Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Video - [ Modaco 1.5 speed test ] -

ROM - [ Modaco 1.5 ROM ] -

 

Επίσης ο Paul ανέβασε και την 1.51 η οποία έχει minor changes όπως είπε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θελετε το HERO σας στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ ????

Βαλτε την νεα rom του modaco 1.5.1 και επιλεξτε το Custome Locale απο τα προγραμματα! Βαλτε Ελληνικα και ....κατευθειαν ΟΛΟ το μενου γινεται Ελληνικο!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα απο το βιντεο φαινεται να εχει μεγαλη διαφορα στην ταχυτητα. πολυ ωραιο να εχεις τοσα Updates και να αλλαζει τοσο η συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Θελετε το HERO σας στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ ????

Βαλτε την νεα rom του modaco 1.5.1 και επιλεξτε το Custome Locale απο τα προγραμματα! Βαλτε Ελληνικα και ....κατευθειαν ΟΛΟ το μενου γινεται Ελληνικο!!!:D:D:D

 

ωχ...τωρα να δεις τι θα γινει...

 

το μονο καλο με τα ελληνικα,ειναι οτι θα πουλιεται πλεον πανευκολα!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρελαβα και το εχω να φορτισει......!!!! απο απογευμα αρχιζει η σκληρη δουλεια....!!!:lol::lol::lol:

 

αντε καλα ξενυχτια!!!:D:D:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα μόλις πέρασα HTC Generic 2.73.405.5 (stock) που έχει στο modaco με ruu ,με το που μπουτάρει το τηλεφωνο εχω ελληνικό μενού ,πληκτρολόγιο,τα πάντα και λίγο που έπαιξα πάει σφαίρα,νομίζω ότι δεν μπορώ να κάνω root το τηλέφωνο γιατί αλλάζει το spl δεν είμαι σίγουρος(αυτό νομίζω εαν κανεις update με ruu) δεν με ενοχλεί προς το παρόν.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Με τη ROM από το MoDaCo πάει πολύ πιο γρήγορα, όμως με το αγγλικό en_GR locale δεν μπορείς να κάνεις switch ανάμεσα σε αγγλικό και ελληνικό πληκτρολόγιο το οποιο είναι αρκετά προβληματικό.

 

edit| Το παραξενο ειναι ότι στο πρωτο Boot ειχα κανονικά ελληνικά χμμμ

Με την προηγούμενη proper από HTC υπήρχε και ελληνικό λεξικό

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι κάτι ταινείες που ειχα κάνει μετατροπή με το dvd clone mobile για το iphone και είχανε κοψιματάκια πριν τωρα παίζουν άψογα.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έχω στα χέρια μου εδώ και λίγες ημέρες ένα Hero από την Orange το πήρα 380 ευρώ.... άσπρο...

 

Για να έχεις ένα πρόγραμμα navigation πρέπει οποωσδήποτε να έχεις σύνδεση στο ιντερνετ? (mobile internet ή wifi) γιατί χρεώνει το ρημάδι....

 

Θυμάμαι όταν είχα το Diamond χρησιμοποιούσα το Destinator και όλα ήταν μια χαρά.....

 

Υπάρχει καμία λύση; Μέσω απλού GPS;

Link to comment
Share on other sites

Έχω στα χέρια μου εδώ και λίγες ημέρες ένα Hero από την Orange το πήρα 380 ευρώ.... άσπρο...

 

Για να έχεις ένα πρόγραμμα navigation πρέπει οποωσδήποτε να έχεις σύνδεση στο ιντερνετ? (mobile internet ή wifi) γιατί χρεώνει το ρημάδι....

 

Θυμάμαι όταν είχα το Diamond χρησιμοποιούσα το Destinator και όλα ήταν μια χαρά.....

 

Υπάρχει καμία λύση; Μέσω απλού GPS;

Υπάρχει το copilot και το ndrive.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστώ για τη πληροφορία....

πρέπει να το αγοράσεις από κάπου ξέρεις αν μπορείς να το κατεβάσεις από κάπου;

 

έχεις πμ φίλε μου.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα μικρο προβληματακι.. Ενω εκανα εγκατασταση απο την sd το htc sync, δεν μου βρισκει το hero και ετσι δεν μπορω να κανω συγχρονισμο!!! τι μου διαφευγει και κανω λαθος;;; και στο τηλ την επιλογη του pc sync που την εχει ανενεργη.. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα μικρο προβληματακι.. Ενω εκανα εγκατασταση απο την sd το htc sync, δεν μου βρισκει το hero και ετσι δεν μπορω να κανω συγχρονισμο!!! τι μου διαφευγει και κανω λαθος;;; και στο τηλ την επιλογη του pc sync που την εχει ανενεργη.. :blink:

 

drivers...?

Link to comment
Share on other sites

drivers...?

 

Εγω εκανα βλακεια.... sorry sorry sorry... δεν χρειαζοταν τπτ παραπανω απο ενα restart στο pc...!!! μαλλον φταει το χθεσινο ξενυχτι...!!!!:lol::lol::wacko:

Link to comment
Share on other sites

έχεις πμ φίλε μου.

 

Το να σευχαριστήσω είναι ότι λιγότερο.....:D

 

Δε βρίσκω το χάρτη της Ελλάδας, έχω κατεβάσει όλους τους χάρτες Ευρώπης αλλά εμάς δε μας έχουνε στη λίστα.....:cry:

Link to comment
Share on other sites

Το να σευχαριστήσω είναι ότι λιγότερο.....:D

 

Δε βρίσκω το χάρτη της Ελλάδας, έχω κατεβάσει όλους τους χάρτες Ευρώπης αλλά εμάς δε μας έχουνε στη λίστα.....:cry:

έχεις πμ φίλε μου.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα βλακεια.... sorry sorry sorry... δεν χρειαζοταν τπτ παραπανω απο ενα restart στο pc...!!! μαλλον φταει το χθεσινο ξενυχτι...!!!!:lol::lol::wacko:

 

Και ομως τελικα δεν ηταν το ξενυχτι.. σημερα.. το συνδεω κανονικα.. κ δεν μου το βρισκει!!! εκανα ξανα εγκατασταση το htc sync εχω βαλει κ τους drivers... αλλα αφαντος ο ηρωας.. σε vista δουλευω...

 

συνδεω το κινητο στο pc κ μετα ανοιγω την εφαρμογη.. (δεν γινεται τιποτα). οταν παταω να γινει mount μου ανοιγει το παραθυρο για το τι εχει μεσα η καρτα παντως.

 

εχετε καμια ιδεα;;

Link to comment
Share on other sites

Και ομως τελικα δεν ηταν το ξενυχτι.. σημερα.. το συνδεω κανονικα.. κ δεν μου το βρισκει!!! εκανα ξανα εγκατασταση το htc sync εχω βαλει κ τους drivers... αλλα αφαντος ο ηρωας.. σε vista δουλευω...

 

συνδεω το κινητο στο pc κ μετα ανοιγω την εφαρμογη.. (δεν γινεται τιποτα). οταν παταω να γινει mount μου ανοιγει το παραθυρο για το τι εχει μεσα η καρτα παντως.

 

εχετε καμια ιδεα;;

 

Υποθετω οτι εχεις ενεργοποιησει το usb debugging.?(Settings->Applications->Development->»USB Debugging)

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι εχεις ενεργοποιησει το usb debugging.?(Settings->Applications->Development->»USB Debugging)

 

Ναι ηλια μου ενεργοποιημενο ειναι αλλα τιποτα. ουτε στο επιλογες ανιχνευτη κινητων εμφανιζει κατι.

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε την πιο νεα εκδοση απο το σαιτ της htc..

αυτο που ειχε το τηλ δεν μου δουλεψε σωστα ποτε ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...