Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια, Χρονια πολλα, ειμαι και εγω καινουργιος κατοχος του Satio, το προβλημα που διαπιστωσα ειναι στο video, παρατηρησα οτι δεν υπαρχει συγχρονισμος εικονας και ηχου στα video, το προβλημα αυτο το παρατηρησα και οταν βλεπω τα video απο το κινιτο και οταν το βλεπω απο καποιο προγραμμα στο pc, μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος με καποια λυση, ευχαριστω!!!!

 

εχω και γω το ιδιο προβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον φιλε μου καποιες εφαρμογες πραγματι χριαζοντε να εχεις την σησκευη σου χακαρισμενη αρκει μονο αυτο διοτι 8α σταματησει να σου λεει πως το ποιστοποιητικο ειναι λιγμενο παμε στο δευτερο ερωτημα σου η αναβαθμηση γινεται κανονικα απο την συσκευη με το update service της sony και πλεον εινια δια8εσιμο και για τα κινητα της vodafone οσο για το τριτο ερωτημα δεν εχω ψαξει για καποια σηγκεκριμενη ιστοσελιδα απλα οτι θελω το κανω search στο google και το βρησκω...:happy:

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε με κάλυψες :D !!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως.Περασα την εκδοση που ειχα περασει πριν 2 μερες.Περασα και το ndrive και πλεον το σημα του δορυφορου ερχεται πραγματικα γρηγορα!Λιγοτερο απο 1 λεπτο για να εχω το στιγμα μου στο ndrive.χωρις a-GPS...

 

μαλιστα θα το τεσκαρω πληροφοριακα ποια εκδοση του ndrive χρησιμοποιεις? ειναι ποιο ευκολο απο garmin?:)

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα θα το τεσκαρω πληροφοριακα ποια εκδοση του ndrive χρησιμοποιεις? ειναι ποιο ευκολο απο garmin?:)

 

Την 3.5.27 χρησιμοποιω.Στο 5800 εχω ακομη την 3.5.18 και δεν ειδα προς το παρον διαφορες.Εχω δοκιμασει επιπλεον το sygic και το garmin και εχω καταληξει στο ndrive με κλειστα τα ματια.Ειναι πιο γρηγορο στην ανανεωση του στιγματος εν κινησει,εχει λιτο και απεριτο μενου,μεγαλυτερα εικονιδια(διευκολυνει το touch κομματι),εχει περισσοτερες μικρες οδους,λιγοτερα bugs...αυτα.Φυσικα αν ειχαμε την δυνατοτητα,θα περναγα το destinator το οποιο απλα ΔΕΝ παιζεται...

Link to comment
Share on other sites

μια και προκειται να αλλαξω καρτα sim, τις επαφες του τηλεφωνου τις περναω στο κομπιουτερ μεσω pc suite?
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Το συνδέεις με καλώδιο ή Bluetooth και ανοίγεις το PC Suite αν δεν ανοίξει αυτόματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και απο εμενα:lol:

Κατεβασα το TaskMan απο τη s.e. και ηθελα να ρωτησω πως μπορω να το κανω να ανοιγει με παρατεταμενο πατημα με το πληκτρο του μενου, ευχαριστω.

Για τον φιλο που ρωτα για της επαφες να αλαξει καρτα sim κανε αυτο: μενου - το υλικο μου - Backup, στο ''περιεχομενο backup'' επελεξε ''επαφες'' στο ''επαναληψη backup'' επελεξε ''καθε μερα'' θα ζητησει ωρα και βαλε δυο λεπτα αργοτερα απο την ωρα που θα γραφει το τηλεφωνο σου, βγες απο το μενου και περιμενε να κανει το backup. οταν ολοκληρωθει η διαδικασια αλλαξε παλι το ''επαναληψη backup'' , εγω το εχω στο ''ποτε''. Οταν βαλεις την νεα sim πας παλι στο ''περιεχομενο backup'' πατας ''επιλογες'' κατω αριστερα και επιλεγεις ''επαναφορα'' . Παρακαλω αν ειναι σωστος ο τροπος αυτος ας το επιβεβαιώσει και καποιος αλλος που να το ξερει καλητερα:confused:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και απο εμενα:lol:

Κατεβασα το TaskMan απο τη s.e. και ηθελα να ρωτησω πως μπορω να το κανω να ανοιγει με παρατεταμενο πατημα με το πληκτρο του μενου, ευχαριστω.

Για τον φιλο που ρωτα για της επαφες να αλαξει καρτα sim κανε αυτο: μενου - το υλικο μου - Backup, στο ''περιεχομενο backup'' επελεξε ''επαφες'' στο ''επαναληψη backup'' επελεξε ''καθε μερα'' θα ζητησει ωρα και βαλε δυο λεπτα αργοτερα απο την ωρα που θα γραφει το τηλεφωνο σου, βγες απο το μενου και περιμενε να κανει το backup. οταν ολοκληρωθει η διαδικασια αλλαξε παλι το ''επαναληψη backup'' , εγω το εχω στο ''ποτε''. Οταν βαλεις την νεα sim πας παλι στο ''περιεχομενο backup'' πατας ''επιλογες'' κατω αριστερα και επιλεγεις ''επαναφορα'' . Παρακαλω αν ειναι σωστος ο τροπος αυτος ας το επιβεβαιώσει και καποιος αλλος που να το ξερει καλητερα:confused:

εγω βρηκα το τασκ μαν ετοιμο μαζι με το κλειδη του οποιος 8ελει να του το δωσω ας μου στειλει μηνυμα. εκανα εγκατασταση κανονηκα την εφαρμογη εβαλα το κλειδη κ δουλευει απο μονο του δεν εκανα κατι στο πληκτρο του μενου

Link to comment
Share on other sites

Την 3.5.27 χρησιμοποιω.Στο 5800 εχω ακομη την 3.5.18 και δεν ειδα προς το παρον διαφορες.Εχω δοκιμασει επιπλεον το sygic και το garmin και εχω καταληξει στο ndrive με κλειστα τα ματια.Ειναι πιο γρηγορο στην ανανεωση του στιγματος εν κινησει,εχει λιτο και απεριτο μενου,μεγαλυτερα εικονιδια(διευκολυνει το touch κομματι),εχει περισσοτερες μικρες οδους,λιγοτερα bugs...αυτα.Φυσικα αν ειχαμε την δυνατοτητα,θα περναγα το destinator το οποιο απλα ΔΕΝ παιζεται...

 

φιλε μου καλησπερα!χακαρες την συσκευη η υπεγραψες την εφαρμογη για να σου παιξει το νντραιβ?και εχω και ενα προβληματακι ακομα περασα ενα προγραμμα πλοηγησης στο σατιο μου δεν θυμαμαι ποιο και το εκανε εγκατασταση κανονικα εμπαινα στο μενου του αλλα δεν μου εβρισκε δορυφορους και το εκανα απενεγκατασταση και απο τοτε μου εμφανιζει συνεχως ενα μπλε τετραγωνακι μικρο που καλυπτει το εικονιδιο της μπαταριας πανω δεξια και μου δειχνει κατι αριθμους που αυξομιωνοντε πχ στην αρχη δειχνει 00,00 και αλλαζει σε 0,01 15,83 και αλλαζει συνεχεια τι στο καλο ειναι αυτο?αν ξερει κανεις πως βγαινει ας μου πει ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλησπερα!χακαρες την συσκευη η υπεγραψες την εφαρμογη για να σου παιξει το νντραιβ?και εχω και ενα προβληματακι ακομα περασα ενα προγραμμα πλοηγησης στο σατιο μου δεν θυμαμαι ποιο και το εκανε εγκατασταση κανονικα εμπαινα στο μενου του αλλα δεν μου εβρισκε δορυφορους και το εκανα απενεγκατασταση και απο τοτε μου εμφανιζει συνεχως ενα μπλε τετραγωνακι μικρο που καλυπτει το εικονιδιο της μπαταριας πανω δεξια και μου δειχνει κατι αριθμους που αυξομιωνοντε πχ στην αρχη δειχνει 00,00 και αλλαζει σε 0,01 15,83 και αλλαζει συνεχεια τι στο καλο ειναι αυτο?αν ξερει κανεις πως βγαινει ας μου πει ευχαριστω!

 

Απεγκατεστησε οτι περασες για το συγκεκριμενο προγραμμα.Αν δεν σε πειραζει,κανε ενα update ξανα(οπως εκανα και γω)πανω στην ιδια version και δες αν το συνεχισει.

Το ndrive 3.5.27 τωρα,δεν χρειαζεται sign στο ndrive.sis(τουλαχιστον αυτο που "αγορασα" δεν ηθελε).Πηρα βεβαια το .cer και το .key απο hττp://www.s60certkey.com για τις επομενες unsigned εφαρμογες που βρω αλλα φαινεται να εχει προβλημα το .cer(βγαζει error στο sissigner).Το ζητησα επιπλεον απο το hττp://isign.imobile.com.cn και βλεπουμε...

Εχω και ενα θεματακι με την εγκατασταση του opera 10beta.Τον κατεβαζω απο το site της opera και αρνειται πεισματικα να εγκατασταθει λεγοντας οτι εληξε το πιστοποιητικο...εχω βεβαια απενεργοποιημενο τον ελεγχο πιστοποιητικου απο τις ρυθμισεις εγκαταστασης σε αντιθεση με το 5800(αχακαριστο) που εγκαθισταται κανονικα.Θα το δω και αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατεστησε οτι περασες για το συγκεκριμενο προγραμμα.Αν δεν σε πειραζει,κανε ενα update ξανα(οπως εκανα και γω)πανω στην ιδια version και δες αν το συνεχισει.

Το ndrive 3.5.27 τωρα,δεν χρειαζεται sign στο ndrive.sis(τουλαχιστον αυτο που "αγορασα" δεν ηθελε).Πηρα βεβαια το .cer και το .key απο hττp://www.s60certkey.com για τις επομενες unsigned εφαρμογες που βρω αλλα φαινεται να εχει προβλημα το .cer(βγαζει error στο sissigner).Το ζητησα επιπλεον απο το hττp://isign.imobile.com.cn και βλεπουμε...

Εχω και ενα θεματακι με την εγκατασταση του opera 10beta.Τον κατεβαζω απο το site της opera και αρνειται πεισματικα να εγκατασταθει λεγοντας οτι εληξε το πιστοποιητικο...εχω βεβαια απενεργοποιημενο τον ελεγχο πιστοποιητικου απο τις ρυθμισεις εγκαταστασης σε αντιθεση με το 5800(αχακαριστο) που εγκαθισταται κανονικα.Θα το δω και αυτο...

 

καταρχας ευχαριστω θα κσαναπερασω το update μπας και μου το βγαλει και βλεπουμε.τα πιστοποιητικα απο το http://www.s60certkey δεν ειναι σωστα την πατησα και εγω απο εκει και κατεβασα μετα απο το hττp://www.opda.net.cn τα πιστοποιητικα απο εδω ειναι σωστα.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

 

μολις πριν απο λιγο πηρα το Satio και ενω στην αρχη ηταν ολα κανονικα μετα απο ενα σβησιμο-αναμα που εκανα ΝΕΚΡΩΣΕ η αρχικη οθονη που δινεις τον κωδικο της sim.

Δεν πατιεται ΤΙΠΟΤΑ, καμμια αποκριση. Μηπως υαπρχει κανενα κολπο (ας πουμε απτωντας 2 πληκτρα μαζι) μαζι με το αναμα να το επαναφερω σε καμμια αρχικη κατασταση?

 

καποια βοηθεια? ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και απο 'μένα.Είμαι υποψήφιος κάτοχος το satio και θα ήθελα να ρωτίσω απο την εμπειρία σας,πως σας φαίνεται η αφή της οθόνης του.Δεν το έχω χειριστεί ακόμη,αλλα μου έχουν πει πως θυμίζει τα φτηνά μοντέλα της LG,καμία σχέση δηλαδή με του iphone,αλλά και γενικότερα αν το προτείνεται σε θέμα χειρισμού κ.τ.λ.Αυτη τη στιγμή έχω ένα C902 και σκέφτομαι να αγοράσω ή W995 ή το satio.Πιστεύεται πως αξίζει τα χρήματά του?Και αν παρ 'ολο που είναι smartphone,είναι παρόμοιος ο χειρισμός του στις καθημερινές λειτουργίες με τα κλασικά A200 SE?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ-> Sony Xperia 1 V

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

 

μολις πριν απο λιγο πηρα το Satio και ενω στην αρχη ηταν ολα κανονικα μετα απο ενα σβησιμο-αναμα που εκανα ΝΕΚΡΩΣΕ η αρχικη οθονη που δινεις τον κωδικο της sim.

Δεν πατιεται ΤΙΠΟΤΑ, καμμια αποκριση. Μηπως υαπρχει κανενα κολπο (ας πουμε απτωντας 2 πληκτρα μαζι) μαζι με το αναμα να το επαναφερω σε καμμια αρχικη κατασταση?

 

καποια βοηθεια? ευχαριστω πολυ

 

Δοκιμασε να βγαλεις την καρτα μνημης και ενεργοποιησε το χωρις αυτην.Αν ανοιξει απλα βαλτην χωρις να το κλεισεις και γενικα παρακολουθησε τετοιους συνδιασμους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και απο 'μένα.Είμαι υποψήφιος κάτοχος το satio και θα ήθελα να ρωτίσω απο την εμπειρία σας,πως σας φαίνεται η αφή της οθόνης του.Δεν το έχω χειριστεί ακόμη,αλλα μου έχουν πει πως θυμίζει τα φτηνά μοντέλα της LG,καμία σχέση δηλαδή με του iphone,αλλά και γενικότερα αν το προτείνεται σε θέμα χειρισμού κ.τ.λ.Αυτη τη στιγμή έχω ένα C902 και σκέφτομαι να αγοράσω ή W995 ή το satio.Πιστεύεται πως αξίζει τα χρήματά του?Και αν παρ 'ολο που είναι smartphone,είναι παρόμοιος ο χειρισμός του στις καθημερινές λειτουργίες με τα κλασικά A200 SE?

 

Καταρχην ειναι δυο διαφορετικες οθονες αυτη του satio με αυτην του iphone.Η 1η ειναι resistive και η 2η capacitive.Την 1η μπορεις να την χειριστεις με οτιδηποτε βαλει ο νους σου(κλειδια,στυλο,αγγουρι,καλοριφερ..)αν βαλεις και ενα screen protector σαν αυτο που φορεσα προχθες απο ΕΔΩ,τοτε τα παραπανω αντικειμενα τα χρησιμοποιεις αφοβα.Απο την αλλη,τη οθονη του iphone την χειριζεσαι αυστηρα με τα δακτυλα...Φυσικα η 1η απαιτει πιεση για να επιτευχθει το touch ενω η 2η ενα απλο αγγιγμα.Φυσικα η capacitive οθονες μπορουν να υποστηριξουν multitouch(χειρισμο με ταυτοχρονο αγγιγμα περισσοτερων απο 2 δαχτυλων)ενω η resistive οχι(καποιoi το υλοποιησαν δοκιμαστικα αλλα σε οθονη περισσοτερων ιντσων).

Για το αν αξιζει δεν μπορω να σου απαντησω ακομη.

Στο 3ο ερωτημα σου δεν ξερω να απαντησω.

 

Το δοκιμασα, μεχρι και την sim εβγαλα και προσπαθησα αλλα τιποτα

 

Δοκιμασε να το ενεργοποιησεις με πατημενα το κοκκινο κουμπι-πρασινο κουμπι-κουμπι καμερας(ταυτοχρονα και τα τρια) και συνεχισε να τα πατας μεχρι να εμφανιστει το animation πριν το μενου.Αυτο ισχυει και δουλευει για το 5800.Δεν ξερω αν πιανει για το satio αλλα μια δοκιμη θα σε πεισει.Ο παραπανω συνδιασμος ειναι σαν να δινεις *#7370# το οποιο εκτελει hard reset στην συσκευη.

 

Δοκιμασε και το pc suite μπας και το αναγνωριζει και κανε επιδιορθωση τηλεφωνου

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να το ενεργοποιησεις με πατημενα το κοκκινο κουμπι-πρασινο κουμπι-κουμπι καμερας(ταυτοχρονα και τα τρια) και συνεχισε να τα πατας μεχρι να εμφανιστει το animation πριν το μενου.Αυτο ισχυει και δουλευει για το 5800.Δεν ξερω αν πιανει για το satio αλλα μια δοκιμη θα σε πεισει.Ο παραπανω συνδιασμος ειναι σαν να δινεις *#7370# το οποιο εκτελει hard reset στην συσκευη.

 

Δοκιμασε και το pc suite μπας και το αναγνωριζει και κανε επιδιορθωση τηλεφωνου

 

Μπα δυστυχως. Ειναι λες και η οθονη μου ειναι απλα ενα τζαμι, δεν ανταποκρινεται στο "touch"

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά .....

Είμαι καινούργιος στο myphone.gr... από καιρό γνώριζα το site αλλά δεν είχε χρειαστεί να κάνω register...

Το θέμα μου είναι ότι πήρα πρόσφατα το SE Satio και θέλω να κάνω 2-3 ερωτήσεις:

1)υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να φτιάχνω θέματα???(έχω το themes_creator_4.12 αλλά δεν έχει το satio)

2)υπάρχει κάποιο site για να κάνω free download παιχνίδια??

3)το κινητό αυτό παρέχει σύνδεση με ps3 μέσο wifi...όμως δεν μου συνδέεται...(το ps3 δίνει έναν κωδικό που βάζεις στο κινητό όταν πάει να συνδαθεί όμως όταν τον βάζω μου λέει οτι δεν είναι αξιόπιστος γιατί είναι προδιαδεδομένος....)

 

όποιος μπορεί ας απαντήσει ....

ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σας εχω αγορασει και εγω το satio και εχω περασει περασει διαφορα προγραμματακια και παιχνιδια αλλα κολλησα στο φοντο της αναμονης .

Οσες φορες και να εβαλα slide show να δειχνει φωτογραφιες αυτο απο μονο επιστρεφει σε μια φωτο και την βαζει μονο του απορυθμιζοντας τις ρυθμισεις που κανω .

Πως λυνεται αυτο το θεμα ?

Ρε παιδια εχω σβησει και τη φωτο του φοντου που βγαζει οποτε του καπνισει και παλι επανερχεται σε αυτην τη φωτο .

Πως το ρυθμιζω να κραταει το slide show και να μην κανει οτι θελει απο μονο του ?

 

 

Ρε παιδια εχω σβησει και τη φωτο του φοντου που βγαζει οποτε του καπνισει και παλι επανερχεται σε αυτην τη φωτο .

Πως το ρυθμιζω να κραταει το slide show και να μην κανει οτι θελει απο μονο του ?

 

Αλλαζω θεμα αλλαζω φοντο αλλαζω εικονα σβηνω την φωτο αυτη που φορτωνει απο μονο του (alluminium)

Oτι και να βαλω προεπιλογη εικονα slide show με πεταει αυτη την φωτογραφια που εχει κολλησει .

Τι να κανω ???????

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά .....

Είμαι καινούργιος στο myphone.gr... από καιρό γνώριζα το site αλλά δεν είχε χρειαστεί να κάνω register...

Το θέμα μου είναι ότι πήρα πρόσφατα το SE Satio και θέλω να κάνω 2-3 ερωτήσεις:

1)υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να φτιάχνω θέματα???(έχω το themes_creator_4.12 αλλά δεν έχει το satio)

2)υπάρχει κάποιο site για να κάνω free download παιχνίδια??

3)το κινητό αυτό παρέχει σύνδεση με ps3 μέσο wifi...όμως δεν μου συνδέεται...(το ps3 δίνει έναν κωδικό που βάζεις στο κινητό όταν πάει να συνδαθεί όμως όταν τον βάζω μου λέει οτι δεν είναι αξιόπιστος γιατί είναι προδιαδεδομένος....)

 

όποιος μπορεί ας απαντήσει ....

ευχαριστώ ;)

Για θέματα και παιχνίδια θα σε βοηθήσει το SE Symbian FAQ.

Για το PS δεν γίνεται να βάλεις άλλον κωδικό?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

μεσω pc suite εκανα αντιγραφο ασφαλειας.

ηθελα βασικα να περασω τις επαφες μονο αλλα τα περασα ολα (διοτι με ρωτησε τι να κανει αντιγραφο και εγω αρχικα εδωσα την μνημη του τηλεφωνου και σε αυτη δεν βρηκε τιποτα ,ετσι εδωσα και την καρτα μνημης.)

εν τωμεταξυ θελω να το σβησω απο τον υπολογιστη και δεν μπορω. σβηνεται μονο pc suite τωρα?

τις επαφες μονο πως τις περναω στο pc?

Link to comment
Share on other sites

Για θέματα και παιχνίδια θα σε βοηθήσει το

Για το PS δεν γίνεται να βάλεις άλλον κωδικό?

 

Το PS όταν πατάω για remote play δίνει από μόνο του έναν κωδικό....

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατεστησε οτι περασες για το συγκεκριμενο προγραμμα.Αν δεν σε πειραζει,κανε ενα update ξανα(οπως εκανα και γω)πανω στην ιδια version και δες αν το συνεχισει.

Το ndrive 3.5.27 τωρα,δεν χρειαζεται sign στο ndrive.sis(τουλαχιστον αυτο που "αγορασα" δεν ηθελε).Πηρα βεβαια το .cer και το .key απο hττp://www.s60certkey.com για τις επομενες unsigned εφαρμογες που βρω αλλα φαινεται να εχει προβλημα το .cer(βγαζει error στο sissigner).Το ζητησα επιπλεον απο το hττp://isign.imobile.com.cn και βλεπουμε...

Εχω και ενα θεματακι με την εγκατασταση του opera 10beta.Τον κατεβαζω απο το site της opera και αρνειται πεισματικα να εγκατασταθει λεγοντας οτι εληξε το πιστοποιητικο...εχω βεβαια απενεργοποιημενο τον ελεγχο πιστοποιητικου απο τις ρυθμισεις εγκαταστασης σε αντιθεση με το 5800(αχακαριστο) που εγκαθισταται κανονικα.Θα το δω και αυτο...

φιλε οταν λες πως ξσαναεκανες update εννοεις πως εκανες επανεγκατασταση του τελευταιου λογισμιου σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζω θεμα αλλαζω φοντο αλλαζω εικονα σβηνω την φωτο αυτη που φορτωνει απο μονο του (alluminium)

Oτι και να βαλω προεπιλογη εικονα slide show με πεταει αυτη την φωτογραφια που εχει κολλησει .

Τι να κανω ???????

 

επιλεγεις το slide show πατας επιλογες (κατω αριστερα) και ορισμος και δεν γινεται τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...