Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους , θα ήθελα την γνώμη σας. Ο πατέρας μου την προηγούμενη εβδομάδα αγόρασε το M1, ουσιαστικά το πήρε δωρεάν γιατί είχε επιδότηση 290euro. Ωστόσο το πρόβλημα είναι ότι ήθελε τελικά να έχει os: windows mobile γιατί χρειάζεται κάποια πραγραμματάκια, επειδή όμως δεν ήξερε να πει: ''θέλω κινητό με windows:p'' πήρε αυτό που του πρότειναν στην voda. Το θέμα είναι ότι τώρα δεν του κάνει και με έβαλε να κάνω την βρωμοδουλειά να πάω στη voda και να τα κανονίσω. Εκεί οι καλοσυνάτοι άνθρωποι δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι, και μου είπαν ότι μπορώ να βάλω windows με δικιά μου ευθύνη αλλά συγχρόνως παύει να ισχύει η εγγύηση, αυτό μόνο, αλλιώς να το πουλήσω και να πάρω ένα άλλο windows mobile. Αξίζει να αλλάξω λειτουργικό:O και πώς; Αλλιώς να το πουλήσω και να αγοράσω άλλο; Τι προτείνετε για windows mobile;

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

 

 

σου ειπαν οτι μπορεις να αλλαξεις λειτουργικο ????? που ποιος ποτε ???? εφυγα λεμε .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, παιδες τι ρυθμισεις πρεπει να βαλω για να συνδεθει το 360 στο Η1 με Wind?

Ericsson GH197,GH337,GH668, T18, T28s, T39, T66, T68.

Sony-Ericsson T68i, T610, P910, W810, P1.

Nokia 2110, 6600.Samsung SGH600.Motorοla StarTac 80.

Panasonic GD92.Siemens S25, S35.HTC P3300, TyTN II, Diamond.Apple iPhone 3Gs 16Gb.ZTE Blade.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω πολυ, εν οψει μεταφορας της υπαρχουσας γραμμης στην vodafone το αφηνω οπως εχει και βλεπουμε. Ευχαριστω και παλι.

Ericsson GH197,GH337,GH668, T18, T28s, T39, T66, T68.

Sony-Ericsson T68i, T610, P910, W810, P1.

Nokia 2110, 6600.Samsung SGH600.Motorοla StarTac 80.

Panasonic GD92.Siemens S25, S35.HTC P3300, TyTN II, Diamond.Apple iPhone 3Gs 16Gb.ZTE Blade.

Link to comment
Share on other sites

δεν συνδέεται ούτε με σφαίρες με wind.

εδω δεν μπαίνει με καρτοκινητό vf θα μπει με wind? δεν μπορείς να αλλάξεις τις ρυθμίσεις του 360.

Link to comment
Share on other sites

δεν συνδέεται ούτε με σφαίρες με wind.

εδω δεν μπαίνει με καρτοκινητό vf θα μπει με wind? δεν μπορείς να αλλάξεις τις ρυθμίσεις του 360.

αν δεις στα πρωτα post ενας αναφερει οτι εχει συνδεθει με wind
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σασ και απο μενα. εχω το m1 εδω και ενα μηνα και εχω παρατηρησει οτι δεν συνχρονιζονται οι φωτογραφιες των επαφων μου. οταν καποιοσ αλλαζει φοτο στο facebook αυτοματος αλλαζει και στο site tou 360 και λογικα καθε αλλαγη που γινεται εκει θα επρεπε να μεταφερεται και στο κινητο μου. καμια ιδεα κανεισ? μηπως χρειαζεται να κανω καμια ρυθμιση?
Link to comment
Share on other sites

http://deviceatlas.com/devices/Samsung/SGH-I8320/entry/1706172

 

 

ΓΙΑ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ .....

 

 

ουπς σορυ .. εχω το H1 ή αλλιως gt-i8320

 

ΤΟ εβαλα γιατι εγκαθιστωντας το οπερa μινι μου αναγνωρισε το κινητο σαν sgh-i8320 και το προγραμμα μεχρι στιγμης δουλευει μια χαρα ....

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

εδώ δεν έχω χρόνο να πεταχτώ να πάρω κάτι να φάω λόγω δουλειάς, αναγκάστηκα να βρώ χρόνο να πάω ώς ένα κατάστημα Vodafone (και δεν πρόλαβα να πάρω κάτι να τσιμπήσω):dash:

Αφού έχω στείλει mail και μου έχουν απαντήσει όσο μου απαντάει και ο Άγιος Βασίλης , πήγα λοιπόν. Ο ένας υπάλληλος είχε όλη την διάθεση να ακούσει ό,τι του εξιστορούσα. Χώρια που με κοιτούσε σαν να είχε τον Einstein να του λέει για θεωρίες. Νομίζω πως του είπα πολλές άγνωστες λέξεις ειδικά όταν του είπα για LiMo και Linux ...με κοιτούσε με τέτοιο θαυμασμό και απορία που αναγκάστηκα να σταματήσω μήπως και πάθαινε κάτι. Μετά προσπάθησε να μεταφέρει το πρόβλημά μου σε μια άλλη υπάλληλο η οποία μας αντιμετώπισε και τους δύο μονολεκτικά. "13830" . "Μα έχω ήδη πάρει"¨της απάντησα. "13830" εκεί αυτή.

Τι είπαμε περιμένουμε? Λύση...καλάααααααααααα

 

Πίσω στα δικά μας. Εχθές έκανα το 3ο Hard Reset. Κάθε φορά πάντως αλλάζει και κάτι δεν μπορώ να πώ. Ακούστε τώρα τι μου κάνει. Ενεργοποιώ την αναφορά παράδοσης και με το που φεύγω από την σελίδα μου την απενεργοποιεί μόνο του.Επιπλέον βλέπω πως το πρόβλημα που είχα με την διαφορετική ώρα στα μηνύματα δεν το κάνει πλέον. Σε ό,τι αφορά τον Bowser επίτηδες μετά το hard reset μπήκα καμμιά ώρα στο ίντερνετ και δεν έκλεινε όπως έκανε πριν. Τραλαλί τραλαλό. Στα πόσα hard reset θα στρώσει? :P

 

Για να πάρω στο τηλέφωνο ξανά να γελάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω κ γω κατι..πηρα το η1 κ εχω καρτοκινητο wind κ εχω μεινει πραγματικα ενθουσιασμενη ειναι ολα οκ.αυτα που με ενδιαφερουν εμενα ειναι η camera τα video κ η πλοηγηση στο νετ που ειναι υπεροχη να πω εδω οτι μπαινω αποκλειστικα με wifi.θελω να ρωτησω λοιπον καταρχην αν μπορω να εχω καποιες απο τις δυνατοτητεσ του 360?κ το ποιο βασικο που με ενδιαφερει ειναι αν μπορω να κατεβασω απο καπου το msn γιατι ειναι το μονο που δεν εχω:(.ευχαριστω πολυ κ περιμενω αμεσα την απαντηση σας αν ξερει καποιος.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άλλο πρόγραμμα GPS, γιατί αυτό που έχει είναι λίγο βλαμένο ;

Εβαλα διαδρομή για Ν.Ιωνία και με πήγαινε στην Ιερά Οδό :whistle:

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενα manual για το m1 υπαρχει πουθενα???

thnx

 

 

http://www.vodafone.gr/portal/resources/media/res15580.pdf είναι σε PDF :-)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε μου.

ξερεις μήπως αν το gps λειτουργει μονο μεσα απο το 360 της vodafone?το πήρα σήμερα και δεν μπορω να καταλάβω καθόλυ πως λειτουργεί αυτο το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παρακάτω θα δείτε έναν πίνακα για το πώς λειτουργούν τα email. Αν θέλετε real time email προωθήστε τα mail σας στην διευθυνση "myaccount"@360.com

http://i612.photobucket.com/albums/tt202/jamesdraycott/fa572db8.jpg

 

http://forum.vodafone.co.uk/index.php?showtopic=44648

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους. ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι να το κάνω αυτό το ρημάδι πριν το σπάσω?

το πήρα προχθές από την vodafone τρομάρα τους, σαν κινητό μου φαίνεται για την ώρα μέτριο. δεν σε αφήνει να επέμβεις σχεδόν πουθενά. ξέρει κανείς μπορείς να προσθέσεις εφαρμογές? και πως?

GPS απαράδεκτο.... φταίει η Voodafone! σε βάζει καλα καλα να πηρώνεις απεριόριστο (3Gb) internet και σε βάζει να πληρώνεις τους χαρτες 6 ευρώπουλα το μήνα.

αν ξέρει κανείς να βοηθήσει αν μπορεί ας το κάνει... αλλιώς θα σας στείλω το Link με το βιντεο που θα ανεβάσω στο You tube Που θα το σπάω!!! κομμάτια θα το κάνω και αυτό και το συμβόλαιο..

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους. ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι να το κάνω αυτό το ρημάδι πριν το σπάσω?

το πήρα προχθές από την vodafone τρομάρα τους, σαν κινητό μου φαίνεται για την ώρα μέτριο. δεν σε αφήνει να επέμβεις σχεδόν πουθενά. ξέρει κανείς μπορείς να προσθέσεις εφαρμογές? και πως?

GPS απαράδεκτο.... φταίει η Voodafone! σε βάζει καλα καλα να πηρώνεις απεριόριστο (3Gb) internet και σε βάζει να πληρώνεις τους χαρτες 6 ευρώπουλα το μήνα.

αν ξέρει κανείς να βοηθήσει αν μπορεί ας το κάνει... αλλιώς θα σας στείλω το Link με το βιντεο που θα ανεβάσω στο You tube Που θα το σπάω!!! κομμάτια θα το κάνω και αυτό και το συμβόλαιο..

σε πιεσε κανεις να το παρεις? εκανες ερευνα αγορας πριν το αγορασεις?
Link to comment
Share on other sites

σε πιεσε κανεις να το παρεις? εκανες ερευνα αγορας πριν το αγορασεις?

 

δεν ξέρω με πιο μέρος είσαι αλλά τα παράπονά μου θα γίνουν μια φορά στη vodafone διότι δεν με ενημέρωσαν ακριβώς για τις λεπτομέρειες πχ με τους χάρτες.

 

το θεμα έιναι αν υπάρχει κάποια λύση και όχι αν έκανα έρευνα αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τον webplayer πως μπορω να τον χρησημοποιησω? μηπως ξερετε που μπορω να πατησω για να δω ποσο της % μπαταρια εχει το κινητο????
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια υπαρχει καποιος να εχει βαλει screen protector κ καποια θηκη στο Η1?δυστυχως δεν βρισκω τετοια αξεσουαρ.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω με πιο μέρος είσαι αλλά τα παράπονά μου θα γίνουν μια φορά στη vodafone διότι δεν με ενημέρωσαν ακριβώς για τις λεπτομέρειες πχ με τους χάρτες.

 

το θεμα έιναι αν υπάρχει κάποια λύση και όχι αν έκανα έρευνα αγοράς.

φιλε μου δεν ειμαι με κανενος το μερος προφανος και εισαι απογοτευμενος απο το κινητο γιατι το λειτουργηκο του δεν εξηπηρετει τις αναγκες σου ( αλλα προγραμματα gps κτλ).οχι απο οσο ξερω δεν μπορεις να κανεις κατι με το Gps. αν θες νομηζω μπορεις να το επιστρεψεις στην vodafon το κινητο και να παρεις αλλο ( σε WM λογηκα θα πας) οπου θα καληπτει και τις αναγκες σου:) παντος μεταξη μας το κινητο εχει αλλα <σοβαρα> προβληματα απο το <απλο> Gps.

 

γεια σε όλους. ρε παιδιά ξέρεις κανείς τι να το κάνω αυτό το ρημάδι πριν το σπάσω?

το πήρα προχθές από την vodafone τρομάρα τους, σαν κινητό μου φαίνεται για την ώρα μέτριο. δεν σε αφήνει να επέμβεις σχεδόν πουθενά. ξέρει κανείς μπορείς να προσθέσεις εφαρμογές? και πως?

GPS απαράδεκτο.... φταίει η Voodafone! σε βάζει καλα καλα να πηρώνεις απεριόριστο (3Gb) internet και σε βάζει να πληρώνεις τους χαρτες 6 ευρώπουλα το μήνα.

αν ξέρει κανείς να βοηθήσει αν μπορεί ας το κάνει... αλλιώς θα σας στείλω το Link με το βιντεο που θα ανεβάσω στο You tube Που θα το σπάω!!! κομμάτια θα το κάνω και αυτό και το συμβόλαιο..

μην παραπληροφορεις τον κοσμο δεν πληρονεις 6ε τους χαρτες πληρονεισ 6ε την φωνητηκη καθοδηγηση. Οι χαρτες ειναι δωρεαν:) Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρίζω,

 

Εγω παιδια αντιμετωπιζω το προβλημα με τα μηνυματα! Δεν ξερω τι sw που λετε αν ειναι καποιο firmware, δεν ξερω. Σημασια εχει το εχω δωσει στο service της samsung απο την Παρασκευη και περιμενω Τεταρτη - Πεμπτη να το παρω.

 

ΠΡοσπαθησα να εξηγησω τι συμβαινει με τα μηνυματα και την αναφορα και το κολλημα που τρωει, αλλα φανταζομαι αδικα τα ελεγα γιατι απλα τα εστελναν στην samsung

 

Θα περιμενω νεα την Πεμπτη και θα σας πω, εχω απογοητευτει τελειως παντως, βεβαια οπως ελεγε και ενας φιλος ας προσεχαμε, αν και το να κολλαει στην αποστολη μηνυματος και ληψη αναφορας απλα ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

 

Για οτι νεοτερο θα ενημερωσω (το παραξενο τοσος κοσμος εχει προβλημα) και στην samsung δεν εχουν παρει πρεφα οτι κατι δεν παει καλα με το κολοκινητο τους

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω για το Μ1 αλλα το Η1 ειναι σουπερ μπορεις να κανεις τα παντα κ ας μην εχεις το 360 εχθες ανακαλυψα πως να μιλαω κ στο msn κ ο χαρτης σουπερ αν κ δεν τον χρησιμοποιησα εγω αλλα ο δικος μου.εχω γρηγορη πλοηγηση παντου χωρις κολληματα εχω youtube-msn-τελειο δυνατο ηχο κ τελειες φωτο κανενα προβλημα με τα μην κ η μπαταρια κραταει παρα πολυ.τι αλλο να θελουμε απο ενα κιν μονο φραπε δεν φτιαχνει.μην απογοητευεστε κ γω στην αρχη δυσκολευτηκα αλλα με υπομονη κ ψαξιμο στο μενου του αναλυτικα σιγα σιγα τα βρηκα ολα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...