Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φτου και απο την αρχή!!!

 

Αξίζει!

Δεν έχει προβλήματα (ή τουλάχιστον περισσότερα απο αλλα του είδους του)

1. Εννοείται οτι μπορείς!!!

2. Ναι (εκτός βιντεοκλήσεων μεσω skype)

3. Το ίδιο

4. Συνήθως συνοδεύεται απο το Copilot 7 δοκιμαστική εκδοση.

Καλύτερα είναι να αγοράσεις ξεχωριστά χάρτες (destinator, igo κλπ κλπ)

 

 

Αυτο που με νοιάζει είναι να μπορώ να τηλεφωνώ σε άλλους χρήστες skype ή να χρησιμοποιω τα credits μου για να τηλεφωνό σε σταθερά.

Δεν υπάρχουν σπασμένοι οι χάρτες αυτοί???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Δεν υπάρχουν σπασμένοι οι χάρτες αυτοί???

 

Δεν μας επιτρέπεται να κάνουμε τέτοιες συζητήσεις εδώ μέσα. :X

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να έχεις απλά ελληνικό μενού; Δεν βρίσκω τον λόγο.

Έχω δοκιμάσει πολλές ROM το πρόβλημά μου είναι με τα Keyboard όπου σε καμιά δεν είναι το keyboard της original. Αρχικά φαίνονται ίδια αλλά δεν έχω 160 χαρακτήρες στα sms, αυτόματα κεφαλαία, ολοκληρωμένο T9 κ.α. μικροπράγματα.

Στο κάτω κάτω Έλληνες είμαστε τα ελληνικά πρέπει να κυνηγάμε, οι άλλες χώρες έχουν ποιο μάγκες μάγειρες από εμάς και κάνουν ROM στην γλώσσα τους ή μήπως εμείς δεν μπορούμε να μοιραστούμε τζάμπα κάτι ωραίο που κάναμε;

Link to comment
Share on other sites

ο Dutty αναφέρει στο thread του ότι θα "μαγειρέψει" και ελληνική rom αλλά από το νέο έτος,

υπομονή λοιπόν λίγο καιρό ακόμα να δούμε τι θα φτιάξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω δοκιμάσει πολλές ROM το πρόβλημά μου είναι με τα Keyboard όπου σε καμιά δεν είναι το keyboard της original. Αρχικά φαίνονται ίδια αλλά δεν έχω 160 χαρακτήρες στα sms, αυτόματα κεφαλαία, ολοκληρωμένο T9 κ.α. μικροπράγματα.

Στο κάτω κάτω Έλληνες είμαστε τα ελληνικά πρέπει να κυνηγάμε, οι άλλες χώρες έχουν ποιο μάγκες μάγειρες από εμάς και κάνουν ROM στην γλώσσα τους ή μήπως εμείς δεν μπορούμε να μοιραστούμε τζάμπα κάτι ωραίο που κάναμε;

 

Δεν ξέρω ποια rom έχεις αλλά θα γνωρίζεις φαντάζομαι ότι υπάρχει το κανονικό ελληνικό πληκτρολόγιο της htc και για αγγλικές συσκευές. Εκτός και αν θες να πεις κάτι άλλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ΝDrive ειναι προγραμμα που ηταν εξαρχης αποθηκευμενο στο κινητο?το ειδα σημερα πρωτη φορα και μου κανε εντυπωση γιατι εγω δεν το βαλα!

 

 

Δεν υπαρχει η δυνατοτητα να με ρωταει οταν ειναι να συνδεθει στο internet, απο που να συνδεθει? 2 φορες ξεχασα ανοικτο το nodata και χρεωνομουν.Παρολα αυτα, αν συνδεθω με το gprs πως αποσυνδεομαι ρε παιδια?

KAVALA - MACEDONIA - HELLAS

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ

Link to comment
Share on other sites

Το ΝDrive ειναι προγραμμα που ηταν εξαρχης αποθηκευμενο στο κινητο?το ειδα σημερα πρωτη φορα και μου κανε εντυπωση γιατι εγω δεν το βαλα!

 

 

Δεν υπαρχει η δυνατοτητα να με ρωταει οταν ειναι να συνδεθει στο internet, απο που να συνδεθει? 2 φορες ξεχασα ανοικτο το nodata και χρεωνομουν.

Παρολα αυτα, αν συνδεθω με το gprs πως αποσυνδεομαι ρε παιδια?

 

Πηγαινεις Settings-Communications και πατας το On-Off πανω στο data connection.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποια rom έχεις αλλά θα γνωρίζεις φαντάζομαι ότι υπάρχει το κανονικό ελληνικό πληκτρολόγιο της htc και για αγγλικές συσκευές. Εκτός και αν θες να πεις κάτι άλλο.

 

για δώσε περισσότερες πληροφορίες γιατί με ενδοιαφέρει αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

για δώσε περισσότερες πληροφορίες γιατί με ενδοιαφέρει αυτό.

Άμα δεις μερικές σελίδες πίσω θα βρεις αυτό που ψάχνεις GR-EN.cab

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 εβδομάδα με την Cheetah και τα tweaks του WebVirus δυστυχώς δεν έχω βγάλει άκρη...

Πυκνά συχνά το κινητό ψιλοκολλάει και αρκετά προγράμματα όταν πάω να τα κλείσω αργούν να ανταποκριθούν.

 

Οπότε είμαι σε αναζήτηση νέας ROM.

Έχει κανείς να προτείνει τίποτα; Να πάω ξανά σε Dutty ή έχει βγει τίποτα άλλο;

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Από εμένα Tess 4.2. Πάρα πολύ γρήγορη και με την καλύτερη διαχείριση μνήμης, από αυτές που δοκίμασα.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

dutty HG R1 απο μενα

 

+1

 

δεν έχω δοκιμάσει τις καινούργιες που έβγαλε αφού η R1 πάει fast και μπαταρία μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 εβδομάδα με την Cheetah και τα tweaks του WebVirus δυστυχώς δεν έχω βγάλει άκρη...

Πυκνά συχνά το κινητό ψιλοκολλάει και αρκετά προγράμματα όταν πάω να τα κλείσω αργούν να ανταποκριθούν.

 

Οπότε είμαι σε αναζήτηση νέας ROM.

Έχει κανείς να προτείνει τίποτα; Να πάω ξανά σε Dutty ή έχει βγει τίποτα άλλο;

 

Εγω την cheetah την αντεξα μιση μερα και τη θεωρω ισως τη χειροτερη. :(

 

Στη συνεχεια τις δοκιμασα ολες και κατεληξα στην EnergyROM Topaz "Leo".

 

Σταθεροτατη, γρηγορη και ανθεκτικη στην μπαταρια.

 

Ασε που ειναι φορτωμενη με δεκαδες εφαρμογες. ;)

Link to comment
Share on other sites

xaxa γιατί ρε παιδιά, τόση αρνητική ενέργεια για την Cheetah? :D

 

γιατί την θεωρείς την χειρότερη? αν μου πεις ότι δεν έχει εφαρμογές θα σε χτυπήσω.

 

πάντως διαβάζω ότι η Tess η τελευταία είναι πάρα πολύ καλή. αν θέλετε δοκιμάστε την.

Link to comment
Share on other sites

Από εμένα Tess 4.2. Πάρα πολύ γρήγορη και με την καλύτερη διαχείριση μνήμης, από αυτές που δοκίμασα.

 

+1 και από εμένα για τις rom του Aman(TESS),τώρα έχω την pride και είναι σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξέρει κανείς πότε θα ξανάρθει στη vodafone? Νομίζω ότι στα 399 ευρώ αξίζει...τι λέτε?

 

Είναι προσφορά, εάν το βρεις αξίζει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...