Jump to content

Ποια εταιρία λανσάρει τα καλύτερα music phones;


 Κοινοποίηση

Η καλύτερη εταιρεία στο τομέα των μουσικών κινητών  

477 members have voted

  1. 1. Η καλύτερη εταιρεία στο τομέα των μουσικών κινητών

    • Alcatel
      3
    • Apple
      70
    • HTC
      20
    • LG
      5
    • Motorola
      8
    • Nokia
      120
    • Samsung
      22
    • Sony Ericsson
      211
    • ...άλλη εταιρεία
      6
    • ΔΞ/ΔΑ
      13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
παιδια τι θα λεγατε για τη σειρα χ της se (χ8, χ10, χ10 μινι) εχουν καλη ποιοτητα??
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω η SE.

Μπορεί να είναι βαρετή αλλά στον τομέα μουσική είναι το κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Από όσα κινητά είχα μέχρι τώρα (και διάφορα τεστ που είχα δει πάνω σε αυτά πριν τα αγοράσω) μπορώ να πω και εγώ Nokia :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
H se ειναι πολυ καλη αλλα αλομα δεν εχει καθιερωσει σε ολα τα μουσικα κινητα της την εισοδο mini jack οποτε λεω και εγω Νοκια!!
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
+1 για το ipod αν και δε το λες κινητό...
Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικα ακομα να βγει smartphone καλυτερο στον μουσικο τομεα(κ τομεα ηχειων,οχι μονο ακουστικων) απο το 5800XM.Εχουν περασει 2 χρονια κ αλλα τπτ.Ψαχνω αμα υπαρχει κανενα καλυτερο αλλα ματαια! :) Edited by Andreas_thess
Link to comment
Share on other sites

iPhone δηλαδη apple παίδες. Αυτο που μου εχει κάνει εντύπωση ειναι ότι μεταβαίνει ακαριαία απο το ένα mp3 στο επόμενο χωρίς αυτη την ενοχλητική παύση. Ουτε ο υπολογιστής μου δεν το κάνει αυτο.
Link to comment
Share on other sites

iPhone δηλαδη apple παίδες. Αυτο που μου εχει κάνει εντύπωση ειναι ότι μεταβαίνει ακαριαία απο το ένα mp3 στο επόμενο χωρίς αυτη την ενοχλητική παύση. Ουτε ο υπολογιστής μου δεν το κάνει αυτο.

 

+1 για το λόγο που προανέφερες και γω iphone έχω..Όμως..να είμαστε και δίκαιοι δεν έχει και το καλύτερο ηχείο του κόσμου..Αν βελτιωθεί εκεί τότε ναι θα μπορούσαμε να μιλάμε για πολύ καλό μουσικό κινητό...:)

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

+1 για το λόγο που προανέφερες και γω iphone έχω..Όμως..να είμαστε και δίκαιοι δεν έχει και το καλύτερο ηχείο του κόσμου..Αν βελτιωθεί εκεί τότε ναι θα μπορούσαμε να μιλάμε για πολύ καλό μουσικό κινητό...:)

 

Συμφωνω. Για αυτο δν το θεωρω το καλυτερο μουσικο κινητο και θεωρω αλλα, καλυτερα απο αυτο... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
H se ειναι πολυ καλη αλλα αλομα δεν εχει καθιερωσει σε ολα τα μουσικα κινητα της την εισοδο mini jack οποτε λεω και εγω Νοκια!!

 

συμφωνώ μαζί σου ΑΠΟΛΥΤΑ

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
se.το w995 ειναι πολυ μπροστα

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

Nokia για τις σειρές Χ & Ν ... H ποιότητα αναπαραγωγής και η ευκολία του mp3 player δεν συγκρίνεται με τα Walkman & τα iPhones αλλά καθώς υποστηρίζουν όλα τα Nokia πλέον 3,5 Jack και φυσικά φοβερά δυνατά ακουστικά για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω ...

 

Αν η S.E. ξεφορτονώταν επιτέλους αυτό το άθλιο port με τα δοντάκια θα ήτανε Νο1 για μένα !!!!

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nokia μακράν... ΗΧΕΙΑΡΕΣ και τρομερή αναπαραγωγή από τα ακουστικά (όχι αυτά που βάζουν συνήθως στο πακέτο, είναι άθλια)... Αξέχαστες εμπειρίες τα 5700 - 5800... Ειδικά το πρώτο...:O Για τα walkman της SE τουλάχιστον απ' όσα δοκίμασα στα ακουστικά (W810 , W910 το τελευταία ΑΘΛΙΟ απ' όλες τις απόψεις) δεν με εντυπωσίασαν ούτε στο ελλάχιστο...
Link to comment
Share on other sites

εχω δοκιμασει xpressmusic(5320,5800) και walkman(w995,w595).τα δευτερα εχουν ξεκαθαρο προβαδισμα(κυριως στην ενταση γιατι στην ποιοτητα δεν ειδα διαφορα)επισης η διαφορα των ακουστικων ειναι χαοτικη υπερ της se(του 595 δεν τα ξερω αλλα των νοκια τα ξερω και τα δυο)

 

Αν η S.E. ξεφορτονώταν επιτέλους αυτό το άθλιο port με τα δοντάκια θα ήτανε Νο1 για μένα !!!!

 

το εχει ξεφορτωθει ηδη.χρησιμοποιει micro-usb και 3,5 χιλιοστα πλεον

Edited by alexis36th

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

το εχει ξεφορτωθει ηδη.χρησιμοποιει micro-usb και 3,5 χιλιοστα πλεον

 

Όχι στο Zylo, που ήθελα να το αγοράσω .... ;)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Όχι στο Zylo, που ήθελα να το αγοράσω .... ;)

 

μονο στα ανδροιδ ελεω google ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παντως εχουμε φανατικο κοινο της αλκατελ εδω μεσα... παντου υπαρχουν 2 ψηφοι υπερ της !

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
παντως εχουμε φανατικο κοινο της αλκατελ εδω μεσα... παντου υπαρχουν 2 ψηφοι υπερ της !

 

Πλάκα πλάκα πήρα το alcatel 710 και το ραδιόφωνο και το mp3 είναι κορυφαία αρκεί να μην χρησιμοποιήσεις τα ακουστικά της εταιρίας. Χρησιμοποίησα τα ακουστικά από το nokia 3,5mm και ακούγεται πολύ καλά και η μπαταρία του πραγματικά ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ και ας ακούς συνέχεια μουσική!!! Άλλη μια ψήφος και από μένα.:p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα walkman της sony ericsson δεν πιανονται....τρελη δυναμη και μπασο...

 

αν βαζανε απο τις αρχες 3,5'' θα πουλαγαν με τα τσουβαλια.....

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...