Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εντωμεταξυ στο site λεει πως η χωρητικοτητα του κινητου φτανει μεχρι 8gb για αυτο μ εκανε εντυπωση..ξερεις μηπως πωσ μπορω να δω ταινιες στο τηλεφωνο??? :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εντωμεταξυ στο site λεει πως η χωρητικοτητα του κινητου φτανει μεχρι 8gb για αυτο μ εκανε εντυπωση..ξερεις μηπως πωσ μπορω να δω ταινιες στο τηλεφωνο??? :D

τι εννοεις?? απλα μετατροπη στο ιδιο φορματ..και ιδιας αναλυσης και την περνας στην καρτα μνημης και μετα με τον player του κινητου θα την δεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

άσχετο, ήταν έτοιμο v10e σε μένα.

 

 

 

EDIT:

 

Παιδιά θυμίστε μου, το google maps και το wisepilot και τα 2 είναι επι πληρωμή και έχουν trial? Υπάρχει περίπτωση επειδή τα χρησιμοποιήσα για λίγα δεύτερα να με χρέωσαν με πακέτα για χάρτες?(για το δίκτυο σίγουρα χρεώθηκα ελάχιστα, για τους χάρτες ρωτάω)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα πρίν λίγες μέρες το GT505 σε άσπρο... η έκδοση λογισμικού είναι η v10e.

Θέλω να ρωτήσω κάτι, που μου έκανε εντύπωση, πώς είναι δυνατόν ενώ το κινητό είνaι λευκό η συσκευασία να περιέχει μαύρα Hands Free???

 

Ελα μου ντε; Κι εγώ είχα ακριβώς την ίδια απορία...

 

Η LG πάντως είναι πολύ φθηνιάρα όσων αφορά τα περιφεριακά...

 

Ίσως βέβαια είναι και ένας από τους λόγους το κινητό κοστίζει το 30% από άλλα αντίστοιχα... ;)

Microsoft .NET - all versions | Stephen King - all books

Morbid Angel - την προ Illud Divinum Insanus εποχή και με νεκρό David Vincent

LG GT505 White - anytime, anyplace

Asus Transformer TF101 - best IT company, best Tablet ever

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν υπάρχει πιο γρήγορος τρόπος να περνάω τραγούδια video κτλ από το pc στο LG? μόνο με το suite? με τη μαζική αποθήκευση δε νομίζω να γίνεται, και όταν το συνδέω στο pc, δε μου βγάζει τους φακέλους του όπως πχ έκανε το sony ericsson που έτσι δε χρειαζόταν κάποια suite για να κάνεις τη δουλειά σου
αυτά γρήγορα μπορείς να τα κάνεις με την μαζική αποθήκευση. Βάζεις στη μνήμη που αγόρασες ότι φάκελο θες και τα χεις εκεί. Μετά ή τα τρέχεις απο κει ή πατάς βίντεο, μουσική κτλ κ το κινητό τα μαζεύει όλα κάνοντας ένα αρχικό έλεγχο. Οπότε τα έχεις σε δύο μεριές

 

 

-γιατί δε με αφήνει να κάνω επεξεργασία σε jpg που του βάζω από το pc?

Εννοείς ότι σου αναγνωρίζει τις φωτογραφίες που βάζεις απ τον υπολογιστή; Γιατί εγω δοκίμασα να βάλω φωτογραφίες που τράβηξα απ την φωτογραφική μηχανή μου και τις είχα στον υπολογιστή, αλλά δεν τις αναγνωρίζει και μου γράφει, κατεστραμμένο αρχείο. Εσένα στις παίζει κανονικά; Θα σε παρακαλούσα να ελέγξεις τα μυνήματά μου αν μπορείς , έχω ανεβάσει μία φωτογραφία. Μπορείς να την κατεβάσεις, να την βάλεις στο κινητό σου και να δεις αν την παίζει; Το κινητό σου είπες είναι lg gt505;

 

-πάω ρυθμίσεις/συνδεσιμότητα/java να επιλέξω προφιλ wi fi για να μπαίνουν μόνο μέσω αυτού(όταν είναι διαθέσιμο) αλλά δε λέει πουθενά wifi προφιλ, και δε με αφήνει να φτιάξω wi fi προφιλ. Μου χει μόνο της vodafone το live. Για αυτό προβληματίζομαι για πιο πάνω. Μήπως παρακάμπτει το wifi(του οποίου πάντως δείχνει ότι λειτουργεί και ανταλάσσει δεδομένα) και χρησιμοποιεί το profile του vf live

Δεν το θυμάμαι. Πάντως έχει γραφεί στο thread. Κάποιος το έχει απαντήσει. Ψάξτο

 

 

Άσχετο, αλλά το κινητάκι όσο περνάει η ώρα το ερωτεύεσαι και πιο πολύ, πόσο μάλλον σε αυτή τη τιμή. Μου πε και ο φίλος angelosk(συνονόματος!?) πως παρατήρησε την απόχρωση και στο δικό του gt500 και πήγε η καρδιά μου στη θέση της... Μιλάμε για γελοίο πράγμα, αλλά μάλλον είναι της κατασκευής του. Εννοείται δε φαίνεται σε photos menu κτλ. Αν το πάω στο κατάστημα μάλλον θα με στείλουν απο κει που ρθα...

Εννοείται, με τις κλωτσιές. Αλλά βάλε τσίγκινο και ρίσκαρέ το αν σε πειράζει:lol:

 

ΥΓ Στα υπόλοιπα δεν ξέρω δεν απαντώ

Τα λέμε

Link to comment
Share on other sites

άσχετο, ήταν έτοιμο v10e σε μένα.

 

 

 

EDIT:

 

Παιδιά θυμίστε μου, το google maps και το wisepilot και τα 2 είναι επι πληρωμή και έχουν trial? Υπάρχει περίπτωση επειδή τα χρησιμοποιήσα για λίγα δεύτερα να με χρέωσαν με πακέτα για χάρτες?(για το δίκτυο σίγουρα χρεώθηκα ελάχιστα, για τους χάρτες ρωτάω)

 

Αναλόγως, ήσουν συνδεδεμένος σε WiFi την στιγμή που μπήκες; Ή επέτρεψες στην εφαρμογή να συνδεθεί στο δίκτυο όταν σε ρώτησε;

Microsoft .NET - all versions | Stephen King - all books

Morbid Angel - την προ Illud Divinum Insanus εποχή και με νεκρό David Vincent

LG GT505 White - anytime, anyplace

Asus Transformer TF101 - best IT company, best Tablet ever

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μολις απεκτησα το LG GT505 κι εχω ενα προβληματακι,πρεπει να κανω καποιες ριθμισεις στο wi-fi ?γιατι οποτε παω να κανω συνδεση σε καποιο δυκτιο μου γραφει οτι η συνδεση απετυχε.ειμαι λιγο ασχετος στο συγκεκριμενο θεμα,ευχαριστω για την βοηθεια σας.

 

 

Σύρε πάνω πάνω τον αντίχειρά σου λίγο προς τα κάτω. Θα σου βγάλει σελίδα που θα εχει επιλογή wifi. Πάτα ενεργοποίηση. Θα σου γράψει να πατήσεις αναζήτηση δικτύων. Βρες το δίκτυο που θες. Πάτα τον κωδικό. Και λογικά θα σου συνδεθεί. Αν δεν συνδεθεί ίσως το encrypted code να μην είναι wp2 ή όπως το λένε αλλά να ναι το παλιό encryption.

Αυτά.

Ελπίζω να βοήθησα:happy:

Link to comment
Share on other sites

α)Του κινητού. Καλό είναι.

β)Wetravel.

γ)Opera Mini.:)

 

Θα διαφωνίσω μαζί σου κάθετα όσων αφορά τον Browser...

 

Τον βρίσκω αρκετά επαρκή σε όποια σελίδα και εάν έχω μπει και επίσης υποστηρίζει το auto-flip κάτι που το Opera δυστυχώς δεν κάνει...

 

Άσε που είναι και κόκκινη και μου την δίνει στα νεύρα... :mad:

Microsoft .NET - all versions | Stephen King - all books

Morbid Angel - την προ Illud Divinum Insanus εποχή και με νεκρό David Vincent

LG GT505 White - anytime, anyplace

Asus Transformer TF101 - best IT company, best Tablet ever

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να ρωτησω επισης αν το κινητο υποστηριζει micro SDHC..στο plaisio μ ειπαν οτι δν υποστηριζει.. :/

 

χαχα... κλασσικό πλαίσιο... εμένα μου έλεγαν πως δεν υπήρχε μητρική κάρτα που να υποστηρίζει AMD & ATI!!!

 

ότι να'ναι...

 

Εγω είχα πρόβλημα με την κάρτα γιατί έψαχνα TransFlash στα 8GB και μου είπαν ότι όλες οι SDHC είναι και TransFlash οπότε και πήρα την πιο φθηνή που υπήρχε :p

Microsoft .NET - all versions | Stephen King - all books

Morbid Angel - την προ Illud Divinum Insanus εποχή και με νεκρό David Vincent

LG GT505 White - anytime, anyplace

Asus Transformer TF101 - best IT company, best Tablet ever

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..αγορασα χτες το lg κ εχω μερικες αποριες..

α)ποιο προγραμμα χρησιμοποιω για να βλεπω ταινιες στο κινητο?

β)ποιο προγραμμα να βαλω για gps?

γ)υπαρχει καποιο προγραμμα η κατι σχετικο το οποιο ειναι απαραιτητο να βαλω στο κινητο προσ οφελος μ αλλα και για την καλυτερη λειτουργεια του κινητου???

 

ευχαριστω πολυ :)

 

α)μάλλον θα εννοείς με ποιο πρόγραμμα κάνεις convert ταινίες για να τις βλέπεις στο κινητό; Αυτό είναι το xmedia recode. Κατέβασέ το και μετά εγκατάσταση διάλεξε στο profil το lg gt505 και είναι έτοιμα όλα. Βάζεις στο open όσες ταινίες θες και αυτόματα όλες convertάρονται σε mp4 ειδικά για το κινητό. Επίσης διάλεξε μέχρι 320χ240 το μέγεθος της ταινίας. Παραπάνω δεν παίζει. Αλλά κι αυτό είναι το καλύτερο απ αυτά που υπάρχουν

 

β)|Το wetravel νομίζω είναι το μόνο δωρεάν. Σ εμένα δεν λειτουργεί κανονικά. Αλλά προσπάθησε.

 

γ)Το οπερα που σου προτείνει ο φίλος είναι ο browser internet. Δεν ξέρω τι μπορεί να ωφελήσει το κινητό σου. Εξαρτάται τι θες να κάνεις.

 

Γεια χαρά:)

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ στο site λεει πως η χωρητικοτητα του κινητου φτανει μεχρι 8gb για αυτο μ εκανε εντυπωση..ξερεις μηπως πωσ μπορω να δω ταινιες στο τηλεφωνο??? :D

 

μάλλον θα εννοείς με ποιο πρόγραμμα κάνεις convert ταινίες για να τις βλέπεις στο κινητό; Αυτό είναι το xmedia recode. Κατέβασέ το και μετά εγκατάσταση διάλεξε στο profil το lg gt505 και είναι έτοιμα όλα. Βάζεις στο open όσες ταινίες θες και αυτόματα όλες convertάρονται σε mp4 ειδικά για το κινητό. Επίσης διάλεξε μέχρι 320χ240 το μέγεθος της ταινίας. Παραπάνω δεν παίζει. Αλλά κι αυτό είναι το καλύτερο απ αυτά που υπάρχουν

Μετά τις περνάς στην κάρτα μνήμης με μαζική αποθήκευση και τις βλέπεις με το υπάρχον πρόγραμμα του κινητού, δεηλαδή αυτόματα με το που πατήσεις το αρχείο

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε..κ το αστειο ειναι οτι μ το ειπαν κ σε 2 διαφορετικα καταστηματα..τι να πω..το μινι οπερα κ το wetravel τα κατεβαζω απο το pc κ τα περναω στο κινητο??κ τις ταινιες τις περναω οπωσ ειναι απο τον Η/Υ ??

σε ευχαριστω για τη βοηθεια!! :) :)

πρέπει τις ταινίες να τις κάνεις convert ταινίες για να τις βλέπεις στο κινητό; Αυτό είναι το xmedia recode. Κατέβασέ το και μετά εγκατάσταση διάλεξε στο profil το lg gt505 και είναι έτοιμα όλα. Βάζεις στο open όσες ταινίες θες και αυτόματα όλες convertάρονται σε mp4 ειδικά για το κινητό. Επίσης διάλεξε μέχρι 320χ240 το μέγεθος της ταινίας. Παραπάνω δεν παίζει. Αλλά κι αυτό είναι το καλύτερο απ αυτά που υπάρχουν

Μετά τις περνάς στην κάρτα μνήμης με μαζική αποθήκευση και τις βλέπεις με το υπάρχον πρόγραμμα του κινητού, δεηλαδή αυτόματα με το που πατήσεις το αρχείο

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως, ήσουν συνδεδεμένος σε WiFi την στιγμή που μπήκες; Ή επέτρεψες στην εφαρμογή να συνδεθεί στο δίκτυο όταν σε ρώτησε;

 

νομίζω πως συνδέθηκα και με wifi και με το δίκτυο, με το google maps. το wisepilot δε το άνοιξα καν. όταν μου έβγαλε το κατεβατό το google maps πάτησα accept για να μπω στην εφαρμογή. όταν δε μπήκα με wifi σίγουρα χρεώθηκε ο λογαριασμός μου, ρωτάω αν υπάρχει περίπτωση να μου έβγαλε η το google κανένα πακέτο πληρωμής 30 ευρώ για χάρτες πχ, αυτό ρωτάω. Δε πρόσεξα κάτι. Αυτά δεν έχουν trial? έχε γούστο...

 

 

 

yiannisbot επειδή με έχεις βοηθήσει τόσο, θα του βάλω τώρα τη φωτό με το χιονισμένο τοπίο να δούμε τι γίνεται. Εγώ του πέρασα κάποιες εικόνες από φωτογραφική, τις άνοιξε κανονικά. Αλλά αν πατήσω επεξ. μου λέει αποτυχία φόρτωσης.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως συνδέθηκα και με wifi και με το δίκτυο, με το google maps. το wisepilot δε το άνοιξα καν. όταν μου έβγαλε το κατεβατό το google maps πάτησα accept για να μπω στην εφαρμογή. όταν δε μπήκα με wifi σίγουρα χρεώθηκε ο λογαριασμός μου, ρωτάω αν υπάρχει περίπτωση να μου έβγαλε η το google κανένα πακέτο πληρωμής 30 ευρώ για χάρτες πχ, αυτό ρωτάω. Δε πρόσεξα κάτι. Αυτά δεν έχουν trial? έχε γούστο...

Νεκροδαίμονα!!! Δεν ξέρω να το απαντήσω αυτό....σόρυ

yiannisbot επειδή με έχεις βοηθήσει τόσο, θα του βάλω τώρα τη φωτό με το χιονισμένο τοπίο να δούμε τι γίνεται. Εγώ του πέρασα κάποιες εικόνες από φωτογραφική, τις άνοιξε κανονικά. Αλλά αν πατήσω επεξ. μου λέει αποτυχία φόρτωσης.

Σ ευχαριστώ για τη βοήθεια

περιμένω αποτελέσματα.

Δεν μου είπες έχεις το lg gt505; Ποια έκδοαση; Πες μου ακριβώς να δω τι φταίει στο δικό μου.

Απ ότι ψιλιάζομαι στην επεξεργασία δε γίνεται γιατί έχει τραβηχτεί από διαφορετική από την κάμερα του κινητού κάμερα. Μάλλον η επεξεργασία είναι μόνο για τις φωτό που τραβιούνται απ το κινητό.

Ευχαριστώ φίλε;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, στην αρχή δοκίμασα να μεταφέρω τις φωτό μου από κάρτα μνήμης στο τηλέφωνο, αλλά πάλι δεν έκανε επεξ. Έβαλα τη φωτό σου με χιονισμένο τοπίο(τη φωτό κατέβασα όχι το icon της στη σελίδα, δεν είμαι και χθεσινός:P) την έβαλα στο κινητό και τη παρουσιάζει κανονικότατα, ακόμα και επεξ. μπορώ να τις κάνω. Για την ακρίβεια έβαλα και αλλές κατεβασμένες από νετ φωτός και τις έβλεπε κανονικά, ακόμα και επεξ μπορούσε να κάνει. Τις δικιές μου απο τη καμερα δεν έκανε επεξ.

 

 

Το πήρα χθες το κιν, firmware v10e.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, στην αρχή δοκίμασα να μεταφέρω τις φωτό μου από κάρτα μνήμης στο τηλέφωνο, αλλά πάλι δεν έκανε επεξ. Έβαλα τη φωτό σου με χιονισμένο τοπίο(τη φωτό κατέβασα όχι το icon της στη σελίδα, δεν είμαι και χθεσινός:P) την έβαλα στο κινητό και τη παρουσιάζει κανονικότατα, ακόμα και επεξ. μπορώ να τις κάνω. Για την ακρίβεια έβαλα και αλλές κατεβασμένες από νετ φωτός και τις έβλεπε κανονικά, ακόμα και επεξ μπορούσε να κάνει. Τις δικιές μου απο τη καμερα δεν έκανε επεξ.

 

 

Το πήρα χθες το κιν, firmware v10e.

Ok φίλε. Τουλάχιστον εσύ μπορείς να ανεβάζεις τις φωτογραφίες σου να τις ξανακατεβάζεις και να τις παίζει. Την φωτογραφία την κατέβασες απ τον υπολογιστή σου και την έβαλες στο κινητό; Ή κατευθείαν απ το κινητό με wifi;

Ισως να παίζει ρόλο αυτό;

ίσως έχει πρόβλημα το κινητό μου έτσι δεν είναι;

Έχουμε τα ίδια κινητά και σένα η φωτογραφία σου παίζει ενώ εμένα δεν την αναγνωρίζει. Τι άλλο μπορεί να είναι ; κάποια ρύθμιση; Δεν ξέρω.

Τι νομίζεις; Τι νομίζετε οι υπόλοιποι φίλοι;

Ευχαριστώ φίλε νεκροδαίμων :)

Link to comment
Share on other sites

Από το pc στο κινητό, όχι απευθείας. Στη θέση σου θα δοκίμαζα άλλη θύρα usb, άλλο καλώδιο usb, μεταφορά της φωτογραφίας από τη κάρτα στο κινητό, να βγάλω/βάλω ξανά την κάρτα. Αν τίποτα δε δουλέψει ίσως έχει πρόβλημα το κινητό. Αλλά επειδή είναι πολύ παράξενη η φάση με της usb, δοκίμασε άλλη θύρα, σίγουρα απευθείας πάνω στη μητρική. Κάνε και κανά restart στο pc δε χάνεις τίποτα.

Το thumbnail της φωτό πριν το ανοίξεις στο δείχνει? Η καθόλου? Εμένα μου κάνει η όλη κατάσταση οτι δεν έχει μεταφερθεί σωστά στο κινητό η φωτό, για αυτό σου πα τα παραπάνω. Μου θυμίζει ακριβώς τα προβλήματα που έχω με τον εξωτερικό WD μου, αν έχω την επέκταση usb συνδεδεμένη με ipod(κάνει... παρέμβαση(!) με τη usb της μητρικής που έχει τον σκληρό)ή κάτι παρόμοιο, δείχνει να του περνάει αρχεία, αλλά στη πραγματικότητα κολλάει ο σκληρός και μετά το σύμπαν.

 

 

Σχετικά με το πρόβλημα της επεξεργασίας ίσως να μη γίνεται γτ η ανάλυση των φωτογραφιών που του έβαλα είναι κανονικής κάμερας 8+mgpx, στις άλλες κάνει, αυτό πληροφοριακά.

 

 

Αν έχει κανείς λινκς για παιχνίδια συμβατά με το κιν ας στείλει τίποτα, πέρα από το getjar

Link to comment
Share on other sites

Από το pc στο κινητό, όχι απευθείας. Στη θέση σου θα δοκίμαζα άλλη θύρα usb, άλλο καλώδιο usb, μεταφορά της φωτογραφίας από τη κάρτα στο κινητό, να βγάλω/βάλω ξανά την κάρτα. Αν τίποτα δε δουλέψει ίσως έχει πρόβλημα το κινητό. Αλλά επειδή είναι πολύ παράξενη η φάση με της usb, δοκίμασε άλλη θύρα, σίγουρα απευθείας πάνω στη μητρική. Κάνε και κανά restart στο pc δε χάνεις τίποτα.

Το thumbnail της φωτό πριν το ανοίξεις στο δείχνει? Η καθόλου? Εμένα μου κάνει η όλη κατάσταση οτι δεν έχει μεταφερθεί σωστά στο κινητό η φωτό, για αυτό σου πα τα παραπάνω. Μου θυμίζει ακριβώς τα προβλήματα που έχω με τον εξωτερικό WD μου, αν έχω την επέκταση usb συνδεδεμένη με ipod(κάνει... παρέμβαση(!) με τη usb της μητρικής που έχει τον σκληρό)ή κάτι παρόμοιο, δείχνει να του περνάει αρχεία, αλλά στη πραγματικότητα κολλάει ο σκληρός και μετά το σύμπαν.

 

 

Σχετικά με το πρόβλημα της επεξεργασίας ίσως να μη γίνεται γτ η ανάλυση των φωτογραφιών που του έβαλα είναι κανονικής κάμερας 8+mgpx, στις άλλες κάνει, αυτό πληροφοριακά.

 

 

Αν έχει κανείς λινκς για παιχνίδια συμβατά με το κιν ας στείλει τίποτα, πέρα από το getjar

 

Σε ξαναευχαριστώ φίλε

Τα thumbnails μου τα δείχνει κανονικά

Αλλά μόλις επιλέγω να μου τις δείξει κανονικά μου βγάζει κατεστραμμένη

 

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου

Σ ευχαριστώ και πάλι:)

Link to comment
Share on other sites

(τη φωτό κατέβασα όχι το icon της στη σελίδα, δεν είμαι και χθεσινός:P)

Το πήρα χθες το κιν, firmware v10e.

Για πες μου κ μένα φίλε νεκροδαίμων πως το κανες

Γιατί θέλω να το δοκιμάσω και γω απ το ίντερνετ αλλά ξέρω μόνο απ το icon:O

Link to comment
Share on other sites

Σε ξαναευχαριστώ φίλε

Τα thumbnails μου τα δείχνει κανονικά

Αλλά μόλις επιλέγω να μου τις δείξει κανονικά μου βγάζει κατεστραμμένη

 

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου

Σ ευχαριστώ και πάλι:)

 

Δοκίμασα απ τη φωτ μηχανή στο κινητό μέσω υπολογιστή (usb) αλλά κι από τη μηχανή στο κινητό μέσω του υπολογιστή με την κάρτα της μηχανής.

Και στις δύο απόπειρες έφαγα άκυρο. Η φωτογραφία είναι κατεστραμμένη.

Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ότι βλέπω κανονικά το thumbnail τους..

:(

Link to comment
Share on other sites

Παίδες!

Ξέρει κανείς σας κάποιο πρόγραμμα movie player για το κινητό που να μοιάζει με το wmp και που να έχει όπως και το wmp την επιλογή με τα κουμπιά 2 - 8

4 - 6

αλλά και 1 - 9

3 - 7 να αυξομειώνει το μέγεθος της εικόνας;

Ένα τέτοιο προγραμματάκι θα ήταν ότι έπρεπε για να κανονίζουμε εμείς το μέγεθος που θέλουμε και όχι το xmedia recode.

Δεν νομίζετε;:confused:

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει να δει πως παιζει το κινητο full screen video με subtitles ελληνικους να μου πει την διαδικασια πως το ανεβαζω στο forum!!lol!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... ξέρει κανείς πως μπορώ να τρέξω ένα video λήγω παρακάτω..!!! >>

και αν φυσικά γίνετε..!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα απ τη φωτ μηχανή στο κινητό μέσω υπολογιστή (usb) αλλά κι από τη μηχανή στο κινητό μέσω του υπολογιστή με την κάρτα της μηχανής.

Και στις δύο απόπειρες έφαγα άκυρο. Η φωτογραφία είναι κατεστραμμένη.

Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ότι βλέπω κανονικά το thumbnail τους..

:(

 

Αυτό που έκανα με τις φωτογραφίες που είχες ανεβάσει, ήταν να πατήσω κλικ πάν τους, να μου ανοίξουν full screen στον firefox και μετα απλά τις έκανα δεξί κλικ αποθήκευση αυτό εννοούσα.

 

 

Δοκίμασες άλλη θύρα? Δοκίμασες άλλη κάρτα μνήμης, ή να την αποθηκεύσης απευθείας στο κινητό και όχι στη κάρτα? Αν δε δουλέψει τίποτα από αυτά, τότε ένα firmware upgrade σε v10e(αν υπάρχει τρόπος τώρα) αλλιώς στο κατάστημα :( . Αλλά αν το πήρες και εσύ τώρα τότε υποθέτω θα χει το νέο firmware. Στις πληροφορίες στις ρυθμίσεις βρήκα την έκδοση μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...