Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
παιδιά να ρωτήσω υπάρχει κανένα απλό προγραμματάκι που να μπορώ να δημιουργήσω αρχείο .cab για να βάλω δικιά μου εικόνα κ να υπάρχει σε όλα τα tabs του flo3d?να κάνω δλδ ένα απλο background...;):p

 

Δεν χρειάζεται να φτιάξεις cab. Δες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά να ρωτήσω υπάρχει κανένα απλό προγραμματάκι που να μπορώ να δημιουργήσω αρχείο .cab για να βάλω δικιά μου εικόνα κ να υπάρχει σε όλα τα tabs του flo3d?να κάνω δλδ ένα απλο background...;):p

 

 

 

Ο δεύτερος τρόπος :

 

Δες και εδώ στους xda ενα νεο cab απο τον mun_rus που αλλάζει το bagkground σε όλα τα tabs καθε φορά που εσυ το επιλεγεις μεσα απο τις ρυθμισεις του manila.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια μινι δοκιμή της extreme 1.8 Dutty

Τις εντυπώσεις μου αλλά και μετρήσεις θα τις βρείτες εδώ:

http://www.navimania.gr/showpost.php?p=168912&postcount=3

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια χελππππ!!!κατι εκανα και παταω εναρξη και μετα ρυθμισεις και δεν με βαζει!εχω κανει ρισταρτ πανω απο 10 φορες και εχω πεταξει τα προγραμματα που ειχα βαλει μεσα μηπως εφταιγε καποιο απο αυτα αλλα τιποτα!!!! τι να κανω???δεν μπορω καν να κανω χαρντ ρισιτ!:( ουφφφφ...:(((( α και κατι αλλο οταν το ανοιγω μου βγαζει το εξης μηνυμα "the file "quickmenu" cannot be opened.either it is not signed with a trusted certificate or of its components cannot be found.if the problem persist try reinstailling or restoring this file!:(
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια μινι δοκιμή της extreme 1.8 Dutty

Τις εντυπώσεις μου αλλά και μετρήσεις θα τις βρείτες εδώ:

http://www.navimania.gr/showpost.php?p=168912&postcount=3

 

προσωπικα απογοητευτηκα Κωστη απο την ρομ του dutty...

 

ειδικα αφου την δοκιμασα με τελειωμενη και στημενη την 7.5 του λαυρεντη...

 

97mb ελευθερα στην ρομ του dutty μετα απο το hard reset :blink:

μου θυμισε τις 1ες 6.1 στο καιζερ....

απελπισια για μενα...

 

ωραια μπιχλιμπιδια και πολυ φορτωμενη με νεο interface σε πολλους τομεις,αλλα βαρια...πολυ βαρια...

ειναι ρομ για ατομα που τρελαινονται για φρου φρου και αρωματα και δεν τους ενδιαφερει η ταχυτητα και η αμεσοτητα του pda τους....για σταθεροτητα δεν εχω δικαιωμα να εκφερω γνωμη,γιατι με μια ωρα που την δουλεψα και την δοκιμαζα σερφαροντας και βαζοντας καποιες εφαρμογες,δεν μπορει να εχω εικονα ...

 

αν ειναι ολες οι επομενες ρομς να ειναι σε αυτο το στυλ ευχαριστω δεν θα ξαναπαρω....

μενω με του λαυρεντη την ρομ και ειμαι μια χαρα :)

 

οσο για το μανιλλα οντως ειναι πιο γρηγορο και το landscape του ειναι εντυπωσιακο...αλλα εγω δεν το χρησιμοποιω μονιμα παρα μονο το εναλλασω καποιες φορες με την today screen μου μεσω της -υπεροχης πραγματικα εφαρμογης-tf detacher !! που με εσωσε !

 

ετσι ειναι δεν ειναι γρηγορο,δουλευει δεν δουλευει landscape, σκασιλα μου....να μην το πω οπως θα επρεπε :X

 

το κυριο χαρακτηρηστικο της ρομ του dutty ειναι το πολυ πιο touch friendly interface !!

που ειλικρινα αν ηταν πιο αμεσο και πιο γρηγορο θα ηταν ιδανικο!αλλα εδω σιγουρα μιλαμε για μια νεα προσπαθεια που ειναι μολις στην αρχη,οποτε θα υπαρξει βελτιωση στο μελλον.

 

επισης θα σου ζητουσα μια χαρη...

μην συγκρινετε τις τελευταιες ρομς του λαυρεντη η με οποιους αλλους μεγαλους developers, με του πανου..δεν εχουν καμια σχεση...;)

 

στις ρομς του οι λεξεις flash support και development...ειναι αγνωστες...

 

καμια ρομ του πανου δεν εχει καταφερει ακομη να ειναι μπροστα...

δεν υπαρχει τπτ το ριζοσπαστικο και νεο στις ρομς του,απλα μεταβαλει το interface,βαζει καποια καλουδια και τελος...καλη η προσπαθεια δεν το συζητω,αλλα ....

 

εκει που εχει κανει πολυ καλη δουλεια και ειναι αξιο αναφορας, ειναι η υποστηριξη και το κεφι του για να βοηθησει!

και μπραβο του ειλικρινα!!

εχει βοηθησει και συνεχιζει να βοηθαει,παρα πολυ κοσμο με την δουλεια του και το μερακι του !!

 

παντως Κωστη,δοκιμασε οποτε βρεις χρονο την 7.5 του λαυρεντη (στην πραξη ομως,φορτωμενη και στημενη) και πες μου την γνωμη σου,θα με ενδιεφερε πραγματικα.:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια χελππππ!!!κατι εκανα και παταω εναρξη και μετα ρυθμισεις και δεν με βαζει!εχω κανει ρισταρτ πανω απο 10 φορες και εχω πεταξει τα προγραμματα που ειχα βαλει μεσα μηπως εφταιγε καποιο απο αυτα αλλα τιποτα!!!! τι να κανω???δεν μπορω καν να κανω χαρντ ρισιτ! ουφφφφ...((( α και κατι αλλο οταν το ανοιγω μου βγαζει το εξης μηνυμα "the file "quickmenu" cannot be opened.either it is not signed with a trusted certificate or of its components cannot be found.if the problem persist try reinstailling or restoring this file!:(

 

τα κανες μανταρα :lol:

 

γιατι εβαλες το quick menu??

 

ψαξε μεσα στο program files της συσκευης και σβησε τον φακελο του προγραμματος,κανε επανεκινηση και κοιτα το παλι..

 

παντως ενα HR θα ηταν η καλυτερη λυση:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια χελππππ!!!κατι εκανα και παταω εναρξη και μετα ρυθμισεις και δεν με βαζει!εχω κανει ρισταρτ πανω απο 10 φορες και εχω πεταξει τα προγραμματα που ειχα βαλει μεσα μηπως εφταιγε καποιο απο αυτα αλλα τιποτα!!!! τι να κανω???δεν μπορω καν να κανω χαρντ ρισιτ!:( ουφφφφ...:(((( α και κατι αλλο οταν το ανοιγω μου βγαζει το εξης μηνυμα "the file "quickmenu" cannot be opened.either it is not signed with a trusted certificate or of its components cannot be found.if the problem persist try reinstailling or restoring this file!:(

 

μα καλά τι ώρα ξυπνάς για να παίξεις με το "παιχνιδάκι" :lol::lol: μάλλον δεν το γλυτώνεις το Hard Reset...:(

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

γιατί μετά από κάθε φορά που τρέχω το Garmin ενεργοποιείται το activesync:mad: σημειωτέον, το ASyncKiller είναι εγκατεστημένο...

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

γιατί μετά από κάθε φορά που τρέχω το Garmin ενεργοποιείται το activesync:mad: σημειωτέον, το ASyncKiller είναι εγκατεστημένο...

 

Πρέπει να κάνεις και αυτά:

 

http://panosha.blogspot.com/2009/01/activesync.html

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΑ HTC...

ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΠΑΩ ΕΝΑΡΞΗ/ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ....

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΠΑΩ ΕΝΑΡΞΗ/ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ/ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ Ο ΦΑΚΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟΣ :(

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ....

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ IGO.ΜΟΝΟ 2-3 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΕΝΑΡΞΗ/ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ...

 

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δυστυχώς πας ολοταχώς για hard reset. Link έχω δώσει ακριβώς από πάνω.

 

(και μη γράφεις με κεφαλαία γιατί στον κόσμο των forum είναι σαν να φωνάζεις)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μα καλά τι ώρα ξυπνάς για να παίξεις με το "παιχνιδάκι" :lol::lol: μάλλον δεν το γλυτώνεις το Hard Reset...:(

 

 

με ρωτας αν κοιμαμαι καθολου?και οταν κοιμαμαι πετιεμαι να τυο χαιδεψω λιγο η να του παρησω λιγο ενα κουμπακι!χαχαχα:lol:εκανα χαρντ ρισιτ ολα καλα!:D

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
με ρωτας αν κοιμαμαι καθολου?και οταν κοιμαμαι πετιεμαι να τυο χαιδεψω λιγο η να του παρησω λιγο ενα κουμπακι!χαχαχα:lol:εκανα χαρντ ρισιτ ολα καλα!:D
μια καλη λυση ειναι αφου του περασεις τα βασικα προγραμματακια που σου αρεσουν και δουλευουν σωστα να παρεις ενα backup οποτε στην επομενη στραβη να εχεις ενα σημειο αναφορας ;)
Link to comment
Share on other sites

μια καλη λυση ειναι αφου του περασεις τα βασικα προγραμματακια που σου αρεσουν και δουλευουν σωστα να παρεις ενα backup οποτε στην επομενη στραβη να εχεις ενα σημειο αναφορας ;)

 

οτι βαζω μεσα το βαζω στην μεμορυ ετσι ωστε δεν ξαναβαζω προγραμματα απλα τα σεταρω!το μπακ απ κανει κατι αλλο?και κατι ακομα εχω βαλει το quick menu που προσωπικα με βολευει πολυ αλλα ενω χθες δουλευε καλα σημερα μου βγαζει κουτακια σε καποιες λεξεις!και ελληνικη γλωσσα το σεταρα και αγγλικη τα ιδια!τι να κανω??:(

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα εχω παρει χοντρα με την Wind. Αυριο κλεινω βδομαδα απο τοτε που το παρηγγειλα και ουτε φωνη ουτε ακροαση. Εχω κατεβασει ρομ, παιχνιδια, προγραμματα και περιμενω σαν τον !@#%^!!! Μου φαινεται αυριο εαν δεν με παρουν θα παω απο εκει ζωσμενος με εκρηκτικα!!!! :mad::ninja::mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα εχω παρει χοντρα με την Wind. Αυριο κλεινω βδομαδα απο τοτε που το παρηγγειλα και ουτε φωνη ουτε ακροαση. Εχω κατεβασει ρομ, παιχνιδια, προγραμματα και περιμενω σαν τον !@#%^!!! Μου φαινεται αυριο εαν δεν με παρουν θα παω απο εκει ζωσμενος με εκρηκτικα!!!! :mad::ninja::mad:

 

:lol::lol::lol:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια ομως γιατι τοση καθυστερηση??? Μηπως φταει η ACE hellas?

 

Οχι τιποτα αλλο αλλα μην τραβηξω την περονη σε λαθος μερος!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οτι βαζω μεσα το βαζω στην μεμορυ ετσι ωστε δεν ξαναβαζω προγραμματα απλα τα σεταρω!το μπακ απ κανει κατι αλλο?και κατι ακομα εχω βαλει το quick menu που προσωπικα με βολευει πολυ αλλα ενω χθες δουλευε καλα σημερα μου βγαζει κουτακια σε καποιες λεξεις!και ελληνικη γλωσσα το σεταρα και αγγλικη τα ιδια!τι να κανω??:(
το backup σου φερνει την συσκευη στο σημειο που εισουνα ΑΚΡΙΒΩΣ οταν το πηρες,το quick menou ειναι πολυ βολικο αλλα μου εκανε και μενα κατι παλαβα και το σουταρα
Link to comment
Share on other sites

 

επισης θα σου ζητουσα μια χαρη...

μην συγκρινετε τις τελευταιες ρομς του λαυρεντη η με οποιους αλλους μεγαλους developers, με του πανου..δεν εχουν καμια σχεση...;)

 

στις ρομς του οι λεξεις flash support και development...ειναι αγνωστες...

 

καμια ρομ του πανου δεν εχει καταφερει ακομη να ειναι μπροστα...

δεν υπαρχει τπτ το ριζοσπαστικο και νεο στις ρομς του,απλα μεταβαλει το interface,βαζει καποια καλουδια και τελος...καλη η προσπαθεια δεν το συζητω,αλλα ....

 

εκει που εχει κανει πολυ καλη δουλεια και ειναι αξιο αναφορας, ειναι η υποστηριξη και το κεφι του για να βοηθησει!

και μπραβο του ειλικρινα!!

εχει βοηθησει και συνεχιζει να βοηθαει,παρα πολυ κοσμο με την δουλεια του και το μερακι του !!

 

παντως Κωστη,δοκιμασε οποτε βρεις χρονο την 7.5 του λαυρεντη (στην πραξη ομως,φορτωμενη και στημενη) και πες μου την γνωμη σου,θα με ενδιεφερε πραγματικα.:)

 

Δημήτρη θα διαφωνίσω πλήρως με την απόψη σου αυτή.

Εχω μάθει να μιλώ με στοιχεία και ντοκουμέντα πριν εκφράσω οποιαδήποτε άποψη.

Η σύγκριση που έκανα μεταξύ Black Pearl & Lavrendius αφορούσε τις 1.4 και 7.3

Δοκιμάστηκαν με το ίδιο στήσιμο ακριβώς, μετρήθηκαν με τον ίδιο τρόπο και η 7.3 παρέμεινε στην συσκευή μου μέχρι που βγήκε η 1.6.

Δηλαδή μια βδομάδα.

Στην διάρκεια της δοκιμής επανήλθα 1-2 φορές στην 1.4 για να έχω φρέσκες εντυπώσεις όσον αφορά την αίσθηση στην πραγματική χρήση.

Με λίγα λόγια ήταν ένα πλήρες τεστ.

Δεν θα ήθελα να μου πεις οτι τα Benchmark είναι αναξιόπιστα η δεν δίνουν την πραγματική είκόνα.

Όταν συγκρίνεις δυο πράγματα χρησιμοποιόντας την ίδια μονάδα μέτρισης, θα έχεις και για τα δυο τα ίδια ποσοστά λάθους.

Σε συνάρτηση με κάποια άλλα πραγματάκια μπορείς να καταλάβεις, ειδικά αν ξέρεις καλά την συσκευή σου, τις διαφορές και τις ομοιότητες.

Νομίζω ότι τα πάω καλά σ' αυτό. Τα ξημερώματα που φλασάρισα την extreme χρειάστηκε μόνο να περιμένω λίγα λεπτά να στρώσει η ρομ μετά από το αρχικό hard reset, για να καταλάβω ότι έχουμε μια official με πειραγμένα κάποια βασικά όπως pagepool και τίποτα παραπάνω.

Δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετικά αφού δεν υπήρχε χρόνος για δοκιμές σε βελτιώσεις.

 

Οι ρομ του Πάνου είναι συμαζεμένες και πουσάρονται μέχρι εκεί που δεν διακινδυνευεται η σιγουριά της σωστής λειτουργίας.

Πριν λίγες μέρες φλασάρισα την official και εριξα πάνω το τελευταίο backup που είχα πριν την έλευση του hard spl και την πρώτη εγκατάσταση cooked rom.

Σε πληροφορώ ότι δεν υπήρχε καμια σχεση σε κανένα τομεα για να συγκριθεί με τις ρομ του panosha. Σημειοτέον ότι η official όπως την είχα ήταν foul σε registry tweaks για maximum απόδωση.

 

Η φιλοσοφία του Πάνου είναι διαφορετική και τουλάχιστον τα Threades του στο XDA είναι άδεια από μηνύματα μελών με προβλήματα από την χρήση των rom του.

 

Δεν έχω δοκιμάσει την 7.5 πιθανώς να το κάνω όταν τελειώσω με την exreme.

 

Αν ήμουν συμπατριώτης του Λαβρέντη ίσως έμενα σ' αυτόν. Αλλά από την στιγμή που έχω ένα Έλληνα με ισάξια και σταθερότατη ρομ, φυσικά θα προτιμήσω αυτόν γιατί τον αισθάνομαι πολύ πιο κοντά μου και μου ταιριάζει η φιλοσοφία του.

Φυσικά καθένας έχει τις απόψεις του.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια ομως γιατι τοση καθυστερηση??? Μηπως φταει η ACE hellas?

 

Οχι τιποτα αλλο αλλα μην τραβηξω την περονη σε λαθος μερος!!

 

μπα πιστευω γενικα η wind ειναι λιγο τεμπελα!!!(βαζω λαδι στην φωτια):lol:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

μπα πιστευω γενικα η wind ειναι λιγο τεμπελα!!!(βαζω λαδι στην φωτια):lol:

 

Παιζεις με τον πονο μου ε??? Θα θεωρηθεις συνενοχη για την ανατιναξη ολοκληρου οικοδομικου τετραγώνου!! ( διπλα στη Wind εχι και καταστημα εθνικης που τους εχω αχτι!! ;) )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πριν κανω hard reset μπορω καπως να αποθηκευσω τις επαφες στον υπολογιστη και μετα να τις ξαναπερασω?ποιο αρχειακι ειναι ακριβως?
Link to comment
Share on other sites

Παιζεις με τον πονο μου ε??? Θα θεωρηθεις συνενοχη για την ανατιναξη ολοκληρου οικοδομικου τετραγώνου!! ( διπλα στη Wind εχι και καταστημα εθνικης που τους εχω αχτι!! ;) )

 

μην λες τετοια ψαχνουν και ατομα να τους φορτωσουν τις τρομοκρατικες ενεργειες λεμε μην εισαι εσυ ο καψερος!και για πιο λογο!για ενα smartphone,pda,gps που μονο καφε δεν ψηνει!:lol:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη θα διαφωνίσω πλήρως με την απόψη σου αυτή.

Εχω μάθει να μιλώ με στοιχεία και ντοκουμέντα πριν εκφράσω οποιαδήποτε άποψη.

Η σύγκριση που έκανα μεταξύ Black Pearl & Lavrendius αφορούσε τις 1.4 και 7.3

Δοκιμάστηκαν με το ίδιο στήσιμο ακριβώς, μετρήθηκαν με τον ίδιο τρόπο και η 7.3 παρέμεινε στην συσκευή μου μέχρι που βγήκε η 1.6.

Δηλαδή μια βδομάδα.

Στην διάρκεια της δοκιμής επανήλθα 1-2 φορές στην 1.4 για να έχω φρέσκες εντυπώσεις όσον αφορά την αίσθηση στην πραγματική χρήση.

Με λίγα λόγια ήταν ένα πλήρες τεστ.

Δεν θα ήθελα να μου πεις οτι τα Benchmark είναι αναξιόπιστα η δεν δίνουν την πραγματική είκόνα.

Όταν συγκρίνεις δυο πράγματα χρησιμοποιόντας την ίδια μονάδα μέτρισης, θα έχεις και για τα δυο τα ίδια ποσοστά λάθους.

Σε συνάρτηση με κάποια άλλα πραγματάκια μπορείς να καταλάβεις, ειδικά αν ξέρεις καλά την συσκευή σου, τις διαφορές και τις ομοιότητες.

Νομίζω ότι τα πάω καλά σ' αυτό. Τα ξημερώματα που φλασάρισα την extreme χρειάστηκε μόνο να περιμένω λίγα λεπτά να στρώσει η ρομ μετά από το αρχικό hard reset, για να καταλάβω ότι έχουμε μια official με πειραγμένα κάποια βασικά όπως pagepool και τίποτα παραπάνω.

Δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετικά αφού δεν υπήρχε χρόνος για δοκιμές σε βελτιώσεις.

 

Οι ρομ του Πάνου είναι συμαζεμένες και πουσάρονται μέχρι εκεί που δεν διακινδυνευεται η σιγουριά της σωστής λειτουργίας.

Πριν λίγες μέρες φλασάρισα την official και εριξα πάνω το τελευταίο backup που είχα πριν την έλευση του hard spl και την πρώτη εγκατάσταση cooked rom.

Σε πληροφορώ ότι δεν υπήρχε καμια σχεση σε κανένα τομεα για να συγκριθεί με τις ρομ του panosha. Σημειοτέον ότι η official όπως την είχα ήταν foul σε registry tweaks για maximum απόδωση.

 

Η φιλοσοφία του Πάνου είναι διαφορετική και τουλάχιστον τα Threades του στο XDA είναι άδεια από μηνύματα μελών με προβλήματα από την χρήση των rom του.

 

Δεν έχω δοκιμάσει την 7.5 πιθανώς να το κάνω όταν τελειώσω με την exreme.

 

Αν ήμουν συμπατριώτης του Λαβρέντη ίσως έμενα σ' αυτόν. Αλλά από την στιγμή που έχω ένα Έλληνα με ισάξια και σταθερότατη ρομ, φυσικά θα προτιμήσω αυτόν γιατί τον αισθάνομαι πολύ πιο κοντά μου και μου ταιριάζει η φιλοσοφία του.

Φυσικά καθένας έχει τις απόψεις του.

 

μα δεν ειπα οτι αμφισβητω τα benchmarks η την γνωμη σου :)

 

απλα λεω οτι εγω βλεπω στην πραξη και στην καθημερινοτητα μου

 

ομως δεν αναφερθηκες Κωστη σε κατι βασικο,στην υποστηριξη flash που λειπει παντελως απο τις ρομ του πανου..

 

και τελος για να μην παρεξηγηθω...

 

και φυσικα δεν μου αρεσει που προτιμω καποιον ξενο απο ενα δικο μας παιδι,αλλα προσωπικα μου αρεσει πολυ αυτο που βλεπω στο τηλ μου και δεν εχω κανενα λογο να μην το πω.:)

 

φιλικα παντα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...