Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παρήγγειλα χτες από Oteshop.gr, με πήρε τηλ μια κυρία μετά από μία ώρα..της είπα ότι το βιάζομαι και ότι είμαι καλό παιδί!!! και σήμερα το πρωϊ το παρέλαβαααα!!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηγα σημερα το πρωι στν vodafone στην βουλιαγμενη...κ μου ειπε 1.5 μηνα αναμονη..!!

 

Από το oteshop.gr, μου είπαν ότι φέρνουν 10-15 κομμάτια κάθε week!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες παντως το πλαισιο με καθυστερηση μιας μερας σου φερνει οποιο 3GS θελετε (με συνδεση μονο). Τωρα ψαχνω λευκο 16gb απο καταστημα vodafone για να το παρω σημερα. Moνο μαυρο βρισκω:(
Link to comment
Share on other sites

Άρα για αγορά συσκευής [χωρίς σύνδεση] το φέρνου άμεσα από τοεσοπ.γρ;

 

@asmodeus .. Εσύ το θες με σύνδεση;

Link to comment
Share on other sites

Άρα για αγορά συσκευής [χωρίς σύνδεση] το φέρνου άμεσα από τοεσοπ.γρ;

 

@asmodeus .. Εσύ το θες με σύνδεση;

 

παρτο απο oteshop και θα καλοπερασεις

Link to comment
Share on other sites

συμβουλη... μακρυα απο oteshop//// περισσοτερα βρες στο θεμα με το service

 

Έχω ακούσει ότι ένα κινητό από οτεσοπ.γρ δεν έχει και εγγύηση.. Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Να φανταστώ πως αυτό είναι δικό σου...

 

http://www.adslgr.com/forum/archive/index.php/t-323531.html

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει ότι ένα κινητό από οτεσοπ.γρ δεν έχει και εγγύηση.. Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Να φανταστώ πως αυτό είναι δικό σου...

 

http://www.adslgr.com/forum/archive/index.php/t-323531.html

 

ναι .

 

εγγυηση εχει αλλα κανουν οτι γουσταρουν και δε βγαζεις ακρη μαζι τους

Link to comment
Share on other sites

ναι .

 

εγγυηση εχει αλλα κανουν οτι γουσταρουν και δε βγαζεις ακρη μαζι τους

 

Δηλαδή καλύτερο κατάστημα για αγορά iphone πιστεύεις πως είναι βονταφοουν;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή καλύτερο κατάστημα για αγορά iphone πιστεύεις πως είναι βονταφοουν;

 

φιλε μου τι να σου πω.. ναι θα προτιμουσα καλυτερα καταστημα βονταφον. γιατι στην βοντα ξερεις αυτην και μονο με αυτουσ μιλας . στα οτεshop γινεται απλα χαμος.. μπλεκεις με οτεshop/germano/cosmote και αντε βρες ακρη.

 

να σου πω μονο οτι στην δικη μου περιπτωση με διχρωμια στην οθονη του κινητου το εχω στειλει 3 φορες τις δυο το επεστρεφαν και ελεγαν οτι πληρει τις προυποθεσεις της εταιριας... την τριτη φορα (που σημερα ειχα απαντηση) μου ειπαν οτι αλλαξαν την πλακετα με νεο ΙΜΕΙ ..η συσκευη ηταν 2 εβδομαδων ...

 

αν και ηξερα οτι απαγορευεται να ανοιγουν την συσκευη και μονο η apple μπορει αυτοι το ανοιξαν κανονικα και εχουν την εντυπωση οτι θα το παραλαβω ...επισης την πρωτη φορα που το ειχαν στειλει πισω ειχαν κανει και μια μεγαλη γρατζουνια στην οθονη

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πριν 2 ωρες το αγορασα και εγω με συνδεση στη Βοδαφον. Το βρηκα το 16αρι λευκο υστερα απο ωρες στην Βονταφον στο Μοσχατο :)..Oλα καλα προς το παρων
Link to comment
Share on other sites

Παιδες πριν 2 ωρες το αγορασα και εγω με συνδεση στη Βοδαφον. Το βρηκα το 16αρι λευκο υστερα απο ωρες στην Βονταφον στο Μοσχατο :)..Oλα καλα προς το παρων

 

φιλε μου καλοριζικο και σου ευχομαι απροβληματιστο...

 

εγω αυτη τη στιγμη κλαιω τα λεφτα μου :this:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τι να σου πω.. ναι θα προτιμουσα καλυτερα καταστημα βονταφον. γιατι στην βοντα ξερεις αυτην και μονο με αυτουσ μιλας . στα οτεshop γινεται απλα χαμος.. μπλεκεις με οτεshop/germano/cosmote και αντε βρες ακρη.

 

να σου πω μονο οτι στην δικη μου περιπτωση με διχρωμια στην οθονη του κινητου το εχω στειλει 3 φορες τις δυο το επεστρεφαν και ελεγαν οτι πληρει τις προυποθεσεις της εταιριας... την τριτη φορα (που σημερα ειχα απαντηση) μου ειπαν οτι αλλαξαν την πλακετα με νεο ΙΜΕΙ ..η συσκευη ηταν 2 εβδομαδων ...

 

αν και ηξερα οτι απαγορευεται να ανοιγουν την συσκευη και μονο η apple μπορει αυτοι το ανοιξαν κανονικα και εχουν την εντυπωση οτι θα το παραλαβω ...επισης την πρωτη φορα που το ειχαν στειλει πισω ειχαν κανει και μια μεγαλη γρατζουνια στην οθονη

 

 

Αφού δεν μπορούν να τ ανοίξουν στην Ελλαδα ο Οτε πως το έκανε ;

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν μπορούν να τ ανοίξουν στην Ελλαδα ο Οτε πως το έκανε ;

 

τελικα οπως φαινεται τ ανοιγουν.

 

και εγω αυτη την εντυπωση ειχα! το ανεφερα στο τηλεφωνο και μου ειπαν οτι φυσικα και μπορουν και εχουν παρει αδεια

 

μου ειπε συγκεκριμενα: ειναι στην απολυτη ευχερεια του εξουσιοδωτημενου service

 

επισης μου ειπε επειδη επεμενα και δεν εβγαινε ακρη οτι θα παραλαβω και τα χαρτια με τις σφραγιδες πια χαρτια εννοουσε και πιες σφραγιδες δεν καταλαβα

 

 

μπορούμε επίσημα να μάθουμε αν τελικά έχουν δικαίωμα να ανοίξουν το τηλέφωνο η όχι? αν δεν έχουν τέτοιο δικαίωμα προφανώς παράνομα άνοιξαν το δικό μου

 

 

 

 

 

***Ομάδα Διαχείρισης: ***

Στην περίπτωση που θέλεις να

προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ,χρησιμοποίησε

την http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

 

Δεν είναι chatroom!

Link to comment
Share on other sites

τελικα οπως φαινεται τ ανοιγουν.

 

και εγω αυτη την εντυπωση ειχα! το ανεφερα στο τηλεφωνο και μου ειπαν οτι φυσικα και μπορουν και εχουν παρει αδεια

και εμενα ετσι μου ειπαν, οτι αλλαξαν πλακετα και το παρελαβα με νεο imei και serial αλλα τα παιδια σε ενα αλλο θεμα επιμενουν οτι ετσι σου δινουν την συσκευη μετα απο αντικατασταση και οτι λενε μπαρουφες....

καλα να παθω δεν περιμενα την Βοντα πηγα και μπλεχτηκα με τους #%$#@

Link to comment
Share on other sites

παιδια οντως υπαρχει ελλειψη απο vodafone σε λευκο χρωμα... μονο μαυρα αυτη την περιοδο... :(

 

Χθες πηγα σε καταστημα Vodafone στο Ηρακλειο Κρητης και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πουθενα και οτι θα περιμενω να φερουν.. Πως γινεται τωρα να βρίσκετε εσείς δεν καταλαβαινω.. Μηπως να παω να τους πω κανα δυο λογακια μπας και γινει τιποτα...???:confused:

Link to comment
Share on other sites

Χθες πηγα σε καταστημα Vodafone στο Ηρακλειο Κρητης και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πουθενα και οτι θα περιμενω να φερουν.. Πως γινεται τωρα να βρίσκετε εσείς δεν καταλαβαινω.. Μηπως να παω να τους πω κανα δυο λογακια μπας και γινει τιποτα...???:confused:

 

Φιλε δεν σου λενε ψεματα. Οντως στο Ηρακλειο Κρητης οπως και σε πολλες πολεις τις επαρχιας υπαρχει σοβαρο προβλημα. Να φανταστεις εγω παρελαβα το κινητο προχθες μετα απο αναμονη πανω απο ενα μηνα. Παντως αν σε ενδιαφερει η vodafone σου εχω ενα τιπ. Για νεα συνδεση πηγαινε στο πλαισιο και για ανανεωση συμβολαιου πηγαινε στο καταστημα στην πλατεια κορναρου που εχει πολυυυυ μικροτερη λιστα αναμονης απο τα πιο κεντρικα...

Link to comment
Share on other sites

και εμενα ετσι μου ειπαν, οτι αλλαξαν πλακετα και το παρελαβα με νεο imei και serial αλλα τα παιδια σε ενα αλλο θεμα επιμενουν οτι ετσι σου δινουν την συσκευη μετα απο αντικατασταση και οτι λενε μπαρουφες....

καλα να παθω δεν περιμενα την Βοντα πηγα και μπλεχτηκα με τους #%$#@

 

τελικα πηρες το κινητο πισω με αλλαγμενη την πλακετα ?η σου εδωσαν νεα συσκευη ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια οντως υπαρχει ελλειψη απο vodafone σε λευκο χρωμα... μονο μαυρα αυτη την περιοδο... :(

 

 

Αντιθέτως εγώ βρίσκω ένα σωρό λευκά :p

 

 

Χθες πηγα σε καταστημα Vodafone στο Ηρακλειο Κρητης και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πουθενα και οτι θα περιμενω να φερουν.. Πως γινεται τωρα να βρίσκετε εσείς δεν καταλαβαινω.. Μηπως να παω να τους πω κανα δυο λογακια μπας και γινει τιποτα...???:confused:

 

Απλά κρατάνε τις συσκευές για νέες συνδέσεις και όχι για επιδοτήσεις μιας και τα περισσότερα έρχονται από την Apple πακέτο μόνο για συμβόλαιο.

 

Τα iphone 3gs που παραλαμβάνετε τώρα από την vodafone με ποιό firmware είναι;

 

Το δικό μου έχει την έκδοση 3.0.1 :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα διαθεσιμότητα. Εγώ αν πάω σε ένα μαγαζί θέλω να βλέπω και να αγοράζω τη συσκευή, τι θα πει δεν υπάρχει. 31 Ιουλίου θα έρθει θα έρθει, ήμαρτον! Ακόμα και στη Τουρκία είπαν 9 Αυγούστου και 9 Αυγούστου ήταν σε όλα τα καταστήματα απεριόριστα. Κάτι παίζεται εδώ αλλά τι!
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα διαθεσιμότητα. Εγώ αν πάω σε ένα μαγαζί θέλω να βλέπω και να αγοράζω τη συσκευή, τι θα πει δεν υπάρχει. 31 Ιουλίου θα έρθει θα έρθει, ήμαρτον! Ακόμα και στη Τουρκία είπαν 9 Αυγούστου και 9 Αυγούστου ήταν σε όλα τα καταστήματα απεριόριστα. Κάτι παίζεται εδώ αλλά τι!

 

τα γυρισαμε ολοι πισω :lol:

και περιμενουμε καινουργια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...