξης ερωτησεις

1. Χρειαζεται πρωτα να κανω backup τα windows που εχει -αν ναι με ποιο προγραμμα - ή επανερχεται το τηλεφωνο στην εργοστασιακη του κατασταση με hard reset?

 

2. Βαζουμε πρωτα HSPL , μετα radio και μετα custom rom?

 

3. Αν ναι ποιες εκδοσεις μου προτεινετε - να εχουν σταθεροτητα , να εχω ελληνικα στο πληκτρολογιο, wifi, camera-

 

Ελπιζω να μην σας ζαλισα

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας, εχω εδω και 2 ημερες το hd2 και αποφασισα να δοκιμασω καποια custom rom και εχω τις εξης ερωτησεις

1. Χρειαζεται πρωτα να κανω backup τα windows που εχει -αν ναι με ποιο προγραμμα - ή επανερχεται το τηλεφωνο στην εργοστασιακη του κατασταση με hard reset?

 

2. Βαζουμε πρωτα HSPL , μετα radio και μετα custom rom?

 

3. Αν ναι ποιες εκδοσεις μου προτεινετε - να εχουν σταθεροτητα , να εχω ελληνικα στο πληκτρολογιο, wifi, camera-

 

Ελπιζω να μην σας ζαλισα

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Για επαναφορά στην εργοστασιακή κατάσταση αρκεί να διαβάσεις στο πρώτο post.

 

Όσον αφορά την προτεινόμενη custom rom και τις διαδικασίες... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλως η apple, και μαγκια της μαλλον, δε δεχεται τιποτα στο applestore, χωρις την τελικη εγκριση της!

Ειρήνη το έπιασες! Αυτό ακριβώς είναι που κάνει το iPhone και τις εφαρμογές του να ξεχωρίζουν. Η Apple έχει θέσει κάποια standards ως προς την ποιότητα, εμφάνιση, user interface, σταθερότητα, μέγεθος κτλ. και αν η κάθε εφαρμογή δεν τα ικανοποιεί δεν μπαίνει στο App Store. Απλά πράγματα. Αντίθετα, στα WM ήταν και είναι μια κατάσταση "μπάτε σκύλοι αλέστε" με αποτέλεσμα να έχουμε από εξαιρετικές εφαρμογές (βλέπε SPB, Resco) μέχρι το άλλο άκρο με άσχημες, δύσχρηστες, κακογραμμένες εφαρμογές που προκαλούν κολλήματα, αστάθειες κτλ. Γενικά τα WM (Leo) είναι για power users που την ψάχνουν πριν βάλουν κάτι και ξέρουν πως να διορθώσουν τα όποια προβλήματα προκύψουν.

 

Sorry κι από μένα για το off-topic... :O

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γενικά τα WM (Leo) είναι για power users που την ψάχνουν πριν βάλουν κάτι και ξέρουν πως να διορθώσουν τα όποια προβλήματα προκύψουν.

 

Το θέμα είναι όμως ότι στα windows mobile πλέον δεν έχουμε εξελίξεις και κατά συνέπεια δεν εμφανίζονται και προβλήματα για να διορθώσουμε. Ίσως αυτό τελικά να μας έχει πειράξει περισσότερο με αυτή την στασιμότητα. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα WM (Leo) είναι για power users που την ψάχνουν πριν βάλουν κάτι και ξέρουν πως να διορθώσουν τα όποια προβλήματα προκύψουν.

 

Sorry κι από μένα για το off-topic... :O

 

καλα, εδω κρατα μια επιφυλαξη φιλε μου, γιατι υπαρχουν κατι "power users" οπως η υποφαινομενη, που αν το leo ειχε στομα, θα τους εφτυνε! Επι τη ευκαιρια, τα συγχαρητηρια μου στην μαμα htc για τις ανοχες της συγκεκριμενης συσκευης, διοτι η δικη μου εχει χασει το μετρημα των hard reset (ακριβως επειδη δεν ξερω πως να διορθωσω ο,τι αθλια εφαρμογη βρω στην "μπατε σκυλοι αλεστε" αγορα της microsoft) :p το παλευω ομως μπας και θεωρηθω κι εγω καποτε power user

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Για να εγκαταστησω το HSPL3 αναφερει ο οδηγος οτι πρεπει να εχω SPL 1.42.0000, SPL 1.62.0000, SPL 1.66.0000, SPL 2.07.0000, SPL 2.08.0000, SPL 2.10.000. Στο δικο μου εχω

3.03.000. Υπαρχει προβλημα ή συνεχιζω κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι όμως ότι στα windows mobile πλέον δεν έχουμε εξελίξεις και κατά συνέπεια δεν εμφανίζονται και προβλήματα για να διορθώσουμε. Ίσως αυτό τελικά να μας έχει πειράξει περισσότερο με αυτή την στασιμότητα. :rolleyes:

 

εξελίξεις θές? μόλις τελειώσω το RapidRead, θα φτιάξω ένα πρόγραμμα να διαβάζει τα email όπως τα android - wp7 (με το ίδιο look), γιατί αυτή τη στιγμή, αυτά που έχουμε είναι για τα μπάζα. :)

 

η αλήθεια είναι ότι πολύς κόσμος σταμάτησε να φτιάχνει προγράμματα για το winmo. Δεν φταίει ότι δεν βγαίνουν συσκευές πλέον, γιατί μετά το HD2, τι να πάρει κανείς.

Απλώς οι άνθρωποι θεωρήσανε ότι τα WinMo ξαφνικά πεθάνανε, και είπαν να δούνε τι γίνεται απο την μεριά του android αναγκαστικά.

 

Δεν πειράζει να μείνω ο τελευταίος των μοϋγκανών.

 

Πάντως να σας πω την βαθιά αλήθεια αν είχα το CHT στα android, μπορεί και να αποφάσιζα να πάω προς τα εκεί σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Για να εγκαταστησω το HSPL3 αναφερει ο οδηγος οτι πρεπει να εχω SPL 1.42.0000, SPL 1.62.0000, SPL 1.66.0000, SPL 2.07.0000, SPL 2.08.0000, SPL 2.10.000. Στο δικο μου εχω

3.03.000. Υπαρχει προβλημα ή συνεχιζω κανονικα?

 

Οχι δεν συνεχίζεις, για το spl αυτό δεν κυκλοφορεί HSPL, πρέπει να φλασάρεις παλαιότερη ρομ με τα spl που υποστηρίζονται.

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη αλλά..αν είναι "μπάτε σκύλοι αλέστε" το Marketplace τότε το Android Market τί είναι;

Ο καθένας που ξέρει κώδικα λανσάρει και απο μια εφαρμογή και έχει γίνει ο κακός χαμός εκει μέσα που έχουμε φτάσει σε σημείο για να βρούμε εφαρμογή της προκοπής να συνεννοούμαστε μεταξύ μας αν είναι καλή κ.λ.π

Για να μην μιλήσω για το κακό που κάνουν στις συσκευές με καταναλώσεις και χίλια δυό. Έχω ξαναπεί οτι αν δεν εφαρμόσει σύντομα η Google μια πολιτική τύπου Apple, μια αρκετά μεγάλη μερίδα χρηστών θα φύγουν απο το Android.

Επίσης όσες ειδήσεις έτυχε να διαβάσω έως τώρα για κακόβουλες εφαρμογές οι οποίες έιχαν τη δυνατότητα να στέλνουν όλα τα δεδομένα της συσκευής σε απομακρυσμένους servers, με ότι συνεπάγεται αυτό, όλες φυσικά αφορούσαν εφαρμογές Android. Διαβάσατε ποτέ κάτι αντίστοιχο για το Marketplace;

Ή μήπως θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβουμε οτι και ο πρώτος ιός που θα σκάσει μύτη σε smartphones θα αφορά εφαρμογή Android;

Το νέο Marketplace των Windows Phone πάντως, φαίνεται να το κρατά σφιχτό η Microsoft και τώρα αλλά και στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν συνεχίζεις, για το spl αυτό δεν κυκλοφορεί HSPL, πρέπει να φλασάρεις παλαιότερη ρομ με τα spl που υποστηρίζονται.

 

Πως να φλασαρω παλαιοτερη ρομ αφου αυτο στο spl εχουν μεσα τα windows :confused: Καπου μου φαινεται μπερδευτικα... Μπορεις να μου εξηγησεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Εχετε δίκιο για την στασιμότητα των εφαρμογων και γενικά της εξέλιξης στα wm.

Αν δεν Ηταν οι xda και αυτη η τεράστια κοινότητα τους,Πόσοι απο εμας σημερα θα ασχολούνταν με Αυτα; Σιγουρα ελαχιστοι.

Οι developers των εφαρμογων (Ίσως λογω δυσκολίας κώδικα) χρεώνουν και συνεχίζουν να χρεώνουν πανάκριβα Καθε σχετική με Αυτα,εφαρμογη.

Ετσι αναγκαστικα οι χρήστες /κατοχοι wm συσκευων εχουν στραφεί σε σπ@σμένες εκδόσεις αυτων σχεδον μόνιμα. Λογικό Ηταν να σταματήσει η εξέλιξη αλλα και να μειώνονται δραστικά όσοι έφτιαχναν εφαρμογες για αυτο το λειτουργικο.

 

Αν Απλα έριχναν τις τιμές τους οπως γινεται στο app store τα πραγματα θα Ηταν διαφορετικά. Εγω εχω αγορασμενες εφαρμογες και στα wm,symbian,ios συσκευες μου χρονια Τωρα. Και για το ios Συνεχιζω να αγοραζω.

Γιατι η μεγάλη διαφορα Ειναι οτι Ενω στο ios ολες σχεδον οι εφαρμογες Ειναι δικές σου σε Καθε συσκευη iphone που θα παρεις στο μελλον γιατι διαβάζουν τον λογσμο κατόχου στο itunes(εχω αγορασμενες εφαρμογες απο το 3G μου που τις χρησιμοποιω και στο 4g μου άνετα.

στα symbian διαβάζουν imei συσκευης ετσι σε Καθε τυχον αντικατασταση συσκευης απο βλάβη η εγγύηση χάνεις οτι εχες αγορασει! Και Πρεπει να την ξαναπληρωσεις.

 

Απεναντι,Στα wm αγοραζεις εφαρμογες που ναι μεν διαβάζουν ονομα κατόχου Συνηθως, Οποτε Λογικα δεν τις "χάνεις" αλλα αν αλλάξεις συσκευη με πιο νεο λογισμικο (πχ απο 6.1 σε 6.5) παίζεις κορώνα γράμματα να μην σου δωθεί Ποτε update στις εφαρμογες σου που να τις κανουν συμβατές με το νεο σου τηλέφωνο. Ασε που Συνηθως τις εχεις πληρωσει πανάκριβα!

 

Στα android εχεις Ενα παρα Πολυ ευέλικτο λογισμικο που καταναλώνει τεράστιους πόρους απο το σύστημα και Εχει μεγαλες απαιτησεις απο hardware με ελάχιστες σοβαρές εφαρμογες.

Στα wm εχεις Ενα λειτουργικο που πλεον Εχει βρει "χωρο" σε Πολυ δυνατες σε hardware συσκευες που μπορουν να καλύψουν τα κενά του software,αλλα παντα απο πισω θα τρέχουν τα γερασμενα και ικανά να σε κρεμάσουν ανα πάσα στιγμη,windows,με μια τεράστια κοινότητα (xda) έτοιμη να δινει λύσης και να καλυπτει τεράστια κενά σε έλλειψη development των εφαρμογων που πλεον εχουν σταματήσει να αναβαθμιζονται.

Μετα εχεις και Ενα iPhone,μια συσκευη που χωρις jb Ειναι Απλα ανίκανη και ελλειπης ακομη και σε γέλια πραγματάκια. Που Πρεπει αν θελεις να κανεις πολλα πραγματα , να εισαι με το χέρι στην τσέπη,αγοράζοντας,φθηνά μεν,αλλα πολλες δε,εφαρμογες για να εισαι ικανός να κανεις τα αυτονόητα και δεδομένα σε Καθε απλη σημερινή συσκευη!!

 

Αν ομως εχεις ξεκλειδωτη συσκευη,αλλάζουν τα παντα και η παραμετροποιησης και οι δυνατότητες του φθάνουν σε Πολυ υψηλά επίπεδα. Χωρις να διακινδυνευεις να "χαλασεις" την συσκευη σου η να την βαρυνεις, μιας και δεν μασάει κυριολεκτικά πουθενα !

Ειναι θεμα επιλογών του καθενος μας καθαρα και τπτ αλλο.

Σημερα δεν υπαρχει "καλυτερο " λειτουργικο ουτε "καλύτερη" συσκευη. Υπαρχει αυτο που αρεσει και βολευει τον καθέναν μας :)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

στα symbian διαβάζουν imei συσκευης ετσι σε Καθε τυχον αντικατασταση συσκευης απο βλάβη η εγγύηση χάνεις οτι εχες αγορασει! Και Πρεπει να την ξαναπληρωσεις.

πριν 3 χρονια, ειχα αγορασει στο Ν95 μου το resco photo viewer.. Επειτα μια φιλη μου αγορασε το Ν82.. Της εδωσα το serial number του δικου μου προγραμματος, και της δουλεψε απροβληματιστα! Και δουλευει ακομα φυσικα! Διαφορετικο imei απο μενα δεν ειχε? Μηπως αλλαξε τωρα αυτο στα symbian?

 

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

..................Σημερα δεν υπαρχει "καλυτερο " λειτουργικο ουτε "καλύτερη" συσκευη. Υπαρχει αυτο που αρεσει και βολευει τον καθέναν μας :)

 

Μια πραγματικότητα είναι όμως ότι κάποιος που δεν γνωρίζει ή δεν είναι διατεθειμένος να ''πειράξει'' τη συσκευή του, βλ. iphone jailbreak, μπορεί στα wm και τώρα στο Android να εγκαταστήσει εφαρμογές χωρίς να ''ξοδευτεί'' :whistle:

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 χρονια, ειχα αγορασει στο Ν95 μου το resco photo viewer.. Επειτα μια φιλη μου αγορασε το Ν82.. Της εδωσα το serial number του δικου μου προγραμματος, και της δουλεψε απροβληματιστα! Και δουλευει ακομα φυσικα! Διαφορετικο imei απο μενα δεν ειχε? Μηπως αλλαξε τωρα αυτο στα symbian?

 

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

 

Δεν αποκλείεται Ειρήνη ;)

Εχω Πολυ καιρο να ασχοληθώ με symbian !!

 

 

Sent from my iPhone 4G using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...