Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια μολις 2 μερες εγινα κι εγω κατοχος ενως w595 και δεν βγαζω ακρη με την εφαρμογη που μετραει τα βηματα !! μπορει να με βοηθησει καποιος??
Πότε ξανά LG!!:protest:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι απλη. Ανοιξε την εφαρμογη, βαλε το κινητουλι στην τσεπη και ορμα στους δρομους...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω στην κατοχη μου καποιο se εδω και χρονια και θελω να κανω το 595 δωρακι... ποσα sms χωραει το inbox του? Εχει οριο ή οχι? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω στην κατοχη μου καποιο se εδω και χρονια και θελω να κανω το 595 δωρακι... ποσα sms χωραει το inbox του? Εχει οριο ή οχι? Ευχαριστω!

 

Οχι φιλε δεν εχει οριο η τουλαχιστον δεν εχω καταφερει να το φτασω:D:D Αυτη την στιγμη εχω γυρω στα 3500 μυνηματα και δεν εχει κανενα προβλημα...Ουτε αργει να μπει στα εισερχομενα ουτε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρήγγειλα και εγώ ένα μπλε W595...

 

καλοριζικο θα μεινεις σιγουρα ευχαριστημενος!!!!!

 

παιδια θελω να παρω μνημη για το w595 μου να παρω 4 η 8 γιγα (οσο περισσοτερος χωρος τοσο καλυτερα:D)

Πότε ξανά LG!!:protest:
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο θα μεινεις σιγουρα ευχαριστημενος!!!!!

 

παιδια θελω να παρω μνημη για το w595 μου να παρω 4 η 8 γιγα (οσο περισσοτερος χωρος τοσο καλυτερα:D)

παρε 4gb! για μενα τοση χωρητικοτητα σου ειναι αρκετη!

και απο θεμα αυτονομιας,8αρα να βαλεις πρεπει να εχεις και τον φορτιστη μαζι σου :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το μεσημεράκι και πραγματικά είναι καταπληκτικό..Μια ερώτηση μόνο..Το Walkmate απλά το ενεργοποιείς και ξεκινάς να περπατάς?Γιατί το ενεργοποίησα και έκανα καμιά 10αριά βήματα για να δω τι λέει αλλά δεν έγραψε κάτι πάρα μόνο έδειχνε το ανθρωπάκι να περπατά και αυτό...

 

Επίσης στην Wind μου είπαν ότι χρειάζονται 5 κύκλοι φόρτισης των 4ωρών και ειδικά η πρώτη κλειστή ώστε να στρώσει η μπαταρία..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το μεσημεράκι και πραγματικά είναι καταπληκτικό..Μια ερώτηση μόνο..Το Walkmate απλά το ενεργοποιείς και ξεκινάς να περπατάς?Γιατί το ενεργοποίησα και έκανα καμιά 10αριά βήματα για να δω τι λέει αλλά δεν έγραψε κάτι πάρα μόνο έδειχνε το ανθρωπάκι να περπατά και αυτό...

 

Επίσης στην Wind μου είπαν ότι χρειάζονται 5 κύκλοι φόρτισης των 4ωρών και ειδικά η πρώτη κλειστή ώστε να στρώσει η μπαταρία..

 

Πρεπει να το βαλεις στην τσεπη για να δουλεψει...Αν το χεις στο χερι δεν λειτουργει!!!

Εχει ειποθει πολλες φορες οτι αυτο με τις φορτισεις δεν ισχυει αλλα εσυ κανεις οτι θες...Αν θες ακολουθεις αυτο που σου ειπαν στη Wind για να σαι σιγουρη...

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το βαλεις στην τσεπη για να δουλεψει...Αν το χεις στο χερι δεν λειτουργει!!!

Εχει ειποθει πολλες φορες οτι αυτο με τις φορτισεις δεν ισχυει αλλα εσυ κανεις οτι θες...Αν θες ακολουθεις αυτο που σου ειπαν στη Wind για να σαι σιγουρη...

 

Να το βάλω στην τσέπη δεν το δοκίμασα..Ξέρω τι ισχύει με τις φορτίσεις..Απλά το ανέφερα..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Να το βάλω στην τσέπη δεν το δοκίμασα..Ξέρω τι ισχύει με τις φορτίσεις..Απλά το ανέφερα..

 

Δοκιμασε το μονο στην τσεπη δουλευει ενω στο χερι τιποτα...Καλα η ιστορια αυτη με τις φορτισεις ειναι πολυ μπερδεμενη...Εμενα στο Γερμανο αλλα μου ειπαν και στην τελικη τιποτα δεν ισχυει απολα αυτα...Ελπιζω να σου δουλεψει βαλτο στην τσεπη και καλο περπατημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δοκιμάσετε να το κρατήσετε στο χέρι ενώ περπατάτε με το χέρι σταθερό και σε κλίση ώστε να βλέπετε την οθόνη του τηλεφώνου, θα δείτε ότι μετά από λίγα δευτερόλεπτα θα αρχίσει να μετράει βάζοντας μέσα και τα βήματα που φαινομενικά έχει χάσει.

 

Κάτι άλλο ρε παιδιά, εμένα δεν έχει το Google Maps στις Υπηρεσίες Εντοπισμού. Η συσκευή μου είναι Vodafone Live. Την κατέβασα την εφαρμογή ως "εφαρμογή" (δεν μπήκε στις Υπηρεσίες Εντοπισμού), όμως μου λέει ότι "η τρέχουσα τοποθεσία μου" δεν υποστηρίζεται, ενώ σε άλλο W595 unbranded λειτουργεί κανονικά. Τί μπορεί να παίζει; (Καταραμένη vodafone?)

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέα έκδοση λογισμικού για τις Vodafone Live συσκευές και συγκεκριμένα η R3EE001.

Περιέχει ορισμένες επιδιορθώσεις στο μενού και σαν πιο γρήγορη φαίνεται η συσκευή. Πάντως η έλλειψη των Google Maps παραμένει.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό...

 

Όταν αγόρασα το κινητό έβαλα μέσα μια cosmocarta από αυτές που δίνει με το κιλό η Cosmote σε κάθε ανανέωση-επιδότηση..Περιεργάστηκα λίγο το κινητό και το έκλεισα..Σήμερα λοιπόν έβαλα την κάρτα της Wind (έκανα φορητότητα από Cosmote σε Wind) και το άνοιξα..Παρατήρησα ότι το Cosmote my view έμεινε..Φταίω εγω για αυτό?

 

Επίσης πάνω αριστερά δίπλα στην ένδειξη του σήματος βλέπω ένα G..Τι είναι αυτό?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λοιπόν έβαλα την κάρτα της Wind (έκανα φορητότητα από Cosmote σε Wind) και το άνοιξα..Παρατήρησα ότι το Cosmote my view έμεινε..Φταίω εγω για αυτό?

 

Επίσης πάνω αριστερά δίπλα στην ένδειξη του σήματος βλέπω ένα G..Τι είναι αυτό?

Το Cosmote MyView είναι το menu της Cosmote και δεν μπορεί βγεί εκτός και αν το "πειράξεις".Το "G" σημαίνει ότι έχεις Gprs.:)

Link to comment
Share on other sites

Το Cosmote MyView είναι το menu της Cosmote και δεν μπορεί βγεί εκτός και αν το "πειράξεις".Το "G" σημαίνει ότι έχεις Gprs.:)

 

Ναι ξέρω τι είναι το Cosmote my view..Αλλά το να το πειράξω προς το παρόν το βλέπω χλωμό (έλλειψη χρόνου)..Έχω και gprs ε?!?Δεν το φαντάστηκα ότι είναι αυτό...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια το κινητο το εχω μια βδομαδα και δυστηχως απο την πρωτη κιολας μερα το slide εχει τζογο οταν ειναι ανοικτο....ειδικα οταν παταω το μεσαιο κουμπι οταν γραφω μηνυμα πηγαινει πανω κατω!!!Απογοητευση ειδικα η καμερα αν και γενικα μουσικη και οθονη εχει ωραια!!Παλια ειχα το κ810 και ηδη μου εχουν ληψει μερικα χαρακτηριστηκα του:(Παλι καλα που το πηρα με επιδοτηση και δεν εδωσα τα 240 που ειδα οτι εχει στο πλαισιο:cry:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 100 ευρώ το πήρα, για 244 που έκανε τότε δεν το αγόραζα με τίποτα, το 5610 είναι πολύ καλύτερο γενικά.

Πάντως το slide εμένα έχει στρώσει, πιο πολύ έπαιζε τις πρώτες μέρες (ή εγώ το έχω συνηθίσει).

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...έχω το W595 1μιση μήνα. Από τις πρώτες μέρες υπήρχαν στιγμές που δεν λειτουργούσε το ξυπνητήρι. Διαπίστωσα ότι το κινητό πήγαινε να ανοίξει (άναβαν το φως από τα πλήκτρα) αλλά σταματούσε (και για αυτό δε χτύπαγε και το ξυπνητήρι). Αυτό μου το έκανεκαι όταν πήγαινα να το ανοίξω εγώ (1 στις 3 φορές). Σήμερα αποφάσισα να το αναβαθμίσω μπας και λυθεί το πρόβλημα...Κάνω την αναβάθμιση, όλα φαίνονται οκ αλλά το κινητό τώρα ΔΕΝ ανοίγει καθόλου (φωτίζουν πάλι τα πλήκτρα αλλά μετά τπτ και το δοκίμασα καμια 15αρια φορες). Έπειτα ξαναδοκιμάζω να το κάνω αναβάθμιση μήπως έγινε κανένα λάθος. Αποτέλεσμα να σταματάει η αναβάθμιση στο 45%!! Τι μπορώ να κάνω; Γιατί κολλάει και η αναβάθμιση? :(
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...έχω το W595 1μιση μήνα. Από τις πρώτες μέρες υπήρχαν στιγμές που δεν λειτουργούσε το ξυπνητήρι. Διαπίστωσα ότι το κινητό πήγαινε να ανοίξει (άναβαν το φως από τα πλήκτρα) αλλά σταματούσε (και για αυτό δε χτύπαγε και το ξυπνητήρι). Αυτό μου το έκανεκαι όταν πήγαινα να το ανοίξω εγώ (1 στις 3 φορές). Σήμερα αποφάσισα να το αναβαθμίσω μπας και λυθεί το πρόβλημα...Κάνω την αναβάθμιση, όλα φαίνονται οκ αλλά το κινητό τώρα ΔΕΝ ανοίγει καθόλου (φωτίζουν πάλι τα πλήκτρα αλλά μετά τπτ και το δοκίμασα καμια 15αρια φορες). Έπειτα ξαναδοκιμάζω να το κάνω αναβάθμιση μήπως έγινε κανένα λάθος. Αποτέλεσμα να σταματάει η αναβάθμιση στο 45%!! Τι μπορώ να κάνω; Γιατί κολλάει και η αναβάθμιση? :(

Εφοσον ειχες το προβλημα απο την αρχη γιατι δεν το πηγες για αλλαγη :blink: ???

Τωρα εφοσον δεν μπορεις να πετυχεις μονος σου την αναβαθμιση να το πας σε ενα service point και να το αναβαθμισουν-φτιαξουν αυτοι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε βλακεία μου, ίδιο πρόβλημα είχα και με το w580 αλλά τότε οφειλόταν στο ότι είχα παραγεμίσει την εσωτερική μνήμη του κινητού (με το που την άδειασα δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα) κάτι που όμως δεν ισχύει τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα κατάστημα Wind και εξήγησα στην κοπέλα ποιο είναι το πρόβλημα..Μιλώντας αυτή με τα κεντρικά της Wind της είπαν να κάνω μια αίτηση ώστε να αφαιρέσω νόμιμα..Ξέρει κανείς κάτι για αυτό?!?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα κατάστημα Wind και εξήγησα στην κοπέλα ποιο είναι το πρόβλημα..Μιλώντας αυτή με τα κεντρικά της Wind της είπαν να κάνω μια αίτηση ώστε να αφαιρέσω νόμιμα..Ξέρει κανείς κάτι για αυτό?!?

να αφαιρεσεις μονιμα το μενου της κοσμοτε???? και μεσα απο καταστημα της wind!!!

απλα επεσες σε "ασχετη" υπαλληλο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...