Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επανέρχομαι πάλι στο γνωστό θέμα .......................

 

Επαφές τηλεφώνου με υψηλή ανάλυση.

 

Όλοι γνωρίζεται το πρόβλημα που υπάρχει με τα εικονίδια των επαφών κατά την κλήση , πιξελάρουν απαράδεκτα.

 

Μετά από αρκετά πειράματα τη λύση τη βρήκα στο site της SE και όπως καταλαβαίνεται θα χρειαστεί συγχρονισμός των επαφών μας με την SE.

 

Αφού τελειώσουμε με τον συγχρονισμό πηγαίνουμε στη σελίδα της SE και μετά στον λογαριασμό μας ,μπορείτε να πάτε και μέσω του Pc companion.

Επιλέγουμε επαφές ,τσεκάρουμε την επαφή που θέλουμε να επεξεργαστούμε , ακριβώς από πάνω βρίσκεται ένα εικονίδιο που μοιάζει η με πένα η με στυλό η με μολύβι ότι βλέπει ο καθ’ ένας :lol: κάντε κλικ πάνω του , πάτε δεξιά και κλικ στην προσθήκη φωτογραφίας , κάντε αναζήτηση, από τον υπολογιστή σας η το κινητό σας στην εικόνα που θέλετε να αντιστοιχήσετε για την συγκεκριμένη επαφή και πατήστε αποστολή, όταν τελειώσει πατήστε ενημέρωση και αυτό ήταν όλο.

Άμα όμως έχεις 500 επαφές αυτό είναι αρκετά χρονοβόρο και κουραστικό:mad:

 

Τώρα υπάρχει ένα θέμα με την ανάλυση των επαφών , αν είναι μεγάλο το μέγεθος θα σας σπάσει τα νεύρα περιμένοντας η δεν θα ανεβάσει καθόλου την φωτογραφία γι αυτό πρέπει να την κάνετε resize η να βρείτε έτοιμες όλες τις φωτογραφίες στην κάρτα του κινητού σας στο φάκελο /DCIM/.thumbnails , είναι σε μέγεθος 800χ600 μια χαρά για προ επισκόπηση επαφών και βγαίνετε από την διαδικασία της αλλαγής μεγέθους ;)

 

Αφού τελειώσετε με όλες σας τις επαφές κάντε ένα συγχρονισμό και θα έχετε στο τηλέφωνο σας επαφές με υψηλή ανάλυση , εγώ αυτό το κόλπο έκανα και όλες μου οι επαφές είναι επιτέλους μια χαρά.

 

Καλό κουράγιο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι πάλι στο γνωστό θέμα .......................

 

Επαφές τηλεφώνου με υψηλή ανάλυση.

 

Όλοι γνωρίζεται το πρόβλημα που υπάρχει με τα εικονίδια των επαφών κατά την κλήση , πιξελάρουν απαράδεκτα.

 

Μετά από αρκετά πειράματα τη λύση τη βρήκα στο site της SE και όπως καταλαβαίνεται θα χρειαστεί συγχρονισμός των επαφών μας με την SE.

 

Αφού τελειώσουμε με τον συγχρονισμό πηγαίνουμε στη σελίδα της SE και μετά στον λογαριασμό μας ,μπορείτε να πάτε και μέσω του Pc companion.

Επιλέγουμε επαφές ,τσεκάρουμε την επαφή που θέλουμε να επεξεργαστούμε , ακριβώς από πάνω βρίσκεται ένα εικονίδιο που μοιάζει η με πένα η με στυλό η με μολύβι ότι βλέπει ο καθ’ ένας :lol: κάντε κλικ πάνω του , πάτε δεξιά και κλικ στην προσθήκη φωτογραφίας , κάντε αναζήτηση, από τον υπολογιστή σας η το κινητό σας στην εικόνα που θέλετε να αντιστοιχήσετε για την συγκεκριμένη επαφή και πατήστε αποστολή, όταν τελειώσει πατήστε ενημέρωση και αυτό ήταν όλο.

Άμα όμως έχεις 500 επαφές αυτό είναι αρκετά χρονοβόρο και κουραστικό:mad:

 

Τώρα υπάρχει ένα θέμα με την ανάλυση των επαφών , αν είναι μεγάλο το μέγεθος θα σας σπάσει τα νεύρα περιμένοντας η δεν θα ανεβάσει καθόλου την φωτογραφία γι αυτό πρέπει να την κάνετε resize η να βρείτε έτοιμες όλες τις φωτογραφίες στην κάρτα του κινητού σας στο φάκελο /DCIM/.thumbnails , είναι σε μέγεθος 800χ600 μια χαρά για προ επισκόπηση επαφών και βγαίνετε από την διαδικασία της αλλαγής μεγέθους ;)

 

Αφού τελειώσετε με όλες σας τις επαφές κάντε ένα συγχρονισμό και θα έχετε στο τηλέφωνο σας επαφές με υψηλή ανάλυση , εγώ αυτό το κόλπο έκανα και όλες μου οι επαφές είναι επιτέλους μια χαρά.

 

Καλό κουράγιο :lol::lol:

 

Sotarts κάνε μια μαγκιά Χριστουγεννιάτικη φίλε μου , στείλε μου λίγο την εφαρμογή SE Sync γιατί την έχω ξεφορτωθεί εδώ και καιρό... (που να φανταστώ ότι η SE θα έβρισκε και τρόπο για να μας εξαναγκάσει να κρατάμε την σαβούρα της στο κινητό μας :lol: )

 

Καλές γιορτές ,

element.

Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και Χρονια Πολλά και από μενα!!

Να κανω μερικές ερωτήσεις:

1)antivirus χρησιμοποιείτε?κατέβασα το avg από το

market αλλα δεν ξέρω αν χρειάζεται!!

2)Υπάρχει τρόπος στο αρχείο των κλήσεων να μην εμφανίζονται όσες είναι

από το ίδιο άτομο?να κρατάει κάθε φορά την τελευταία από κάποιον που καλείς ή σε καλεί?

Γεμίζει πολύ γρήγορα με τα ίδια ονόματα!!

3)Από screen protector υπάρχει κάποια πρόταση?

Ευτυχισμένα Χριστούγεννα σε όλους!!

 

Χρονια πολλα κι απο μενα.

1. Δεν ειναι απαραιτητο και σου κρεμαει τζαμπα το συστημα.

2. Δυστυχως οχι.

3. Το Χ10 εχει προεγκατεστημενο screen protector, στο δικο μου τουλαχιστον ειχε.

Παιδια χρονια πολλα μπορει καποιος να μου πει τι ειναι το jit enabler και πως το ενεργοποιουμε;

 

Για ριξε μια ματια εδω. Ουσιαστικα με αυτον τον τροπο βελτιωνεις την αποδοση του κινητου. Υπαχει διαθεσιμη και η δευτερη εκδοση η οποια δινει extra boost.

 

Y.Γ. Στα benchmarks χτυπησα 714 απο 400φευγα που ειναι μαμα... \m/

Edited by renesis_87
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sotarts κάνε μια μαγκιά Χριστουγεννιάτικη φίλε μου , στείλε μου λίγο την εφαρμογή SE Sync γιατί την έχω ξεφορτωθεί εδώ και καιρό... (που να φανταστώ ότι η SE θα έβρισκε και τρόπο για να μας εξαναγκάσει να κρατάμε την σαβούρα της στο κινητό μας :lol: )

 

Καλές γιορτές ,

element.

 

Εύκολο θα ήταν ............. , δυστυχώς μου έκανε κάτι κουλά και έκανα αναβάθμιση μέσω SEUS και έχασα το ρουτ με αποτέλεσμα να γεμίσω με όλη τη σαβούρα της SE και της Vod ****το :wacko: άραγε θα βγεί κανένα ροοτ σε apk ??:confused:

 

Υπάρχει όμως το παρακάτω λινκ που θα βρεις όλες τις εφαρμογές τις 2,1 άρα θα βρείς και αυτό που ζητάς , καλή χρονιά να έχουμε :happy:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=826849

Link to comment
Share on other sites

Για ριξε μια ματια εδω. Ουσιαστικα με αυτον τον τροπο βελτιωνεις την αποδοση του κινητου. Υπαχει διαθεσιμη και η δευτερη εκδοση η οποια δινει extra boost.

 

Y.Γ. Στα benchmarks χτυπησα 714 απο 400φευγα που ειναι μαμα... \m/

 

ευχαριστω φιλε μου. απο τοτε που εκανα ροοτ κανω διαφορα πειρα(γ)ματα με τα λιγα που ξερω. εμενα στο λινπακ μου βγαζει μια 695 μια 700. εχω κανει τη διαδικασια αλλα δεν ξερω αν εχει πιασει γιατι βλεπω αλλοι εχουν 14.+++. εκτος αν τα εχω μπερδεψει. και κατι αλλο αν γνωριζει καποιος απο τοτε που αλλαξα μπουτ ανιμεισον το κινητο επαψε να φορτιζει σβηστο, γιατι αραγε;

Edited by zxr
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες μια ερωτησει θα ηθελα να κανω βρηκα καπιες αγγελιες με καπια χ10 τα οπια ειναι σε αρκετα καλεσ τιμες και θα ηθελα να ρωτησω τι θα πρεπει να προσεξω ωστε να μην με κοροΪδεψουν και πανε τσαμπα τα λεφτα μου αν μπορεσεις καπιοσ ας απαντησει καλες γιορτες σε ολους!!! :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να μην καίει λάδια, το βιβλίο σέρβις και τις τσιμούχες. :lol::lol::lol:

 

Ρίξε μια ματιά να μην έχει γρατζουνιές από τούμπες και κάνε μια κλήση στο δικό σου κινητό να δεις σήμα κλπ.

Κατά τα άλλα ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις. Μεταχειρισμένο παίρνεις.

Το 'πιασες μαγκίτη?:p

 

Καλή χρονιά σε όλους. :D

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία...

 

Το Sony Ericsson sync που αναφέρθηκε και πιο πάνω μπορεί να μου πει κάποιος τι ακριβώς συγχρονιζει; Γιατί θέλω να το παγωσω καθώς με κάθε επανεκκίνηση ξεκινάει και αυτό.

 

Επίσης ειδα αυτο και ψιλοτρομαξα γιατι εχω κατεβασει 1 παιχνιδι εκτος market απο το Applanet και μαλλον δε θα το ξανακανω....

Edited by kooky

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

** ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ <<ΜΟΥΦΑ>> ΘΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ << XPERIA X10 >>

 

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

 

Πως σας Φαινεται να εχετε πληρωσει 580 ευρω και να σας συμβαινουν τα εξης ...

 

1 να αναβαλλονται οι αναβαθμισεις για απειρους μηνες

 

2 οταν επιτελους γινεται η αναβαθμιση η ERICSSON στελνει την 2.1 !!!δηλαδη την ηδη ληγμενη οταν φτηνιαρικα της αγορας εχουν την 2.2 ?

 

3 η μουφα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ FLASH

 

4 η μουφα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ !!! (αν ειναι δυνατον)

 

5 το site της μουφας ,οταν πατησεις στο link αφηστε την γνωμη σας βγαζει το ακολουθο μηνυμα :X (500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.) ............γιατι αραγε???:ninja:

 

6 οταν ερθει η ωρα για φωτο ,σεεεεεεεεεεερνεται !

 

7 οταν ερθει η ωρα της αναβαθμισης σου μουδιαζει το δαχτυλο να κρατας πατημενο το $%*@#*!@ (για να μην πω τιποτα χειροτερο ) κουμπι μεχρι να κανει restart.

 

8 καλυτερα να μην συνεχισω γιατι αρχιζω παλι και φορτωνω.

 

καλη χρονια σε ολους και μακρια απο τη ΜΟΥΦΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@nikolasmour:

 

Καλή χρονιά αδερφέ,

 

Τόσο Jose (προφέρεται "χωσέ") είχα να ακούσω από τον στρατό! :lol:

 

Οκ μαζί σου σε κάποια από τα επιχειρήματα σου, απλά μια απορία:

 

ΒΡΕ ΑΘΕΟΦΟΒΕ, χωρίς κάμερα μπροστά πως περίμενες να έχει βίντεοκλήση?! Και βασικά σε ποιο android 2.1 έχεις δεί βιντεοκλήση?! (Για να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι και κανένα 2.2)

 

Φιλικά, D_d :D

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λαθος τοπικ. Εδω μιλαμε για το μινι και το μινι προ.

Κατα τ'αλλα...ουδεν σχολιον!

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

** ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ <<ΜΟΥΦΑ>> ΘΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ << XPERIA X10 >>

 

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

 

Πως σας Φαινεται να εχετε πληρωσει 580 ευρω και να σας συμβαινουν τα εξης ...

 

1 να αναβαλλονται οι αναβαθμισεις για απειρους μηνες

 

2 οταν επιτελους γινεται η αναβαθμιση η ERICSSON στελνει την 2.1 !!!δηλαδη την ηδη ληγμενη οταν φτηνιαρικα της αγορας εχουν την 2.2 ?

 

3 η μουφα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ FLASH

 

4 η μουφα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ !!! (αν ειναι δυνατον)

 

5 το site της μουφας ,οταν πατησεις στο link αφηστε την γνωμη σας βγαζει το ακολουθο μηνυμα :X (500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.) ............γιατι αραγε???:ninja:

 

6 οταν ερθει η ωρα για φωτο ,σεεεεεεεεεεερνεται !

 

7 οταν ερθει η ωρα της αναβαθμισης σου μουδιαζει το δαχτυλο να κρατας πατημενο το $%*@#*!@ (για να μην πω τιποτα χειροτερο ) κουμπι μεχρι να κανει restart.

 

8 καλυτερα να μην συνεχισω γιατι αρχιζω παλι και φορτωνω.

 

καλη χρονια σε ολους και μακρια απο τη ΜΟΥΦΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Γιαυτό πρίν κάνουμε κάποια αγορά, ενημερωνόμαστε πρώτα, εγώ πήρα το μίνι προ γνωρίζοντας τις δυνατότητες του και είμαι ευχαριστημένος. Αν δεν είσαι ικανοποιημένος μπορείς να το πουλήσεις...

Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία...

 

Το Sony Ericsson sync που αναφέρθηκε και πιο πάνω μπορεί να μου πει κάποιος τι ακριβώς συγχρονιζει; Γιατί θέλω να το παγωσω καθώς με κάθε επανεκκίνηση ξεκινάει και αυτό.

 

Συγχρονίζει επαφές αν τις έχεις ανεβάσει στην Sony Ericsson. Κάτι ανάλογο με τον συγχρονισμό των επαφών με το google.

Από τα πρώτα που ξήλωσα μόλις βγήκε το root.

 

Επίσης ειδα αυτο και ψιλοτρομαξα γιατι εχω κατεβασει 1 παιχνιδι εκτος market απο το Applanet και μαλλον δε θα το ξανακανω....

 

Εντάξει μην τρελαίνεσαι κιόλας με μια εφαρμογή. Κατέβασε το Lookout antivirus (υπάρχει και free έκδοση) και ρίξε ένα scan να σου φύγει η ιδέα.

 

Καλή χρονιά σε όλους. :)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό πρίν κάνουμε κάποια αγορά, ενημερωνόμαστε πρώτα, εγώ πήρα το μίνι προ γνωρίζοντας τις δυνατότητες του και είμαι ευχαριστημένος. Αν δεν είσαι ικανοποιημένος μπορείς να το πουλήσεις...

Συμφωνώ και επαυξάνω με τα λεγόμενά σου !!!!!!!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

** ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ <<ΜΟΥΦΑ>> ΘΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ << XPERIA X10 >>

 

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

 

Πως σας Φαινεται να εχετε πληρωσει 580 ευρω και να σας συμβαινουν τα εξης ...

 

1 να αναβαλλονται οι αναβαθμισεις για απειρους μηνες

 

2 οταν επιτελους γινεται η αναβαθμιση η ERICSSON στελνει την 2.1 !!!δηλαδη την ηδη ληγμενη οταν φτηνιαρικα της αγορας εχουν την 2.2 ?

 

3 η μουφα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ FLASH

 

4 η μουφα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ !!! (αν ειναι δυνατον)

 

5 το site της μουφας ,οταν πατησεις στο link αφηστε την γνωμη σας βγαζει το ακολουθο μηνυμα :X (500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.) ............γιατι αραγε???:ninja:

 

6 οταν ερθει η ωρα για φωτο ,σεεεεεεεεεεερνεται !

 

7 οταν ερθει η ωρα της αναβαθμισης σου μουδιαζει το δαχτυλο να κρατας πατημενο το $%*@#*!@ (για να μην πω τιποτα χειροτερο ) κουμπι μεχρι να κανει restart.

 

8 καλυτερα να μην συνεχισω γιατι αρχιζω παλι και φορτωνω.

 

καλη χρονια σε ολους και μακρια απο τη ΜΟΥΦΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Συμφωνώ , το Χ10 είναι ένα καλό παράδειγμα για όσους δε προσέχουν τι αγοράζουν μέσα σε αυτους είμαι και γώ .

Απ την άλλη πάλι πήρα το μάθημά μου το οποίο μου λέει : Android θέλεις ? πάρε απο την εταιρία που κατασκευάζει το κινητό , οποτε το επόμενο θα είναι google ΤΕΛΟΣ οι μούφες :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

** ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ <<ΜΟΥΦΑ>> ΘΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ << XPERIA X10 >>

 

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

 

Πως σας Φαινεται να εχετε πληρωσει 580 ευρω και να σας συμβαινουν τα εξης ...

 

1 να αναβαλλονται οι αναβαθμισεις για απειρους μηνες

 

2 οταν επιτελους γινεται η αναβαθμιση η ERICSSON στελνει την 2.1 !!!δηλαδη την ηδη ληγμενη οταν φτηνιαρικα της αγορας εχουν την 2.2 ?

 

3 η μουφα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ FLASH

 

4 η μουφα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ !!! (αν ειναι δυνατον)

 

5 το site της μουφας ,οταν πατησεις στο link αφηστε την γνωμη σας βγαζει το ακολουθο μηνυμα :X (500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.) ............γιατι αραγε???:ninja:

 

6 οταν ερθει η ωρα για φωτο ,σεεεεεεεεεεερνεται !

 

7 οταν ερθει η ωρα της αναβαθμισης σου μουδιαζει το δαχτυλο να κρατας πατημενο το $%*@#*!@ (για να μην πω τιποτα χειροτερο ) κουμπι μεχρι να κανει restart.

 

8 καλυτερα να μην συνεχισω γιατι αρχιζω παλι και φορτωνω.

 

καλη χρονια σε ολους και μακρια απο τη ΜΟΥΦΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ορισμενα σημεια μπορει να εχεις δικιο. Αλλα εσυ εισαι υπευθυνος για την αγορα που εκανες.

Δεν ηρθε σπιτι σου η SE και η καθε SE να σου πει αγορασε τα προιοντα μας.

Υπαρχουν τοσα καταστηματα για live δοκιμη του κινητου και ενημερωση σχετικα με αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου nikolasmour τι περιμενες δηλαδη να κανει το κινητο; δεν ειναι μουφα απλα εσυ δεν ηξερες και δυστηχος δεν ρωτησες.

Αν εξαιρεσουμε τον φλας πλειερ ολα τα αλλα που λες ειναι μουφες. Το ιντερνετ ειναι πολυ γρηγορο το θεμα σου με την καμερα δεν το καταλαβα πρεπει να εισαι ο μονος που εχει προβλημα αλλα αν ψαξεις θα βρεις φτηνες dslr στο εμποριο για να καληψουν τις αναγκες σου. Μηπως σε χαλαει και η οθονη; Α δεν εχει και ραδιο το ατιμο.

«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Μια πολυ καλη εφαρμογη για ηχογραφηση κλησεων που αφορα μονο Sony Ericsson τηλεφωνα και ηχογραφει και τις δυο πλευρες πεντακαθαρα...

 

Call Recorder

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αγοράσω μία μνήμη class 10 για το κινητό ή μήπως δεν υποστηρίζει αυτή την ταχύτητα και πάνε τσάμπα τα χρήματα?
Link to comment
Share on other sites

Μια πολυ καλη εφαρμογη για ηχογραφηση κλησεων που αφορα μονο Sony Ericsson τηλεφωνα και ηχογραφει και τις δυο πλευρες πεντακαθαρα...

 

Call Recorder

 

Καλό, χρήσιμο κυρίως στις γκομενικές δουλειές, αλλά άκρως παράνομο !

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αγοράσω μία μνήμη class 10 για το κινητό ή μήπως δεν υποστηρίζει αυτή την ταχύτητα και πάνε τσάμπα τα χρήματα?

 

Φυσικά και υποστηρίζει class 10.

 

Το ζήτημα είναι όμως που θα σε ωφελήσει αυτή η ταχύτητα. Αν έχεις κάποια εγκατάσταση App2SD ή και Data2EXT τότε μαζί σου!

Αν όμως την θέλεις μόνο για να έχεις ταχύτερη πρόσβαση σε φωτο κλπ, δεν νομίζω πως αξίζει.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

** ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ <<ΜΟΥΦΑ>> ΘΑ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ << XPERIA X10 >>

 

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

 

Πως σας Φαινεται να εχετε πληρωσει 580 ευρω και να σας συμβαινουν τα εξης ...

 

1 να αναβαλλονται οι αναβαθμισεις για απειρους μηνες

 

2 οταν επιτελους γινεται η αναβαθμιση η ERICSSON στελνει την 2.1 !!!δηλαδη την ηδη ληγμενη οταν φτηνιαρικα της αγορας εχουν την 2.2 ?

 

3 η μουφα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ FLASH

 

4 η μουφα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ !!! (αν ειναι δυνατον)

 

5 το site της μουφας ,οταν πατησεις στο link αφηστε την γνωμη σας βγαζει το ακολουθο μηνυμα :X (500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.) ............γιατι αραγε???:ninja:

 

6 οταν ερθει η ωρα για φωτο ,σεεεεεεεεεεερνεται !

 

7 οταν ερθει η ωρα της αναβαθμισης σου μουδιαζει το δαχτυλο να κρατας πατημενο το $%*@#*!@ (για να μην πω τιποτα χειροτερο ) κουμπι μεχρι να κανει restart.

 

8 καλυτερα να μην συνεχισω γιατι αρχιζω παλι και φορτωνω.

 

καλη χρονια σε ολους και μακρια απο τη ΜΟΥΦΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Μπάς κι έχεις πάρει την κινέζικη αντιγραφή?

Τιμή σ' εκείνους όπου στην ζωή των, ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και υποστηρίζει class 10.

 

Το ζήτημα είναι όμως που θα σε ωφελήσει αυτή η ταχύτητα. Αν έχεις κάποια εγκατάσταση App2SD ή και Data2EXT τότε μαζί σου!

Αν όμως την θέλεις μόνο για να έχεις ταχύτερη πρόσβαση σε φωτο κλπ, δεν νομίζω πως αξίζει.

 

Εχω πολλά αρχεία στην ήδη γεμάτη κάρτα μου και αργεί πολύ στο browsing των αρχειων και κολλάει.

Δεν θα έχω καμμία βελτίωση σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...