Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε; (No2)


 Κοινοποίηση

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;  

133 members have voted

  1. 1. Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;

    • Cosmote
      49
    • Vodafone
      45
    • Wind
      39


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Cosmote απο το 2003 ως βασικό.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου νούμερο ήταν vodafone και το κράτησα έτσι. Τώρα άρχισα όμως να την εκτιμώ πραγματικά, γιατί σε θέμα internet είναι η καλύτερη. Ούτε κρυφές χρεώσεις (σε θέμα blackberry) και είναι αρκετά γρήγορο λόγω του μεγάλου όγκου δικτύου που διαθέτει. Υστερεί λίγο στο σήμα βέβαια, αλλά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Συμβολαιο και καρτα στην cosmote εδω και δυο χρονια αλλα το σκεφτομαι το Σεμτεμβρη που ληγει το συμβολαιο μου να παω στους κοκκινους. Θα δουμε..:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκινησα με wind

μετα Q

και τελος cosmote what's up

καλη η cosmote αλλα καποιες ωρες τρωει κατι σκαλωματα με τις κλησεις αστα να πανε

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VOdafone αλλα εχω προβλημα πολλες φορες με το σημα σε σημεια που η cosmote πιανει οποτε μαλλον θαλλαξω
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cosmote!

 

Μιλαω ακομη και στο υπογειο!!!!

θα παρακαλούσα όσους γράφουν εντυπώσεις, να παραθέτουν και τα προηγούμενα κινητά τους για να έχουμε μια πιο ξεκαθαρη εικόνα για τα οσα λεει ο καθένας. οσοι αναφέρονται σε SoT, να μας λένε και τις ρυθμίσεις που ειχαν, πχ ανοικτο 4g, wifi only, gps, gaming κλπ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vodafone με τρελα εδω και πολυ καιρο. αν και τωρα με την προσφορα του 2009 πηρα και ενα δευτερο αριθμο what's up αλλα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενως με το χαλια δικτυο της κοσμοτε που δεν ξερεις ποτε με σιγουρια οτι θα μπορεις να επικοινωνησεις και με τα μυνηματα και τις κλησεις .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...