Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες μέχρι πόσα GB παίρνει ??? 8 /??? Γιατί θα το πάρω. Όχι για εμένα. Για την αδερφή μου
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες μέχρι πόσα GB παίρνει ??? 8 /??? Γιατί θα το πάρω. Όχι για εμένα. Για την αδερφή μου

 

Παίρνει Μ2 εώς 8gb.Επείσης μέσα στο κουτί έχει κάρτα μνήμης 2gb.:D:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως ακριβως λειτουργει η εφαρμογη walk mate γιατι δεν μπορω να καταλαβω...Οποιος ξερει please ας βοηθησει...
Link to comment
Share on other sites

Εύκολο είναι!

Μπαίνεις στην εφαρμογή και δεν χρειάζεται να κάνεις καμία ρύθμιση! Βάζεις το κινητό στην τσέπη με την εφαρμογή να τρέχει και αρχίζεις να περπατάς. Μόνο έτσι εντοπίζει τα βήματά σου...

Μπορεί να πέφτει 2-3 βήματα έξω, αλλά γενικά τα μετράει καλά.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας! ¨Εχω την εξής απορία! Τα υπάρχοντα Flash themes για να "παίξουν" στο κινητό πρέπει να γίνει κάποια ρύθμιση? Στην διάταξη θέματος η επιλογή "από το θέμα" δεν μπορεί να επιλεχθεί. Έτσι είναι σε όλα τα w595? Ξέρει κάποιος τι πρέπει αν κάνουμε?Υπάρχει κάποιος κωδικός ξεκλειδώματος ή κάτι παρόμοιο?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Τα flash themes που έχει το W595 είναι τα Splatta, Connecto και Pastelle.

Όταν πατάς "Ορισμός" το flash desktop ενεργοποιείται αυτόματα. Ούτε ξεκλείδωμα, ούτε τίποτα.

 

Και τα τρία θέματα είναι πολύ ωραία (το Pastelle για τις κοπελιές!), εμένα μου αρέσει το Splatta περισσότερο!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν υπάρχουν τα αρχεία .swf στο κινητό σου ή ότι τα αρχεία των θεμάτων δεν έχουν τα links μέσα. Τα αρχεία είναι αυτά που είχε το κινητό μέσα, ή τα έβαλες αργότερα; Επίσης από πού το πήρες το κινητό;
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχουν.

Αν τα χρειάζεσαι τόσο πολύ δοκίμασε να κάνεις ένα update μέσω SEUS. Μπορεί η Cosmote να το πείραξε, αν και δεν νομίζω.

Δοκίμασε μία με αυτό το θέμα.

 

PS: Τίποτα, χαίρομαι να βοηθάω!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Παίρνει Μ2 εώς 8gb.Επείσης μέσα στο κουτί έχει κάρτα μνήμης 2gb.

Ok. Ευχαριστώ για την πληροφορία

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες και χρονια πολλα!! Λοιπόν, αγόρασα για την κοπέλα μου το Sony Ericsson W595 από Αγγλία κλειδωμένο σε Orange!! Μπορώ κατευθείαν να χρησιμοποιησω το κολπακι με την SEUS και να το κανω και unbranded αλλα και να δεχεται sim Vodafone ή πρεπει να κανω και κατι αλλο?? Καθε βοηθεια σας θα ειναι χρησιμη! Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας. Και παλι καλη χρονια σε ολους!
Link to comment
Share on other sites

Για debrand μπορείς να το κάνεις ναι, αλλά για ξεκλείδωμα όχι. Είναι επί πληρωμή ακόμα, εκτός κι αν βγει κανένα patchάκι που να κάνει τη δουλειά, αλλά το κόβω χλωμό.

Πάντως πριν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση για unlock, φρόντισε να έχεις κάνει debrand πρώτα, γιατί αν τα κάνεις αντίθετα θα ξανακλειδώσει το κινητό...

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να το κανω με DaVinci?? Με 10 ευρω εχει ολο το πακετο μου φαινεται. Και εισαι σιγουρος οτι κανω πρωτα debrand (δηλαδη flash) και μετα το unlock patch που λεει?? Thanks παντως για την αμεση απαντηση και τη βοηθεια!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω βρει ενα w595 απο το ebay, σε καταπληκτικη τιμη, οπου λεει οτι ειναι ξεκλειδωτο, αλλα δεν εχει ελληνικα. Ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να περαστει το πακετακι των ελληνικων για μενου, μηνυματα κλπ... Αν δλδ κανω update με ενα update manager που εχει η se στην υποστηριξη στο σαιτ της, με γλωσσα παντα τα ελληνικα, θα περαστουν και στο κινητο, ή μηπως υπαρχει και αλλος τροπος;

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να το κανω με DaVinci?? Με 10 ευρω εχει ολο το πακετο μου φαινεται. Και εισαι σιγουρος οτι κανω πρωτα debrand (δηλαδη flash) και μετα το unlock patch που λεει?? Thanks παντως για την αμεση απαντηση και τη βοηθεια!

ΝΑΙ! Και μετά από αυτό ξεχνάς τα updates μέσω SEUS. Αλλιώς λουκέτο ξανά!

Καλησπερα. Εχω βρει ενα w595 απο το ebay, σε καταπληκτικη τιμη, οπου λεει οτι ειναι ξεκλειδωτο, αλλα δεν εχει ελληνικα. Ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να περαστει το πακετακι των ελληνικων για μενου, μηνυματα κλπ... Αν δλδ κανω update με ενα update manager που εχει η se στην υποστηριξη στο σαιτ της, με γλωσσα παντα τα ελληνικα, θα περαστουν και στο κινητο, ή μηπως υπαρχει και αλλος τροπος;

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Δες αυτόν τον οδηγό φίλε. Ότι απορία έχεις με ρωτάς!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ! Και μετά από αυτό ξεχνάς τα updates μέσω SEUS. Αλλιώς λουκέτο ξανά!

 

Δες αυτόν τον οδηγό φίλε. Ότι απορία έχεις με ρωτάς!

Ωραιος και αναλυτικοτατος. Απλα αν καταλαβα καλα ειναι για να βγαλεις απο το μενου του κινητου αλλα μενου, οπως το vf live. Κανει και για μενα που θελω να βαλω απλα το πακετακι με τα ελληνικα;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις τα ελληνικά μέσα μετά από αυτό! :) Εγκαθίσταται όλο το πακέτο γλωσσών ADRIATIC.

Είναι πολύ πιο εύκολο από το να επεμβάινεις στο firmware και να επεξεργάζεσαι αρχεία!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρα, ετσι οπως το λες, απλα κανω τη διαδικασια, και εχω ενα κινητο σα να το αγοραζα απο την ελλαδα. Δε θα υστερει σε τιποτα. Σωστα;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Α γειά σου! :)
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Και η ιδια διαδικασια ακολουθειται αν θελω να το αγορασω, αλλα να μην ειναι ξεκλειδωτο; Γιατι βρηκα ενα που ειναι για καποιο δικτυο, ακομα πιο οικονομικο, αλλα σκεφτομαι οτι θα ειναι κλειδωμενο. Παλι ο ιδιος οδηγος θα με ξελασπωσει;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Αν είναι κλειδωμένο ξελασπώνεις με 10 ευρώ νομίζω, για να κάνεις unlock επί πληρωμή + ταλαιπωρία μέχρι να flashάρεις εσύ το κινητό και μετά να στο ξεκλειδώσουν. Άσε που μετά no updates, γιατί θα ξανακλειδώσει το κινητό (το πιο σημαντικό πιστεύω).

Εδώ ξεγελάς το SEUS, σου περνάει μέσα το ADRIATIC Firmware και τελειώνει το θέμα!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα... Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. Πολυ χρησιμες οι πληροφοριες! :)
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Μιας και που μου ειπες για ολα τα αλλα, για να κανει κανεις unlock, που πρεπει να παει; Ξερεις;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...