Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις δει αν εχει κιτρινο;

 

Έχει! Για να είσαι πιο σίγουρος το παραγγέλνεις από το site Public και το παραλαμβάνεις από κάποιο κατάστημα χωρίς κάποια έξτρα χρέωση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει! Για να είσαι πιο σίγουρος το παραγγέλνεις από το site Public και το παραλαμβάνεις από κάποιο κατάστημα χωρίς κάποια έξτρα χρέωση...

 

Σε ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου εχει και φορτιστη μεσα! Γαλλικη εκδοση ειναι το κινητό (απο specialprize. gr) … Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου απο εχει και φορτιστη μεσα… Γαλλικη εκδοση ειναι το κινητό (απο specialprize. gr) …

 

Στη Γαλλία είναι γνωστό ότι η νομοθεσία διαφέρει. Εδώ στα nexus έχουν και ακουστικά. Μπράβο οι Γάλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά βρήκα αυτό στο Ebay http://www.ebay.com/itm/5V-2-1A-AC-Wall-Travel-Charger-Cord-Adapter-For-LG-Google-Nexus-5-G2-Optimus-Pro-/171172443111?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item27daac33e7, έχει max 2100 mA. Παίζει να υπάρξει πρόβλημα αν φορτίζω με αυτό το κινητό;

 

Σύμφωνα με τη Motorola, "Any Motorola charger with the correct micro-USB tip will charge your Moto G. You will see the best results when the output of the charger is between 500 mA and 1.5 A. The higher the output, the faster your Moto G will charge. If your charger output is higher, the MOTO G will automatically restrict the charging rate. If your charger is lower, it will simply take longer to reach a full charge".

Συνεπώς δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/97318/p/30,6720,9050

Link to comment
Share on other sites

Στη Γαλλία είναι γνωστό ότι η νομοθεσία διαφέρει. Εδώ στα nexus έχουν και ακουστικά. Μπράβο οι Γάλλοι.

 

Και ακουστικα εχει….

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ τότε.

 

Υeap. Το μονο κακο ειναι οτι ειχα παραγγειλει φορτιστή νομιζωντας οτι δεν θα ειχε μεσα…

Link to comment
Share on other sites

Και ακουστικα εχει….

 

Το ελληνικό είχε μόνο το USB καλώδιο.:mad:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τη Motorola, "Any Motorola charger with the correct micro-USB tip will charge your Moto G. You will see the best results when the output of the charger is between 500 mA and 1.5 A. The higher the output, the faster your Moto G will charge. If your charger output is higher, the MOTO G will automatically restrict the charging rate. If your charger is lower, it will simply take longer to reach a full charge".

Συνεπώς δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/97318/p/30,6720,9050

 

Δηλαδή εγώ που έχω ένα φορτιστή από ένα samsung tablet που βγάζει 2 A να τον χρησιμοποιήσω ή καλύτερα να μην το ρισκάρω και να δώσω λίγα χρήματα να πάρω έναν γύρω στο 1-1,5 A;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.... θέλω να αγοράσω το moto g για έναν φίλο μου.... όσοι το έχετε είστε ευχαριστημένοι από αυτό ;;;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.... θέλω να αγοράσω το moto g για έναν φίλο μου.... όσοι το έχετε είστε ευχαριστημένοι από αυτό ;;;

 

Ναι φουλ ευχαριστημένοι. Το κινητό για την τιμη μεχρι 240€ περίπου ειναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί

Link to comment
Share on other sites

Βαλε ex dialer να σωθεις. Πολυ καλο και εχει και επιλογη να κανεις σαρωση το στοιχειο για κληση/μήνυμα οπως στα σαμμυ

 

Τον έβαλα χθες. Πολύ καλός και πολύ πιο πρακτικός από τον μανίσιο.. Απλά κάπου είδα ότι είναι δοκιμαστική έκδοση και μετά την περίοδο δοκιμής θα πρέπει να το αγοράσω. Κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Τον έβαλα χθες. Πολύ καλός και πολύ πιο πρακτικός από τον μανίσιο.. Απλά κάπου είδα ότι είναι δοκιμαστική έκδοση και μετά την περίοδο δοκιμής θα πρέπει να το αγοράσω. Κάνω λάθος?

 

Οχι οχι δε χρειάζεται ενεργοποίηση αυτο ειναι για κατι εξτρας. Αν θες βεβαια την πληρωμένη ψαξε στο google να βρεις το apk της πληρωμένης εκδοσης

Link to comment
Share on other sites

Ναι φουλ ευχαριστημένοι. Το κινητό για την τιμη μεχρι 240€ περίπου ειναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί

 

Νομιζω οτι ουτε μεχρι τα 300 εχει αντιπαλο. Μονο κατι κινεζικα και αν! :)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δει αν εχει κιτρινο;

Πολύ καλή επιλογή το κίτρινο, είναι πολύ όμορφο. Η κοπέλα μου ήθελε και το τουρκουαζ, αλλά δεν το φέρνουν.

 

Δεν αντιλέγω Γιώργο αλλά όταν στην εξαγορά υπάρχει η συμφωνία ότι το software κομμάτι 'παραμένει' στη μοτορολα;

Μη ξεχνάς εκείνες τις μέρες ΠΟΣΟΙ κινδυνολόγησαν ;)

Το λέω ξανά και ξανά διότι μέσα στο φόρουμ δέχθηκα κριτική από μερικούς (wph fans πιο πολύ) αλλά δεν ενέδωσα.

Θα ήθελα να δω τώρα τι λένε :D

 

Περιμένω με τη νέα έκδοση τη βελτίωση του ακουστικού.

Το κινητό κατά τα άλλα πετάει πραγματικά.

 

Πραγματικά είναι πολύ ευχάριστα νέα. Μπράβο στη Motorola. Οπότε πιάνω το κινητό σκέφτομαι και συνειδητοποιώ πόσο τέλειο μέγεθος έχει και βάρος, πέρα από το πόσο καλά δουλεύει. Ξέρεις πόσες φορές έχω σκεφτεί να το πάρω κι εγώ; δεν περίμενα τέτοιες επιδόσεις. Περιμένω μια καλή προσφορά του moto X να το τσιμπήσω όπως και το moto x+1. Εύχομαι να κρατήσει αυτό το συμπαθητικό μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ουτε μεχρι τα 300 εχει αντιπαλο. Μονο κατι κινεζικα και αν! :)

 

κινεζικα εχει αρκετα.....αλλα και παλι ειναι μια πολυ καλη vfm προταση

Link to comment
Share on other sites

Βασικά βρήκα αυτό στο Ebay http://www.ebay.com/itm/5V-2-1A-AC-Wall-Travel-Charger-Cord-Adapter-For-LG-Google-Nexus-5-G2-Optimus-Pro-/171172443111?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item27daac33e7, έχει max 2100 mA. Παίζει να υπάρξει πρόβλημα αν φορτίζω με αυτό το κινητό;

 

Δηλαδή εγώ που έχω ένα φορτιστή από ένα samsung tablet που βγάζει 2 A να τον χρησιμοποιήσω ή καλύτερα να μην το ρισκάρω και να δώσω λίγα χρήματα να πάρω έναν γύρω στο 1-1,5 A;

 

Εγώ φορτίζω με τον 2Α φορτιστή του Nexus 7.

Link to comment
Share on other sites

κινεζικα εχει αρκετα.....αλλα και παλι ειναι μια πολυ καλη vfm προταση

 

Σωστα κινεζικα εχει αλλα σε αυτες τις ιντσες με αυτα τα χαραχτηριστικα και τα 130 ευρω απο αγγλια...δυσκολα βρισκεις στην Ελλαδα τετοια συσκευη ! Ισως το nexus 4 αλλα και παλι η μπαταρια του δεν κραταει πανω απο 5-6 ωρες ( προσοχη δεν εννοω οθονη 5-6 ωρες).

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ουτε μεχρι τα 300 εχει αντιπαλο. Μονο κατι κινεζικα και αν! :)

 

Νταξει το νεξους 5 κανει 288 αρα φτανουμε μεχρι κάπου εκεί οχι μεχρι 300 :Ρ τα κινέζικα νιντζα ειναι νταξει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει την έλλειψη γυροσκοπίου; Θέλω να δω αν έχει πρόβλημα το κινητό ή αν είναι γενικότερη έλλειψη του μοντέλου.
Link to comment
Share on other sites

Νταξει το νεξους 5 κανει 288 αρα φτανουμε μεχρι κάπου εκεί οχι μεχρι 300 :Ρ τα κινέζικα νιντζα ειναι νταξει

 

ΤΟ nexus καλο αλλα μπαταρια...οπως σιγουρα ξερεις απαραδεκτη.

 

 

Με το update τι εγινε το πηρε κανεις ;

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ nexus καλο αλλα μπαταρια...οπως σιγουρα ξερεις απαραδεκτη.

 

 

Με το update τι εγινε το πηρε κανεις ;

 

Εσυ το είχες και το ξέρεις;;

 

Μη λέμε ότι θέλουμε παιδιά :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Εσυ το είχες και το ξέρεις;;

 

Μη λέμε ότι θέλουμε παιδιά :)

 

Εσυ τι λες ; λες να γεννηθηκα με το moto G ; Φυσικα και το ειχα ρε φιλε,το πηρα στη δουλεια την πρωτη ημερα και στο 5ωρο τελος η μπαταρια. παλι καλα που ειχα ενα νοκια και εκανα την δουλεια μου.

 

Επισης μην κοιτας ποτε εκανα εγγραφη ισως ειμαι περισσοτερα χρονια απο εσενα εδω μεσα .( 2003 νομιζω μπηκα για πρωτη φορα)

Edited by vairas2013
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...