Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ,ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟΡΟΛΑ ΜΟΥ . ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΣΚΑΣΙΑ ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕΡΦΑΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ''ΜΟΝΟ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ '' . ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΠΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ . ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ .ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ ΣΕ ΠΑΛΙΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΛΥΣΗ ?:wacko:

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ,ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟΡΟΛΑ ΜΟΥ . ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΣΚΑΣΙΑ ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕΡΦΑΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ''ΜΟΝΟ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ '' . ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΠΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ . ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ .ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ ΣΕ ΠΑΛΙΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ . ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΛΥΣΗ ?:wacko:

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

 

Βγαλε και βαλε την καρτα σιμ! Το οτι δουλευει σε αλλο κινητο δεν εχει σχεση! Οποτε βγαλτην και ξαναβαλτην και κανε και ενα restart φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Μία απορία που παρατήρησα τώρα.Σε όλους σας τρίζει η κάτω δεξία γωνία άμα την πιέσετε ή μόνο σε εμένα? :p

 

Πλακα κανεις?τριζει? Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο! Με εχει υπερκαλυψει το προβλημα με τον απαισιο ηχο του ακουστικο οταν μιλαω στο τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανεις?τριζει? Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο! Με εχει υπερκαλυψει το προβλημα με τον απαισιο ηχο του ακουστικο οταν μιλαω στο τηλεφωνο

 

ντάξει μόνο αν το πιέσω δεν είναι κάτι ενοχλητικό :P

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε και βαλε την καρτα σιμ! Το οτι δουλευει σε αλλο κινητο δεν εχει σχεση! Οποτε βγαλτην και ξαναβαλτην και κανε και ενα restart φυσικα!

Φίλε diecast ευχαριστώ πολύ , δουλεύει και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το value for money!

 

Παντως κατασκευαστικα το S4 που επεσε για λιγο στα χερια μου φανηκε πολυ πλαστικουρα! Και παραειναι ελαφρυ! Αντιθετως το motorola το καταλαβαινεις στα χερια σου. Βαρυ και καλη αισθηση. Αυτο για το ακουστικο που λεει ο φιλος παραπανω λυνεται. Απο τριξιμο, τιποτα σε μενα, ολα μια χαρα

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

έχω αγοράσει αυτό

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00JVP21DE/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=electronics

 

 

με αυτό το ξεκλείδωμα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/261416924345?clk_rvr_id=626909612085

 

που θα αγοράσω, χάνεται η εγγύηση του 1 έτους του amazon;

 

η διαδικασία του ξεκλειδώματος με πόσα και ποια βήματα γίνεται;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα ότι ο δέκτης του WiFi έχει ίδια ισχύ με το iPad μου. Το έβλεπα και δε το πίστευα.

Respect στο Moto G.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα ότι ο δέκτης του WiFi έχει ίδια ισχύ με το iPad μου. Το έβλεπα και δε το πίστευα.

Respect στο Moto G.

 

Εχεις δικαιο σε αυτο το wifi τουμπανο!εχει τρελη εμβελεια! Left τι launcher χρησιμοποιεις?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικαιο σε αυτο το wifi τουμπανο!εχει τρελη εμβελεια! Left τι launcher χρησιμοποιεις?

 

 

Αυτον που μου προτεινες ;)

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Βέβαια ακούω καλά λόγια και για τον apex.

 

Ναι ειναι πολυ καλος!τον δοκιμασα για κανα 3βδομαδο! Μου φανηκε οτι εχει πιο smooth animations!δοκιμασε τον δεν χανεις τιποτα!εγω περιμενω νεο update του νοβα που ερχεται μετα απο καιρο!

Link to comment
Share on other sites

ανακάλυψα μια γρατζουνιά! ! Χωρίς να έχει πέσει ποτέ κάτω! είναι επάνω στο gorilla glass! ο θεός να το κάνει... Στην τσέπη πάντα το έχω μέσα σε ολόσωμη θήκη! πώς έγινε αυτό δεν ξέρω...

το καλύπτει αυτό η εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα στο Moto G ένα βιντεάκι 4Κ που κατέβασα από το youtube να παίξει αλλά το έπαιζε "σπαστά". Πάντως τα full hd τα αναπαράγει άνετα.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα στο Moto G ένα βιντεάκι 4Κ που κατέβασα από το youtube να παίξει αλλά το έπαιζε "σπαστά". Πάντως τα full hd τα αναπαράγει άνετα.

 

Εδώ υπολογιστές κολλάνε με 4k το moto δεν θα κολλούσε?

 

Όσο για την γρατζουνιά εννοείται ότι δεν στο καλύπτει η εγγύηση μιας και είναι δικιά σου υπαιτιοτητα.. Και το gorilla glass 9000 να είχε πάλι θα σου έκανε γρατζουνιά.. Αν δεις στη σελίδα τους γράφουν για damage resistant και όχι scratch.. Για αυτό σε όλα τα κινητά βάζουμε screen protector..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

έχω αγοράσει αυτό

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00JVP21DE/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=electronics

 

 

με αυτό το ξεκλείδωμα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/261416924345?clk_rvr_id=626909612085

 

που θα αγοράσω, χάνεται η εγγύηση του 1 έτους του amazon;

 

η διαδικασία του ξεκλειδώματος με πόσα και ποια βήματα γίνεται;

 

ευχαριστώ

 

παιδιά, γνωρίζει κάποιος;;

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς είναι πολύ μικρή και το περίεργο είναι πως δεν είναι ευθεία αλλά φιδωτη. αν βάλω screen protector (αν Και αργά) θα το καλύψει στο μάτι; έχετε να προτείνετε κανένα καλό από ebay;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...