Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παιδια το κινητο το εχω απο τις 4/12 και μου χει κανει 4-5 επανεκινησεις...Δεν εχει κανει κατι αλλο οσο το εχω...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια το κινητο το εχω απο τις 4/12 και μου χει κανει 4-5 επανεκινησεις...Δεν εχει κανει κατι αλλο οσο το εχω...

 

Για το χρόνο που το έχεις αναλογικά λίγες έχει κάνει... Μακάρι να μείνεις μόνο σε αυτές να μου δώσεις κι εμένα κίνητρο μήπως το προτιμήσω... :p

Link to comment
Share on other sites

Για το χρόνο που το έχεις αναλογικά λίγες έχει κάνει... Μακάρι να μείνεις μόνο σε αυτές να μου δώσεις κι εμένα κίνητρο μήπως το προτιμήσω... :p

 

Ναι οντως για τα δεδομενα της SE ειναι λιγες και μακαρι να μεινουν εκει...Η SE πρεπει να το προσεξει καποια στιγμη αυτο το πραγμα...

Link to comment
Share on other sites

Για τα μηνύματα ξέρει κανείς κάτι ??? Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα ??
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Επειδή είναι φύσει αδύνατο να διαβάσω 22 σελίδες σχόλια (διάβασα 2-3 ενημερωτικά) για το W595 και δεν έχω αγοράσει ποτέ στη ζωή μου Sony Ericsson, αλλά μάλλον εκεί καταλήγω φέτος, μπορεί να μου πει κάποιος υπεύθυνα αν αξίζει τον κόπο? Σχεδιαστικά είναι πανέμορφο αλλά τι γίνεται με τα παρακάτω θέματα?

1)από μπαταρία πως πάει?

2)σύνδεση με pc και άλλα κινητά (συγχρονισμός και bluetooth)?

3)έχουν εντοπιστεί τίποτα bug ή δυσλειτουργίες?

4)αξιοπιστία συσκευής

 

Είμαι παιδί της ΝΟΚΙΑ αλλά τα τελευταία χρόνια βγάζει όλο κάτι τραγικά απο θέμα design κινητά και έτσι αποφάσισα να στραφώ στον μεγαλύτερο ανταγωνιστή της.

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον διαθέσει χρόνο να μου απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

1. Η μπαταρία του δεν έχει καμία σχέση με ΝΟΚΙΑ. Κρατάει με συνήθη χρήση 4-5 μέρες.

2. Άψογη.

3. Το δικό μου ελληνικό από Πλαίσιο κανά τετράμηνο που το έχω δουλεύει μια χαρά.

 

Νομίζω ότι είναι καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα και φωτογραφία πως τα πάει? Είχα ακούσει οτι τα ΣΟΝΥ τα σπάνε... αλλά δεν έτυχε ποτέ να χρησιμοποιήσω
Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα και φωτογραφία πως τα πάει? Είχα ακούσει οτι τα ΣΟΝΥ τα σπάνε... αλλά δεν έτυχε ποτέ να χρησιμοποιήσω

 

Έχει μια τριάρα κάμερα πάνω χωρίς αυτόματη εστίαση και φλας, αξιοπρεπής μεν τίποτα το ιδιαίτερο δε. Βέβαια το W595 πλασάρεται για μουσικό κινητό οπότε η φωτογραφίες παιρνάνε σε δεύτερη μοίρα. Πάντως όπως και όλες οι εταιρίες έτσι και η SE έχει μοντέλα με πολύ καλές κάμερες και άλλα με μέτριες οπότε αυτό το "τα σπάνε" δεν ισχύει καθολικά. Ανάλογα το μοντέλο, τα χρήματα και τις δυνατότητες.;)

Link to comment
Share on other sites

Όσο είδατε εσείς τα 40MB internal memory, άλλο τόσο τα είδα κι εγώ...

Είπαμε να παρεκλίνουν 5-6MB, εμένα είχε 13MB ελεύθερα όταν το αγόρασα, έλεος.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Όσο είδατε εσείς τα 40MB internal memory, άλλο τόσο τα είδα κι εγώ...

Είπαμε να παρεκλίνουν 5-6MB, εμένα είχε 13MB ελεύθερα όταν το αγόρασα, έλεος.

αυτη την διαφορα την συναντας σε απλο unbranded κινητο :blink: ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε το unbranded έχει ελεύθερη μνήμη 16MB (μετά το debrand τόση είχα)...
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα να το αφήσω για αρχική φόρτιση;

 

Ευχαριστώ:happy:

Ωσπου να σου βγει ενδειξη οτι το κινητο εχει φορτισει!! παραπανω δεν υπαρχει λογος να το αφησεις.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο Γερμανο που το πηρα μου ειπαν πρωτη φορτιση 8 ωρες. Τωρα κατα ποσο παιζει ρολο η πρωτη φορτηση να ναι πολλες ωρες δεν ξερω...
Link to comment
Share on other sites

Έχει ειπωθει 100άδες φορές!Πλέον,δεν τίθεται θέμα με τη φόρτιση!Φορτίστε τα όπως και όποτε θέλετε!Το αναφέρουν μέχρι και οι οδηγίες χρήσης!Αφηστε τι μπορει να λέει η κάθε ξανθιά φοιτητριούλα του Γερμανού!
Link to comment
Share on other sites

Καλα σαυτο εχεις δικιο kotsiani αυτους στον Γερμανο δεν ξερω αλλα δεν τους πολυεμπιστευομαι και το φορτισα εγω ενα 4ωρο κιας λενε 8 ωρες....
Link to comment
Share on other sites

Προς ολους οσους ανεφεραν οτι ειδαν μειωμενη την εσωτερικη μνημη του κινητου:

 

Ειπα να το τσεκαρω σημερα και ειδα οτι ειχα 16mb. Αν ομως ανοιξετε την αναλυση της μνημης, θα δειτε οτι για να φτασει στα mb που εχετε, ειναι γιατι εχει μεσα ολα τα θεματα, ολους τους ηχους, ολα σας τα μνμτα(καλα αυτα δεν πιανουν και πολυ), οποτε λογικο απο τα 40 να εχει οσο εχει. Μη σας παραξενευει. Επισης, και το λειτουργικο του που εχει, απαιτει καποιο μερος αυτης της μνημης. Οποτε μην απελπιζεστε.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα, έχω παραγγείλει το κινητό και αύριο θα το πάρω από το e-shop, είδα όμως απόψε 'οτι το sar του δεν είναι και από τα χαμηλότερα, 1,00, μπορεί κάποιος να μου πεί στην πράξη αν έχει τίποτα μικροενοχλήσεις, από την χρήση του κινητού χωρίς bluetooth;; μιλάω για κλήσεις γύρω στα 5 λεπτά τη φορά:O σας παρακαλώ σος γιατί αύριο το αποόγευμα μετά τη δουλειά είναι να πάω να το πάρω. σας ευχαριστώ. :):)
Link to comment
Share on other sites

Σαν τι μικροενοχλησεις να εχει δλδ?
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ βασικά τίποτα μικροζαλάδες, μικροπονοκεφάλους ή έστω κάποιο μικρό τσούξιμο μετά από κάποιες κλήσεις που κρατάνε πάνω από δυο τρία λεπτά. Γενικά μικροενοχλήσεις. Εμένα μου συμβαίνει με κινητά που έχουν μεγάλο σαρ, το είχα προσέξει πρώτη φορά όταν είχα πάρει το νόκια n73 music edition και από τότε το προσέχω, αλλά τώρα μου διέφυγε γι αυτό και ρωτάω πριν το πάρω και το μετανιώσω, τα bluetooth δεν με βολεύουν
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχει να κανει και με τον καθε οργανισμο. Το sar δεν ειναι τιποτα παρα ενα νουμερο. Αυτο που εσενα πειραζει, αλλον δεν τον αγγιζει καν. Αν ομως εχεις δει οτι με μια συσκευη το παθαινεις, τοτε καθε συσκευη με υψηλο αριθμο θα σου κανει το ιδιο. Δεν εχει να κανει συνεπως με το τι νιωθει ο καθενας.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...