Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τις μπάντες LTE τι παίζει; Περιλαμβάνονται οι Ελληνικές; Ευχαριστώ!

 

Σε δίκτυο της Ο2 το δοκίμασα, για τις δικές μας δεν ξέρω ακόμα..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ... Μια φίλη μου σκέφτεται να το αγοράσει ... Αυτό που την ενδιαφέρει περισσότερο είναι η αυτονομία μπαταρίας ... Τι λέτε ;; Αξίζει μία τέτοια αγορά ;;

Επίσης άκουσε πως δεν περιέχει φορτιστή η συσκευασία ... Ισχύει ;; Αν ναι, μπορει να χρησιμοποιήσει τον φορτιστή από ένα sony που έχει τώρα ;; Ευχαριστώ πάρα πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ... Μια φίλη μου σκέφτεται να το αγοράσει ... Αυτό που την ενδιαφέρει περισσότερο είναι η αυτονομία μπαταρίας ... Τι λέτε ;; Αξίζει μία τέτοια αγορά ;;

Επίσης άκουσε πως δεν περιέχει φορτιστή η συσκευασία ... Ισχύει ;; Αν ναι, μπορει να χρησιμοποιήσει τον φορτιστή από ένα sony που έχει τώρα ;; Ευχαριστώ πάρα πολυ :)

 

Η μπαταρια κρατιεται πολυ καλα. Με μετρια προς δυνατη χρηση μπορει να σε βγαλει και 2 μερες. Αν το λιωνει υπερβολικα την βγαζει 1 μερα σίγουρα. Η συσκευασια αν το παρει απο ελληνική αντιπροσωπία και οχι ευρωπαικη περιλαμβανει μόνο usb. Εγώ με σονυ φορτιστη το φορτιζω αλλα ειναι σχετικά μικρος μονο 850mA και αργει να φορτισει σε σχεση με καποιομ πιο ισχυρό μεχρι τα 1.5Α αλλα νταξει δεν νομίζω να είναι και μεγαλο ζητημα αυτο αν δεν θελει να φορτιζει πολύ γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια κρατιεται πολυ καλα. Με μετρια προς δυνατη χρηση μπορει να σε βγαλει και 2 μερες. Αν το λιωνει υπερβολικα την βγαζει 1 μερα σίγουρα. Η συσκευασια αν το παρει απο ελληνική αντιπροσωπία και οχι ευρωπαικη περιλαμβανει μόνο usb. Εγώ με σονυ φορτιστη το φορτιζω αλλα ειναι σχετικά μικρος μονο 850mA και αργει να φορτισει σε σχεση με καποιομ πιο ισχυρό μεχρι τα 1.5Α αλλα νταξει δεν νομίζω να είναι και μεγαλο ζητημα αυτο αν δεν θελει να φορτιζει πολύ γρηγορα

 

Ευχαριστω πάρα πολύ :D

Και κάτι τελευταίο ... Η μπαταρία όμως δεν επηρεάζεται απο την αργή φόρτιση έτσι ;; Ένας φορτιστής για το συγκεκριμένο μοντέλο ειναι ακριβός ;;

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα η μπαταρια δεν εχει θεμα απ την αργη φορτιση θα χει θεμα μονο αν η φιλη σου βιαζεται ξερω γω να το φορτισει τιποτα αλλο. Φορτιστής καλος κανει 6€ απ το eshop
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/travel-charger-usb-1000mah-for-apple-iphone-3-3gs-4-4s-5-ipod-p-TEL.013868 αυτος εδω κανει μια χαρα και ειναι στο 1Α δλδ αρκετα μεγαλος :)
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/travel-charger-usb-1000mah-for-apple-iphone-3-3gs-4-4s-5-ipod-p-TEL.013868 αυτος εδω κανει μια χαρα και ειναι στο 1Α δλδ αρκετα μεγαλος :)

 

1Α ειναι η καλυτερη λυση, γρηγορη φορτιση χωρις μεγαλη φθορα της μπαταριας.

http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά απο το sony είναι συμβατά ή πρέπει να αγοράσει καινούρια ;; Αν ναι, πόσο έχουν ;;

Ευχαριστώ και πάλι :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ... Μια φίλη μου σκέφτεται να το αγοράσει ... Αυτό που την ενδιαφέρει περισσότερο είναι η αυτονομία μπαταρίας ... Τι λέτε ;; Αξίζει μία τέτοια αγορά ;;

Επίσης άκουσε πως δεν περιέχει φορτιστή η συσκευασία ... Ισχύει ;; Αν ναι, μπορει να χρησιμοποιήσει τον φορτιστή από ένα sony που έχει τώρα ;; Ευχαριστώ πάρα πολυ :)

 

Σε εμενα η μπαταρια με φωτεινοτητα στο 50 εως 75 % ( Αναλογα ποσο ηλιο εχει εξω) κραταει 10-15 ωρες. Εχει πολυ καλη μπαταρια για την κατηγορια του !! ΟΣο για τον φορτιστη...εχω εναν ΝΟΚΙΑ και ενα Σονυ και οι 2 κανουν την ιδια δουλεια :)

Link to comment
Share on other sites

έχετε χρησιμοποιήσει το κινητό έχοντας για ίντερνετ μόνο 3g με data? Δηλαδή Χωρίς wifi.εμένα σε 7ω 55λ μου έμεινε 47% με 2ω 19λ οθόνη

πολύ browsing, Facebook κτλ..

Link to comment
Share on other sites

έχετε χρησιμοποιήσει το κινητό έχοντας για ίντερνετ μόνο 3g με data? Δηλαδή Χωρίς wifi.εμένα σε 7ω 55λ μου έμεινε 47% με 2ω 19λ οθόνη

πολύ browsing, Facebook κτλ..

 

ΕΓω ετσι το εχω παντα 3G data το wifi μονο σπιτι,δηλαδη για 10 ωρες ειμαι με 3G data.Αρα σου βγαζει 4 ωρες οθονη ; περιεργο...

 

λογικα δεν μιλας καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση,έχετε προσέξει χρήστες του κινητού στο μαύρο φόντο αν σας κάνει μία μικρή διάχυσή φωτός στην οθόνη?στις ακριες?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απο launcher χρησιμοποιειτε καποιον αλλον ;επιβαρηνει την μπαταρια ; την μνημη ; η αφηνω τον στοκ ;

 

Nova launcher πιστευω ο καλύτερος. Δεν επιβαρύνει κατι παραπάνω στη ραμ αφου χρησιμοποιείτε αντι για τον στοκ

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχετε χρησιμοποιήσει το κινητό έχοντας για ίντερνετ μόνο 3g με data? Δηλαδή Χωρίς wifi.εμένα σε 7ω 55λ μου έμεινε 47% με 2ω 19λ οθόνη

πολύ browsing, Facebook κτλ..

 

Νταξει ρε δικε μου ολα τα κινητα χανουν πολυ μπαταρια με τα 3g ανοιχτα δε λενε κατι τα νουμερα. Σε γενικες γραμμές η μπαταρια ειναι πολυ καλη σε σχέση με καποιο αλλο

Link to comment
Share on other sites

ΕΓω ετσι το εχω παντα 3G data το wifi μονο σπιτι,δηλαδη για 10 ωρες ειμαι με 3G data.Αρα σου βγαζει 4 ωρες οθονη ; περιεργο...

 

λογικα δεν μιλας καθολου.

το εννοείς περίεργο; είναι πολύ ή λίγο;

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση,έχετε προσέξει χρήστες του κινητού στο μαύρο φόντο αν σας κάνει μία μικρή διάχυσή φωτός στην οθόνη?στις ακριες?

 

Ναι φιλε εχεις δικαιο! Το ειδα οτι το κανει!!

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση,έχετε προσέξει χρήστες του κινητού στο μαύρο φόντο αν σας κάνει μία μικρή διάχυσή φωτός στην οθόνη?στις ακριες?

 

Εμενα ειχε λιγο bleeding στο πανω μερος της οθονης η πρωτη συσκευη, αυτη ειναι μια χαρα.

 

Οταν εχω τα hands free συνδεδεμενα με το κινητο, οι ειδοποιησεις απο το whatsapp δεν ακουγονται, παρα μονο τις βλεπω απο το λεντακι. Αυτο το ειχα και σε αλλο κινητο. Εχεις καποιος φιλος καμια λυση;

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί είδα μήνυμα ότι το σύστημα είναι αργό επειδή είχε μείνει λίγη RAM.87% σε χρήση ενώ δεν έτρεχα τίποτα!!!Στα καλά καθούμενα!Ξέρει κανείς τι παίζει?:p
Link to comment
Share on other sites

το εννοείς περίεργο; είναι πολύ ή λίγο;

 

Ειναι πολυ καλα . Καλη μπαταρια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μία ερώτηση,έχετε προσέξει χρήστες του κινητού στο μαύρο φόντο αν σας κάνει μία μικρή διάχυσή φωτός στην οθόνη?στις ακριες?

 

Οντος υπαρχει το προβλημα. Λυση παιζει η μπα ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,αντιμετωπίζω ένα θέμα με το κινητό,ειναι το 8GB από Amazon UK,πρώτες παρτίδες και μου χάνει τα εικονίδια ορισμένες φορές.Το έχει πάθει κανείς άλλος αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,αντιμετωπίζω ένα θέμα με το κινητό,ειναι το 8GB από Amazon UK,πρώτες παρτίδες και μου χάνει τα εικονίδια ορισμένες φορές.Το έχει πάθει κανείς άλλος αυτό;

 

περιεργο πολυ..μονο μεσα στο μενου στα χανει ; Γιατι εμενα τα χανει για 1 δευτερολεπτο στην κεντρικη οθονη και μετα εμφανιζονται απο το πουθενα !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,αντιμετωπίζω ένα θέμα με το κινητό,ειναι το 8GB από Amazon UK,πρώτες παρτίδες και μου χάνει τα εικονίδια ορισμένες φορές.Το έχει πάθει κανείς άλλος αυτό;

 

Είσαι με art η όχι?κανε και ένα wipe cache.εμένα κάτι περίεργα που μου έκανε από ότι κατάλαβα ευθυνοταν μια εφαρμογή που δεν συνεργαζόταν καλά με art,την διέγραψα και όλα οκ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...