Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω έναν browser φωτογραφιών για ν'αντικαταστήσω τον μανίσιο ο οποίος εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες μαζί! Δοκίμασα τον καινούριο Resco Photo Viewer αλλά είναι χάλια η κατάσταση!

Έχετε να μου προτείνετε κάποιον άλλον;

 

ΤΙΑ :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εχω το εξης προβλημα.Βαζω στο 5800 μου την εφαρμογη kinetik scrolling αφου την εχω πρωτα κανει sign και ενω την βαζει κανονικα και φενεται και στην διαχειριση εφαρμογων δεν μπορω πουθενα να την βρω στο κινητο ξερει κανεις το γιατι??????????:(

 

έχω κ εγώ το ίδιο θέμα... πως μπορούμε να παραμετροποιήσουμε την εφαρμογή?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που την εχει βαλει και δουλευει ας μας βοηθηση!!!!:):):)

 

παιδια εγω την ειχα βαλει αλλα με δυσκολευε πολυ!π.χ. αν πηγαινα στις επαφες επρεπε να πατησω 2-3 φορες για να ανοιξω μια επαφη!δεν εμφανιζεται στις εφαρμογες,την βρισκεις μονο στις ρυθμισεις-Διαχειρ.εφαρμογων-εγκατεστημενες εφαρμογες!Απο εδω την αφαιρεις αν θελεις!δεν μπορεις να κανεις κατι περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω την ειχα βαλει αλλα με δυσκολευε πολυ!π.χ. αν πηγαινα στις επαφες επρεπε να πατησω 2-3 φορες για να ανοιξω μια επαφη!δεν εμφανιζεται στις εφαρμογες,την βρισκεις μονο στις ρυθμισεις-Διαχειρ.εφαρμογων-εγκατεστημενες εφαρμογες!Απο εδω την αφαιρεις αν θελεις!

 

Καλά εγωω την έβαλα χτες και την έβγαλα γιατί αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα. Πέρα από το ότι δεν είδα ιδιαίτερη διαφορά, όταν πατούσα να μπω πχ στις εφαρμογές, έμπαινε με δυσκολία. Απλά είπα μπας και μπορείς να περάσεις μερικές ρυθμίσεις και να τα φτιάξεις.. Αλλά μπα....

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει τουλαχιστον οποιος εχει κανει και πρεπει να παει να την κανει την τελευταια αναβαθμιση v40 παει πολυ πιο γρηγορα απο οτι πριν..!!!!!Κριμα πιστευα οτι θα εβλεπα και κατι παραπανω!!!

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την πρωτοπορεία. TMC έχουν όλες οι ευρωπαϊκές χώρες εδώ και πολλά χρόνια (και σε πολύ καλύτερη τιμή από την εξωφρενική της DIS). Μου θυμίζεις τον ΟΤΕ, που λίγα μόλις χρόνια πριν μας διαφήμιζε το «πρωτοποριακό» ISDN.

 

Καλά ναι..

Άστα να πάνε..

Two hundred years behind we are.. :lol:

 

Εννοείται πως αυτά που έγραψα ήταν copy-paste δεν ήταν η άποψη μου..:p

Link to comment
Share on other sites

Κάνει πραγματικά φοβερή δουλειά το RAMblow σε ό,τι αφορά τη RAM. :happy:

Στο Ν97 μου τρέχουν συνεχώς στο background: FreeiSms, emoze, Best Taskman και με ρυθμισμένο το RAMblow να κάνει Memory Boost κάθε 1 ώρα, έχω 30 ΜΒ ελεύθερα εδώ και 3 μέρες συνεχόμενα (το κινητό δεν έχει κλείσει).

Πραγματικά σε "σώζει" από restart λόγω χαμηλής RAM.

 

Κανονικά, απαγορεύεται να μιλήσουμε για *****ed εφαρμογές εδώ, αλλά θα επισημάνω το παρακάτω και ας κρίνουν οι mod αν πρέπει να σβηστεί ή όχι:

Η trial έκδοση διαρκεί 15 μέρες και είναι fully-functional. Όταν παρέλθει αυτό το διάστημα και πάψει να λειτουργεί, με μια επανεγκατάσταση, λειτουργεί κανονικά και για τις επόμενες 15 μέρες, κ.ο.κ. ;)

 

Ωστόσο, για κάτι τόσο χρήσιμο, καλό θα ήταν να στηρίζουμε τους developers.

Τις εφαρμογές που χρησιμοποιούμε πάντοτε και που δίνουν στο κινητό μας τόσα πολλά, αν έχουμε τη δυνατότητα, καλό είναι να τις αγοράζουμε (χωρίς εισαγωγικά " " :lol:)

 

ευχαριστουμε για την info....;)

πραγματικα εξαιρετικο προγραμμα.....

δεν πεφτω κατω απο 40 με 45 ram....:)

ελπιζω να ξυπνησει και η νοκια και στα επομενα update να κανει κατι για αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Ποιός browser τρώει τα λιγότερα kb;;Ο opera καλός είναι για το satio;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω έναν browser φωτογραφιών για ν'αντικαταστήσω τον μανίσιο ο οποίος εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες μαζί! Δοκίμασα τον καινούριο Resco Photo Viewer αλλά είναι χάλια η κατάσταση!

Έχετε να μου προτείνετε κάποιον άλλον;

 

ΤΙΑ :)

Anyone? :(

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Anyone? :(

 

Bill δοκίμασε τον image exchange. Bασικά δεν ξέρω αν έχει βγει η τελική του έκδοση γιατί θυμάμαι ήταν beta για 5th συσκευές.:)

Link to comment
Share on other sites

Anyone? :(

 

Resco Photo Viewer... Και τίποτα άλλο.- :lol: ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός browser τρώει τα λιγότερα kb;;Ο opera καλός είναι για το satio;

Καλημέρα. Δοκίμασε τον Opera Mini, http://www.opera.com/mobile/.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Τί πρόβλημα έχεις και με τον resco? Εμένα μ'αρεσε πολύ. πες πρόβληματα να δούμε γιατί έχει πολλές ρυθμίσεις
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Bill δοκίμασε τον image exchange. Bασικά δεν ξέρω αν έχει βγει η τελική του έκδοση γιατί θυμάμαι ήταν beta για 5th συσκευές.:)

Nokia Ιmage Exchange? Αυτό είναι http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-image-exchange ?

 

Resco Photo Viewer... Και τίποτα άλλο.- :lol: ;)

 

Τί πρόβλημα έχεις και με τον resco? Εμένα μ'αρεσε πολύ. πες πρόβληματα να δούμε γιατί έχει πολλές ρυθμίσεις

Πώς καταφέρατε να διαλέξετε τον φάκελο που θέλετε να δείτε; Μέσα από τις επιλογές του Resco Photo Viewer δε βρήκα κάτι (παίζει να είμαι και γκαβός βέβαια :p).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

οπως μπαίνεις μέστο resco. πατάς επιλογές--->view(εμφάνιση, εκεί που έχει, ανανέωση λίστες εικονείδια), έχει και μια επιλογή εμφάνισε φάκελο. Και γίνεται σαν browser τώρα. Μπορείς να επιλέξεις επίσης, απο ποιους φακέλους θέλεις να δείχνει εικόνες. Για να μήν σου δείχνει και αυτές των album art μέστις μουσικές σου πχ. και επίσης βάζεις και default folder να σου ξεκινά απο εκεί το πρόγραμμα
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

οπως μπαίνεις μέστο resco. πατάς επιλογές--->view(εμφάνιση, εκεί που έχει, ανανέωση λίστες εικονείδια), έχει και μια επιλογή εμφάνισε φάκελο. Και γίνεται σαν browser τώρα. Μπορείς να επιλέξεις επίσης, απο ποιους φακέλους θέλεις να δείχνει εικόνες. Για να μήν σου δείχνει και αυτές των album art μέστις μουσικές σου πχ. και επίσης βάζεις και default folder να σου ξεκινά απο εκεί το πρόγραμμα

Άψογος!! Thanks a million!!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας

τελικα εχουμε λυση για να δουμε avi στο Ν97 μινι??

 

και μενα με καίει αυτο το ερωτημα...

με το smartmovie κατι γινεται...αλλα παιζουν σπαστα...τα κλιπ...

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση θα ηθελα να κανω παιδες!!!!

οταν θελουμε να σβησουμε μια κληση εναν αριθμο ειτε που εχουμε καλεσει ειτε μας καλεσε παμε και την σβηνουμε και ολα ωραια και καλα..

πως γινεται ομως να μην εμφανιζεται ουτε στο μητρωο?

μητρωο εννωο απο το μενου την επιλογη που σου λεει τα παντα!οτι εστειλες sms εκει,οτι συνδεθηκες wifi εκει και λοιπα.μπορω να το κανω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση θα ηθελα να κανω παιδες!!!!

οταν θελουμε να σβησουμε μια κληση εναν αριθμο ειτε που εχουμε καλεσει ειτε μας καλεσε παμε και την σβηνουμε και ολα ωραια και καλα..

πως γινεται ομως να μην εμφανιζεται ουτε στο μητρωο?

μητρωο εννωο απο το μενου την επιλογη που σου λεει τα παντα!οτι εστειλες sms εκει,οτι συνδεθηκες wifi εκει και λοιπα.μπορω να το κανω αυτο?

 

Φιλε υπαρχει η επιλογη αν μπεις μεσα στο μητρωο σβησιμο μητρωου αλλα τα σβηνει ολα!!!Ενα ενα δυστυχως δεν γινεται!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

και μενα με καίει αυτο το ερωτημα...

με το smartmovie κατι γινεται...αλλα παιζουν σπαστα...τα κλιπ...

 

 

γιατι τι διαφορα εχει με το κανονικο του κινητου ??

Ωσες ταινιες εχω ολες τελεια πεζουν

 

και ερωτηση

1) εχουμε κανενα app για επεξεργασια video και εικονων

γιατι πευθιμησα απο το νοκια 3250

 

2) προβλημα με εφαρμογη που εχει στην ιστοσελιδα της formula1 την κατεβασα απο pc για το μοντελο μου αλλα ειναι σε μορφη jad που δεν οταν παταω εγκατασταση απο κινητο μου βγαζει 'προετιμσια' και μετα τπτ δοκιμασα απευθειας απο κινητο μεσα στην ιστοσελιδα και παλι τπτ

τι δεν παει καλα

τρελαθηκα απο τοτε που ειδα την εφαρμογη ιδικα τωρα που αντ1 αποφασισε να βγαλει λεφτα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος μια εφαρμογή για chat που να δουλεύει και η κλήση ομιλίας.. (voice call)

Με ενδιαφέρει κυρίως για λογαριασμό MSN.

 

Σίγουρα έχει αναφερθεί αλλά δεν μπόρεσα να το βρω..

Link to comment
Share on other sites

γιατι τι διαφορα εχει με το κανονικο του κινητου ??

Ωσες ταινιες εχω ολες τελεια πεζουν

 

και ερωτηση

1) εχουμε κανενα app για επεξεργασια video και εικονων

γιατι πευθιμησα απο το νοκια 3250

 

2) προβλημα με εφαρμογη που εχει στην ιστοσελιδα της formula1 την κατεβασα απο pc για το μοντελο μου αλλα ειναι σε μορφη jad που δεν οταν παταω εγκατασταση απο κινητο μου βγαζει 'προετιμσια' και μετα τπτ δοκιμασα απευθειας απο κινητο μεσα στην ιστοσελιδα και παλι τπτ

τι δεν παει καλα

τρελαθηκα απο τοτε που ειδα την εφαρμογη ιδικα τωρα που αντ1 αποφασισε να βγαλει λεφτα

 

γιατι παιζει avi ο player του κινητου...???:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εδω και δυο μερες ψαχνω το resco photo viewer 6 και δεν το βρισκω πουθενα.

 

Υπενθύμιση

Θα σας παρακαλέσουμε να μην προχωρείτε δημόσια σε αιτήματα για την ανάρτηση παράνομου περιεχομένου, ούτε όμως και να διακινείτε τέτοιους συνδέσμους μέσα από τα forums του myphone.gr.

Αν επιθυμείτε να επικοινωνήσετε με οποιονδήποτε χρήστη, ώστε να λάβετε διευκρινήσεις σχετικά με κάποιο μήνυμά τους ή να ζητήσετε πληροφορίες για οτιδήποτε, μπορείτε να το κάνετε απευθείας χρησιμοποιώντας τα προσωπικά μηνύματα. Δεν πρέπει να κοινοποιείτε δημόσια την πρόθεσή σας για προσωπική επικοινωνία, ούτε όμως και οι αποδέκτες των προσωπικών μηνυμάτων αυτών δεν θα πρέπει να κοινοποιούν στους υπόλοιπους για το γεγονός ότι δέχθηκαν / έστειλαν / προώθησαν PM. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

FAQ: Πληροφορίες για τα Προσωπικά Μηνύματα (PM)

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια ειναι τελικα η καλυτερη εφαρμογη για το facebook....???

εχω δοκιμασει αρκετες αλλα δεν ειμαι ευχαριστημένος......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...