Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αποψε εληγε το γιγα και πιστωθηκε κανονικα το επομενο,δεν ξερω ποια ωρα,υποθετω κατα τις 12. Μήνυμα δεν ηρθε. Εμεινε και το 1 mb που φαινεται να λήγει 21/7.
Link to comment
Share on other sites

και μένα που έληγαν στις 7 του μηνός μου τα έβαλαν στις 8 του μηνός το βράδυ. δεν έστειλαν μήνυμα. Έμεινα μια μέρα χωρίς internet με την συγκεκριμένη συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

αποψε εληγε το γιγα και πιστωθηκε κανονικα το επομενο,δεν ξερω ποια ωρα,υποθετω κατα τις 12. Μήνυμα δεν ηρθε. Εμεινε και το 1 mb που φαινεται να λήγει 21/7.

Το ιδιο κι σε μενα

Link to comment
Share on other sites

έφτασα στο αμήν για να μπουν τα 1024, πάλι καλά που έχω το δώρο σιμ από τα παμπλικ με 100€ μέσα...
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε το εξης μηνυμα

 

Q ΓIA ΣENA:

 

ΣHMEPA 9/7

H Q EΠEΛEΞE TO 699χχχχχx1 NA ΛABEI AYTH THN ΠPOΣKΛHΣH!

 

ΣTEIΛE 'OK' ΣTO 19199 & MΠOPEIΣ NA KEPΔIΣEIΣ 5.000 EYPΩ ΣE ΛIΓEΣ ΩPEΣ!

 

KAI OXI MONO:

H Q ΘA ΔΩΣEI EΠIΣHΣ 1 SMART!

 

ΣTEIΛE 'OK' ΣTO 19199 &

KAΘE SMS ANTAMEIBETAI ME 100MB!

 

1E/SMS INFO: WINDTRIVIA.GR & 8005001800

 

Ουτε καν , σιγα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με χει στείλει αρκετά το τελευταίο διάστημα.

Φυσικα δε δινω σημασια, ομως κοιταω το υπολοιπο μου, μηπως και έγινε η ...χαζομαρα

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟΠ στο 19550 για να σταματήσει. Χωρίς χρέωση.

 

Ευχαριστω πολυ!!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ίδιο μου έρχεται σε αριθμό wind. Ξέρουμε αν ισχύει το ίδιο νούμερο για να σταματήσει ή θα καρφωθώ περισσότερο;
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ειναι. Δεν μπηκε κανεις στον κοπο να ανοίξει την ιστοσελίδα που αναφέρεται στο μήνυμα ?
Link to comment
Share on other sites

Έχουν δώσει κάνα αυτοκίνητο ποτέ; Με τα μουφομηνύματα κάθε λίγο και λιγάκι.

 

Δεν έχω ασχοληθεί αλλά πρέπει να είναι το "παιχνίδι" που απαντάς σε ερώτηση με σμς και προχωράς στην επόμενη και χρεώνεσαι 1€ το σμς.Συγνώμη αλλά το θεωρώ κοροιδία .

Αν έχουν δωθεί τα δώρα δεν ξέρω,και η κόκκινη το έκανε παλιά με δωρα κάτι σμαρτ και μερσεντές νομίζω.

Ευκολος τρόπος να μαζεψουν €.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Πριν δύο μέρες ενεργοποιήσα ένα νούμερο Q. Έκανα την προβλεπόμενη κλήση για ενεργοποίηση, μέχρι εκεί. Επίσης η SIM τοποθετήθηκε σε συσκευή απλή, που δεν έχει δεδομένα και άλλα τέτοια.

 

Μετά από λίγες ώρες, το υπόλοιπο πήγε στα 8 λεπτά. Γιατί έτσι; Χρεώνεται η ενεργοποίηση; Πρέπει να είχε μέσα 2-3€, απλά με παραξένεψε

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

μπες αυριο μετα τις 10 στο myq.gr και μιλα τους στο τσατ,θα σου πουνε απο τι ειναι οι οποιες χρεωσεις.
Link to comment
Share on other sites

μπες αυριο μετα τις 10 στο myq.gr και μιλα τους στο τσατ,θα σου πουνε απο τι ειναι οι οποιες χρεωσεις.

 

Δεν ήξερα οτι έχει chat. Σε ευχαριστώ πολύ.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τώρα ότι έχω 1023.97 ΜΒ από 1024 ΜΒ που μου έβαλαν χθες ενώ δεν έχω ανοίξει καθόλου το τηλέφωνο.

Το βλέπω από το site MyQ.

Κάπως έτσι τρώνε τα ευρώ αν κάποιος δεν έχει ενεργοποιήσει την φραγή δεδομένων αν δεν έχει πακέτο.

Τώρα ότι και να τους πω θα πουν άλλα αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά. Χθες το βράδυ εληξαν τα δεδομένα στο κινητό της κόρης μου και είχε μέσα στην κάρτα 8,27. Σήμερα το πρωί τα έφαγε όλα και έμειναν 0,09. Το βράδυ το wifi στο σπίτι κλείνει. Πώς γίνεται να τα φάει όλα με το κινητό απλά ανοιχτό; Ενημέρωση εννοείται δεν κάνει από δεδομένα. Τους έγραψα το πρωί στο facebook αλλά ακόμα ούτε το είδαν το μήνυμα. Edited by nikotsal
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά. Χθες το βράδυ εληξαν τα δεδομένα στο κινητό της κόρης μου και είχε μέσα στην κάρτα 8,27. Σήμερα το πρωί τα έφαγε όλα και έμειναν 0,09. Το βράδυ το wifi στο σπίτι κλείνει. Πώς γίνεται να τα φάει όλα με το κινητό απλά ανοιχτό; Ενημέρωση εννοείται δεν κάνει από δεδομένα. Τους έγραψα το πρωί στο facebook αλλά ακόμα ούτε το είδαν το μήνυμα.

 

Μηπως εβλεπε ταινια ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά. Χθες το βράδυ εληξαν τα δεδομένα στο κινητό της κόρης μου και είχε μέσα στην κάρτα 8,27. Σήμερα το πρωί τα έφαγε όλα και έμειναν 0,09. Το βράδυ το wifi στο σπίτι κλείνει. Πώς γίνεται να τα φάει όλα με το κινητό απλά ανοιχτό; Ενημέρωση εννοείται δεν κάνει από δεδομένα. Τους έγραψα το πρωί στο facebook αλλά ακόμα ούτε το είδαν το μήνυμα.

 

κάνε login στο myq.gr και μιλα με το τσατ.

Link to comment
Share on other sites

κάνε login στο myq.gr και μιλα με το τσατ.

 

Δεν λειτουργει το chat

Τουλαχιστον 3:30-4:00 το μεσημερι

Οσο αφορα την εξυπηρετηση πελατων απο το τηλεφωνο νομιζω οτι ειναι ανεπαρκης .

edit :τωρα γραφει : αφηστε μηνυμα .

Edited by pow
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό ήταν μόνο του, δεν το πείραξε κάποιος. Το wifi κλείνει από τις 1 έως 8 το πρωί. Ακόμα περιμένω στο φβ. Θα δοκιμάσω και στο τσατ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...