Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρεκορ!! Χαχα! Με dalvik παιδια

 

 

[ATTACH]44947[/ATTACH]

 

[ATTACH]44948[/ATTACH]

 

[ATTACH]44949[/ATTACH]

 

δεν φαινονται οι φωτο μπορεις να τις ξανα ανεβασεις?

 

Σε smartphone όπως το moto g ( χωρίς sd card) αν θέλω να φλασάρω μια custom rom θα χάσω όλα μου τα data ; Αν ναι πως θα τα κρατήσω ασφαλή;

Ευχαριστώ

 

καλυτερα περασε τα στο pc και αφου βαλεις την ρομ σου ξανα περνα τα. Δεν χρειαζεται παντως custom rom ειναι ηδη πολυ γρηγορη αυτη ειναι η αποψη μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το φορτισες για λιγο ομως ε;

 

Το εβαλα μονο για 10 λεπτα το πολυ!

 

 

 

 

τρομερό ρεκόρ. χρησιμοποίησες καθόλου 3g;

 

Ναι ειχα και 3g φυσικα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εννοείται ότι το φόρτισε(2 φορές) για αυτό και έβγαλε τέτοια αποτελέσματα..

 

Οχι φιλε μου το εβαλα για παρα πολυ λιγο και οχι για να βγαλω φωτο μετα και να λεω τι τρομερο χρονο εκανα! Απλα θα φευγα ηθελα μπαταρια αλλα το εβαλα για λιγο κ το βγαλα

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα μονο για 10 λεπτα το πολυ!

 

Οχι φιλε μου το εβαλα για παρα πολυ λιγο και οχι για να βγαλω φωτο μετα και να λεω τι τρομερο χρονο εκανα! Απλα θα φευγα ηθελα μπαταρια αλλα το εβαλα για λιγο κ το βγαλα

 

Μα δεν είπα ότι έκανες κάτι για να πούμε ουάου.. απλά έστω και για λίγο που το έβαλες να φορτίσει ο χρόνος οθόνης παύει να είναι αξιόπιστος και "αντικειμενικός".. εγώ έτσι με κανένα δύο μικρές φορτίσεις έχω βγάλει 3 μέρες και 10 ώρες οθόνης στο ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι έκανες κάτι για να πούμε ουάου.. απλά έστω και για λίγο που το έβαλες να φορτίσει ο χρόνος οθόνης παύει να είναι αξιόπιστος και "αντικειμενικός".. εγώ έτσι με κανένα δύο μικρές φορτίσεις έχω βγάλει 3 μέρες και 10 ώρες οθόνης στο ταμπλετ

 

Με 5 λεπτα φορτιση?δεν γινοντε και θαυματα! Τεσπα!

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει είναι πολύ καλός χρόνος.

Δείτε σε προηγούμενο ποστ μου πως πέφτει η μπαταρία με 3g και data συνεχόμενα ανοιχτά

 

Μήπως επειδή έχω viber Και whatsapp;

τραβάνε συνεχώς data αυτά;

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει είναι πολύ καλός χρόνος.

Δείτε σε προηγούμενο ποστ μου πως πέφτει η μπαταρία με 3g και data συνεχόμενα ανοιχτά

 

Μήπως επειδή έχω viber Και whatsapp;

τραβάνε συνεχώς data αυτά;

 

Βασικα και γω το παρατηρησα αυτο με 3g τραβαει απιστευτη μπαταρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία δεδομένων είναι από τις πιο ενεργοβόρες για ένα κινητό.

Εγώ αναφέρομαι στη λειτουργία δεδομένων με κλειστή την οθόνη.

Δηλαδή να τα έχεις όλη μέρα ανοιχτά ακόμα και αν τα χρησιμοποιείς μόνο για 10λ τη μέρα σε browsing.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτός ο φορτιστής είναι κομπλέ έτσι? http://www.e-shop.gr/travel-charger-usb-1000mah-for-apple-iphone-3-3gs-4-4s-5-ipod-p-TEL.013868

 

Ναι είναι εντάξει είναι 1000Mah και η Motorola προτείνει μέχρι 1500Mah το μέγιστο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτός ο φορτιστής είναι κομπλέ έτσι? http://www.e-shop.gr/travel-charger-usb-1000mah-for-apple-iphone-3-3gs-4-4s-5-ipod-p-TEL.013868

 

Όταν τον παραλάβεις πόσταρε αν όταν φορτίζει παραμένει σβηστό το κινητό και όταν είναι ανοιχτό αν λειτουργεί καλά το touch.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Το G2 έχει καλύτερες επιδόσεις μπαταρίας απ το moto g?

 

Καλύτερες επιδόσεις μπαταρίας μπορεί, κατώτερη αίσθηση ποιότητας σίγουρα. Με 189 ευρώ αγοράζεις ένα κινητό που αξίζει μέχρι σεντ τα λεφτά του ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερες επιδόσεις μπαταρίας μπορεί, κατώτερη αίσθηση ποιότητας σίγουρα. Με 189 ευρώ αγοράζεις ένα κινητό που αξίζει μέχρι σεντ τα λεφτά του ;)

Δηλαδη το moto g μας ειναι καλυτερο ποιοτικα απο το g2;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το moto g μας ειναι καλυτερο ποιοτικα απο το g2;

 

Δεν νομιζω να εννοει οτι ειναι καλυτερο το μοτο γ γιατι δεν είναι. Απ οτι καταλαβα θελει να πει ο φιλος οτι αυτο που παιρνεις απ το γ2 δεν ανταποκρινεται στην τιμη του, σε σχεση με αυτο που παιρνεις απ το μοτο γ σε σχεση με την αντίστοιχη τιμη του.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τον παραλάβεις πόσταρε αν όταν φορτίζει παραμένει σβηστό το κινητό και όταν είναι ανοιχτό αν λειτουργεί καλά το touch.

Thanks

 

Είχα φορτιστή sony ericsson αλλά το κινητό το πούλησα μαζί με αυτόν γι αυτό πάω για νέον τώρα.Επομένως1)το touch όταν το φόρτιζα μου φάνηκε φυσιολογικό αν και συνήθως δε το χρησιμοποιώ όταν φορτίζει.2) το κινητό αν το έχω κλειστό και το βάλω στη φόρτιση ανοίγει αυτόματα και πρέπει να το ξανακλείσω για να παραμείνει κλειστό.

Edited by Sigou
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω πουλησα την συσκευη που ειχα ( προβληματα διαφορα ειχε-τα ειπα στον αγοραστη). Ειχα το 16αρι και πηρα το 8αρι με 100 ευρω.

 

Πηρα NOTE 2 αλλα...δεν ! Το ΝΟΤΕ 2 μου θυμιζει GS 3 δηλαδη αργοκινητο καραβι, καμια σχεση με το μικρο θαυμα moto G !!!!!!

 

Εχω βαλει μεσα ηδη 150 εφαρμογες ( στο 8αρι) και εχω ελευθερα 3GB περιπου. Αψογο κινητακι δεν προκειται να το αλλαξω μεχρι να " πεθανει" Η να βγει κατι καλυτερο στα 100 ευρακια !

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να εννοει οτι ειναι καλυτερο το μοτο γ γιατι δεν είναι. Απ οτι καταλαβα θελει να πει ο φιλος οτι αυτο που παιρνεις απ το γ2 δεν ανταποκρινεται στην τιμη του, σε σχεση με αυτο που παιρνεις απ το μοτο γ σε σχεση με την αντίστοιχη τιμη του.

 

Καλύτερο δεν είναι, είναι όμως best value για τα λεφτά του.

Άλλωστε το G2 είναι σε διαφορετική κατηγορία.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο δεν είναι, είναι όμως best value για τα λεφτά του.

Άλλωστε το G2 είναι σε διαφορετική κατηγορία.

 

Μην ξεχνας οτι κοντραρει πολυ ανετα το Galaxy S 3 και συμφωνα με μερικα sites και το Galaxy S 4 .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...