Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τσέκαρες όλες τις ρυθμίσεις του browser; Για δοκίμασε και μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τσέκαρες όλες τις ρυθμίσεις του browser; Για δοκίμασε και μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

 

Πριν την επαναφορά χρειαζεται να κάνω back up;

Link to comment
Share on other sites

Στο Get It Now στα 185 ευρώ.

Confirm :happy:

 

Στα 185 και σε τηλεφώνο που πήρα μου είπαν ότι δεν ειναι παραεισαγωγής. :cool:

 

Το είχα, το έδωσα, το μετάνιωσα... και μάλλον το ξαναχτυπάω. Σαν 2ο και με τέτοια τιμή.... Δεν νομίζω να υπάρχει πιο value for money! :X

Link to comment
Share on other sites

Πριν την επαναφορά χρειαζεται να κάνω back up;

Όχι, δεν σβήνεται τίποτα. Απλά επαναφέρει τις αρχικές ρυθμίσεις των εφαρμογών.

Το είχα, το έδωσα, το μετάνιωσα... και μάλλον το ξαναχτυπάω. Σαν 2ο και με τέτοια τιμή.... Δεν νομίζω να υπάρχει πιο value for money! :X

Φοβερή τιμή. Χτύπα το. ;)

Link to comment
Share on other sites

Confirm :happy:

 

Στα 185 και σε τηλεφώνο που πήρα μου είπαν ότι δεν ειναι παραεισαγωγής. :cool:

 

Το είχα, το έδωσα, το μετάνιωσα... και μάλλον το ξαναχτυπάω. Σαν 2ο και με τέτοια τιμή.... Δεν νομίζω να υπάρχει πιο value for money! :X

 

Εγώ γιατί το βλέπω στα 235 στο site που ανέβασες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί το βλέπω στα 235 στο site που ανέβασες?

 

Η προσφορά θα τους τελείωσε και το έβγαλαν. Μέχρι προχτές που κοίταξα το είχαν 185€. Όσοι πρόλαβαν - πρόλαβαν .:(

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ακόμα ένας ευτυχής κάτοχος Ε52!

Μόλις το απέκτησα!

μπορείτε να μου πείτε πως βλέπω ποιά έκδοση έχω?

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικη η συσκευή.

Αν εννοείς ποια έκδοση λογισμικού έχεις,στην οθόνη αναμονής πατάς *#0000#

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

0033.002 νομίζω είναι η τελευταία...

μάλιστα μέσα στην συσκευασία που αγόρασα είχε 2άρα κάρτα και βάση για το αυτοκίνητο..πολύ καλό

μου θυμίζει εποχές Ε51

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

052.003 είναι η τελευταία,αναφέρεται στην πρώτη σελίδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ωραία...αύριο κατευθείαν για αναβάθμιση δηλαδή....

μου φαίνεται έχω διάβασμα..όλες τις 130 σελίδες...:)

σε ευχαριστώ πολύ

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Τι μπορεί να έχει γεμίσει τη μνήμη της συσκευής εκτός από τα sms και τα αποθηκευμένα δεδομένα του browser; Στη διαχείριση αρχείων δε βρίσκω τίποτα απολύτως... Ευχαριστώ!

Να συμπληρώσω ότι μετά την τελευταία αναβάθμιση, κάθε φορά που ανοίγω το κινητό, αυτό κολλάει πολύ για λίγα λεπτά και ανοίγοντας τον task manager βλέπω πολλές εφαρμογές συστήματος (αυτές με σήμα το κομμάτι του παζλ) να τρέχουν ταυτόχρονα...

Edited by odontiatros1986

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Καλά στο Get It Now παίζουν με τις τιμές !!!

Για όποιον ενδιαφέρετε το ξανά έβαλαν 185€

 

:wacko:

 

[ATTACH]17877[/ATTACH]

Edited by antheod
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Τι μπορεί να έχει γεμίσει τη μνήμη της συσκευής εκτός από τα sms και τα αποθηκευμένα δεδομένα του browser; Στη διαχείριση αρχείων δε βρίσκω τίποτα απολύτως... Ευχαριστώ!

Να συμπληρώσω ότι μετά την τελευταία αναβάθμιση, κάθε φορά που ανοίγω το κινητό, αυτό κολλάει πολύ για λίγα λεπτά και ανοίγοντας τον task manager βλέπω πολλές εφαρμογές συστήματος (αυτές με σήμα το κομμάτι του παζλ) να τρέχουν ταυτόχρονα...

 

Δυστυχώς η εσωτερική μνήμη είναι ένα σημείο που πονάει το Ε52. Σου έχει γεμίσει από αρχεία δευτερευόντων γλωσσών εφαρμογών που έχεις εγκαταστήσεις, από τα ογκόδη ovi store, maps κλπ καθώς και από το ιστορικό των σελίδων που έχεις επισκεφτεί στο ιντερνετ. Το μόνο απλό που μπορείς να κάνεις είναι να πας ιστος - επιλογές - σβήσιμο δεδομένων εμπιστευτικότητας και να διαγράψεις προσωρινή μνήμη και ιστορικό. Αν δεν τα έχεις διαγράψει ποτέ, θα σου ελευθερωθεί αρκετός χώρος!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά στο Get It Now παίζουν με τις τιμές !!!

Για όποιον ενδιαφέρετε το ξανά έβαλαν 185€

 

:wacko:

 

[ATTACH]17877[/ATTACH]

 

199€ λεει τωρα

Link to comment
Share on other sites

^^^^

Τους είχα ρωτήσει με e-mail αν είναι ελληνικό (με ελληνικούς χαρακτήρες) και με γράψανε κανονικά.

 

Αν και το αναφέρει φίλος παραπάνω, μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι έχει το ελληνικό product code, δηλαδή το 0578066 (αν δεν κάνω λάθος);

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έκλεισα το πρωί στα 185. Μου είπαν ότι οι τιμες αλλάζουν συνέχεια, αλλά στην τιμή που θα το κλείσεις, ότι τιμή και να έχει μετά, δεν αλλάζει...

Δηλαδή αν την δευτέρα έχει 250 πχ, 185 θα το χρεωθώ. Η όλη φάση είναι ανάλογα πότε θα το πετύχεις σε καλή τιμή σε αυτό το κατάστημα. Ίσως λόγο marketing, για να το "κλικάρεις" συχνά...

Link to comment
Share on other sites

περνώντας απο το android ξαναγυρνώ στο πιστά nokia και πλέον στρέφομαι προς αυτή τη συσκευή.

διαβάζω και καλά και αρνητικά σχόλιο,τελικά αξίζει η αγορά του δεδομένου οτι βρίσκεται στην αγορά αρκετό καιρό και έχει "ωριμασει" η συσκευή η όχι?

εναλλακτική έχω το nokia 6303i και ας μην είναι symbian καθώς μου αρέσει που είναι μεταλλικό.

Link to comment
Share on other sites

περνώντας απο το android ξαναγυρνώ στο πιστά nokia και πλέον στρέφομαι προς αυτή τη συσκευή.

διαβάζω και καλά και αρνητικά σχόλιο,τελικά αξίζει η αγορά του δεδομένου οτι βρίσκεται στην αγορά αρκετό καιρό και έχει "ωριμασει" η συσκευή η όχι?

εναλλακτική έχω το nokia 6303i και ας μην είναι symbian καθώς μου αρέσει που είναι μεταλλικό.

Το έχω εδώ και ενα χρόνο και είναι τέλειο κινητό μετα και από τα "καλούδια" που του έχω φορτώσει. Αλλά να φεύγεις από το android μου κάνει εντύπωση. Γιατί έτσι?

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν με έπεισε γενικότερα σαν λειτουργικό πως μπορεί να σταθεί ακόμη άξια,

θέλει τα root του και τα περίεργα του για να φέρεις ενα κινητό στα μέτρα του.

εγώ έχω τη μανία να τα αφήνω στοκ τα κινητά και θέλω να λειτουργούν άψογα έτσι.

 

και το κυριότερο είναι πως τελικά δεν με βολεύουν τα αφης λόγω δουλειάς κυρίως (κουζίνα,οπότε φαντάζεσαι χρήση και κατάχρηση.)

 

έτσι ξαναγύρισα προσωρινά στο n82, αλλά χρειάζομαι ένα καινούριο που να αντέχει γενικά.

και είμαι μεταξύ της μεταλλικής κατασκευής του 6303i και του 3g που προσφέρει το e52.

και δεν ξέρω προς τα που να κινηθώ..

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν με έπεισε γενικότερα σαν λειτουργικό πως μπορεί να σταθεί ακόμη άξια,

θέλει τα root του και τα περίεργα του για να φέρεις ενα κινητό στα μέτρα του.

εγώ έχω τη μανία να τα αφήνω στοκ τα κινητά και θέλω να λειτουργούν άψογα έτσι.

 

και το κυριότερο είναι πως τελικά δεν με βολεύουν τα αφης λόγω δουλειάς κυρίως (κουζίνα,οπότε φαντάζεσαι χρήση και κατάχρηση.)

 

έτσι ξαναγύρισα προσωρινά στο n82, αλλά χρειάζομαι ένα καινούριο που να αντέχει γενικά.

και είμαι μεταξύ της μεταλλικής κατασκευής του 6303i και του 3g που προσφέρει το e52.

και δεν ξέρω προς τα που να κινηθώ..

το ένα series 60 νομίζω, το άλλο symbian, δεν νομίζω ότι συγκρίνονται. Το Ε52 κορυφή!!!

Link to comment
Share on other sites

το ένα series 60 νομίζω, το άλλο symbian, δεν νομίζω ότι συγκρίνονται. Το Ε52 κορυφή!!!

 

καλά σίγουρα δεν συγκρίνοντε λειτουργικά αλλά συγκρίνοντε κατασκευαστικά!εκεί κολλάω.αλλα έγω ήδη ένα symbian (n82) οπότε ο ζυγός γέρνει προς το άλλο.εκτός αν πειστώ τελικά.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά.

 

εγκατέστησα σήμερα το τελευταίο firmware για το Ε52 και μετά έκανα φορμάτ. Προσπάθησα έπειτα να ξαναβάλω το HelloOX για να χακαριστεί η συσκευή αλλά κολλάει στο unpacking file..

Μάλλον έκανα κακά που έκανα το φορμάτ ε?

μπορώ να λύσω κάπως το πρόβλημα ή το firmware είναι unhackable?

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες εκδόσεις λογισμικού για το Ε52 το HelloOX δεν δουλεύει,οπότε έχει αλλάξει η διαδικασία.Για ότι άλλο χρειαστείς καλύτερα να απευθυνθείς εδώ : [ΕΠΙΣΗΜΟ] S60 3rd - Hacks & Patches όπου υπάρχουν και οι ανάλογες οδηγίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...