Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχει κάποια εφαρμογή για sms στο appstore?

 

με ενδιαφέρει να γλιτώσω το κόστος των sms προς δίκτυα του εξωτερικού...

 

biteSMS...βγηκε εκδοση 3.0 απο xsellize, αλλα δεν βλεπω την original 3.0...που ειναι οεο??

Link to comment
Share on other sites

biteSMS...βγηκε εκδοση 3.0 απο xsellize, αλλα δεν βλεπω την original 3.0...που ειναι οεο??

 

Aυτό είναι στο cydia...:happy:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Παιδία, υπάρχει κάποια εφαρμογή για να κατεβάζω τα e-mails μου χωρίς να κατεβάζει τα attachments? Εκτός βέβαια αν το επιλέξω.

Απο το iphone θέλω να βλέπω μονο τα κείμενα που περιεχουν τα e-mails.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Help meh :D

8elw ena bin/dec/hex calculator alla na einai toumpano .

 

10x

 

`rch

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν δοκιμάζεις αυτό που έχει το iphone πλαγιάζοντας την οθόνη?

 

Γιατί το ντιφόλτ δεν έχει αυτό που θέλω ...

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Γεια.πηρα ενα iphone και προσπαθω να φτιαξω ενα acc στο itunes αλλα με τιποτα δεν βγαζει την επιλογη free account θελει οπωσδηποτε π[ιστωτικη..τι παιζει ρε παιδια εχετε καμια ιδεα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια.πηρα ενα iphone και προσπαθω να φτιαξω ενα acc στο itunes αλλα με τιποτα δεν βγαζει την επιλογη free account θελει οπωσδηποτε π[ιστωτικη..τι παιζει ρε παιδια εχετε καμια ιδεα?

 

Τσέκαρε εδώ http://support.apple.com/kb/HT2534 αν δεν λειτουργεί πές μου να σου στείλω την όλντσκουλ "μπινιά" ΛΟΛ!

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι για το Nimbuzz. Είναι ένα free application με το οποίο μπορέις να έχεις ανοιχτά τα msn, skype, facebook, κλπ και να κάνεις ταυτόχρονο chat με το δικό του interface. Όμως το περίεργο είναι το help center που έχει και λειτουργεί live. Και για να γίνω πιο κατανοητός να σας πω αυτό. Όταν το χτύπησα για να ρωτήσω εάν γίνετε να μην μου βγάζει τους off line friends μου από το facebook μου απάντησε ακαριαία. Νόμιζα οτι τελικά είναι μηχάνημα. Η απάντησή του δεν ήταν όμως για αυτό που ρώτησα. Του έκανα επόμενη ερώτηση και πάλι μόλις πάτησα το send μου ήρθε απάντηση πάνω σε αυτό που ρώτησα αλλά με ύφος χιούμορ!!! Φανταστείτε οτι ρώτησα where r u now? και ακαριαία μου απαντάει από την Ολλανδία!!! Εσύ; Μόλις του έγραψα lol μου απαντάει ακαριαία όμως οτι χαίρεται που με κάνει και γελάω!!! Τελικά απάντηση στην ερώτησή μου δεν πήρα. Το έχει παρατηρήσει κάποιος να μου πει τι παίζει ακριβώς;
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδια,

εχω 3 iPhone 3G 8GB απο Αμερική τα ξεκλειδωσα με yellowsnow

Γλωσσα: Γερμανικά

στο App Store όμως τις κατηγορίες μου τις δείχνει στα Ολλανδέζικα...γτ?

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα το itunes (8.1) και ξαφνικά ενώ συγχρονίζει όλα τα υπόλοιπα (επαφές, φωτό κλπ) κολλάει στην ενημέρωση του ημερολογίου (επί ώρες χωρίς να κάνει τίποτα), δεν ξέρω αν κατά λάθος πείραξα καμία ρύθμιση αλλά δεν ολοκληρώνει τον συγχρονισμό.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ πρόβλημα με το calendar. Μόνο που εμένα δεν φορτώνει επί ώρες όπως εσένα, απλά μου πετάει μήνυμα στο τέλος ότι δεν μπόρεσε να συγχρονίσει το calendar. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα ξαφνικά μου κάνει το εξής κουλό(κ πριν παω στο 8.1).

Ενω έχω ρυθμισμένο το μέγεθος του cover flow εκεί που θέλω, άμα κλείσω κ ξανανοίξω το iTunes αυτό επανέρχεται στο αρχικό μέγεθος. Πως διορθώνεται αυτό? Να μένει πάντα στο ίδιο μέγεθος δλδ.

 

http://img11.imageshack.us/img11/2162/30848223.jpg

 

http://img13.imageshack.us/img13/695/39067239.jpg

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ πρόβλημα με το calendar. Μόνο που εμένα δεν φορτώνει επί ώρες όπως εσένα, απλά μου πετάει μήνυμα στο τέλος ότι δεν μπόρεσε να συγχρονίσει το calendar. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!!

 

Εμένα από την άλλη δεν μπορεί να συγχρονίσει τα email settings μετά την αναβάθμιση στο 8.1. :wacko:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Σημερα ξαφνικα χαθηκε το εικονιδιο του app store.Μπορει καποιος να με βοηθήσει?
www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

παιδια...καμια ιδεα για το προβλημα μου?

εχω 3 iPhone 3G 8GB απο Αμερική τα ξεκλειδωσα με yellowsnow

Γλωσσα: Γερμανικά

στο App Store όμως τις κατηγορίες μου τις δείχνει στα Ολλανδικα με € και το αλλο στα Αμερικάνικα με $.

γιατι?

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι η νέα έκδοση 8.1 έχει αρκετά προβλήματα. Ένα που παρατηρώ είναι οτι πλεόν στα διάφορα άλμπουμ δεν μου αναφέρει όπως πριν αν είναι συμβατά με itunes plus ή όχι. ΑΚόμα και σε άλμπουμς που ξέρω ότι έιναι συμβατά και με την προηγούμενη έκδοση το ανέφερε τώρα δεν αναφέρει τίποτα, το παρατήρησε κανείς αυτό ρε παιδιά?:worry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Προσπαθώ να φτιάξω account στο appstore αλλά μου ζητάει πιστωτική, δεν έχει επιλογή για free υπάρχει τρόπος να γραφτώ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Προσπαθώ να φτιάξω account στο appstore αλλά μου ζητάει πιστωτική, δεν έχει επιλογή για free υπάρχει τρόπος να γραφτώ?

 

Καλημέρα...Μπορείς να κάνεις λογαριασμό χωρίς πιστωτική...Πας να κατεβάσεις μια free εφαρμογή απο app store και κάνεις register με χώρα Ινδονησία ή Αυστραλία...Δουλεύει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Πας να κατεβάσεις μια free εφαρμογή απο app store και κάνεις register με χώρα Ινδονησία ή Αυστραλία...Δουλεύει κανονικά

 

Δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο...εγώ Ελλάδα δήλωσα και δουλεύει κανονικά :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρώ τις τελευταίες μέρες οτι στις περισσότερες εφαρμογές ενώ γράφει οτι έχει reviews όταν πατάω να δω τι γράφουν μου βγάζει no reviews. Ξέρει κανείς τι παίζει;
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Σημερα ξαφνικα χαθηκε το εικονιδιο του app store.Μπορει καποιος να με βοηθήσει?
kserei kanenas ti na kanw??dokimasa hard reset alla mataio...
www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...