Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε; (No2)


 Κοινοποίηση

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;  

133 members have voted

  1. 1. Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;

    • Cosmote
      49
    • Vodafone
      45
    • Wind
      39


Recommended Posts

Vodafone με πάγιο από τότε που πήρα το πρώτο μου κινητό και πριν από ένα μήνα το έκανα Νέο Καρτοκινητό Vodafone (Vodafone a la carte δηλαδή) ;)

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 62
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήμουν φανατικός στη vodafone άλλα τα τελευταία χρονια cosmote γιατι εδω που ειμαι πιανει πολυ καλυτερα!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cosmote αλλά παω ολοταχώς για Vodafone επειδή θέλω να λαμβάνω email στο κινητό μου (Nokia Messaging - περίπου σαν Blackberry φάση) και δεν δουλεύει σε Cosmote..!!!
Link to comment
Share on other sites

Vodafone διότι δεν ήμουν ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες και κυρίως με την κάλυψη της Cosmote στις περιοχές που κινούμαι περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

Vodafone εδώ και 11 χρόνια!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Wind με φορητότητα από Vodafone εδώ και 3 χρόνια περίπου.
Power is how fast you hit the wall, torque is how far you take the wall with you.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...