Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΔΕΝ ΧΡΕΏΝΕΣΑΙ ΜΙΑ..!!!! ΑΝ ΣΟΥ ΈΡΘΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΉΣΗ ΤΟΥ wetravel ΘΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΏΣΩ ΕΓΏ....!!!!:lol:

χαχαχα! ωραιος! δεν μου απαντησες ομως εχει ηδη τους χαρτες για ελλαδα ενσωματωμενους? για να μην βαλω ολον τον κοσμο(600ΜΒ ειναι αυτα!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχαχα! ωραιος! δεν μου απαντησες ομως εχει ηδη τους χαρτες για ελλαδα ενσωματωμενους? για να μην βαλω ολον τον κοσμο(600ΜΒ ειναι αυτα!!!)

 

Είναι ενσωματωμένος ο Ελληνικός..!!!! άλλωστε είναι ωραία να έχεις όλο τον κόσμο στην ΠΑΛΆΜΗ ΣΟΥ..!!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι ενσωματωμένος ο Ελληνικός..!!!! άλλωστε είναι ωραία να έχεις όλο τον κόσμο στην ΠΑΛΆΜΗ ΣΟΥ..!!!;)

thanks very much mario!!τωρα που σε εχω ευκαιρο... καινουργιο firmware για το 500 εχει βγει?για το 505 εχουν βγει 5 για αυτο ρωταω!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει νεότερο firmware από το 10e για το 505?

 

και επίσης μάλλων τελικά έχω πρόβλημα.

Ακόμα κι όταν το αφήνω αότωμα πάνω στο τραπέζι

"καπούτεν" σβήνει και μετά από κανένα τρίλεπτο μπορείς να το

ξανανοίξεις.

 

Να πάω για service ?

Edited by pigalpigal
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει νεότερο firmware από το 10e για το 505?

 

και επίσης μάλλων τελικά έχω πρόβλημα.

Ακόμα κι όταν το αφήνω αότωμα πάνω στο τραπέζι

"καπούτεν" σβήνει και μετά από κανένα τρίλεπτο μπορείς να το

ξανανοίξεις.

 

Να πάω για service ?

 

...να μαντεψω οτι το πηρες απο vodafone?....και μενα μ εκανε κατι τετοια παρομοια οταν το ειχα αγορασει το Σεπτεμβριο και το εδωσα για αντικατάσταση συσκευης(λογω εγγυησης) κ απο τοτε που πηρα το αλλο ειναι οκ....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος στο forum.Μηπως ξερει καποιος να μου πει γιατι ενω χτες μπηκα κανονικα στο internet σημερα δεν μπαινω??(μεσω wi-fi) και γιατι δεν μου επαιζε τα vindeos απο youtube??
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω πάνω από εναν χάρτη εγκατεστημένο και να διαλέγω με ποιον θα ασχοληθώ?

κι αν ναι πως γινετε ?

 

ευχαριστώ παιδιά !

Link to comment
Share on other sites

Κατά τον συγχρονισμό με το outlook υπάρχει τρόπος να μεταφέρονται και οι φωτογραφίες των επαφών?

 

Συγνώμη που το ξανα-αναφέρω αλλά μήπως κάποιος χρήστης του κινητού ξέρει να απαντήσει ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξέρει κανένας εαν γινεται να βλεπουμε τηλεοραση στο gt505 χρησιμοποιωντας την κεραια του(ζηταω πολλα ε?)

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει νεότερο firmware από το 10e για το 505?

 

και επίσης μάλλων τελικά έχω πρόβλημα.

Ακόμα κι όταν το αφήνω αότωμα πάνω στο τραπέζι

"καπούτεν" σβήνει και μετά από κανένα τρίλεπτο μπορείς να το

ξανανοίξεις.

 

Να πάω για service ?

 

Σιγουρα εχει προβλημα. Δεν ειναι λογικο να κλεινει τοσο ευκολα. Εδω εμενα μου χει πεσει στο πατωμα και δεν εσβηνε.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα το έχω κι εγώ ! :)

Είχα επιδότηση συσκευής και το παρήγγειλα από το site της voδiafone .

Ρε για κοίτα που γίναμε και LG funs !!!! :D

Από το Cookie στο GT505 ! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω πάνω από εναν χάρτη εγκατεστημένο και να διαλέγω με ποιον θα ασχοληθώ?

κι αν ναι πως γινετε ?

 

ευχαριστώ παιδιά !

 

φυσικα κ γινεται μπορεις να εχεις οσους θες!

βαζεις τους χαρτες που θες στο φακελο Maps χωρισμενους σε υποφακελους(αν δεν το κανεις αυτο δεν θα σ βρισκει κανενα χαρτη)....επειτα μεσα απο το wetravel πας ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ->ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΕΣ->ΕΠΙΛΟΓΗ ΧΑΡΤΗ->Χαρτης , και επιλεγεις απο τη λιστα αυτον που θες...

 

Υ.Γ: ΓΙΑ ΑΠΟΡΙΕΣ/ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ/ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ/ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΑΡΤΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟ WETRAVEL TO http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=256123

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πρωτο μου μήνυμα εδώ!!

Καταρχάς να πω ευχαριστω πολυ γιατι με βοηθησε πολυ το forum και εσεις για την επιλογη μου!

 

Ειμαι κ εγω νεα κατοχος του κινιτου αυτου! Θα ηθελα να ρωτησω!

Αντιμετωπισε κανενας σας προβλημα με το ραδιοφωνο??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, παρακολουθώ εδώ και καιρό το forum για το lg gt505, σήμερα μόλις ήρθε στο κατάστημα της wind μετά από 2 εβδομάδες παραγγελίας, τες πα, από αύριο το απόγευμα αρχίζει η <<εγχείρηση>>, ένα μεγάλο ευχαριστώ για την πληρότητα της ενημέρωσης των post, καλή συνέχεια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα ήθελα να κάνω 2 ερωτήσεις:

1) η φωτογραφική κάνει zoom? Γιατί δεν έχω καταφέρει να το βρω..

2) μετρητή μηνυμάτων έχει? Εισερχόμενων, εξερχόμενων, όπως έχει για τη διάρκεια κλήσεων και τον όγκο δεδομένων.

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα ήθελα να κάνω 2 ερωτήσεις:

1) η φωτογραφική κάνει zoom? Γιατί δεν έχω καταφέρει να το βρω..

2) μετρητή μηνυμάτων έχει? Εισερχόμενων, εξερχόμενων, όπως έχει για τη διάρκεια κλήσεων και τον όγκο δεδομένων.

Ευχαριστώ!:)

 

1. το VIDEO έχει η photo οχι.

2. τα παντα εχει (ΜΕΝΟΥ -ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ - ΚΛΗΣΕΩΝ-_)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ mariodj για την απάντηση!

Στο Μενού - Ρυθμίσεις - κλήσεων μου εμφανίζει κόστος κλήσεων, διάρκεια κλήσεων και όγκος δεδομένων. Δεν εμφανίζει κάτι σχετικά με τα μηνύματα..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ mariodj για την απάντηση!

Στο Μενού - Ρυθμίσεις - κλήσεων μου εμφανίζει κόστος κλήσεων, διάρκεια κλήσεων και όγκος δεδομένων. Δεν εμφανίζει κάτι σχετικά με τα μηνύματα..

 

Νομιζω οτι δεν εχει μετρητη μηνυματων...

 

Επισης σχετικα με την καμερα, δεν εχει πραγματικο (oπτικο) ζουμ η καμερα. Μονο αν το ρυθμησεις σε χαμηλωτερη αναλυση, θα κανει ζουμ αλλα δεν εχει νοημα γιατι ειναι ψηφιακο ζουμ (δηλαδη μεγενθυνει την φωτογραφια ψηφιακα). Ασ'το στην μεγιστη αναλυση και κανε ζουμ απ'τον υπολογιστη σου αν θελεις.

Link to comment
Share on other sites

1. το VIDEO έχει η photo οχι.

2. τα παντα εχει (ΜΕΝΟΥ -ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ - ΚΛΗΣΕΩΝ-_)

 

Και η photo εχει αρκεί το μέγεθος της εικόνας να μην ειναι ορισμένο στο μέγιστο δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Και η photo εχει αρκεί το μέγεθος της εικόνας να μην ειναι ορισμένο στο μέγιστο δυνατό.

 

Ναι αλλα οπως εγραψα δεν ειναι οπτικο ζουμ. Ειναι ψηφιακο. Δηλαδη ειναι το ιδιο πραγμα αν τραβηξεις μικροτερη αναλυση με ζουμ, με το να τραβηξεις με μεγιστη αναλυση και να κανεις ζουμ απο το αλμπουμ. Δεν αλλαζει κατι...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πος γινεται να αλλαξω την διευθηνση με τους αποθηκευμενους χαρτες στο mgmaps? γιατι δεν μπορο να καταλαβω πος παει η σειρα Πχ γραφω κατευθειαν: card/mgmapscache?
Link to comment
Share on other sites

Το βιβλιο ελεγε οτι μπορουμε να κανουμε αναβαθμιση μεσω διαδικτυου μπηκα στην LG και το GT505 δεν το εχει στην λιστα...Την παλευουν?Πρεπει να τρεχουμε στην LG τωρα??:mad:
Link to comment
Share on other sites

Το βιβλιο ελεγε οτι μπορουμε να κανουμε αναβαθμιση μεσω διαδικτυου μπηκα στην LG και το GT505 δεν το εχει στην λιστα...Την παλευουν?Πρεπει να τρεχουμε στην LG τωρα??:mad:

 

αν έχουμε την V10e δεν χρειαζόμαστε.

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Το βιβλιο ελεγε οτι μπορουμε να κανουμε αναβαθμιση μεσω διαδικτυου μπηκα στην LG και το GT505 δεν το εχει στην λιστα...Την παλευουν?Πρεπει να τρεχουμε στην LG τωρα??:mad:

και το παράλογο είναι ότι τους πήρα δυο φορές τηλέφωνο και τις δυο φορές μου είπαν ότι γίνετε από το σίτε τις lg

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...