Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα γυρισαμε ολοι πισω :lol:

και περιμενουμε καινουργια

 

Πλάκα πλάκα, δε φτάνει που την περιμένουμε εμείς για "πρώτη φορά", είστε κι εσείς που το θέλετε για δεύτερη..:p:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηγα σημερα Γερμανο Ζωγραφου και ειχανε καποια κομματια 3GS σε μαυρο αλλα οχι σε λευκο. Γνωριζεται που υπαρχουν λευκα 16αρια 3GS κοντα στο κεντρο ?
:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

firmware: 05.11.07

 

Αυτό πρέπει να είναι του μοντεμ που αναγράφεις :confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα με τα ringtone πως δουλευει? Eχω φτιαξει 4 και τα εχω περασει στο τηλεφωνο...αλλα οταν παω να διαλεξω μου βγαζει απο μονο του το ενα απο αυτα και δεν μου δινει επιλογη να διαλεξω πιο θελω. Ολα ειναι φτιαγμενα απο το προγραμμα audiko και δεν νομιζω το ενα να ειναι εταξει και τα αλλα να εχουν προβλημα. Πως διαλεγω τελικα πιο θελω και σε καποιες επαφες να εχουν διαφορετικο απο αυτο που εχω σαν default στο τηλεφωνο?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα με τα ringtone πως δουλευει? Eχω φτιαξει 4 και τα εχω περασει στο τηλεφωνο...αλλα οταν παω να διαλεξω μου βγαζει απο μονο του το ενα απο αυτα και δεν μου δινει επιλογη να διαλεξω πιο θελω. Ολα ειναι φτιαγμενα απο το προγραμμα audiko και δεν νομιζω το ενα να ειναι εταξει και τα αλλα να εχουν προβλημα. Πως διαλεγω τελικα πιο θελω και σε καποιες επαφες να εχουν διαφορετικο απο αυτο που εχω σαν default στο τηλεφωνο?

Ευχαριστω!

 

όταν το συνδέσεις με το iTunes θα σου έχει ένα tab ringtones, το οποίο θα πρέπει να συγχρονίσεις .. αφού πρώτα ελέγξεις ότι έχουν περαστεί τα 4 ringtones (με κατάληξη m4r) στη λίστα "ringtones" του iTunes (με τον ίδιο τρόπο που περνάς τραγούδια στο Music, θα κάνεις κι αυτό). Από κει και πέρα, αφού γίνει ο συγχρονισμός, ρίξε κι έναν έλεγχο στο "ρυθμίσεις - ήχοι - ήχοι κλήσεις, να "καλυφθείς" ότι έχουν περαστεί κι εκεί ...

τέλος, θα πας στον τηλεφωνικό κατάλογο, στο αντίστοιχο όνομα που θέλεις, θα κάνεις τροποποίηση των στοιχείων του (edit) και θα δεις ότι μία από τις πολλές επιλογές που εμφανίζονται είναι και η αλλαγή ήχου κλήσης, αποθήκευση, και είσαι έτοιμος!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα τα εχω κανει. το προβλημα ομως ειναι οτι στις ρυθμισεις - ηχοι - ηχοι κλησεων δεν μου εμφανιζει ολα τα ringtone αλλα μονο ενα. Εκει ειναι το προβλημα μου.
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα τα εχω κανει. το προβλημα ομως ειναι οτι στις ρυθμισεις - ηχοι - ηχοι κλησεων δεν μου εμφανιζει ολα τα ringtone αλλα μονο ενα. Εκει ειναι το προβλημα μου.
Το ιδιο ακριβως προβλημα αντιμετωπιζω κι εγω
Link to comment
Share on other sites

Με site που εχουν flash player στην ουσια μπορουμε να δουμε στο iphone? Zip αρχεια επισης μπορουμε να ανοιξουμε?
Link to comment
Share on other sites

Με site που εχουν flash player στην ουσια μπορουμε να δουμε στο iphone? Zip αρχεια επισης μπορουμε να ανοιξουμε?

 

Σε σελίδες που απαιτούν FlashPlayer ως τώρα μπορώ να βλέπω κανονικά :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Σελίδες που έχουν flash μπορείς να δεις αλλά δεν μπορείς να δεις το flash. Δώσε ένα παράδειγμα. Χρησιμοποιείς το Safari έτσι;

Flash πάντως από τον safari δεν υποστηρίζεται και είμαι περίεργος να δω τί εννοείς

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορουμε στην ουσια να δουμε ενα site που εχει flash. Οπως ειπες και εσυ, ναι το site το βλεπεις αλλα δεν βλεπεις το γραφικα του flash (αν το λεω σωστα)
Link to comment
Share on other sites

Σελίδες που έχουν flash μπορείς να δεις αλλά δεν μπορείς να δεις το flash. Δώσε ένα παράδειγμα. Χρησιμοποιείς το Safari έτσι;

Flash πάντως από τον safari δεν υποστηρίζεται και είμαι περίεργος να δω τί εννοείς

 

:O oops λάθος μου , πάλι καλά που το ανέφερες. Τώρα έκανα μια δοκιμή για πλήρης σελίδα με Flash αλλά μάταια. Μικρότερα όμως flashάκια που βρίσκονται μέσα σε σελίδα ανοίγει κανονικά :confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

:O oops λάθος μου , πάλι καλά που το ανέφερες. Τώρα έκανα μια δοκιμή για πλήρης σελίδα με Flash αλλά μάταια. Μικρότερα όμως flashάκια που βρίσκονται μέσα σε σελίδα ανοίγει κανονικά :confused:

 

Οποτε μαλλον τζιφος ετσι?

Με zip αρχεια τιποτα ?

Ringtones εμφανιζει μονο ενα απο οσα εχεις περασει....

Μαζευονται διαφορα πραγματακια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: Φωνητική καθοδήγηση δεν έχει το gps? Έστω στα αγγλικά?

 

Εάν αναφέρεσαι στην native εφαρμογή του google maps, όχι δεν υποστηρίζει δρομολόγηση real-time πόσο μάλλον φωνητική καθοδήγηση. Υπάρχουν βέβαια στο Appstore πλήθος εφαρμογών που υποστηρίζουν αυτό που ζητάς με πιο αξιόπιστη λύση για μένα την εφαρμογή Navigon. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

εχω πολλα νευρα

 

παω σημερα πλαισιο στο μολ και μου λενε για ανανεωση πρεπει να περιμενετε τουλαχιστον 20 μερες

εκτος λεει κι αν θελετε νεο αριθμο οποτε αυριο θα ναι εδω! του λεω και ασπρο και 32αρι κ μου απαντα ο,τι θελετε

δηλ. ειναι τελειως κοροιδια

να σαι πελατης να θελεις κινητο κι ενω εχουν να μη σου δινουν!!!

 

τελοσπαντων εγω επειδη βαριειμαι να περιμενω θα παω Σαββατο ή το πολυ Δευτερα να το παρω

:cool:
Link to comment
Share on other sites

εχω πολλα νευρα

 

παω σημερα πλαισιο στο μολ και μου λενε για ανανεωση πρεπει να περιμενετε τουλαχιστον 20 μερες

εκτος λεει κι αν θελετε νεο αριθμο οποτε αυριο θα ναι εδω! του λεω και ασπρο και 32αρι κ μου απαντα ο,τι θελετε

δηλ. ειναι τελειως κοροιδια

να σαι πελατης να θελεις κινητο κι ενω εχουν να μη σου δινουν!!!

 

τελοσπαντων εγω επειδη βαριειμαι να περιμενω θα παω Σαββατο ή το πολυ Δευτερα να το παρω

 

Είναι όχι θέμα "κομπίνας" απλά τα ήδη υπάρχον imei που έχουν πάνε "πακέτο" με νέες συνδέσεις...δυστυχώς :worry:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

εχω πολλα νευρα

 

παω σημερα πλαισιο στο μολ και μου λενε για ανανεωση πρεπει να περιμενετε τουλαχιστον 20 μερες

εκτος λεει κι αν θελετε νεο αριθμο οποτε αυριο θα ναι εδω! του λεω και ασπρο και 32αρι κ μου απαντα ο,τι θελετε

δηλ. ειναι τελειως κοροιδια

να σαι πελατης να θελεις κινητο κι ενω εχουν να μη σου δινουν!!!

 

τελοσπαντων εγω επειδη βαριειμαι να περιμενω θα παω Σαββατο ή το πολυ Δευτερα να το παρω

 

Νέο αριθμό αλλά με σύνδεση έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Νέο αριθμό αλλά με σύνδεση έτσι;

 

Σωστά :rolleyes: οι συσκευές πάνε "πακέτο" όπως προανέφερα με νέο συμβόλαιο :cool:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

δηλ. η μαμα εξ αμερικης εχει πει τα τηλεφωνα να δινονται μονο σε νεες συνδεσεις??γιατι υπαρχει κοσμος που εχει παρει σκετη συσκευη(λιγοι βεβαια)

 

απλα ειναι τελειως κοροιδια τη μια(για ανανεωση)ναλενε δεν υπαρχει σαλιο και την αλλη για νεα συνδεση/αριθμο να εχουν τα παντα

 

σε βγαζει απο τα ρουχα σου η κατασταση

:cool:
Link to comment
Share on other sites

δηλ. η μαμα εξ αμερικης εχει πει τα τηλεφωνα να δινονται μονο σε νεες συνδεσεις??γιατι υπαρχει κοσμος που εχει παρει σκετη συσκευη(λιγοι βεβαια)

 

απλα ειναι τελειως κοροιδια τη μια(για ανανεωση)ναλενε δεν υπαρχει σαλιο και την αλλη για νεα συνδεση/αριθμο να εχουν τα παντα

 

σε βγαζει απο τα ρουχα σου η κατασταση

 

Τόσο η Vodafone όσο και η Cosmote δεν υποχρεώνουν κανέναν να αγοράσει το iPhone. Εφόσον αυτοί το διαθέτουν, λογικό είναι να προτιμούν να το δίνουν με νέες συνδέσεις. Η Apple δεν απαγορεύει στις εταιρείες να κάνουν αυτό το πράγμα, είναι δεν είναι σωστό/τίμιο/θεμιτό.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

δηλ. η μαμα εξ αμερικης εχει πει τα τηλεφωνα να δινονται μονο σε νεες συνδεσεις??γιατι υπαρχει κοσμος που εχει παρει σκετη συσκευη(λιγοι βεβαια)

 

απλα ειναι τελειως κοροιδια τη μια(για ανανεωση)ναλενε δεν υπαρχει σαλιο και την αλλη για νεα συνδεση/αριθμο να εχουν τα παντα

 

σε βγαζει απο τα ρουχα σου η κατασταση

 

Πίσω απ όλα αυτά κρύβεται το όφελος / στόχος των νέων συνδέσεων ;) (δυστυχώς :( για εμάς...)

 

 

Τόσο η Vodafone όσο και η Cosmote δεν υποχρεώνουν κανέναν να αγοράσει το iPhone. Εφόσον αυτοί το διαθέτουν, λογικό είναι να προτιμούν να το δίνουν με νέες συνδέσεις. Η Apple δεν απαγορεύει στις εταιρείες να κάνουν αυτό το πράγμα, είναι δεν είναι σωστό/τίμιο/θεμιτό.

 

Ένα δίκιο το έχεις αλλά έχουν το πάνω χέρι του μονοπώλιου οπότε μας πάνε με τα νερά τους... :worry:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα με τα ringtone πως δουλευει? Eχω φτιαξει 4 και τα εχω περασει στο τηλεφωνο...αλλα οταν παω να διαλεξω μου βγαζει απο μονο του το ενα απο αυτα και δεν μου δινει επιλογη να διαλεξω πιο θελω. Ολα ειναι φτιαγμενα απο το προγραμμα audiko και δεν νομιζω το ενα να ειναι εταξει και τα αλλα να εχουν προβλημα. Πως διαλεγω τελικα πιο θελω και σε καποιες επαφες να εχουν διαφορετικο απο αυτο που εχω σαν default στο τηλεφωνο?

Ευχαριστω!

 

Να μην ειναι πανω απο 30sec...

Link to comment
Share on other sites

εχω πολλα νευρα

 

παω σημερα πλαισιο στο μολ και μου λενε για ανανεωση πρεπει να περιμενετε τουλαχιστον 20 μερες

εκτος λεει κι αν θελετε νεο αριθμο οποτε αυριο θα ναι εδω! του λεω και ασπρο και 32αρι κ μου απαντα ο,τι θελετε

δηλ. ειναι τελειως κοροιδια

να σαι πελατης να θελεις κινητο κι ενω εχουν να μη σου δινουν!!!

 

τελοσπαντων εγω επειδη βαριειμαι να περιμενω θα παω Σαββατο ή το πολυ Δευτερα να το παρω

 

μακαρι να ηταν 20 μερες.... εγω εχω κανει αναβαθμιση με Vodafone απο τις 3/9 και ακομα τπτ.....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...