Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 2


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπεις στις επαφες και πας Επιλογες ->Ρυθμισεις-> Επαφες προς προβολη,και τσεκαρεις το μνημη τηλεφωνου κανει δουλεια??
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καμία απολύτως, είναι τσεκαρισμένο, όπως είπα στην περιγραφή του προβλήματος. Και γω έλεγα πως αυτό ήταν το πρόβλημα στην αρχή...

Thanks πάντως για την απάντηση σου.

Άλλη ιδέα?

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Mε την τελευταια αναβαθμιση εχει λυθει αυτο το προβλημα.

 

Διαφωνώ. Αν βάζεις κάθε μέρα ξυπνητήρι χάνει την εβδομάδα 1-2 λεπτά...

 

Καμία απολύτως, είναι τσεκαρισμένο, όπως είπα στην περιγραφή του προβλήματος. Και γω έλεγα πως αυτό ήταν το πρόβλημα στην αρχή...

Thanks πάντως για την απάντηση σου.

Άλλη ιδέα?

 

Ρώτα τον πιτσιρικά τι έκανε... χαχα! Επέλεξε μόνο την ΜΝΗΜΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ και τα άλλα απενεργοποίησε τα!

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες κι απο μενα παιδια!

 

Ειμαι κατοχος του Ν78 και αυριο που μου ερχεται η επιδοτηση απο την κοσμοτε, ειμαι ετοιμος να αγορασω το 5800.

 

Εχω κανει μια λιστα με το τι θα πρεπει να προσεξω, οποιος εχει να μου πει ορισμενα πραγματα ας μου πει τη γνωμη του. Σας ευχαριστω πολυ!!!

 

1) ΠΕΝΑ θα υπαρχει στη συσκευασια του;

2) ΘΗΚΗ >> >> ??

3) ΕΓΓΥΗΣΗ 2 ετων που αναγραφει, σημαινει οτι αν ω μη γεννητο παθει κατι παω στη ΝΟΚΙΑ ή στην κοσμοτε απο οπου θα το παρω??

4) το ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ του στην ομιλια ειναι τοσο δυνατο οσο το Ν78 ή ειναι τοσο "χαμηλο" ακομη οσο λενε τα υπολοιπα μελη;;;

5) η οθονη τρεμοπαιζει μετα το κλειδωμα/ξεκλειδωμα;;;;

6) ποια version firmware φοραει οταν πρωτοπουλιεται συνηθως απο τη μανα του; αυτη ειναι που εχει τα πολλα προβληματα;;

7) η μπαταρια του με κανονικη χρηση κραταει λετε οσο το Ν78 περι τις 2-4 μερες;

8) καλωδιο Τν θα υπαρχει στη συσκευασια λετε;;

9) αναπαραγωγη των βιντεο που ηδη αναπαραγει το Ν78 θα τα παιζει;;;

 

ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας.

κατοχος Nokia! -6600 -N72 -N78 -5800
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η περιβόητη σχισμή υπάρχει ακόμα και στις νεότερες παρτίδες ή πλέον η Nokia διόρθωσε το πρόβλημα, γνωρίζει κανείς τίποτα?:worry:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες κι απο μενα παιδια!

 

Ειμαι κατοχος του Ν78 και αυριο που μου ερχεται η επιδοτηση απο την κοσμοτε, ειμαι ετοιμος να αγορασω το 5800.

 

Εχω κανει μια λιστα με το τι θα πρεπει να προσεξω, οποιος εχει να μου πει ορισμενα πραγματα ας μου πει τη γνωμη του. Σας ευχαριστω πολυ!!!

 

1) ΠΕΝΑ θα υπαρχει στη συσκευασια του;

2) ΘΗΚΗ >> >> ??

3) ΕΓΓΥΗΣΗ 2 ετων που αναγραφει, σημαινει οτι αν ω μη γεννητο παθει κατι παω στη ΝΟΚΙΑ ή στην κοσμοτε απο οπου θα το παρω??

4) το ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ του στην ομιλια ειναι τοσο δυνατο οσο το Ν78 ή ειναι τοσο "χαμηλο" ακομη οσο λενε τα υπολοιπα μελη;;;

5) η οθονη τρεμοπαιζει μετα το κλειδωμα/ξεκλειδωμα;;;;

6) ποια version firmware φοραει οταν πρωτοπουλιεται συνηθως απο τη μανα του; αυτη ειναι που εχει τα πολλα προβληματα;;

7) η μπαταρια του με κανονικη χρηση κραταει λετε οσο το Ν78 περι τις 2-4 μερες;

8) καλωδιο Τν θα υπαρχει στη συσκευασια λετε;;

9) αναπαραγωγη των βιντεο που ηδη αναπαραγει το Ν78 θα τα παιζει;;;

 

ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας.

 

Αν και πρεπει να σου απαντησει καποιος που ειχε το Ν78 και πηρε τωρα το 5800, θα προσπαθησω να προσεγγισω τις σωστες απαντησεις στα ερωτηματα σου:

 

1. Πενα υπαρχει και κουμπωνει στο κινητο

2. Θηκη δεν υπαρχει

3. Η εγγυηση ειναι λιγο παρεξηγημενη. Αν το κινητο ειναι ελληνικης γραμμης (αλφα κοπυ δλδ) τοτε εχεις εγγυηση και στο hardware και στο software. Αν ειναι αλλης χωρας εντος Ε.Ε. τοτε εχεις μονο hardware και εκτος Σενγκεν τιποτα. γενικα παρτο απο γνωστο μαγαζι (στυλ eshop) μπορει να ειναι πιο ακριβο αλλα δινει και το ιδιο μαγαζι εγγυηση αμεσης αντικαταστασης και οχι απλα fixαρισματος. Για περισσοτερα ψαξε στο φορουμ για το Symbian 5th edition FAQ (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2840596#post2840596) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟΝ ΑΔΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΛΦΑ ΚΟΠΥ ΚΑΙ TOY FREE MARKET!

4. Μια χαρα ειναι στην ομιλια. Λιγο στην μουσικη ειναι χαμηλο. Μπορεις βεβαια να αγορασεις ακουστικα με ενισχυση.

5. Δεν τιθεται τετοιο θεμα.

6. Η μαμισια εκδοση ειναι η 2x.xxx.xxx μπλα μπλα μπλα... Αυτή έχει μερικά κολληματάκια...

7. Ισως. 2-3 θα ελεγα.

8. Αναλογα τι σου λεει αυτος που το πουλαει. Εμενα το black δεν εγραφε οτι ειχε μεσα και δεν ειχε. Τωρα το eshop πουλαει τα red ΜΕ καλωδιο TV. Αναλογα την παρτιδα ειναι τελικα... Επελεξε το μαγαζι που θες και δες τι γραφουν για την συσκευασια

9. Δεν γνωριζω και δεν καταλαβαινω και πολυ την ερωτηση. Παντως υπαρχουν δεκαδες video players που δεν μασανε σε τιποτα...

 

Παιδιά η περιβόητη σχισμή υπάρχει ακόμα και στις νεότερες παρτίδες ή πλέον η Nokia διόρθωσε το πρόβλημα, γνωρίζει κανείς τίποτα?:worry:

 

Προσωπικα δεν το θεωρω προβλημα γιατι δεν μου εχει επηρρεασει την λειτουργια του κινητου μου. Προβλημα ειναι κατι που δεν σε αφηνει να χρησιμοποιεις την συσκευη σου σωστα. Η σχισμη ειναι κατι σαν κατασκευαστικο "ελλατωμα" και δεν εχει αλλαξει κι ουτε προκειται. Και στο black edition που αγορασα προ μηνος ΝΑΙ υπαρχει. Αν φροντιζεις το κινητο σου και το καθαριζεις και το "πλενεις" τοτε η σχισμη παραμενει καθαρη. Σκεφτειτε παντως την σχισμη πως δεν θα βρωμισει το κινητο σας... τυφλα να εχουν οι τρυπες του μικροφωνου και ακουστικου τοτε... το ιδιο και το αυτο!

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

χωρις παρεξηγηση μαλλον δεν κανεις και πολλα με το κινητο...

προσωπικα 3 μερες μετα απο 4 φορτισεις φανατζουν πολυ καλες...

μιλαω,μηνυματα,wifi και στις δοκιμες το gps (που ενταξει τρωει ) αλλα και πριν απο αυτο απλα κραταγε λιγες ωρες παραπανω...

40 ωρες για μια μπαρα μου φαινονται υπερβολικες...

Να σου πω...:D

Ειμαι γιατρος στο επάγγελμα και ασχολούμαι υπερβολικά με το κινητο θα έλεγα για την ηλικία μου και για το επάγγελμά μου.Και sms χρησιμοποιώ και φωτογραφίες βγαζω και βίντεο και ιντερνετ μπαινω και με το Garmin παίζω....:p

Απλά,δεν το "σκαλίζω" συνέχεια απο το πρωι μέχρι το βράδυ,γιατι έχω κι άλλες δουλειές να κάνω...:).

Την ώρα αυτή η συσκευή κλείνει 64 ώρες ανοικτή και δειχνει 4 μπάρες η μπαταρία της.Εχω μιλήσει αρκετά,(δίκτυο το ενεργοβόρο της Cosmote) έχω στειλει κάμποσα sms έχω βγαλει μερικές φωτο,το έχω συνδεσει μερικές φορές στον υπολογιστή για να δω τις φωτο κλπ κλπ.

Λογικά και αύριο το πρωι η συσκευή θα εχει μπαταρία ακόμα...

Θα δουμε λοιπόν και θα τα πουμε κι αύριο

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η περιβόητη σχισμή υπάρχει ακόμα και στις νεότερες παρτίδες ή πλέον η Nokia διόρθωσε το πρόβλημα, γνωρίζει κανείς τίποτα?:worry:

Όχι.

Οι τελευταίες παρτίδες έχουν πολύ καλύτερο δέσιμο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Οι τελευταίες παρτίδες έχουν πολύ καλύτερο δέσιμο.

 

Διαφωνω. Το δικο μου που το αγορασα ενα μηνα πριν και ειναι και black μια χαρα σχισμη εχει και τα πλαστικα ψιλο τριζουν (και δεν το βαζω ποτε σε τσεπες και "σφιχτο" περιβαλλον...)

 

Την ώρα αυτή η συσκευή κλείνει 64 ώρες ανοικτή και δειχνει 4 μπάρες η μπαταρία της.

 

Γιατρε μια χαρα κραταει η μπαταρια... Δεν καταλαβαινω τον πανικο μερικων μερικων... 1320mAh και 4.9Wh δεν σας φτανουν!?

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω stagml.

Με ενθαρρυνες κι εσυ! οποτε αυριο παω και το παιρνω κι εγω αυτο το 5800!!!

Απλα απο οσο καταλαβα απλα θα χρειαστει να κανω αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση firmware.

Αντε καλοριζικο και καλολερωτο μου να ειναι ;)

 

- Επισης αν ρε παιδια ξερει κανεις πως μπορω να καταλαβω αυριο που θα παω να το παρω απο το μαγαζι της κοσμοτε αν ειναι απο τις τελευταιες παρτιδες ή οχι;;; υπαρχει τροπος να το ελεγξω??

κατοχος Nokia! -6600 -N72 -N78 -5800
Link to comment
Share on other sites

- Επισης αν ρε παιδια ξερει κανεις πως μπορω να καταλαβω αυριο που θα παω να το παρω απο το μαγαζι της κοσμοτε αν ειναι απο τις τελευταιες παρτιδες ή οχι;;; υπαρχει τροπος να το ελεγξω??

 

Θα κανεις καλη επιλογη φιλος και δεν θα το μετανιωσεις... Αν σου βγει το κινητο μαπα ειλικρινα στο πληρωνω εγω... χαχα! Οσο για την παρτιδα δεν νομιζω να μπορεις να ανοιξεις το κουτι να δεις αριθμους και ημερομηνιες... Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ψαξεις για το Black Edition το οποιο ειναι πιο προσφατο... Παντως επειδη το κινητο πουλαει πολυ τα κομματια ανανεωνονται... Το θεμα σου δεν ειναι η συκσευη να ειναι προσφατη αλλα το firmware... οποτε πολυ σωστα οπως επισημανες οταν το αγορασεις ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ κανε αναβαθμιση. (κατα προτιμηση μεσω FOTA)

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω...:D

Ειμαι γιατρος στο επάγγελμα και ασχολούμαι υπερβολικά με το κινητο θα έλεγα για την ηλικία μου και για το επάγγελμά μου.Και sms χρησιμοποιώ και φωτογραφίες βγαζω και βίντεο και ιντερνετ μπαινω και με το Garmin παίζω....:p

Απλά,δεν το "σκαλίζω" συνέχεια απο το πρωι μέχρι το βράδυ,γιατι έχω κι άλλες δουλειές να κάνω...:).

Την ώρα αυτή η συσκευή κλείνει 64 ώρες ανοικτή και δειχνει 4 μπάρες η μπαταρία της.Εχω μιλήσει αρκετά,(δίκτυο το ενεργοβόρο της Cosmote) έχω στειλει κάμποσα sms έχω βγαλει μερικές φωτο,το έχω συνδεσει μερικές φορές στον υπολογιστή για να δω τις φωτο κλπ κλπ.

Λογικά και αύριο το πρωι η συσκευή θα εχει μπαταρία ακόμα...

Θα δουμε λοιπόν και θα τα πουμε κι αύριο

 

χαιρομαι που το ακουω και μακαρι μετα απο καποιες φορτισεις να ειναι πιο παραγωγικος ο κυκλος της και επισης ισως φταιει οτι αυτες τις μερες ειναι το σταδιο του ρυθμισματος και μετα θα σταματησει αυτο...

 

Γιατρε μια χαρα κραταει η μπαταρια... Δεν καταλαβαινω τον πανικο μερικων μερικων... 1320mAh και 4.9Wh δεν σας φτανουν!?

 

δεν ειναι πανικος φιλε μου απλα διαπιστωση...

φυσικα επειδη ειναι το πρωτο μου κινητο με αφη,με ολοκληρη οθονη καταλαβαινω οτι θα τρωει πολυ περισσοτερο μπαταρια σε σχεση με τα προηγουμενα απλα μου φανηκε μεγαλη η διαφορα...

επισης εχω μαθει να αφηνω τους τυπικους αριθμους στην "απέξω" διοτι συνηθως ειναι λιγο υπερβολικες και να βλεπω πως ειναι με πραγματικη χρηση.

οπως ειπα παραπανω ελπιζω να ειναι οι πρωτες φορτισεις μονο σε συνδυασμο με την χαρα και ενασχοληση του κινητου μου και φυσικα των εφαρμογων που περασα,δοκιμασα,εσβησα κλπ κλπ.

 

και φυσικα ειμαι υπερευχαριστημενος με το κινητο απλα αυτο με τη μπαταρια λιγο με "ξενισε" προς το παρον ομως :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Διάβασα τα πάντα για το gps που με ενδιαφέρει αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω τι παίζει με τη χρέωση όσον αφορά τις άδειες.

 

Λοιπόν αγοράζω το 5800 και απενεργοποιώ το a-gps.

Το βάζω με το nokia maps να με πάει από το σημείο Α που είμαι στο σημείο Β. Θα μου δείξει πώς να πάω χωρίς χρέωση?? Δεν με ενδιαφέρουν οι φωνητικές οδηγίες. Μόνο να μου δείχνει το δρόμο στο χάρτη. Με ενδιαφέρει και για εντός Ελλάδας αλλά και για κεντρική Ευρώπη(πχ Ολλανδία, Γερμανία, Γαλλία).

Link to comment
Share on other sites

 

Την ώρα αυτή η συσκευή κλείνει 64 ώρες ανοικτή και δειχνει 4 μπάρες η μπαταρία της.Εχω μιλήσει αρκετά,(δίκτυο το ενεργοβόρο της Cosmote) έχω στειλει κάμποσα sms έχω βγαλει μερικές φωτο,το έχω συνδεσει μερικές φορές στον υπολογιστή για να δω τις φωτο κλπ κλπ.

Λογικά και αύριο το πρωι η συσκευή θα εχει μπαταρία ακόμα...

Θα δουμε λοιπόν και θα τα πουμε κι αύριο

 

Έτσι την πάτησα και εγώ μια μέρα, με τις τέσσερεις γραμμές έπεσα για ύπνο και όταν ξύπνησα το τηλέφωνο ήταν νεκρό, ήμουν έτοιμος να παω στο σέρβις, μετά κατάλαβα ότι οι 4εις γραμμές έπεσαν σε λίγη ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Διάβασα τα πάντα για το gps που με ενδιαφέρει αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω τι παίζει με τη χρέωση όσον αφορά τις άδειες.

 

Λοιπόν αγοράζω το 5800 και απενεργοποιώ το a-gps.

Το βάζω με το nokia maps να με πάει από το σημείο Α που είμαι στο σημείο Β. Θα μου δείξει πώς να πάω χωρίς χρέωση?? Δεν με ενδιαφέρουν οι φωνητικές οδηγίες. Μόνο να μου δείχνει το δρόμο στο χάρτη. Με ενδιαφέρει και για εντός Ελλάδας αλλά και για κεντρική Ευρώπη(πχ Ολλανδία, Γερμανία, Γαλλία).

 

Λοιπόν αγοραζεις το 5800, απενεργοποιεις το a-gps να μην σε χρεωνει 4-5kb σε καθε εναρξη των "Χαρτων". Το nokia maps σε αφηνει να δεις πως κινεισαι μεσα στην πολη αλλα για πλοηγηση σε αφηνει μονο 15 δευτερολεπτα και μετα ζηταει αδεια και προφανως λεφτα... αλλα σαν χαρτης μονος του να βλεπεις την κοκκινη τελεια (δλδ εσενα) να κινειται μεσα στην πολη... ΝΑΙ το κανει! αλλα δεν κανει διαδρομη λοιπον... Οσο για τους χαρτες κατεβαζεις δωρεαν οποιον χαρτη θες απο το nokia maploader και οποιαδηποτε φωνητικη (η οποια οπως σου προειπα ειναι αχρηστη αν δεν πληρωσεις να πλοηγεισαι) Η καλυτερη λυση ειναι Sygic ή Garmin...

 

Έτσι την πάτησα και εγώ μια μέρα, με τις τέσσερεις γραμμές έπεσα για ύπνο και όταν ξύπνησα το τηλέφωνο ήταν νεκρό, ήμουν έτοιμος να παω στο σέρβις, μετά κατάλαβα ότι οι 4εις γραμμές έπεσαν σε λίγη ώρα...

 

Οντως συμβαινει αυτο.. εκει που εχεις 4 γραμμες το κλεινεις για βραδυ και την επομενη μερα εχει 1 - καμια... πιστευω παντως πως το εχουν πολλα νοκια αυτο... και το παλιο μου το ειχε... (Ν70)

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

πηγα στο κοσμοτε μαγαζι και τους ειπα να μου κρατησουν το τελευταιο κομματι που υπαρχει στην καβαλα.

 

μου εκανε εντυπωση που μου ειπαν ομως οτι μαλλον σταματαει η διαθεσιμοτητα του! αυτο τι ακριβως σημαινει? ξερει κανεις αν οντως σταματαει η κυκλοφορια του οντως ???

 

αν οντως σταματαει φοβαμαι πως θα υπαρξει προβλημα με σερβις και αναβαθμισεις... ή μου φαινεται?!?!?

κατοχος Nokia! -6600 -N72 -N78 -5800
Link to comment
Share on other sites

 

 

Οντως συμβαινει αυτο.. εκει που εχεις 4 γραμμες το κλεινεις για βραδυ και την επομενη μερα εχει 1 - καμια... πιστευω παντως πως το εχουν πολλα νοκια αυτο... και το παλιο μου το ειχε... (Ν70)

 

Δε λές που γλύτωσα το εγκεφαλικό γιατι πάω να δω την ώρα και το βλέπω σβηστό, λέω θα κράσαρε, πατάω το on και δεν έκανε τίποτα, βγάζω κάρτες-μπαταρίες τα ξαναβάζω, πάλι τίποτα...

 

Εμένα πάντως τα τελευταία χρόνια με 6680,Ν73 δε μου έχει τύχει ξανά απο 4εις γραμμές-->καμμία

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει νέα ενημέρωση λογισμικού v 31.0.101 μονο απο NSU προς το παρόν

 

http://img62.imageshack.us/img62/7522/nsu002.th.png

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και μιλάμε για την μπαταρία του 5800,πλησιάζω στις 70 ώρες και είμαι στις 3 γραμμές...

Την Κυριακή το πρωί ξύπνησα με 1 γραμμή και άντεξε έως τις 7 το απόγευμα.Δεν ασχολιόμουν όμως με το κινητό και μίλησα λιγότερο απο 5 λεπτά...

Πάντως παιζουν μεγάλο ρόλο,πιστεύω,οι αρχικές φορτίσεις και γι'αυτό κάνω πάντα conditioning στην μπαταρία οταν εχω ενα καινούριο κινητό.

Εδω πάντως,στην περίπτωση του 5800,φαινεται οτι η αυτονομία της συσκευής είναι πλήρως αποδεκτή,ιδίως αν αναλογιστεί κανείς το μέγεθος της οθόνης και τις λειτουργίες του.

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει νέα ενημέρωση λογισμικού v 31.0.101 μονο απο NSU προς το παρόν

 

http://img62.imageshack.us/img62/7522/nsu002.th.png

 

τι καινουργιο υπαρχει?widgets,kinetik scroll???

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμηση και να μην έχει τίποτα χλωμό... σίγουρα έχει κάτι φιξαρισμένο...

Έστω κάτι bug-άκια θα φτιάξανε... δεν μπορεί...

Πάντως στο http://europe.nokia.com/get-support-and-software/download-software/device-software-update δεν λέει για αυτήν την αναβάθμιση καθόλου... έχουν μόνο την προηγούμενη

Mobile : iPhone 12 ProMax 256GB Pacific Blue / iOS 14.2 (A2411)
Provider : Vodafone GR Giga Unlimited Ultra
===
Tablet : iPad  Pro 5th Gen 12.9" Wi-Fi/LTE 2021 256GB: iOS 15.2.1

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα την εχουν.Τι product code βαζεις;

http://img32.imageshack.us/img32/4189/capture083.th.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα εκεί που είναι και το link που έβαλα και επέλεξα το μοντέλο του κινητού... δεν έκανα τίποτα άλλο... Αυτό που το βρήκες; το Product Code που έβαλες είναι του μπλε;

Mobile : iPhone 12 ProMax 256GB Pacific Blue / iOS 14.2 (A2411)
Provider : Vodafone GR Giga Unlimited Ultra
===
Tablet : iPad  Pro 5th Gen 12.9" Wi-Fi/LTE 2021 256GB: iOS 15.2.1

Link to comment
Share on other sites

Toυ μπλε ειναι υπαρχει στο 1 post του παροντος :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=249259

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...