Jump to content

[iPhone FAQ] Απορίες «αρχάριων» χρηστών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

iPhone 3G jailbroken με έκδοση λογισμικού 2.2.1:O

 

Θέλω να κρατήσω τις επαφές μόνο και να το κάνω restore. Πώς θα το κάνω αυτό?

 

Τώρα που είναι jailbroken, το Cydia έχει κρατήσει τα αρχεία από όλες τις επόμενες εκδόσεις, σωστά?

(μ' ενδιαφέρει να έχει κρατήσει της 3.1.2 ώστε μετά το restore σε 3.1.3 να κάνω downgrade σε 3.1.2 και εκ νέου jailbreak)

 

Αν δεν τα έχει κρατήσει αυτόματα όπως κάνει στις τελευταίες συσκεύες, πώς το κάνω χειροκίνητα?

 

Ευχαριστώ!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

iPhone 3G jailbroken με έκδοση λογισμικού 2.2.1:O

 

Θέλω να κρατήσω τις επαφές μόνο και να το κάνω restore. Πώς θα το κάνω αυτό?

 

Τώρα που είναι jailbroken, το Cydia έχει κρατήσει τα αρχεία από όλες τις επόμενες εκδόσεις, σωστά?

(μ' ενδιαφέρει να έχει κρατήσει της 3.1.2 ώστε μετά το restore σε 3.1.3 να κάνω downgrade σε 3.1.2 και εκ νέου jailbreak)

 

Αν δεν τα έχει κρατήσει αυτόματα όπως κάνει στις τελευταίες συσκεύες, πώς το κάνω χειροκίνητα?

 

Ευχαριστώ!

 

Καλησπέρα φίλε μου. Με ένα απλό backup στο iTunes μπορείς να κρατήσεις τις επαφές σου. Εάν θες να επαναφέρεις μόνο αυτές μετά το restore μπορείς να τις συγχρονίσεις με τον Υπολογιστή πάλι μέσα από το iTunes. Τώρα σχετικά με την διαδικασία του restore και του downgrade στην 3.1.2 διάβασε τον σχετικό οδηγό :

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=269026

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου. Με ένα απλό backup στο iTunes μπορείς να κρατήσεις τις επαφές σου. Εάν θες να επαναφέρεις μόνο αυτές μετά το restore μπορείς να τις συγχρονίσεις με τον Υπολογιστή πάλι μέσα από το iTunes. Τώρα σχετικά με την διαδικασία του restore και του downgrade στην 3.1.2 διάβασε τον σχετικό οδηγό :

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=269026

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

 

Για το Cydia δεν μου απάντησες, θα τις έχει κρατήσει όλες τις επόμενες εκδόσεις από την 2.1.2 μέχρι την 3.1.3?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Eπισης χαζη ερωτηση (2 μερα το 3gs) - οταν χρησιμοποιο τους χαρτες για να βρω την τοποθεσια μου η την διαδρομη με χρεωνει στον λογαριασμο ??? Το 3g το εχω απενεργοποιημενο.:blink:
Link to comment
Share on other sites

Format υπολογιστη. Sync με φρεσκο-installed Outlook. Ολα καλα.

Χθες ανοιγω για πρωτη φορα το ιδιο το προγραμμα του Outlook και προσπερνω τις ρυθμισεις χωρις να κανω λογαριασμο.

Απο τοτε, στο iPhone εχω 2 Calendars.. To Outlook Calendar και το Ημερολογιο..

Καλη φαση ετσι?

Επειδη ειναι λιγο ενοχλητικο, γνωριζει κανεις πως να εξαφανισω το Outlook Calendar απο το τηλεφωνο?

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω δυο ερωτήσεις για εσάς

 

1)Ενώ είχα την επιλογή για Ίντερνετ tethering ξαφνικά εξαφανίστηκε

στην vodadone που καλεσα μου είπαν ότι δεν το επιτρέπουν πλέον.

Έχω 3.12 jailbroken. Μπορώ να ενεργοποίησω το tethering?

 

2) επειδή είμαι ένασ από τους ατυχους που έχω την 3.1.2 και δεν μπορώ να κανω restart το κινητό χωρίς να έχω υπολογιστή σκέφτομαι σοβαρά να γυρίσω σε 3.1.3 χωρίς jailbroke. Οι μόνες εφαρμογές που με καίνε είναι το clear SMS που σβήνει όλα τα σμς μαζι, να έχω αναφορές παραδόσεις για τα SMS, το activator, και το να βάζω ότι ringtone θελω

μπορώ να βρω αντίστοιχες από app store ???

 

να γυρίσω σε μη jailbroke η όχι;;;;

Edited by StavRosA
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

 

Για το Cydia δεν μου απάντησες, θα τις έχει κρατήσει όλες τις επόμενες εκδόσεις από την 2.1.2 μέχρι την 3.1.3?

 

Λογικά θα σου έχει κρατήσει αυτόματα backup τα shsh αρχεία μέχρι και την 3.1.3. Βέβαια ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Μπορείς να ανοίξεις το cydia και να βεβαιωθείς τι αρχεία έχει κρατήσει. ;)

 

Δες την αρχή του οδηγού που σου παρέθεσα και θα καταλάβεις που πρέπει να κοιτάξεις. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας φιλος αν χρεωνομαι οταν βρισκω την τοποθεσια μου στους χαρτες 'η οταν κανω μια διαδρομη ?? Το 3g το εχω απενεργοποιημενο. Η συσκευη ειναι 3gs αγορασμενη προσφατα
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας φιλος αν χρεωνομαι οταν βρισκω την τοποθεσια μου στους χαρτες 'η οταν κανω μια διαδρομη ?? Το 3g το εχω απενεργοποιημενο. Η συσκευη ειναι 3gs αγορασμενη προσφατα

 

Το 3G έχει να κάνει με την ταχύτητα που κατεβάζει το κινητό τα δεδομένα. Από την στιγμή που το κινητό κατεβάζει δεδομένα φυσικά και χρεώνεσαι. Εκτός αν εννοείς Wi- Fi οπότε τότε δεν χρεώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αφού όπως λές το 3G είναι απενεργοποιημένο, τότε ίσως να σου τρώει την κάρτα από το EDGE ή το GPRS.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορω να κανω δλδ. για να το αποφυγω ??

Να αλλάξεις ή διαγράψεις τις ρυθμίσεις που βρίσκονται στο Settings > General > Network > Cellular Data Network

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξεις ή διαγράψεις τις ρυθμίσεις που βρίσκονται στο Settings > General > Network > Cellular Data Network

Σ'ευχαρηστω αλλα δεν εχω τετοιες ρυθμησεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας ,

 

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση ποιο ειναι το καταλληλο Bluetooth για να ακουω και μουσικη στο iPhone 3G ?

 

Το itech music 801 κανει ?

 

Το Samsung SBH 650 κανει ?

 

Και αν γνωριζετε καποιο αλλο

 

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων

 

ΝΑι κανουν αν εχεις πανω τουλαχιστον την 3.1. Μπορεις να πας και στο στερεο της μοτορολα s605 .. Αυτο προτινω γιατι εχει πολυ χαμηλοτερη τιμη και εχει πανω ραδιοφωνο ;).. Επισης εχει καλη μπαταρια και πολυ καλο ηχο. Στα 30Ε ειναι.. Τουλαχιστον εκει που το εχω δει ;)

 

 

 

Εχει κανεις ιδεα πως μπορω να κανω το σηματακι της συνδεσης που χρησιμοποιω ? εννοω το logo της vodafone διπλα απο την ενδειξη για το σημα

και το wifi. Εχω δει σε καμποσα πως εκτος απο vodafone δειχνει και το logo.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις ιδεα πως μπορω να κανω το σηματακι της συνδεσης που χρησιμοποιω ? εννοω το logo της vodafone διπλα απο την ενδειξη για το σημα

και το wifi. Εχω δει σε καμποσα πως εκτος απο vodafone δειχνει και το logo.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

 

Θα πρέπει η συσκευή σου να είναι JB για να τα αλλάξεις.Αν είναι τότε υπάρχουν οδηγοί μέσα στο φόρουμ , ειδάλλως το ξεχνάς.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας φιλος αν χρεωνομαι οταν βρισκω την τοποθεσια μου στους χαρτες 'η οταν κανω μια διαδρομη ?? Το 3g το εχω απενεργοποιημενο. Η συσκευη ειναι 3gs αγορασμενη προσφατα
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας φιλος αν χρεωνομαι οταν βρισκω την τοποθεσια μου στους χαρτες 'η οταν κανω μια διαδρομη ?? Το 3g το εχω απενεργοποιημενο. Η συσκευη ειναι 3gs αγορασμενη προσφατα

 

Εφόσον το πρόγραμμα δεν έχει τοπικά εγκατεστημένους χάρτες (π.χ. google maps) χρεώνεσαι για το κατέβασμα / επικαιροποίηση της περιοχής που σου δείχνει ο χάρτης της εφαρμογής στο σημείο που βρίσκεσαι και καθώς μετακινείσαι (αν βέβαια δεν υπάρχει wi-fi στο σημείο που βρίσκεσαι, όπως συμβαίνει στο 99,99% των περιπτώσεων).

 

Εδώ προσοχή στο εξής θέμα: το ότι έχεις κλειστό το 3G δεν σημαίνει ότι δεν χρεώνεσαι γιατί απλώς το τηλέφωνο κάνει χρήση σε αυτή την περίπτωση του δικτύου GPRS (2G), εφόσον δε δεν έχει κάποιος data plan οι χρεώσεις είναι πολύ "αλμυρές"! Οπότε κλείνοντας το 3G δεν γλυτώνεις τίποτα εκτός του ότι το κατέβασμα γίνεται πολύ πιο αργό (η χρέωση είναι στον όγκο που παραμένει ο ίδιος απλώς παίρνει πιο πολύ χρόνο).

 

Αν λάβεις υπόψη ότι κλείνοντας το 3G μπορεί να έχεις και προβλήματα χαμένων κλήσεων (σε καλεί κάποιος και φαίνεται ότι είσαι εκτός δικτύου γιατί ανάλογα με τον πάροχο και επειδή σε 2G περιβάλλον η φωνή και τα δεδομένα περνάνε από τον ίδιο "σωλήνα", αν εκείνη τη στιγμή το τηλέφωνο κάνει χρήση δεδομένων δεν μπορεί να συνδεθεί με το δίκτυο φωνής - αυτό γίνεται και χωρίς δική σου πρόθεση, αν για παράδειγμα κατεβάζει mail μέσω fetch) δεν συνιστάται αυτή η πρακτική.

 

Το καλύτερο είναι να βάλεις ένα πρόγραμμα data στη σύνδεσή σου (αν δεν κάνω λάθος γύρω στα 10 ευρώ το μήνα δίνουν 250-300 ΜΒ που είναι υπέραρκετά για κάθε λογική χρήση το μήνα εκτός από κατέβασμα video και streaming μουσικής συνεχώς) και να απολαύσεις το τηλέφωνο έτσι όπως έχει σχεδιαστεί να χρησιμοποιείται!

 

Τώρα αν θέλεις παρόλα αυτά να κλείσεις τελείως το κύκλωμα δεδομένων, αν είσαι σε vodafone είναι απλό μέσα από τις επιλογές των ρυθμίσεων διαγράφεις τη διεύθυνση APN, αν έχεις cosmote που δε σου δίνει τέτοια επιλογή διαβάζεις αυτό εδώ.

 

Τα παραπάνω ισχύουν σε κάθε συσκευή jailbroken ή όχι, αν έχεις κάνει jailbreak υπάρχει και άλλος τρόπος πιο απλός, αλλά προσωπική μου γνώμη είναι ότι ειδικά την παρούσα φάση μπαίνεις σε πολύ μεγαλύτερες περιπέτειες με το jailbreak από ότι πρόβλημα σου λύνει στο παραπάνω θέμα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Γνωριζει καποιος καποια εφαρμογη απο το app store που να ανοιγει το bluetooth με ενα πατημα οπως επισης και το wifi; παλιοτερα χρησιμοποιουσα κατι toggle buttons απο cydia αλλα τωρα που δεν εχω σπασμενη συσκευη ψαχνω απο app store και δεν βρισκω κατι... αν γνωριζει κανεις...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Γνωριζει καποιος καποια εφαρμογη απο το app store που να ανοιγει το bluetooth με ενα πατημα οπως επισης και το wifi; παλιοτερα χρησιμοποιουσα κατι toggle buttons απο cydia αλλα τωρα που δεν εχω σπασμενη συσκευη ψαχνω απο app store και δεν βρισκω κατι... αν γνωριζει κανεις...

Δυστυχώς τέτοια εφαρμογή στο επίσημο App Store δεν υπάρχει. :(

Μόνο με jailbroken συσκευή γίνεται που λες.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

 

Αν λάβεις υπόψη ότι κλείνοντας το 3G μπορεί να έχεις και προβλήματα χαμένων κλήσεων (σε καλεί κάποιος και φαίνεται ότι είσαι εκτός δικτύου γιατί ανάλογα με τον πάροχο και επειδή σε 2G περιβάλλον η φωνή και τα δεδομένα περνάνε από τον ίδιο "σωλήνα", αν εκείνη τη στιγμή το τηλέφωνο κάνει χρήση δεδομένων δεν μπορεί να συνδεθεί με το δίκτυο φωνής - αυτό γίνεται και χωρίς δική σου πρόθεση, αν για παράδειγμα κατεβάζει mail μέσω fetch) δεν συνιστάται αυτή η πρακτική.

 

Αυτό γίνεται μόνο όταν έχει το 3G ανοιχτό?Εννοώ δηλαδή αν συμβαίνει το ίδιο αν είναι ανοιχτό το GPRS ή το wi-fi.Ρωτάω επειδή όταν μιλάω στο τηλέφωνο μου λένε ότι κάνει διακοπές π.χ. όταν είμαι στο δωμάτιο μου ενώ με το προηγούμενό μου κινητό δεν είχα κανένα πρόβλημα.Και λέω μήπως επειδή κατεβάζει συγχρόνως δεδομένα κάνει διακοπές και η φωνή.

Και κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω.Τα δεδομένα χωρίζονται σε απεσταλμένα και ληφθέντα.Από την cosmote έχω 750mb το μήνα ,αναφέρεται και στα απεσταλμένα και στα ληφθέντα μαζί ή μόνο στα ληφθέντα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται μόνο όταν έχει το 3G ανοιχτό?Εννοώ δηλαδή αν συμβαίνει το ίδιο αν είναι ανοιχτό το GPRS ή το wi-fi.Ρωτάω επειδή όταν μιλάω στο τηλέφωνο μου λένε ότι κάνει διακοπές π.χ. όταν είμαι στο δωμάτιο μου ενώ με το προηγούμενό μου κινητό δεν είχα κανένα πρόβλημα.Και λέω μήπως επειδή κατεβάζει συγχρόνως δεδομένα κάνει διακοπές και η φωνή.

Και κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω.Τα δεδομένα χωρίζονται σε απεσταλμένα και ληφθέντα.Από την cosmote έχω 750mb το μήνα ,αναφέρεται και στα απεσταλμένα και στα ληφθέντα μαζί ή μόνο στα ληφθέντα?

Οι διακοπές ίσως να οφείλονται, όπως είπε και ο kkalog, στο κλειστό 3G.

Όσο για το data package των 750MB που έχεις, αναφέρεται στο άθροισμα των απεσταλμένων και ληφθέντων μαζί.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Οι διακοπές ίσως να οφείλονται, όπως είπε και ο kkalog, στο κλειστό 3G.

Όσο για το data package των 750MB που έχεις, αναφέρεται στο άθροισμα των απεσταλμένων και ληφθέντων μαζί.

 

Α ok τώρα κατάλαβα!Αλλά και πάλι και να το έχω ανοιχτό το 3G δεν πιάνει στο δωμάτιο μου οπότε πιστεύω δεν θ'αλλάξει κάτι ή θ'αλλάξει?

Link to comment
Share on other sites

Α ok τώρα κατάλαβα!Αλλά και πάλι και να το έχω ανοιχτό το 3G δεν πιάνει στο δωμάτιο μου οπότε πιστεύω δεν θ'αλλάξει κάτι ή θ'αλλάξει?

Όταν το σήμα σου δείχνει 1-2 γραμμές ενώ έχεις ταυτόχρονα ανοιχτό το 3G αυτό μπορεί να σημαίνει ότι το σήμα είναι 3G ενώ το κανονικό σήμα(GSM) να είναι fuLL.

Από τη στιγμή που έχεις και data package και δεν σε απασχολεί μόνο το σήμα, εγώ θα σου έλεγα να το έχεις ενεργοποιημένο με μόνο μειονέκτημα την πιο συχνή φόρτιση.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..

 

Θα ηθελα τη βοηθεια σας...!!!!

 

Μεχρι προτινως ειχα ενα i-phone 3G jb (3.1.2) αλλα προσφατα επειδη αγορασα το καινουργιο i-phone 3GS jb (3.1.2) το πουλησα το παλιο μου...

 

Ομως το παλικαρι που το αγορασε δεν ηθελε να του το δωσω με restore καθως ηθελε να εχει τα προγραμματα που ειχα βαλει.. Οποτε εγω εσβησα επαφες, μηνυματα, κτλ και του το εδωσα...

 

Ομως αυτος δεν εχει βαλει το itunes ακομα... Και εδω ακριβως θελω τη βοηθεια σας..

 

-Αν παει να βαλει το itunes στον Η/Υ του θα σβηστουν ολα..? Υπαρχει τροπος να αποφυγουμε να τα κανουμε ολα απο την αρχη..? Εννοω να βαλουμε το itunes και μετα να μην σβηστουν ολα με το πρωτο συχρονισμο..??

 

-Η τωρινη εκδοση στο itunes εχει καποιο προβλημα με το jb..? Πρεπει να προσεξω κατι...?

 

- Υπαρχει τροπος να συνδεθω στο cydia χωρις να εχω wifi..??

 

 

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για οποιον μπορεσει να μου απαντησει ..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..

 

Θα ηθελα τη βοηθεια σας...!!!!

 

Μεχρι προτινως ειχα ενα i-phone 3G jb (3.1.2) αλλα προσφατα επειδη αγορασα το καινουργιο i-phone 3GS jb (3.1.2) το πουλησα το παλιο μου...

 

Ομως το παλικαρι που το αγορασε δεν ηθελε να του το δωσω με restore καθως ηθελε να εχει τα προγραμματα που ειχα βαλει.. Οποτε εγω εσβησα επαφες, μηνυματα, κτλ και του το εδωσα...

 

Ομως αυτος δεν εχει βαλει το itunes ακομα... Και εδω ακριβως θελω τη βοηθεια σας..

 

-Αν παει να βαλει το itunes στον Η/Υ του θα σβηστουν ολα..? Υπαρχει τροπος να αποφυγουμε να τα κανουμε ολα απο την αρχη..? Εννοω να βαλουμε το itunes και μετα να μην σβηστουν ολα με το πρωτο συχρονισμο..??

 

-Η τωρινη εκδοση στο itunes εχει καποιο προβλημα με το jb..? Πρεπει να προσεξω κατι...?

 

- Υπαρχει τροπος να συνδεθω στο cydia χωρις να εχω wifi..??

 

 

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για οποιον μπορεσει να μου απαντησει ..!!!!!

 

Για να γίνει αυτό που λες θα πρέπει να κάνεις authorise τον υπολογιστή του αγοραστή με τα στοιχεία του λογαριασμού σου στο iTunes, που σημαίνει αν έχεις δηλώσει πιστωτική, τότε θα είναι ελεύθερος να κατεβάζει εφαρμογές επί πληρωμή με την δική σου κάρτα.

Καλύτερα να έκανες reset το τηλέφωνο πριν το δώσεις, για σιγουριά.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...