Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 2


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε χρειαζεται να χακάρεις το κινητό μόνο και μόνο για αυτό το λόγο! το έπαθα μια φορά με την πρώτη έκδοση λογισμικού, έκανα hard format σε κινητόκαι κάρτα,και από τότε δεν ξανασυνέβη ποτέ. :D

 

Εμένα μου συμβαίνει συχνά όταν (απο)συνδέω το USB. Αν έκανα hard format κάθε φορά.. Με το hack είναι υπόθεση 1 λεπτού.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια αντιμετωπιζει κανεις προβλημα με την ενεργοποιηση της καμερας?

εγω παταω το πληκτρο ληψης κ δεν ανοιγει την καμερα..πρεπει να παω απο τις εφαρμογες-->καμερα για να ανοιξει..για να βγαλω φωτο ομως δουλευει το πληκτρο ληψης κανονικα..

χθες το πηρα κ εχω προβληματιστει μ'αυτο..μηπως ξερει κανεις τι γινετε??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζει κανεις προβλημα με την ενεργοποιηση της καμερας?

εγω παταω το πληκτρο ληψης κ δεν ανοιγει την καμερα..πρεπει να παω απο τις εφαρμογες-->καμερα για να ανοιξει..για να βγαλω φωτο ομως δουλευει το πληκτρο ληψης κανονικα..

χθες το πηρα κ εχω προβληματιστει μ'αυτο..μηπως ξερει κανεις τι γινετε??

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο myphone

Μήπως έχεις κάρτα sim Vodafone? Αν ναι τότε αυτό είναι το πρόβλημα. Στο θέμα Αντιμετωπίσατε προβλήμα στο 5800; και στο παρόν θέμα του 5800 έχει αναφερθεί πολλές φορές. Κάνε μια αναζήτηση και θα δεις ότι είναι γενικό φαινόμενο και τι λύσεις υπάρχουν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

γιατί ρε παιδιά απενεργοποιούνται από μόνα τους τα εφέ του θέματος?έχω αυτό που είχε μέσα και πολλές φορές απενεργοποιούνται τα εφέ μόνα τους και ο μόνος τρόπος για να τα ενεργοποιήσω είναι να κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο χωρίς την κάρτα sim γιατί δεν ανοίγει αλλιώς και όλο αυτό είναι πολύ βαρετό!υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω εκτός από φορματ και ρεσετ??
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, καλως σας βρηκα!

gianpihtio σε ευχαριστω πολυ πολυ. θα προσπαθησω να δοκιμασω μονη μου κι αν τα βρω σκουρα, θα σας πρηξω λιγο αλλα κλασσικη γυναικα, σας βρηκα καλους και λεω να σας εκμεταλλευτω,χεχε. χιλια ευχαριστω για τη βοηθεια.

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

γιατί ρε παιδιά απενεργοποιούνται από μόνα τους τα εφέ του θέματος?έχω αυτό που είχε μέσα και πολλές φορές απενεργοποιούνται τα εφέ μόνα τους και ο μόνος τρόπος για να τα ενεργοποιήσω είναι να κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο χωρίς την κάρτα sim γιατί δεν ανοίγει αλλιώς και όλο αυτό είναι πολύ βαρετό!υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω εκτός από φορματ και ρεσετ??

 

Ποιο θεμα του κινητου χρησιμοποιεις το default? αν χρησιμοποιεις καποιο αλλο τοτε δοκιμασε να μην το εχεις στην καρτα μνημης αλλα στην μνημη του τηλεφωνου... Αν εξακολουθει το προβλημα τοτε κλεισε καποιες εφαρμογες που δουλευουν ταυτοχρονα και κοστιζουν σε ΡΑΜ!

 

καλημερα, καλως σας βρηκα!

gianpihtio σε ευχαριστω πολυ πολυ. θα προσπαθησω να δοκιμασω μονη μου κι αν τα βρω σκουρα, θα σας πρηξω λιγο αλλα κλασσικη γυναικα, σας βρηκα καλους και λεω να σας εκμεταλλευτω,χεχε. χιλια ευχαριστω για τη βοηθεια.

 

:lol::lol::lol::lol:τουλαχιστο το παραδεχεσαι!:p

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

stagml ναι το default έχω το sound wave το μαύρο γιατί έχω και το μαύρο 5800 και είναι στην μνήμη του τηλεφώνου και δεν έχω καμιά εφαρμογή ανοιχτεί!απενεργοποιούνται τα εφέ του θέματος συνήθως όταν κολλάει κάποια εφαρμογή και πατάω το κόκκινο πλήκτρο για να κλείσει!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο ενα νεο μελος, αν και παρακολουθω πολυ καιρο τωρα τις συζητησεις που γινονται εδω μιας και ηθελα να παρω καινουρια συσκευη μεχρι τα 300 ευρο περιπου. Μετα απο πολυ διαβασμα λοιπον αποκτησα σημερα το nokia 5800, ειναι το πρωτο μου κινητο αφης και οφειλω να ομολογησω οτι ειναι παρα πολυ καλο. Οσο ομως το σκαλιζω τοσο ποιο πολλες αποριες εχω και για τις οποιες θα σας ζαλισω λιγο οποτε δειξτε λιγο κατανοηση εκ των προτερων. Μια ερωτηση που θα ηθελα να κανω ειναι σε οτι αφορα τα περιεχομενα της συσκευασιας, δλδ ενω διαβασα σε προηγουμενες σελιδες απο αλλα παιδια που το πηραν, εμενα στην δικια μου συσκευασια δεν ειχε ουτε θηκη ουτε καλωδιο tv-out αλλα ουτε και εκεινο το τριποδακι για να στηριζετε το κινητο. Μηπως εχω διαβασει λαθος? Αν μπορειτε ενημερωστε γιατι εχω λιγο τρελαθει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ.:)

Στην πρώτη σελίδα υπάρχει το Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ .Καλό είναι να το διαβάσεις,θα σου λυθούν πολλές απορίες και θα είναι ένα μεγάλο βοήθημα στα πρώτα σου βήματα.

Όσο για την ερώτησή σου για τα περιεχόμενα της συσκευασίας

http://img3.imageshack.us/img3/880/capture085.th.jpg

Για ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε.

Καλή παραμονή και καλή συνέχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα δυστηχως εμενα δεν ειχε ουτε το connectivity cable ουτε το stand, επικοινωνησα πριν λιγο με τον πωλητη στην cosmote και μου ειπε οτι τωρα ετσι βγαινουν!!! προφανως θα παω να τα αγορασω τουλαχιστον το καλωδιο,στην συσκευασια αναφερει τοπο προελευσης την Ουγγαρια...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρααααααααααααααααααα! :D :D :D :D

 

Το πήρα σε μπλε από το Nokia Club, με το αζημίωτο φυσικά... Το ήθελα εδώ και τώρα και δεν μπορούσα να περιμένω το Multirama από εβδομάδα... Για τα υπόλοιπα καταστήματα δεν ήμουν σίγουρος για τη φήμη τους και σίγουρα δεν το ήθελα παραεισαγωγή.

 

Τώρα το κοιτάω και το θαυμάζω, ενώ φοβάμαι να το λειτουργήσω χωρίς την InvisibleSHIELD που θα πάρω αύριο. Δεν θέλω να το χαράξω!

 

Α! Πήρα και την CP-361 της Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάτι :Μου κλέψανε το κινητό και θα ήθελα να μου πείτε τι μπορώ να κάνω ώστε ο κ******ς που το πήρε να μην το χαίρετε;(εάν έχει απαντηθεί νωρίτερα ή σε άλλο θέμα παρακαλώ δώστε μου τα link να τα διαβάσω.)

Πείτε μου τι μπορώ να κάνω γιατί θα σκάσω.Ευχαριστώ

 

Προσπάθησα σήμερα να μιλήσω με νόκια αλλά μάταια, μάλλον σκίζονταν στη δουλειά (45 λεπτά χρόνος αναμονής, στο τέλος κουράστηκα)

Link to comment
Share on other sites

να μιλησεις με την εταιρεια που το αγορασες και συμφωνα με τα στοιχεια που εχεις στην κατοχη σου και αποδεικνυοντας το μεσω imei να ζητησεις να μπλοκαριστει η συσκευη...

τεχνικα ειναι δυνατο αλλα αποσο θυμαμαι μονο η vodafone το εκανε πραξη αυτο καποτε...

παντως αν θες ψαξε το γιατι αυτος ειναι ο τροπος...

 

αποδειξη αγορας με imei...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως μπορουμε να καρφιτσωσουμε καποια σημειωση η υπενθυμιση στην επιφνεια εργασιας (αρχικη οθονη) του 5800;;;; Οσο και αν το ψαχνω δεν εχω βρει τροπο. Ευχαριστω πολυ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως μπορουμε να καρφιτσωσουμε καποια σημειωση η υπενθυμιση στην επιφνεια εργασιας (αρχικη οθονη) του 5800;;;; Οσο και αν το ψαχνω δεν εχω βρει τροπο. Ευχαριστω πολυ!!!!!

 

Ίσως αν βάλεις υποχρέωση στο ημερολόγιο! Θα εμφανίζεται μέχρι να σημειώσεις ότι ολοκληρώθηκε, λογικά. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάτι :Μου κλέψανε το κινητό και θα ήθελα να μου πείτε τι μπορώ να κάνω ώστε ο κ******ς που το πήρε να μην το χαίρετε;(εάν έχει απαντηθεί νωρίτερα ή σε άλλο θέμα παρακαλώ δώστε μου τα link να τα διαβάσω.)

Πείτε μου τι μπορώ να κάνω γιατί θα σκάσω.Ευχαριστώ

¨Ενα πρόγραμμα που μέσω GPS και με sms κάνεις διάφορα αν στο κλέψουν, πώς λεγεται?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

¨Ενα πρόγραμμα που μέσω GPS και με sms κάνεις διάφορα αν στο κλέψουν, πώς λεγεται?

 

Υπάρχει το Kaspersky Mobile Security που συνδυάζει Antivirus με Anti-theft feaures. Σχετικά με τα τελευταία:

 

Anti-Theft

 

Kaspersky Mobile Security prevents user data from falling into the wrong hands, regardless of whether a smartphone is lost or stolen.

 

  • SMS-Block: If your smartphone is lost or stolen, you can prevent your personal data from falling into the wrong hands by blocking the smartphone remotely. Simply send an SMS with a predefined code word to the lost device. To unblock the smartphone, a password that only you know needs to be entered.
  • SMS-Find: You can locate your phone using SMS Find. Just send an SMS with a password to the lost device and you will receive a link to Google Maps (as soon as a GPS connection is established)* with the exact coordinates. Once you know the whereabouts of your phone, it should be clear if it was stolen or just left somewhere.
  • SMS-Clean: If it’s clear that your smartphone has been stolen and there’s no chance of getting it back, you can send an SMS with a predefined code to delete all the data stored on the device.
  • SIM Watch: If someone removes the SIM from your smartphone, the device is automatically blocked and if a new SIM is inserted, SIM Watch will immediately send you a message with the phone’s new number.

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κάτι :Μου κλέψανε το κινητό και θα ήθελα να μου πείτε τι μπορώ να κάνω ώστε ο κ******ς που το πήρε να μην το χαίρετε;(εάν έχει απαντηθεί νωρίτερα ή σε άλλο θέμα παρακαλώ δώστε μου τα link να τα διαβάσω.)

Πείτε μου τι μπορώ να κάνω γιατί θα σκάσω.Ευχαριστώ

 

Προσπάθησα σήμερα να μιλήσω με νόκια αλλά μάταια, μάλλον σκίζονταν στη δουλειά (45 λεπτά χρόνος αναμονής, στο τέλος κουράστηκα)

 

Κατόπιν της κλοπής, δυστυχώς δε μπορούν να γίνουν πολλά. :(

Αν μπορούσαν να έρθουν σε μια συνεννόηση οι ελληνικοί πάροχοι κινητής τηλεφωνίας και να μπλοκάρουν το συγκεκριμένο IMEI ώστε να μη μπορεί να χρησιμοποιηθεί με κανένα ελληνικό δίκτυο θα αποτελούσε μια λύση, αλλά αυτή τη στιγμή είναι μια ουτοπία.

Αλλά και πάλι μπορεί να πωληθεί στο εξωτερικό μέσω e-bay, να δωθεί για ανταλλακτικά, ή οτιδήποτε άλλο.

Δυστυχώς ο καθένας είναι απροστατεύτος από τους επιτήδειους. :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum, εδω και 2 μερες εχω παρει το nokia 5800 και οπως καταλαβαινετε δεν γνωριζω και πολλα, πριν λιγο λοιπον εκανα αναβαθμιση στο κινητο και εκτος καποιον μικροαλλαγων που παρατηρησα στην αρχικη οθονη, δεν μου ανοιγει πλεον τουσ χαρτες. Επελεξα να μπω στο gps και μου εβγαλε μνμ οτι το νεο λογισμικο δεν συμβαδιζει με τους χαρτες του προηγουμενου λογισμικου και ως εκ τουτου επρεπε να τουσ διαγραψω, απο χαζομαρα και υποθετωντας οτι ετσι πρεπει πατησα ναι, το αποτελεσμα ειναι οτι τωρα παω στο μενου χαρτες και οταν το ανοιγω εμφανιζει μια λευκη οθωνη, προσπαθω να βρω δορυφορους και μου βγαζει μνμ οτι η προσβαση στους δορυφορους ειναι αδυνατη. Μπορει καποιος παρακαλω να μου πει τι μ.....α εκανα? ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum, εδω και 2 μερες εχω παρει το nokia 5800 και οπως καταλαβαινετε δεν γνωριζω και πολλα, πριν λιγο λοιπον εκανα αναβαθμιση στο κινητο και εκτος καποιον μικροαλλαγων που παρατηρησα στην αρχικη οθονη, δεν μου ανοιγει πλεον τουσ χαρτες. Επελεξα να μπω στο gps και μου εβγαλε μνμ οτι το νεο λογισμικο δεν συμβαδιζει με τους χαρτες του προηγουμενου λογισμικου και ως εκ τουτου επρεπε να τουσ διαγραψω, απο χαζομαρα και υποθετωντας οτι ετσι πρεπει πατησα ναι, το αποτελεσμα ειναι οτι τωρα παω στο μενου χαρτες και οταν το ανοιγω εμφανιζει μια λευκη οθωνη, προσπαθω να βρω δορυφορους και μου βγαζει μνμ οτι η προσβαση στους δορυφορους ειναι αδυνατη. Μπορει καποιος παρακαλω να μου πει τι μ.....α εκανα? ευχαριστω εκ των προτερων

Απλά θα κατεβάσεις το τελευταίο maploader και θα περάσεις τους καινούργιους χάρτες και φωνές τα οποία είναι συμβατοί με την αναβάθμιση που έγινε στο ovi maps. Κατέβασε τους από το http://europe.nokia.com/explore-services/ovi-maps/downloads-and-services

Για ότι άλλο θες συνεχίσουμε στο αντίστοιχο θέμα Nokia Maps - OVI Maps (Smart2go)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το κινητό για επισκευή, όπου αλλάχτηκε οθόνη και ακουστικό. Όμως, δε λειτουργούν όπως πριν τα πλήκτρα αφής της οθόνης που εφανίζονται κατά την πραγματοποίηση μιας εξερχόμενης ή την ώρα που δέχεται κλήση. Τα πατάς και δεν ανταποκρίνονται καθόλου. Έχω βρει workaround κλειδώνοντας και ξεκλειδώνοντας το τηλέφωνο με το σχετικό κουμπί (οπότε όλα !φαίνονται! να δουλεύουν κανονικά) την ώρα που με καλούν ώστε να απαντήσω ή την ώρα που θέλω να κλείσω αν έχω καλέσει εγώ χρησιμοποιώντας τα πλήκτρα αφής , αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι αυτή είναι η πλεον σωστή λύση. Τι μπορεί να φταίει;

Να πω ότι δε χρειάστηκε format το τηλέφωνο, όπως το έδωσα, έτσι το πήρα από software.

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το κινητό για επισκευή, όπου αλλάχτηκε οθόνη και ακουστικό. Όμως, δε λειτουργούν όπως πριν τα πλήκτρα αφής της οθόνης που εφανίζονται κατά την πραγματοποίηση μιας εξερχόμενης ή την ώρα που δέχεται κλήση. Τα πατάς και δεν ανταποκρίνονται καθόλου. Έχω βρει workaround κλειδώνοντας και ξεκλειδώνοντας το τηλέφωνο με το σχετικό κουμπί (οπότε όλα !φαίνονται! να δουλεύουν κανονικά) την ώρα που με καλούν ώστε να απαντήσω ή την ώρα που θέλω να κλείσω αν έχω καλέσει εγώ χρησιμοποιώντας τα πλήκτρα αφής , αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι αυτή είναι η πλεον σωστή λύση. Τι μπορεί να φταίει;

Να πω ότι δε χρειάστηκε format το τηλέφωνο, όπως το έδωσα, έτσι το πήρα από software.

Ίσως τότε να πρέπει να δοκιμάσεις ένα format πρώτα πριν κάνεις το οτιδήποτε..

Λογικά θα στρώσει..

Link to comment
Share on other sites

Ίσως τότε να πρέπει να δοκιμάσεις ένα format πρώτα πριν κάνεις το οτιδήποτε..

Λογικά θα στρώσει..

 

Το δοκίμασα, αλλά δεν...

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες "ψάχνομαι" για να αγοράσω το 5800. Καθώς δε σκόπευα να δώσω πάνω από 250 Ευρώ για κινητό, ξεκίνησα να κοιτάω αποκλειστικά σε εταιρίες που το φέρνουν μέσω παράλληλης εισαγωγής. Σύμφωνα με το "Διαβάστε πριν ρωτήσετε", στην καλύτερη περίπτωση κάποιος που αγοράζει κινητό παραεισαγωγής θα έχει 2 χρόνια εγγύηση για το hardware, ενώ στη χειρότερη δε θα έχει καθόλου εγγύηση από την Alpha Copy. Ύστερα από επικοινωνία με τρία καταστήματα, έλαβα 4 διαφορετικές απαντήσεις :wacko: !

1. Από την κινητομάνια με ενημέρωσαν πως το κινητό είναι εξωτερικού και καλύπτεται από 2 χρόνια δικής τους εγγύησης

2. Από το apiastos.gr μου ανέφεραν πως το κινητό είναι εισαγωγή από Γερμανία και παρά το γεγονός πως εχει γίνει αλλαγή Product Code για πέρασμα Ελληνικών, το κινητό "...έχει κανονικά 2 χρόνια εγγύηση απο την Ελληνική αντιπροσωπεία" (είχα την εντύπωση πως η αλλαγή product code ακυρώνει την εγγύηση).

3. Το καλύτερο βέβαια το άφησα για το τέλος και αφορά την Ηλεκτρονική. Στο πρώτο κατάστημα που πήγα, χρειάστηκε να περάσει κάνα πεντάλεπτο για να με ενημερώσουν πως τελικά το κινητό είναι παραεισαγωγή και πως καλύπτεται από διετή εγγύηση του "αντιπροσώπου" που το εισάγει και δεν είναι φυσικά η Alpha Copy. Σήμερα βέβαια που πήγα σε άλλο κατάστημα Ηλεκτρονικής, ο υπάλληλος επέμενε πως το κινητό είναι της ελληνικής αντιπροσωπείας, έχει ένα μόνο χρόνο εγγύηση και πως με 30 ευρώ επιπλέον μπορώ να κάνω επέκταση της εγγύηση για 2 επιπλέον χρόνια...

Τα συμπεράσματα δικά σας. Ειδικά για μεγάλες αλυσίδες που πουλάνε ότι θέλουν στον πελάτη ο οποίος πιθανότατα δε θα είναι καν υποψιασμένος...

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες "ψάχνομαι" για να αγοράσω το 5800. Καθώς δε σκόπευα να δώσω πάνω από 250 Ευρώ για κινητό, ξεκίνησα να κοιτάω αποκλειστικά σε εταιρίες που το φέρνουν μέσω παράλληλης εισαγωγής. Σύμφωνα με το "Διαβάστε πριν ρωτήσετε", στην καλύτερη περίπτωση κάποιος που αγοράζει κινητό παραεισαγωγής θα έχει 2 χρόνια εγγύηση για το hardware, ενώ στη χειρότερη δε θα έχει καθόλου εγγύηση από την Alpha Copy. Ύστερα από επικοινωνία με τρία καταστήματα, έλαβα 4 διαφορετικές απαντήσεις :wacko: !

1. Από την κινητομάνια με ενημέρωσαν πως το κινητό είναι εξωτερικού και καλύπτεται από 2 χρόνια δικής τους εγγύησης

2. Από το apiastos.gr μου ανέφεραν πως το κινητό είναι εισαγωγή από Γερμανία και παρά το γεγονός πως εχει γίνει αλλαγή Product Code για πέρασμα Ελληνικών, το κινητό "...έχει κανονικά 2 χρόνια εγγύηση απο την Ελληνική αντιπροσωπεία" (είχα την εντύπωση πως η αλλαγή product code ακυρώνει την εγγύηση).

3. Το καλύτερο βέβαια το άφησα για το τέλος και αφορά την Ηλεκτρονική. Στο πρώτο κατάστημα που πήγα, χρειάστηκε να περάσει κάνα πεντάλεπτο για να με ενημερώσουν πως τελικά το κινητό είναι παραεισαγωγή και πως καλύπτεται από διετή εγγύηση του "αντιπροσώπου" που το εισάγει και δεν είναι φυσικά η Alpha Copy. Σήμερα βέβαια που πήγα σε άλλο κατάστημα Ηλεκτρονικής, ο υπάλληλος επέμενε πως το κινητό είναι της ελληνικής αντιπροσωπείας, έχει ένα μόνο χρόνο εγγύηση και πως με 30 ευρώ επιπλέον μπορώ να κάνω επέκταση της εγγύηση για 2 επιπλέον χρόνια...

Τα συμπεράσματα δικά σας. Ειδικά για μεγάλες αλυσίδες που πουλάνε ότι θέλουν στον πελάτη ο οποίος πιθανότατα δε θα είναι καν υποψιασμένος...

 

Μολις τωρα επιβεβαιωνω την διαφημιση... οποιος προλαβε τον Κυριο ειδε... 199Ευρω απο το Media Markt.. απο οτι ειδα στην διαφημιση παντως πρεπει να ειναι branded Media Markt γιατι απο οτι θυμαμαι κατω κατω ειχε το λογοτυπο στο κινητο

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...