Jump to content

Κάνετε χρήση video-κλήσεων;


 Κοινοποίηση

κάνετε χρήση video-κλήσεων?  

108 members have voted

  1. 1. κάνετε χρήση video-κλήσεων?

    • συχνά
      8
    • σπάνια
      42
    • ουδέποτε
      58


Recommended Posts

Απλά απο περιέργια θα ήθελα να ξέρω πόσοι χρησιμοποιούμε έστω και περιστασιακά τες βιντεοκλήσεις (προσωπικά μόνο δύο φορές έχω κάνει) και ποιός είναι ο ανασταλτικός παράγοντας για τους περισσότερους.

Το δεύτερο σαν απορία υπάρχει διαφορά στην πιστότητα όταν αυτή γίνεται με απλή 3G συσκευή απο μιά άλλη HSDPA?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακομα και στο κεντρο της Aθηνας η vodafone σε μερικα σημεια δεν εχει καλυψη 3g η και να εχει ειναι Γ.Τ.Π. οποτε...καλυτερα απλη κληση να κανουμε στα σιγουρα τη δουλεια μας:p
Link to comment
Share on other sites

κανω αλλα οχι συχνα. επειδη και η γιαγια η μια ειναι μακρια και θελει να βλεπει το εγγονι της κανω .
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει οποιαδήποτε διαφορά στην διάρκεια βιντεοκλίσης ( εικόνα, ευκρινια , ταχύτητα κλπ) απλής 3G συσκευής απο μιά άλλη HSDPA?
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής μια φορά έχω κάνει! Με απλό 3G καλά πήγαινε αλλά πρέπει να είχε μια μικροκαθυστέριση (βέβαια δεν είχε και πολύ καλό σήμα ο άλλος). Τώρα με το HSDPA σίγουρα θα έχει ακόμη καλύτερη ποιότητα!

 

Πάντως το κινητό είχε ζεσταθεί αρκετά με την βιντεοκλήση. 5 λεπτά είχα μιλήσει. Θα το ξαναδοκιμάσω κάποια στιγμή.. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος?

Link to comment
Share on other sites

Με τα πακετα CU και whats up οταν εχει καποιος ενεργοποιημενα τα 600 λεπτα περιλαμβανουν και βιντεοκλησεις.Αρα ετσι ναι συμφερει να κανεις για πλακα!Αλλιως με τετοια χρεωση ΜΑΚΡΥΑ!
Link to comment
Share on other sites

Είχε δοκιμάσει ένα φίλος μου να κάνει βίντεο-κλήση αλλά δεν μου φάνηκε και τόσο ωραίο να βλέπεις τον άλλο και να σε βλέπει ο άλλος.Μέχρι στιγμής δεν έχω αγοράσει κανένα 3G κινητό γιατί κανένας φίλος μου δεν έχει 3G κινητό αλλά απ'ότι φαίνεται θα αποκτήσω 3G κινητό σε λίγες μέρες.:)
Link to comment
Share on other sites

η εξισωση βιντεοκλησεις=απλες κλησεις ως προς το κοστος, πλεον κυριαρχει.

ομως ελαχιστοι διαθετουν κινητα με δυνατοτητα βιντεοκλησης.

ας βελτιωσουν κ το δικτυο 3G στην περιφερεια

Link to comment
Share on other sites

3 φορές έχω κάνει. Σπάνια χρησιμοποιώ τις βίντεο κλήσεις γιατί έχουν μεγάλη χρέωση. Προτιμώ την απλή ομιλία .
Link to comment
Share on other sites

ας βελτιωσουν κ το δικτυο 3G στην περιφερεια

 

+1.Άς φτιάξουν πρώτα καλά το 3G σήμα και να χαμηλώσουν τις χρεώσεις ομιλίας και μετά μας ρωτάτε άν κάνουμε χρήση της video-κλήσεις.Πάντως με τα προγράμματα Multi της Cosmote πολλοί θα αρχίσουν να κάνουν video-κλήσεις.:)

Link to comment
Share on other sites

Τα δικτυα μας αν και τα πληρωνουμε ακριβα ειναι για κλωτσιες. Το 3g ειναι ωραιο κολπο για να τα τσεπωνουν και να κοροιδευουν τον κοσμο με τις βιντεοκλησεις.
Link to comment
Share on other sites

Στην καρτοκινητή ειναι αρκετά οικονομικά τα πακέτα για να μιλάς με τις παρέες σου.. και σιγά σιγά το κάνουν και στα συμβόλαια.. ίδια χρέωση με την απλή την κλήση.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
δεν κανω χρηση 3g γιατι δεν εχω συσκευη που να υποστηριζει αυτην την υπηρεσια αλλα ουτε και 3g sim. αλλα και να ειχα δεν νομιζω να χρησιμοποιουσα...
Link to comment
Share on other sites

δεν κανω χρηση 3g γιατι δεν εχω συσκευη που να υποστηριζει αυτην την υπηρεσια αλλα ουτε και 3g sim. αλλα και να ειχα δεν νομιζω να χρησιμοποιουσα...

 

Δεν χρειάζεται να έχεις 3G sim (USIM) για να κάνεις βίντεο-κλήσεις.Μόνο η 3G συσκευή είναι αρκετή.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να έχεις 3G sim (USIM) για να κάνεις βίντεο-κλήσεις.Μόνο η 3G συσκευή είναι αρκετή.:)

 

oops!ομολογω πως δεν ηξερα οτι με την "απλη" σιμ μπορεις να κανεις βιντεοκληση:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να έχεις 3G sim (USIM) για να κάνεις βίντεο-κλήσεις.Μόνο η 3G συσκευή είναι αρκετή.

Ναι αλλά χρειάζεσαι να έχεις σήμα 3G!!

 

oops!ομολογω πως δεν ηξερα οτι με την "απλη" σιμ μπορεις να κανεις βιντεοκληση

έχω μείνει άναυδος. Περίεργο που δεν το ήξερες.

 

Πάντως εγώ αν έχω κάνει 4 άντε 5 φορές video-κλήση. Πρώτα πρώτα δεν συμφέρει και δεύτερο δεν έχει καλή ποιότητα λόγω του ότι χρησιμοποιούμε την μπροστινή VGA κάμερα(τα περισσότερα δηλαδή), που ούτε 1mp δεν είναι. Ίσως κάποτε βγάλουν με κάνα led flash και 3+mp (για μπροστά εννοώ) :p .

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

έχω μείνει άναυδος. Περίεργο που δεν το ήξερες.

 

Ίσως κάποτε βγάλουν με κάνα led flash και 3+mp (για μπροστά εννοώ) :p .

 

στο θεμα 3g εχω μεινει πολυυυ πισω:p

 

να βαλουν την 5αρα του ν82 με το ξενον φλας θα ειναι καλη κινηση:X

Link to comment
Share on other sites

να βαλουν την 5αρα του ν82 με το ξενον φλας θα ειναι καλη κινηση

Μα για μπροστά μιλάς τώρα ??? Εγώ είπα led έτσι ώστε όταν παίρνει ο άλλος να σε βλέπει πιο καθαρά , το xenon δεν μπορεί να κρατήσει. Και να κρατήσει θα πάει μπαταρία σου.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...